pl

Centrum Zdrowia i Rekreacji Geovita w Złockiem

Złockie 80

O obiekcie

Centrum Zdrowia i Rekreacji Geovita w Złockiem to obiekt położony w części uzdrowiskowej Muszyny, w sercu Beskidu Sądeckiego przy granicy ze Słowacją i w sąsiedztwie Krynicy Zdrój. Do dyspozycji gości oddajemy 59 pokoi o zróżnicowanym standardzie z bezpłatnym dostępem do Internetu, salę konferencyjną, kawiarnię, basen rekreacyjny, rozległy ogród z kortami tenisowymi. Prowadzimy szeroko rozumianą profilaktykę zdrowia poprzez świadczenie usług z zakresu odnowy biologicznej oraz masaży. Walory krajobrazowe oraz łagodny klimat górski sprzyjają regeneracji sił i zdrowemu wypoczynkowi.

Zobacz więcej
Walory obiektu
lokalizacja w atrakcyjnej miejscowości uzdrowiskowej Muszyna
bogata oferta zabiegowa i wypoczynkowa
smaczna, polska kuchnia
basen rekreacyjny, korty tenisowe
ogród ze źródełkiem wody mineralnej Złockie 8
bliskość natury i szlaków turystycznych
Inspiracje turystyczne w okolicy

Zamek w Muszynie

Legenda głosi, że w podziemiach pod zamkiem znajduje się ukryta ogromna sala z zaklętymi kamiennym snem rycerzami, którzy budzą się co roku – w Niedzielę Palmową – by ucztować i znów zamienić się w głazy. Kiedyś mają ożyć i połączyć siły z tatrzańskimi skamieniałymi rycerzami, by bronić w granic Rzeczypospolitej.
Czytaj

Krynica-Zdrój – perła polskich uzdrowisk

Urokliwie położone miasteczko pośród wzgórz Beskidu Sądeckiego w dolinie rzeki Kryniczanki.
Czytaj

Matejko z Krynicy

Charakterystyczna, błękitna willa "Romanówka" ozdabiająca krynicki bulwar, wyglądająca trochę jak domek dla lalek, do lat 70-tych XX w. pełniła funkcję pensjonatu. Dziś udostępniona jest zwiedzającym, mieści się w niej Muzeum Nikifora Krynickiego.
Czytaj

Jaworzyna Krynicka

Aktywni turyści odwiedzający Krynicę, z pewnością za jeden z naturalnych kierunków swoich pieszych wycieczek obiorą Jaworzynę Krynicką (1114m n.p.m.). Osoby o nieco słabszej kondycji, dojadą na szczyt nowoczesną koleją gondolową. Warto!
Czytaj

Góra Parkowa

Kolej linowo-terenowa na Górę Parkową w Krynicy-Zdroju została wybudowana w 1937 roku jako pierwsza w Polsce linia tego typu. Po remoncie w 2022 roku, obiekt odzyskał dawny blask. Wciąż te same, ponad 85-letnie wagony (po niewielkiej modernizacji) wożą turystów w górę i w dół.
Czytaj

Wieża widokowa w Krynicy Zdroju

Wieża widokowa w Krynicy Zdroju i prowadząca do niej ścieżka w koronach drzew są pierwszym tego typu obiektem w Polsce i jedną z największych atrakcji regionu.
Czytaj

Zabytkowe cerkwie Łemkowskie

Krynicki Szlak Cerkwi Łemkowskich w Beskidzie Sądeckim obejmuje 11 charakterystycznych budowli, typu zachodnio-łemkowskiego, w większości drewnianych, rozlokowanych na terenach gminy Krynica Zdrój.
Czytaj

Źródła „Muszynianki”

Dają orzeźwienie w upalne dni, są nie tylko przepyszne, ale i zdrowe. Już kronikarz Jan Długosz opisywał przed wiekami lecznicze właściwości źródeł w Muszynie (Beskid Sądecki).
Czytaj

Rezerwat Las Lipowy

Rezerwat Las Lipowy obok Muszyny powołano w 1919 roku jako jeden z pierwszych rezerwatów przyrody II Rzeczypospolitej.
Czytaj

Pijałki

Porcelanowa pijałka, bez której nie mógł się obyć żaden kuracjusz odwiedzający w okresie międzywojennym górskie uzdrowisko.  Ten wyposażony w specjalną rurkę dzbanek, wymusza picie wody małymi łykami, co umożliwia docenienie jej walorów zdrowotnych i smakowych. 
Czytaj

Radziejowa (1266 m n.p.m.)

