pl

Centrum Zdrowia, Urody i Rekreacji Geovita w Krynicy-Zdroju

Leśna 15, Krynica-Zdrój

O obiekcie

Centrum Zdrowia, Urody i Rekreacji GEOVITA w Krynicy-Zdroju to obiekt położony w bezpośrednim sąsiedztwie lasów i Parku Zdrojowego, jest idealnym miejscem na wypoczynek i relaks w Beskidzie Sądeckim. Do dyspozycji gości oddajemy 65 pokoi o zróżnicowanym standardzie z bezpłatnym dostępem do Internetu, 3 sale konferencyjne, kawiarnię, basen rekreacyjny, saunę. W przytulnych wnętrzach Instytutu SPA & Wellness można odzyskać spokój i wewnętrzną harmonię, warto również skorzystać z bogatego programu zabiegów odnowy biologicznej. Naszym atutem jest pyszna, domowa kuchnia oraz życzliwy, otwarty na życzenia Gości personel.

Atrakcje w okolicy:
Pierwsza w Polsce wieża widokowa w koronach drzew, kolejka na Górę Parkową – kolejka linowo-terenowa, którą z centrum Krynicy można wyjechać w niecałe 3 minuty na szczyt Góry Parkowej, kolej Gondolowa na Jaworzynę Krynicką jest najdłuższą i najnowocześniejszą kolejką tego typu w Polsce, liczne trasy rowerowe zadowolą zarówno amatorów jak i bardzo doświadczonych rowerzystów, zróżnicowane szlaki turystyczne, park linowy to wspaniała forma aktywnego spędzania wolnego czasu, spływy pontonowe, Muzeum Nikifora, fontanna multimedialna.

Zobacz więcej
Walory obiektu
lokalizacja - miejscowość uzdrowiskowa
bliskość szlaków turystycznych
wyśmienita tradycyjna, polska kuchnia
Instytut Spa&Wellness
bogata baza zabiegów leczniczych
Inspiracje turystyczne w okolicy

Krynica-Zdrój – perła polskich uzdrowisk

Urokliwie położone miasteczko pośród wzgórz Beskidu Sądeckiego w dolinie rzeki Kryniczanki.
Czytaj

Matejko z Krynicy

Charakterystyczna, błękitna willa "Romanówka" ozdabiająca krynicki bulwar, wyglądająca trochę jak domek dla lalek, do lat 70-tych XX w. pełniła funkcję pensjonatu. Dziś udostępniona jest zwiedzającym, mieści się w niej Muzeum Nikifora Krynickiego.
Czytaj

Góra Parkowa

Kolej linowo-terenowa na Górę Parkową w Krynicy-Zdroju została wybudowana w 1937 roku jako pierwsza w Polsce linia tego typu. Po remoncie w 2022 roku, obiekt odzyskał dawny blask. Wciąż te same, ponad 85-letnie wagony (po niewielkiej modernizacji) wożą turystów w górę i w dół.
Czytaj

Jaworzyna Krynicka

Aktywni turyści odwiedzający Krynicę, z pewnością za jeden z naturalnych kierunków swoich pieszych wycieczek obiorą Jaworzynę Krynicką (1114m n.p.m.). Osoby o nieco słabszej kondycji, dojadą na szczyt nowoczesną koleją gondolową. Warto!
Czytaj

Wieża widokowa w Krynicy Zdroju

Wieża widokowa w Krynicy Zdroju i prowadząca do niej ścieżka w koronach drzew są pierwszym tego typu obiektem w Polsce i jedną z największych atrakcji regionu.
Czytaj

Zabytkowe cerkwie Łemkowskie

Krynicki Szlak Cerkwi Łemkowskich w Beskidzie Sądeckim obejmuje 11 charakterystycznych budowli, typu zachodnio-łemkowskiego, w większości drewnianych, rozlokowanych na terenach gminy Krynica Zdrój.
Czytaj

Źródła „Muszynianki”

Dają orzeźwienie w upalne dni, są nie tylko przepyszne, ale i zdrowe. Już kronikarz Jan Długosz opisywał przed wiekami lecznicze właściwości źródeł w Muszynie (Beskid Sądecki).
Czytaj

Rezerwat Las Lipowy

Rezerwat Las Lipowy obok Muszyny powołano w 1919 roku jako jeden z pierwszych rezerwatów przyrody II Rzeczypospolitej.
Czytaj

Radziejowa (1266 m n.p.m.)

