W każdym z naszych obiektów zapłacisz bonem turystycznym.

pl

Centrum Konferencji i Rekreacji Geovita w Wiśle

Wisła, os. Bajcary 14

O obiekcie

Geovita w Wiśle znajduje się w zacisznym i malowniczym zakątku doliny Malinki, zaledwie 200 m od skoczni narciarskiej im. Adama Małysza. Atrakcyjne usytuowanie obiektu i dogodny dojazd sprawia, że możecie spędzić u nas czas aktywnie i twórczo. Bliskość szlaków turystycznych, ścieżek rowerowych, wyciągów narciarskich i tras do narciarstwa biegowego sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Możecie odkryć uroki Wisły, posmakować regionalnej kuchni, odpocząć od zgiełku miast, zadbać o swoje zdrowie i dobrze się bawić.

Zobacz więcej
Walory obiektu
bliskość szlaków turystycznych
sąsiedztwo 3 stoków narciarskich
wyśmienita kuchnia
przyjazny zwierzętom
przyjazny rodzinom
Inspiracje turystyczne w okolicy

Barania Góra

Barania Góra położona jest w południowo-wschodniej części Beskidu Śląskiego. To tu bierze swój początek królowa polskich rzek – Wisła.
Czytaj
Barania Góra

Barania Góra położona jest w południowo-wschodniej części Beskidu Śląskiego. To tu bierze swój początek królowa polskich rzek – Wisła. Przybliżone położenie źródeł Wisły, opisywał Jan Długosz już w XV w. w kronice Chorographia Regni Poloniae. Dokładną lokalizację ustalono dopiero 400 lat później. Nie było to łatwe, gdyż w rzeczywistości poszukiwanie na Baraniej Górze wielkiego tryskającego źródła Wisły może być zajęciem rozczarowującym – woda pojawia się tu mało spektakularnie, w niepozornych strumykach wypływających spod kamieni lub kępek mchu.

Obszary źródliskowe Wisły chronione są rezerwatem przyrody i nie są dostępne dla turystów. Można natomiast zorganizować wycieczkę na szczyt Baraniej Góry. Prowadzi na niego aż 8 szlaków turystycznych. Panorama z wierzchołka jest uznawana za najpiękniejszą w Beskidzie Śląskim. Dzięki znajdującej się na Baraniej Górze wieży widokowej mamy okazję zobaczyć piękne wioski w dolinach, beskidzkie szczyty, a przy dobrej pogodzie nawet odległe o dziesiątki kilometrów Tatry i Sudety.

Oferty specjalne

Pokoje

Ośrodek dysponuje 47 pokojami, od wschodniej strony rozpościera się przepiękny widok na Przełęcz Salmopolską, a od zachodniej na pasmo Czantorii i Soszowa. Wszystkie pokoje mają przyjemny, współczesny wystrój i udogodnienia potrzebne turystom.

Zobacz więcej
1 Gości
Pokój jednoosobowy
12 m2
Do 2 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :
Akcesoria na życzenie :

Pokój o powierzchni 12 m2 bez balkonu oraz widoku na góry. Pokój z wygodnym pojedynczym łóżkiem, łazienką z prysznicem, biurkiem, telewizorem, czajnikiem, suszarką do włosów, bezpłatnym dostępem do internetu.

2 Gości
Pokój dwuosobowy TWIN
14 m2
Do 3 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :
Akcesoria na życzenie :

Pokój o powierzchni 14 m2. Pokój z dwoma wygodnymi pojedynczymi łóżkami, łazienką z prysznicem, telewizorem, czajnikiem, suszarką do włosów, bezpłatnym dostępem do Internetu.

2 Gości
Pokój dwuosobowy DOUBLE
14 m2
Do 3 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :
Akcesoria na życzenie :

Pokój o powierzchni 14 m2. Pokój z jednym podwójnym łożem, łazienką z prysznicem, telewizorem, czajnikiem, suszarką do włosów, bezpłatnym dostępem do Internetu.

3 Gości
Pokój trzyosobowy
21 m2
Do 4 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :
Akcesoria na życzenie :

Pokój dla trzech osób typu studio z dwiema sypialniami o łącznej powierzchni 21 m2. Pokój z trzema pojedynczymi łóżkami, łazienką z prysznicem, telewizorem, czajnikiem, suszarką do włosów, bezpłatnym dostępem do Internetu.

4 Gości
Pokój czteroosobowy
24 m2
Do 5 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :
Akcesoria na życzenie :

Pokój dla czterech osób typu studio z dwiema sypialniami o łącznej powierzchni 24 m2. Pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami oraz jednym podwójnym łożem małżeńskim, łazienką z prysznicem, telewizorem, czajnikiem, suszarką do włosów, bezpłatnym dostępem do Internetu.