Radziejowa to najwyższy szczyt Beskidu Sądeckiego. Dzięki drewnianej wieży (przy dobrej pogodzie) podziwiać stąd możemy widok na Beskidy Żywiecki, Pieniny, Gorce, a nawet odległe Tatry.
Czytaj

Rafting na Popradzie

W regionie Krynicy-Zdrój lub Muszyny niebanalną formą spędzenia wolnego czasu jest spływ pontonowy malowniczą doliną Popradu. 
Czytaj
Zamek w Muszynie

Legenda głosi, że w podziemiach pod zamkiem znajduje się ukryta ogromna sala z zaklętymi kamiennym snem rycerzami, którzy budzą się co roku – w Niedzielę Palmową – by ucztować i znów zamienić się w głazy. Kiedyś mają ożyć i połączyć siły z tatrzańskimi skamieniałymi rycerzami, by bronić w granic Rzeczypospolitej. Do dnia dzisiejszego, mimo trwających tu dwukrotnie prac wykopaliskowych, nie odnaleziono tych lochów.

Zamek w Muszynie, położony wśród malowniczych wzgórz Beskidu Sądeckiego, pochodzi z XIV w. Wcześniej istniało tu prawdopodobnie drewniane grodzisko, strzegące szlaku handlowego i granicy z Węgrami. Fortyfikacja funkcjonowała do połowy XVII w. potem popadła w ruinę.

W 2023 r. w jego mury wróciło życie. Po trwającym trzy lata remoncie, w południowej części zrewitalizowanych ruin zamku, na miejscu dawnej, letniej rezydencji biskupów Krakowskich, funkcjonuje sala wystawiennicza, a na jej dachu taras widokowy, z którego roztacza się piękna panorama na Muszynę i jej okolice.

Krynica-Zdrój – perła polskich uzdrowisk

Krynica-Zdrój to urokliwe miasteczko położone pośród wzgórz Beskidu Sądeckiego w dolinie rzeki Kryniczanki. Od przeszło 200 lat przyjeżdżają tu kuracjusze, korzystający z leczniczych właściwości bogatej w mikroelementy wody, wypływającej na powierzchnię z tutejszych źródeł.

Prężny rozwój miasta nastąpił pod koniec XIX w. Wówczas to Krynica stała się jednym z najmodniejszych ośrodków ekskluzywnego wypoczynku w skali Europy. Bywali tu m.in.: Jan Matejko, Henryk Sienkiewicz, Helena Modrzejewska, Władysław Reymont, Józef Piłsudski, Julian Tuwim i Jan Kiepura.

Miejscowość jest także świetną destynacją dla narciarzy, korzystających z licznych, nowoczesnych wyciągów. W lecie przy krynickim Deptaku tętni życie kulturalne. Wiosną i jesienią miasto przyciąga kolorami bukowych parków i lasów Beskidu Sądeckiego.

Jedną z najnowszych atrakcji turystycznych jest 50-metrowa wieża widokowa Słotwiny i prowadząca do niej, ponad kilometrowa, ścieżka w koronach drzew.

Więcej informacji o Krynicy-Zdroju: www.polska.travel

Matejko z Krynicy

Charakterystyczna, błękitna willa „Romanówka” ozdabiająca krynicki bulwar, wyglądająca trochę jak domek dla lalek, do lat 70-tych XX w. pełniła funkcję pensjonatu. Dziś udostępniona jest zwiedzającym, mieści się w niej Muzeum Nikifora Krynickiego. Znajdziemy tu prace oraz pamiątki po Epifaniuszu Drowniaku, bo tak brzmiało oryginalne imię artysty.

Nikifor, który czasem podpisywał też swoje prace jako „Matejko”, przez większość życia sprzedawał rysunki przy krynickim bulwarze, a cały jego warsztat mieścił się w małej drewnianej walizeczce. Ubogi, wątłego zdrowia, samotny, półanalfabeta, charakteryzował się przy tym ogromną determinacją do realizacji swojej pasji tworzenia. Liczbę namalowanych przez niego rysunków szacuje się na 30-40 tysięcy.