Radziejowa to najwyższy szczyt Beskidu Sądeckiego. Dzięki drewnianej wieży (przy dobrej pogodzie) podziwiać stąd możemy widok na Beskidy Żywiecki, Pieniny, Gorce, a nawet odległe Tatry.
Czytaj

Pijałki

Porcelanowa pijałka, bez której nie mógł się obyć żaden kuracjusz odwiedzający w okresie międzywojennym górskie uzdrowisko.  Ten wyposażony w specjalną rurkę dzbanek, wymusza picie wody małymi łykami, co umożliwia docenienie jej walorów zdrowotnych i smakowych. 
Czytaj

Zamek w Muszynie

Legenda głosi, że w podziemiach pod zamkiem znajduje się ukryta ogromna sala z zaklętymi kamiennym snem rycerzami, którzy budzą się co roku – w Niedzielę Palmową – by ucztować i znów zamienić się w głazy. Kiedyś mają ożyć i połączyć siły z tatrzańskimi skamieniałymi rycerzami, by bronić w granic Rzeczypospolitej.
Czytaj
Krynica-Zdrój – perła polskich uzdrowisk

Krynica-Zdrój to urokliwe miasteczko położone pośród wzgórz Beskidu Sądeckiego w dolinie rzeki Kryniczanki. Od przeszło 200 lat przyjeżdżają tu kuracjusze, korzystający z leczniczych właściwości bogatej w mikroelementy wody, wypływającej na powierzchnię z tutejszych źródeł.

Prężny rozwój miasta nastąpił pod koniec XIX w. Wówczas to Krynica stała się jednym z najmodniejszych ośrodków ekskluzywnego wypoczynku w skali Europy. Bywali tu m.in.: Jan Matejko, Henryk Sienkiewicz, Helena Modrzejewska, Władysław Reymont, Józef Piłsudski, Julian Tuwim i Jan Kiepura.

Miejscowość jest także świetną destynacją dla narciarzy, korzystających z licznych, nowoczesnych wyciągów. W lecie przy krynickim Deptaku tętni życie kulturalne. Wiosną i jesienią miasto przyciąga kolorami bukowych parków i lasów Beskidu Sądeckiego.

Jedną z najnowszych atrakcji turystycznych jest 50-metrowa wieża widokowa Słotwiny i prowadząca do niej, ponad kilometrowa, ścieżka w koronach drzew.

Więcej informacji o Krynicy-Zdroju: www.polska.travel

Matejko z Krynicy

Charakterystyczna, błękitna willa „Romanówka” ozdabiająca krynicki bulwar, wyglądająca trochę jak domek dla lalek, do lat 70-tych XX w. pełniła funkcję pensjonatu. Dziś udostępniona jest zwiedzającym, mieści się w niej Muzeum Nikifora Krynickiego. Znajdziemy tu prace oraz pamiątki po Epifaniuszu Drowniaku, bo tak brzmiało oryginalne imię artysty.

Nikifor, który czasem podpisywał też swoje prace jako „Matejko”, przez większość życia sprzedawał rysunki przy krynickim bulwarze, a cały jego warsztat mieścił się w małej drewnianej walizeczce. Ubogi, wątłego zdrowia, samotny, półanalfabeta, charakteryzował się przy tym ogromną determinacją do realizacji swojej pasji tworzenia. Liczbę namalowanych przez niego rysunków szacuje się na 30-40 tysięcy.

Dziś krytycy sztuki piszą zgodnie o jego fenomenalnej intuicji plastycznej i o perfekcyjnym wyczuciu perspektywy oraz koloru. Poruszające rysunki Nikifora, inspirują, zachwycają prostotą i wrażliwością. Artysta, zaliczany jest do grona najwybitniejszych twórców „sztuki naiwnej” w Europie, jest też najbardziej rozpoznawalnym w świecie malarzem nieprofesjonalnym, którego prace prezentowane były w galeriach Paryża, Brukseli czy Nowego Jorku.

