W każdym z naszych obiektów zapłacisz bonem turystycznym.

pl

Centrum Konferencyjno - Rekreacyjne Geovita w Zakopanem

Wierchowa 4

O obiekcie

Ośrodek Geovita w Zakopanem położony jest w mniej turystycznej części Zakopanego, na południowym stoku Antałówki. Taka lokalizacja zapewnia nie tylko ciszę i spokój, ale także zapierające dech w piersiach widoki na Giewont i panoramę Tatr. Obiekt oddaje do dyspozycji gości wyposażone pokoje oraz apartamenty, łącznie 124 miejsc noclegowych (w każdym z nich znajdziesz łazienkę, telewizję, suszarkę do włosów), kawiarnię oraz 4 wyposażone sale konferencyjne.
Atrakcje ośrodka:
• do dyspozycji jest sauna oraz masaże
• stół do bilarda
• stół do ping-ponga
• wypożyczalnia kijków do nordic walkingu, które będą wyjątkowo przydatne do wędrówek po licznych szlakach w okolicy
W obiekcie znajduje się przestronna sala restauracyjna, w której podawane są smaczne i domowe posiłki. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru diety: wegetariańskiej, lekkostrawnej oraz bezglutenowej. Do dyspozycji gości są także kawiarnia.

Zobacz więcej
Walory obiektu
położenie, spokój, cisza, widoki, zieleń, las, góry, bliskość centrum
możliwość korzystania z Aqua Park Zakopane w specjalnej cenie
przytulna jadalnia i kawiarnia
sauna, stół bilardowy i stół do ping ponga
parking (za dodatkową opłatą)
Inspiracje turystyczne w okolicy

Stary Cmentarz w Zakopanem

Stary Cmentarz w Zakopanem to jedna z najbardziej znanych i najpiękniejszych polskich nekropolii, przyciągającą co roku rzesze turystów. Miejsce to jest też lokalnie znane jako "Cmentarz na Pęksowym Brzyzku".
Czytaj

Wawel po godzinach – magia Wzgórza

Magia Wzgórza Wawelskiego od lat zachęca turystów do zwiedzania.
Czytaj

Krakowskie kopce i panorama miasta

Niezwykłe punkty widokowe na panoramę miasta i okolicy.
Czytaj

Wody termalne na jesienno-zimowe chłody.

Zdrowie i wypoczynek w polskich gorących źródłach.
Czytaj
Stary Cmentarz w Zakopanem

Stary Cmentarz w Zakopanem to jedna z najbardziej znanych i najpiękniejszych polskich nekropolii, przyciągająca co roku rzesze turystów. Miejsce to jest też lokalnie znane jako „Cmentarz na Pęksowym Brzyzku”. Nazwa wywodzi się od Jana Pęksy, który w 1848 roku ofiarował zakopiańskiej parafii grunty nad brzegiem potoku Cicha Woda – w gwarze góralskiej nadbrzeżna łąka to właśnie „brzyzek”.
Większość znajdujących się na cmentarzu pomników jest dziełem wybitnych podhalańskich artystów. Na cmentarzu swój spoczynek znaleźli ludzie gór oraz postaci zasłużone dla kultury i historii Polski, m.in.: Kornel Makuszyński, Tytus Chałubiński, Władysław Orkan, Kazimierz Przerwa-Tetmajer, Stanisław Witkiewicz, Władysław Hasior, Stanisław Marusarz czy Mariusz Zaruski.

Kraków – kultura i sztuka
Wawel po godzinach – magia Wzgórza

Spośród wielu atrakcyjnych miejsc na mapie Krakowa szczególnie wyróżnia się Wzgórze Wawelskie. Znajdujący się na nim Zamek Królewski będący niegdyś rezydencją władców Polski zasłynął wysublimowaną architekturą, a także zdobiącymi go dziełami sztuki. Kolekcje i zbiory obejmują m.in. największe namioty tureckie w Europie, arrasy króla Zygmunta II Augusta, porcelanę miśnieńską czy włoskie obrazy renesansowe. Na Wawelu odbywają się również wystawy tymczasowe, a w sezonie letnim turyści zachęcani są do korzystania ze specjalnych tras tematycznych, podczas których poszukują legendarnego smoka lub odkrywają sekretne komnaty. Miłośników sztuki, zwłaszcza sakralnej, z pewnością dodatkowo zainteresuje znajdująca się na miejscu Katedra, w której od pięciuset lat rozbrzmiewa Dzwon Zygmunta, a zwolenników pięknych zdjęć urzeknie taras widokowy. Magia Wzgórza Wawelskiego od lat zachęca turystów do zwiedzania, warto więc choć raz w życiu ją poczuć!