Dziś krytycy sztuki piszą zgodnie o jego fenomenalnej intuicji plastycznej i o perfekcyjnym wyczuciu perspektywy oraz koloru. Poruszające rysunki Nikifora, inspirują, zachwycają prostotą i wrażliwością. Artysta, zaliczany jest do grona najwybitniejszych twórców „sztuki naiwnej” w Europie, jest też najbardziej rozpoznawalnym w świecie malarzem nieprofesjonalnym, którego prace prezentowane były w galeriach Paryża, Brukseli czy Nowego Jorku.

Jaworzyna Krynicka

Aktywni turyści odwiedzający Krynicę, z pewnością za jeden z naturalnych kierunków swoich pieszych wycieczek obiorą Jaworzynę Krynicką (1114m n.p.m.). Osoby o nieco słabszej kondycji, dojadą na szczyt nowoczesną koleją gondolową. Warto! Z wierzchołka Jaworzyny Krynickiej roztacza się przepiękna panorama na Beskid Sądecki i Niski.

Zimą góra staje się narciarską mekką. Znajduje się tu jeden z największych w Polsce systemów wyciągów. Łączna długość tras zjazdowych przekracza 8 km, a najdłuższa z tras liczy 2,6 km i jest w całości oświetlona. Spośród innych stacji narciarskich Jaworzynę Krynicką wyróżniają wyjątkowe walory krajobrazowe oraz bardzo ciekawa, przemyślana aranżacja szlaków zjazdowych.

Góra Parkowa

Kolej linowo-terenowa na Górę Parkową w Krynicy-Zdroju została wybudowana w 1937 roku jako pierwsza w Polsce linia tego typu.
Po remoncie w 2022 roku, obiekt odzyskał dawny blask. Wciąż te same, ponad 85-letnie wagony (po niewielkiej modernizacji) wożą turystów niestrudzenie w górę i w dół.
Podczas trwającej trzy minuty przejażdżki, można zobaczyć fragmenty starego toru saneczkowego z 1929 roku, nacieszyć oko 200-letnim starodrzewem Parku Zdrojowego, lub wśród lasów zaobserwować sarny, dla których Góra Parkowa jest domem.

Wieża widokowa w Krynicy Zdroju

Wieża widokowa w Krynicy Zdroju i prowadząca do niej ścieżka w koronach drzew są pierwszym tego typu obiektem w Polsce i jedną z największych atrakcji regionu. Drewniana konstrukcja o wysokości 50 m, podtrzymywana jest przez 18 wież wsporczych i 87 słupów. Dzięki specjalnym interaktywnym instalacjom i tablicom edukacyjnym rozmieszczonym na trasie spaceru, można wiele dowiedzieć się o okolicznej przyrodzie oraz historii regionu. Dodatkową atrakcją obiektu, jest 60 metrowa zjeżdżalnia.

Zabytkowe cerkwie Łemkowskie

Krynicki Szlak Cerkwi Łemkowskich w Beskidzie Sądeckim obejmuje 11 charakterystycznych budowli, typu zachodnio-łemkowskiego, w większości drewnianych, rozlokowanych na terenach gminy Krynica Zdrój. Cerkwie są śladem ludu pochodzenia rusińsko-wołoskiego zamieszkującego te tereny, aż do wysiedleń, które miały miejsce w latach 1947-1950 – tzw. „operacja Wisła”.
Szlak stanowi pętlę, przebiegającą przez miejscowości: Krynica-Zdrój, Berest, Polany, Piorunka, Czyrna, Mochnaczka, Tylicz i Muszynka. Cerkwie, które można zwiedzać zostały zbudowane na przełomie XVIII-XIX wieku. W obiektach pozostał niezmieniony – oryginalny wystrój cerkiewny, choć w większości są one użytkowane już jako kościoły rzymskokatolickie.

Na zwiedzanie cerkwi i poszukiwanie innych śladów bytności Łemków, warto poświęcić nawet cały dzień.