Góra Parkowa

Kolej linowo-terenowa na Górę Parkową w Krynicy-Zdroju została wybudowana w 1937 roku jako pierwsza w Polsce linia tego typu.
Po remoncie w 2022 roku, obiekt odzyskał dawny blask. Wciąż te same, ponad 85-letnie wagony (po niewielkiej modernizacji) wożą turystów niestrudzenie w górę i w dół.
Podczas trwającej trzy minuty przejażdżki, można zobaczyć fragmenty starego toru saneczkowego z 1929 roku, nacieszyć oko 200-letnim starodrzewem Parku Zdrojowego, lub wśród lasów zaobserwować sarny, dla których Góra Parkowa jest domem.

Jaworzyna Krynicka

Aktywni turyści odwiedzający Krynicę, z pewnością za jeden z naturalnych kierunków swoich pieszych wycieczek obiorą Jaworzynę Krynicką (1114m n.p.m.). Osoby o nieco słabszej kondycji, dojadą na szczyt nowoczesną koleją gondolową. Warto! Z wierzchołka Jaworzyny Krynickiej roztacza się przepiękna panorama na Beskid Sądecki i Niski.

Zimą góra staje się narciarską mekką. Znajduje się tu jeden z największych w Polsce systemów wyciągów. Łączna długość tras zjazdowych przekracza 8 km, a najdłuższa z tras liczy 2,6 km i jest w całości oświetlona. Spośród innych stacji narciarskich Jaworzynę Krynicką wyróżniają wyjątkowe walory krajobrazowe oraz bardzo ciekawa, przemyślana aranżacja szlaków zjazdowych.

Wieża widokowa w Krynicy Zdroju

Wieża widokowa w Krynicy Zdroju i prowadząca do niej ścieżka w koronach drzew są pierwszym tego typu obiektem w Polsce i jedną z największych atrakcji regionu. Drewniana konstrukcja o wysokości 50 m, podtrzymywana jest przez 18 wież wsporczych i 87 słupów. Dzięki specjalnym interaktywnym instalacjom i tablicom edukacyjnym rozmieszczonym na trasie spaceru, można wiele dowiedzieć się o okolicznej przyrodzie oraz historii regionu. Dodatkową atrakcją obiektu, jest 60 metrowa zjeżdżalnia.

Zabytkowe cerkwie Łemkowskie

Krynicki Szlak Cerkwi Łemkowskich w Beskidzie Sądeckim obejmuje 11 charakterystycznych budowli, typu zachodnio-łemkowskiego, w większości drewnianych, rozlokowanych na terenach gminy Krynica Zdrój. Cerkwie są śladem ludu pochodzenia rusińsko-wołoskiego zamieszkującego te tereny, aż do wysiedleń, które miały miejsce w latach 1947-1950 – tzw. „operacja Wisła”.
Szlak stanowi pętlę, przebiegającą przez miejscowości: Krynica-Zdrój, Berest, Polany, Piorunka, Czyrna, Mochnaczka, Tylicz i Muszynka. Cerkwie, które można zwiedzać zostały zbudowane na przełomie XVIII-XIX wieku. W obiektach pozostał niezmieniony – oryginalny wystrój cerkiewny, choć w większości są one użytkowane już jako kościoły rzymskokatolickie.

Na zwiedzanie cerkwi i poszukiwanie innych śladów bytności Łemków, warto poświęcić nawet cały dzień.

Źródła „Muszynianki”

Dają orzeźwienie w upalne dni, są nie tylko przepyszne, ale i zdrowe. Już kronikarz Jan Długosz opisywał przed wiekami lecznicze właściwości źródeł w Muszynie (Beskid Sądecki).
Na terenie górskiego uzdrowiska znajdziemy aż 19, czynnych sezonowo, pijalni wód mineralnych. 13 z nich łączy Rowerowy Szlak Wód Mineralnych Muszyna. Na jego trasie zobaczyć możemy także największe atrakcje regionu: Ogrody Sensoryczne i Ogrody Biblijne, ruiny średniowiecznego zamku, największą w Polsce mofetę (miejsce, w którym spod ziemi wydobywa się gaz, świadczący o płytkiej aktywności wulkanicznej).
Szlak rowerowy oznaczono kolorem czerwonym, jego autorzy zaprojektowali po drodze 13 przystanków, na których można zregenerować siły i zakosztować wody, bogatej w cenne pierwiastki i minerały.