2 Gości
Pokój dwuosobowy STUDIO
21 m2
Do 4 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :
Akcesoria na życzenie :

Pokój typu studio o łącznej powierzchni 21 m2. Pokój z jedna sypialnią dwoma wygodnymi pojedynczymi łóżkami oraz salonem, łazienką z prysznicem, telewizorem, czajnikiem, suszarką do włosów, bezpłatnym dostępem do Internetu.

2 Gości
Apartament dwuosobowy
36 m2
Do 4 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :
Akcesoria na życzenie :

Sypialnia z salonem o łącznej powierzchni 36 m2 z widokiem na góry. Pokój z z podwójnym łożem, łazienką z prysznicem, telewizorem, lodówką, czajnikiem, suszarką do włosów, bezpłatnym dostępem do Internetu.

Restauracje i bary

W CKiR Geovita w Wiśle goście mogą skorzystać z pakietów pobytowych z wyżywieniem. Posiłki serwowane są w przestronnej jadalni. Goście mają również do dyspozycji kawiarnię oraz obszerną (do 100 osób) chatę grillową, w której organizowane są przyjęcia okolicznościowe oraz biesiady regionalne.

Zobacz więcej
Jadalnia
polska, regionalna
Przestronna jadalnia z tarasem zewnętrznym w której serwowane są śniadania, obiady i kolacje. Rozpościera się z niej przepiękny widok. Rozpościera się z niej przepiękny widok na góry.
Chata grillowa
regionalna, dania z grilla
Drewniana chata z centralnie umieszczonym paleniskiem. Idealne miejsce na spotkania integracyjne i biesiady przy regionalnych potrawach z grilla i góralskiej muzyce.
Kawiarnia
polska
Klub to idealne miejsce na wieczorny wypoczynek i relaks. Kameralny nastrój, bogaty wybór szlachetnych oraz regionalnych trunków oraz sala bilardowa. Wymagającym Gościom proponujemy salę VIP, zapewniającą pełną dyskrecję i swobodną zabawę nawet w kilkunastoosobowej grupie.

Relaks

Zabiegi z zakresu odnowy biologicznej.

Zobacz więcej
Gabinet masażu i rehabilitacyjny
Masaże lecznicze i relaksacyjne, zabiegi profilaktyczno-lecznicze.

Gabinet oferuje różnego rodzaju zabiegi lecznicze, które skutecznie przeciwdziałają, zapobiegają i zwalczają wiele dolegliwości. Gabinet masażu z kolei oferuje masaże lecznice i relaksacyjne.

Hydromasaż
Wodne kąpiele lecznicze

Hydromasaż to połączenie zalet tradycyjnego masażu z relaksującymi właściwościami ciepłej lub zimnej kąpieli. Woda wypompowywana z dysz pod wysokim ciśnieniem uderza w mięśnie, powodując ich rozluźnienie, co działa odprężająco na cały organizm.

Sauna
Sauna sucha (fińska)

Przebywanie w suchej saunie sprawia, że organizm oczyszcza się z toksyn. To także dobra metoda na relaks, rozluźnienie i zniwelowanie napięcia wynikającego ze stresu. Co ciekawe, sauna sucha posiada także właściwości odchudzające. Jeden seans w jej wnętrzu pozwala spalić nawet 300 kalorii!

Sale konferencyjne

Przestrzeń konferencyjna w Centrum Konferencji i Rekreacji Geovita w Wiśle składa się z dwóch sal o zróżnicowanej wielkości. Oferujemy w pełni wyposażone sale z rzutnikiem multimedialnym,
ekranem, nagłośnieniem, dostępem do Internetu, flipchartem.

Zobacz więcej
Sala Widokowa
Do 120 Osób
144 m2

Duża sala w której można zorganizować szkolenie nawet na 120 osób. Klimatyzowana, wyposażona w rzutnik, ekran i sprzęt multimedialny.

Ustawienia stołów
teatralne
120
szkolne
80
bankietowe
65
podkowa
49
Sala kamienna
Do 60 Osób
60 m2

Kameralna salka do organizowania małych szkoleń, spotkań, wyposażona w rzutnik i ekran.

Ustawienia stołów
teatralne
60
szkolne
40
bankietowe
40
podkowa
34

Dojazd i kontakt

Zobacz więcej
Jak dojechać ?
Lotnisko: 130 km
Dworzec: 4,5 km
Przystanek: 50 m
Dane kontaktowe
CENTRUM KONFERENCJI I REKREACJI GEOVITA W WIŚLE
os. Bajcary 14
43-460 Wisła
śląskie
Ważne informacje
doba hotelowa
14:00-11:00
Skontaktuj się
{{ showError(errors.items, 'hotel_name', '') }}
{{ showError(errors.items, 'advertisement', '') }}
{{ showError(errors.items, 'newsletter', '') }}
{{ showError(errors.items, 'sms', '') }}
Zarezerwuj swój pobyt
w Centrum Konferencji i Rekreacji Geovita w Wiśle
Data przyjazdu
Data wyjazdu
Pokoje
Liczba osób
Liczba dzieci
Kod promocyjny