Źródła „Muszynianki”

Dają orzeźwienie w upalne dni, są nie tylko przepyszne, ale i zdrowe. Już kronikarz Jan Długosz opisywał przed wiekami lecznicze właściwości źródeł w Muszynie (Beskid Sądecki).
Na terenie górskiego uzdrowiska znajdziemy aż 19, czynnych sezonowo, pijalni wód mineralnych. 13 z nich łączy Rowerowy Szlak Wód Mineralnych Muszyna. Na jego trasie zobaczyć możemy także największe atrakcje regionu: Ogrody Sensoryczne i Ogrody Biblijne, ruiny średniowiecznego zamku, największą w Polsce mofetę (miejsce, w którym spod ziemi wydobywa się gaz, świadczący o płytkiej aktywności wulkanicznej).
Szlak rowerowy oznaczono kolorem czerwonym, jego autorzy zaprojektowali po drodze 13 przystanków, na których można zregenerować siły i zakosztować wody, bogatej w cenne pierwiastki i minerały.

Rezerwat Las Lipowy

Rezerwat Las Lipowy obok Muszyny powołano w 1919 roku jako jeden z pierwszych rezerwatów przyrody II Rzeczypospolitej.

Obecnie znajduje się on na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego i obejmuje stoki góry Mikowa. Rozciąga się na powierzchni aż 100,38 ha. Ochroną obejmuje między innymi przepiękny drzewostan, wśród którego znajdziemy 200-letnie lipy, ponadto stanowiska lęgowe rzadko występujących płazów, a wiosną bezpośrednio przy ścieżce dostrzec możemy kwitnącego wawrzynka wilcze łyko (jedną z najbardziej trujących roślin w Polsce – 10 owoców wawrzynka jest w stanie doprowadzić do śmierci dorosłego człowieka).

Przez rezerwat przebiega 4,2 km ścieżka spacerowo-edukacyjna. Na jej przebycie warto zaplanować 2-3 godziny. Początkowe podejście jest dość strome, potem droga trawersuje już łagodne po zboczu. Trzeba odrobiny samozaparcia lub szczęścia, aby znaleźć na trasie najciekawszą ozdobę tutejszej przyrody – salamandrę plamistą. Te śmiesznie nakrapiane płazy odnajdziemy w miejscach wilgotnych, zacienionych, obok zbiorników stojącej wody. Szczególnie łatwo wypatrzyć je podczas jesiennych godów oraz wiosną, gdy wędrują do płytkich rozlewisk strumienia, by urodzić młode larwy.

Pijałki

Porcelanowa pijałka, bez której nie mógł się obyć żaden kuracjusz odwiedzający w okresie międzywojennym górskie uzdrowisko.
Ten wyposażony w specjalną rurkę dzbanek, wymusza picie wody małymi łykami, co umożliwia docenienie jej walorów zdrowotnych i smakowych.
Najsłynniejsze pijałki dla polskich uzdrowisk produkowane były przez Zakłady Porcelany z Ćmielowa.
Pięknie wykonane, stawały się popularną ozdobą domowych kredensów, przypominając kuracjuszom o udanym sanatoryjnym turnusie.
Dziś też, wybierając się do Krynicy-Zdrój, Muszyny lub Lądka-Zdroju, wygrzebmy ten nieco zapomniany artefakt z domowych zakamarków.
Jeśli nie mamy jeszcze pijałki, zawsze możemy kupić ją na miejscu w uzdrowisku. Pijałki te są nie tylko bardzo funkcjonalne,  ale pozwalają też przenieść się myślami do eleganckich czasów rozkwitu sanatoriów, w których coroczne turnusy zdrowotne były popularnym sposobem zagospodarowania czasu, przeznaczonego na odpoczynek.

Radziejowa (1266 m n.p.m.)

Radziejowa (1266 m n.p.m.) to najwyższy szczyt Beskidu Sądeckiego.
Dzięki drewnianej wieży (przy dobrej pogodzie) podziwiać stąd możemy widok na Beskidy Żywiecki, Pieniny, Gorce, a nawet odległe Tatry.
Według ludowych podań, szczyt był ulubionym miejscem spotkań miejscowych zbójników, którzy na stokach Radziejowej mieli swoje ziemianki. To tu ukrywali łupy i planowali kolejne napady na zamożnych kupców. Krążą też pogłoski o zbójnickim testamencie, nieznanej treści, ukrytym gdzieś na wierzchołku góry. Wielokrotnie już poszukiwacze skarbów penetrowali stoki Radziejowej – bezskutecznie.
Prócz zbójców oraz poszukiwaczy skarbów, górę upodobali sobie także zwyczajni turyści, a zimą narciarze skiturowi. Najłatwiejszy i najkrótszy szlak na szczyt prowadzi z Obidzy i Przełęczy Gromadzkiej. Ruszamy?