Rezerwat Las Lipowy

Rezerwat Las Lipowy obok Muszyny powołano w 1919 roku jako jeden z pierwszych rezerwatów przyrody II Rzeczypospolitej.

Obecnie znajduje się on na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego i obejmuje stoki góry Mikowa. Rozciąga się na powierzchni aż 100,38 ha. Ochroną obejmuje między innymi przepiękny drzewostan, wśród którego znajdziemy 200-letnie lipy, ponadto stanowiska lęgowe rzadko występujących płazów, a wiosną bezpośrednio przy ścieżce dostrzec możemy kwitnącego wawrzynka wilcze łyko (jedną z najbardziej trujących roślin w Polsce – 10 owoców wawrzynka jest w stanie doprowadzić do śmierci dorosłego człowieka).

Przez rezerwat przebiega 4,2 km ścieżka spacerowo-edukacyjna. Na jej przebycie warto zaplanować 2-3 godziny. Początkowe podejście jest dość strome, potem droga trawersuje już łagodne po zboczu. Trzeba odrobiny samozaparcia lub szczęścia, aby znaleźć na trasie najciekawszą ozdobę tutejszej przyrody – salamandrę plamistą. Te śmiesznie nakrapiane płazy odnajdziemy w miejscach wilgotnych, zacienionych, obok zbiorników stojącej wody. Szczególnie łatwo wypatrzyć je podczas jesiennych godów oraz wiosną, gdy wędrują do płytkich rozlewisk strumienia, by urodzić młode larwy.

Radziejowa (1266 m n.p.m.)

Radziejowa (1266 m n.p.m.) to najwyższy szczyt Beskidu Sądeckiego.
Dzięki drewnianej wieży (przy dobrej pogodzie) podziwiać stąd możemy widok na Beskidy Żywiecki, Pieniny, Gorce, a nawet odległe Tatry.
Według ludowych podań, szczyt był ulubionym miejscem spotkań miejscowych zbójników, którzy na stokach Radziejowej mieli swoje ziemianki. To tu ukrywali łupy i planowali kolejne napady na zamożnych kupców. Krążą też pogłoski o zbójnickim testamencie, nieznanej treści, ukrytym gdzieś na wierzchołku góry. Wielokrotnie już poszukiwacze skarbów penetrowali stoki Radziejowej – bezskutecznie.
Prócz zbójców oraz poszukiwaczy skarbów, górę upodobali sobie także zwyczajni turyści, a zimą narciarze skiturowi. Najłatwiejszy i najkrótszy szlak na szczyt prowadzi z Obidzy i Przełęczy Gromadzkiej. Ruszamy?

Pijałki

Porcelanowa pijałka, bez której nie mógł się obyć żaden kuracjusz odwiedzający w okresie międzywojennym górskie uzdrowisko.
Ten wyposażony w specjalną rurkę dzbanek, wymusza picie wody małymi łykami, co umożliwia docenienie jej walorów zdrowotnych i smakowych.
Najsłynniejsze pijałki dla polskich uzdrowisk produkowane były przez Zakłady Porcelany z Ćmielowa.
Pięknie wykonane, stawały się popularną ozdobą domowych kredensów, przypominając kuracjuszom o udanym sanatoryjnym turnusie.
Dziś też, wybierając się do Krynicy-Zdrój, Muszyny lub Lądka-Zdroju, wygrzebmy ten nieco zapomniany artefakt z domowych zakamarków.
Jeśli nie mamy jeszcze pijałki, zawsze możemy kupić ją na miejscu w uzdrowisku. Pijałki te są nie tylko bardzo funkcjonalne,  ale pozwalają też przenieść się myślami do eleganckich czasów rozkwitu sanatoriów, w których coroczne turnusy zdrowotne były popularnym sposobem zagospodarowania czasu, przeznaczonego na odpoczynek.