Więcej o wydarzeniach na Wawelu: cykle wydarzeń

Droga Królewska w Krakowie

Droga Królewska to obecnie najsłynniejsza i jedna z najchętniej zwiedzanych tras turystycznych w Krakowie. Niegdyś drogę tę przemierzały orszaki królewskie, procesje oraz pochody kierujące się na Wawel, w związku z ważnymi uroczystościami i wydarzeniami. Jej historia sięga jednak czasów starożytnych, kiedy to w tym rejonie biegł szlak handlowy przemierzany przez kupców.
Wzdłuż dzisiejszej trasy znajdują się przede wszystkim najważniejsze zabytki i atrakcje turystyczne, ale można też znaleźć tu interesujące zakątki, ciekawą architekturę oraz poczuć wspaniałą atmosferę starego Krakowa.

Droga Królewska zaczyna się na Pl. Matejki i prowadzi przez liczne zabytki starego Krakowa, min. Barbakan, Bramę Floriańską, ul. Floriańską, następnie przez Rynek Główny, mijając Kościół Mariacki i Sukiennice, dalej ul. Grodzką oraz Kanoniczą na wzgórze Wawelskie.

 

 

Krakowskie kopce i panorama miasta

Krakowskie kopce to jedne z popularniejszych miejscowych atrakcji turystycznych i jednocześnie punkty widokowe, z których można podziwiać piękną panoramę miasta i okolicy. W przeszłości kopce pełniły rolę miejsc kultów, pochówków, spełniały też funkcje obserwacyjno-obronne, a także wznoszono je w celu upamiętnienia osób lub wydarzeń historycznych.
Kraków może poszczycić się ich największą ilością spośród polskich miast, a najbardziej znane to Kopiec Kościuszki, Kopiec Piłsudskiego oraz Kopiec Kraka i Wandy, które są najstarszymi kopcami w Krakowie. Obecnie to wyjątkowe miejsca na spacery, chętnie odwiedzane przez mieszkańców miasta i turystów.

Wody termalne na jesienno-zimowe chłody.

Polska, zaraz za Słowacją i Węgrami, jest bogata w gorące źródła i oferuje wiele miejsc, w różnych regionach kraju, gdzie można skorzystać z kąpieli w wodach termalnych. Jest to doskonała forma relaksu i wypoczynku, szczególnie w okresie jesienno-zimowym.

Wody termalne mają dużą zawartość makro i mikroelementów i w zależności od miejsca różnią się składem. Dzięki swym właściwościom leczniczym, oprócz relaksu zapewniają działanie prozdrowotne  i pomoc przy różnych dolegliwościach.

W Polsce jest duży wybór obiektów oferujących kąpiele w wodach termalnych, a najbardziej znane można odwiedzić w: Mszczonowie, Uniejowie, Poznaniu, Lądku-Zdroju, Solcu Zdroju, Busko Zdroju, Jeleniej Górze, Witowie (Chochołowie) i Lidzbarku Warmińskim.

Gorąco zapraszamy!

Oferty specjalne

Pokoje

Do dyspozycji gości oddajemy 1-, 2-, 3- oraz 4-osobowe pokoje oraz apartamenty (mniejsze i większe) – łącznie 116 miejsc. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę, telewizję, suszarkę do włosów, komplet ręczników.

Zobacz więcej
1 Gości
pokój 1-osobowy
12 m2
Do 2 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

szklanki, ręczniki, woda i inne

Akcesoria na życzenie:
łóżeczko dla dzieci, żelazko, deska do prasowania, czajnik

Akcesoria na życzenie :

Pokój z balkonem, wygodne łóżko dla 1 osoby, łazienka wyposażona w żel do mycia ciała i szampon + komplet ręczników.