Rafting na Popradzie

Coraz częściej na wakacjach szukamy nowych, wyjątkowych emocji. W regionie Krynicy-Zdrój lub Muszyny niebanalną formą spędzenia wolnego czasu jest spływ pontonowy malowniczą doliną Popradu.
Szczególnie polecane są dwa odcinki rzeki: z Muszyny do Andrzejkówki Ługi lub z Leluchowa do Muszyny.
Oba liczą około 10 km, a czas płynięcia to 2-3 godziny. Przeplatają się tu fragmenty rzeki o średnio wartkim nurcie, urozmaiconym pienistymi bystrzami oraz leniwe proste odcinki, które pozwalają na delektowanie się górską przyrodą i swobodne fotografowanie przygody.
Spływ Popradem to znakomity pomysł dla wszystkich osób, które lubią przygody. Jest wbrew pozorom bardzo bezpieczny, dostarcza endorfin, a czasem i dreszczyku emocji.

Oferty specjalne

zdrowie i SPA
Muszyna

Centrum Zdrowia i Rekreacji Geovita w Złockiem położone jest w Beskidzie Sądeckim, w spokojnej, otoczonej zalesionymi wzgórzami okolicy. Oferta tygodniowego wypoczynku z zabiegami leczniczymi z zakresu fizyko- i hydroterapii oraz masażami, to idealna propozycja dla osób chcących połączyć odpoczynek z profilaktyką zdrowia.

profesjonalne zabiegi i masaże w cenie
korzystanie z basenu oraz aqua aerobik
miły i pomocy personel
pyszna domowa kuchnia
Centrum Zdrowia i Rekreacji Geovita w Złockiem
Cena od
1 865 zł/os.

Pokoje

Do dyspozycji naszych gości oddajemy 59 pokoi 1,2,3 – osobowych oraz rodzinnych typu studio. Przytulne pokoje z łazienką z kabiną prysznicową, dostępem do bezprzewodowego Internetu. Obiekt przyjazny dla osób niepełnosprawnych dzięki podjazdom dla wózków inwalidzkich oraz windzie. Akceptujemy pobyty ze zwierzętami.

Zobacz więcej
1 Gości
Pokój 1-osobowy
11 m2
Do 1 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

łazienka z kabiną prysznicową, ręczniki, szlafrok kąpielowy

Akcesoria na życzenie :

Przytulne pokoje z jednym pojedynczym łóżkiem.

2 Gości
Pokój 2-osobowy TWIN
15 m2
Do 2 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

łazienka z kabiną prysznicową, ręczniki, szlafrok kąpielowy

Akcesoria na życzenie :

Przytulne pokoje z dwoma osobnymi łóżkami.

2 Gości
Pokój 2-osobowy DBL
15 m2
Do 2 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

łazienka z kabiną prysznicową, ręczniki, szlafrok kąpielowy

Akcesoria na życzenie :

Przytulne pokoje z podwójnym łóżkiem o wymiarach 140×200 cm.

3 Gości
Pokój rodzinny Studio
30 m2
Do 4 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

łazienka z kabiną prysznicową, ręczniki, szlafrok kąpielowy

Akcesoria na życzenie :

Przytulne pokoje składające się z dwóch pomieszczeń, pokój dzienny i sypialnia. Pokoje posiadają różną konfigurację łóżek.

Restauracje i bary

Zobacz więcej
Jadalnia
tradycyjna, polska kuchnia
Pn-Nd
W Centrum Zdrowia i Rekreacji Geovita w Złockiem stawiamy na tradycyjną polską, domową kuchnię. Posiłki serwowane są zgodnie z wybraną ofertą, zawsze na bazie świeżych produktów od lokalnych dostawców. Na życzenie klienta przygotowujemy odpowiednią dietę dostosowaną do potrzeb zdrowotnych. Jadalnia funkcjonuje wyłącznie dla gości hotelowych, jednorazowo mieści 130 osób.

Relaks

Centrum Zdrowia i Rekreacji Geovita w Złockiem proponuje swoim gościom relaks w postaci korzystania z basenu, sauny suchej lub kortów tenisowych.

Zobacz więcej
Basen

Basen rekreacyjny z dyszą masującą, wymiary niecki to 11 x 18 m, głębokość od 1,4 m do 2,1 m. Nielimitowany dostęp dla gości hotelowych. W dni robocze od poniedziałku do piątku odbywa się gimnastyka – aqua aerobik.

Sauna sucha

Sauna sucha z dostępem do prywatnej łazienki.

Korty tenisowe

Dwa korty tenisowe ze sztuczną trawą w malowniczym ogrodzie. Możliwość wypożyczenia sprzętu.

Sale konferencyjne

Zobacz więcej
Sala Gejzer
Do 100 Osób
132 m2

Centrum Zdrowia i Rekreacji Geovita w Złockiem stwarza również możliwość organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji oraz eventów. Dysponujemy przestronną salą z niezbędnym wyposażeniem: projektor multimedialny, ekran, Wi-Fi, flipchart. Istnieje możliwość podzielenia sali na dwie mniejsze kameralne.

Ustawienia stołów
teatralne
100
szkolne
60
podkowa
40

Dojazd i kontakt

Tutaj znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące lokalizacji Centrum Zdrowia i Rekreacji Geovita w Złockiem wraz z danymi kontaktowymi. Masz pytania? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza.

Zobacz więcej
Jak dojechać ?
Przystanek PKS Muszyna Zdrój
3 km
Dworzec PKP w Muszynie
3 km
Lotnisko Kraków Balice
168 km
Dane kontaktowe
Centrum Zdrowia i Rekreacji Geovita w Złockiem
Złockie 80
33-370 Muszyna
małopolskie
Ważne informacje
doba hotelowa
15.00-12.00
właściciel obiektu
Geovita S.A.
Skontaktuj się
{{ showError(errors.items, 'hotel_name', '') }}
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Polski Holding Hotelowy sp. z o.o, z siedzibą w Warszawie ul., Komitetu Obrony Robotników 39G, 02-148 Warszawa oraz jej spółki zależne (PHH Hotele sp. z o.o, z siedzibą w Warszawie ul. Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa; Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Usług Turystycznych sp. z o.o., z siedzibą w Katowicach, Aleja Wojciecha Korfantego 9, 40-951 Katowice; Gliwicką Agencję Turystyczną S.A., z siedzibą w Szczyrku ul. Wrzosowa 21, 43-370 Szczyrk; PHN PROPERTY MANAGEMENT sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Al. Jana Pawła 12 lok. V/24, 00-124 Warszawa; INTERFERIE S.A z siedzibą w Legnicy, ul. Chojnowska 41, 59-220 Legnica; Interferie Medical SPA Sp. z o.o. z siedzibą w Legnicy, ul. Chojnowska 41, 59-220 Legnica; Geovita S.A. z siedzibą w Jadwisin gm. Serock, ul. Ogrodowa 31, 05 – 140 Jadwisin gm. Serock; Elbest sp. z o.o. z siedzibą w Bełchatowie, przy ul. 1 Maja 63, 97-400 Bełchatów; Przedsiębiorstwo Usługowe „Holtur” Sp. z o.o. w Kołobrzegu, ul. Koszalińska 72 78-100 Kołobrzeg) informacji handlowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących (telefony, komputery, smartfony, tablety itp.) dla celów marketingu bezpośredniego, tj. przy wykorzystaniu następujących kanałów komunikacji:*
{{ showError(errors.items, 'comunicationCanaladresemail', '') }}
{{ showError(errors.items, 'comunicationCanalnumertelefonu', '') }}
{{ showError(errors.items, 'comunicationCanalSMS', '') }}
{{ showError(errors.items, 'acceptedPolitykaPrywatnosci', '') }}
Zarezerwuj swój pobyt
w Centrum Zdrowia i Rekreacji Geovita w Złockiem
Data przyjazdu
Data wyjazdu
Pokoje
Liczba osób
Liczba dzieci
Kod promocyjny