2 Gości
pokój 2-osobowy
14 m2
Do 2 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

szklanki, ręczniki, woda i inne

Akcesoria na życzenie:
łóżeczko dla dzieci, żelazko, deska do prasowania, czajnik

Akcesoria na życzenie :
4 Gości
Pokój typu studio
28 m2
Do 5 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

szklanki, ręczniki, woda i inne

Akcesoria na życzenie:
łóżeczko dla dzieci, żelazko, deska do prasowania, czajnik

Akcesoria na życzenie :

Pokój z balkonem, wygodne łóżka dla 4 osób, łazienka wyposażona w żel do mycia ciała, szampon + koplet ręczników

3 Gości
Apartament Mniejszy
28 m2
Do 3 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

szklanki, ręczniki, woda i inne

Akcesoria na życzenie:
łóżeczko dla dzieci, żelazko, deska do prasowania, czajnik

Akcesoria na życzenie :

Pokój z balkonem, wygodne łóżka dla 3 osób, łazienka wyposażona w żel do mycia ciała, szampon + komplet ręczników.

4 Gości
Apartament Większy
38 m2
Do 5 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

szklanki, ręczniki, woda i inne

Akcesoria na życzenie:
łóżeczko dla dzieci, żelazko, deska do prasowania, czajnik

Akcesoria na życzenie :

Apartament, wygodne łóżka dla 4 osób, łazienka wyposażona w żel do mycia ciała, szampon + komplet ręczników.

Restauracje i bary

Zobacz więcej
Jadalnia
Pn-Nd
8:00-19:00
W jadalni od samego rana zapraszamy na śniadanie w formie bufetu szwedzkiego z akcentem regionalnym, po wędrówkach po Zakopanem i tatrzańskich dolinach zapraszamy popołudniem na pyszne obiadokolacje serwowane.

Relaks

Po wędrówkach po tatrzańskich szlakach, zapraszamy do skorzystania z seansu w saunie, możliwość zamówienia masażu relaksacyjnego lub zdrowotnego, jak również skorzystania z Aqua Parku Zakopane, który znajduje się 300 m od obiektu. W deszczowe dni zapraszamy do gry w bilard, ping pong.

Zobacz więcej
Sauna

Seans w saunie z olejkami relaksacyjnymi i eterycznymi.

Bilard, ping pong

W deszczowe dni zapraszamy do skorzystania z gry w bilard i ping pong.

Sale konferencyjne

W ośrodku istnieje możliwość zorganizowania konferencji i szkoleń. Posiadamy 3 w pełni wyposażone sale szkoleniowe. Istnieje możliwość połączenia sal w jedną dużą.

Największa sala szkoleniowa ma powierzchnię 123 m2, wysokości 4 m, rozmiar ekranu 3×4 m. Trzy sale po połączeniu (poprzez zdemontowanie ścian przesuwnych) mają powierzchnię 245 m2. Wyposażone są w wentylację, zaciemnienie, sprzęt multimedialny (projektor, nagłośnienie, minimum 2 mikrofony bezprzewodowe), wraz z techniczną obsługą. Sale nie są klimatyzowane (posiadają wentylację obniżającą temperaturę do 18 st.)

Zobacz więcej
Sala Giewont
Do 120 Osób
123 m2
Ustawienia stołów
teatralne
120
podkowa
90
Sala Antałówka
Do 50 Osób
71 m2
Ustawienia stołów
teatralne
60
podkowa
28
Sala Kasprowy
51 m2
Ustawienia stołów
teatralne
50
podkowa
24

Dojazd i kontakt

Lokalizacja:

  • 150 m od Aquaparku Zakopane
  • 850 m od stacji PKP
  • 2,5 km od Gubałówki
  • 3,1 km od Tatrzańskiego Parku Narodowego
  • 3,3 km od kolei linowej Kasprowy Wierch
  • 13 m od Morskiego Oka

W ile czasu dojedziesz samochodem?
Kraków – 2 godz., Katowice – 2 godz. 35 min, Wrocław – 4 godz. 25 min, Warszawa – 5 godz. 50 min, Poznań – 6 godz. 40 min, Gdańsk – 7 godz. 20 min

Zobacz więcej
Jak dojechać ?
Lotnisko Balice
118 km
Lotnisko Pyrzowice
210 km
Dworzec PKP
350 m
Dane kontaktowe
Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne Geovita w Zakopanem
Wierchowa 4
34-500 Zakopane
m,ałopolskie
Ważne informacje
Skontaktuj się
{{ showError(errors.items, 'hotel_name', '') }}
{{ showError(errors.items, 'advertisement', '') }}
{{ showError(errors.items, 'newsletter', '') }}
{{ showError(errors.items, 'sms', '') }}
Zarezerwuj swój pobyt
w Centrum Konferencyjno - Rekreacyjne Geovita w Zakopanem
Data przyjazdu
Data wyjazdu
Pokoje
Liczba osób
Liczba dzieci
Kod promocyjny