Zamek w Muszynie

Legenda głosi, że w podziemiach pod zamkiem znajduje się ukryta ogromna sala z zaklętymi kamiennym snem rycerzami, którzy budzą się co roku – w Niedzielę Palmową – by ucztować i znów zamienić się w głazy. Kiedyś mają ożyć i połączyć siły z tatrzańskimi skamieniałymi rycerzami, by bronić w granic Rzeczypospolitej. Do dnia dzisiejszego, mimo trwających tu dwukrotnie prac wykopaliskowych, nie odnaleziono tych lochów.

Zamek w Muszynie, położony wśród malowniczych wzgórz Beskidu Sądeckiego, pochodzi z XIV w. Wcześniej istniało tu prawdopodobnie drewniane grodzisko, strzegące szlaku handlowego i granicy z Węgrami. Fortyfikacja funkcjonowała do połowy XVII w. potem popadła w ruinę.

W 2023 r. w jego mury wróciło życie. Po trwającym trzy lata remoncie, w południowej części zrewitalizowanych ruin zamku, na miejscu dawnej, letniej rezydencji biskupów Krakowskich, funkcjonuje sala wystawiennicza, a na jej dachu taras widokowy, z którego roztacza się piękna panorama na Muszynę i jej okolice.

Oferty specjalne

zdrowie i SPA
Krynica-Zdrój

Zapraszamy na majowy wypoczynek do naszego Obiektu, położonego w popularnej miejscowości uzdrowiskowej, w bezpośrednim sąsiedztwie lasów i Parku Zdrojowego. Lokalizacja ośrodka w sercu Beskidu Sądeckiego, otoczenie pięknej natury i lasów oraz spokój i łagodny klimat górski sprzyjają regeneracji sił i zdrowemu wypoczynkowi. Obiekt prowadzi profilaktykę zdrowia, oferując bogaty program odnowy biologicznej, Spa & Wellness oraz masaży.

atrakcyjna miejscowość uzdrowiskowa z 200-letnią tradycją
lokalizacja obiektu przy Parku Zdrojowym
wyśmienita domowa kuchnia
bogata oferta zabiegów z zakresu fizykoterapii i masaży
Centrum Zdrowia, Urody i Rekreacji Geovita w Krynicy-Zdroju
Cena od
185 zł/doba/os.
zdrowie i SPA
Krynica-Zdrój

Ośrodek GEOVITA zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie lasów, Parku Zdrojowego co daje poczucie wyciszenia i odprężenia. Różnorodność świadczonych usług i profesjonalna obsługa gwarantują udany wypoczynek. Atrakcyjny pakiet 8-dniowy łączy elementy wypoczynku w górach, z intensywnym programem odnowy biologicznej i regeneracji organizmu.

atrakcyjna miejscowość uzdrowiskowa z 200-letnią tradycją
lokalizacja obiektu przy Parku Zdrojowym
strefa Spa & Wellness
regionalna, domowa kuchnia
Centrum Zdrowia, Urody i Rekreacji Geovita w Krynicy-Zdroju
Cena od
1 960 zł
lato
Krynica-Zdrój

Ośrodek Geovita zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie lasów i Parku Zdrojowego – co daje poczucie wyciszenia i odprężenia. Różnorodność świadczonych usług i profesjonalna obsługa gwarantują udany wypoczynek. Maj i czerwiec to miesiące kiedy samo do nas uśmiecha się słońce!

miejscowość górska z licznymi szlakami turystycznymi i rowerowymi
promocyjna cena pakietów zdrowie i spa
basen i sauna
regionalna, domowa kuchnia
Centrum Zdrowia, Urody i Rekreacji Geovita w Krynicy-Zdroju
Cena od
200 zł/doba/os.

Pokoje

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 65 pokoi w tym pokoje 1, 2, 3-osobowe oraz apartamenty. Wszystkie pokoje z pełnym węzłem sanitarnym i dostępem do bezprzewodowego Internetu. Pokoje do III piętra posiadają balkony.

Zobacz więcej
1 Gości
Pokój 1-osobowy
9 m2
Do 1 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

pojedyncze łóżko, ręczniki, szlafrok kąpielowy

Akcesoria na życzenie :

Przytulny pokój na wyposażeniu którego jest: pojedyncze łóżko, lodówka, TV kablowa, czajnik bezprzewodowy, łazienka z kabiną prysznicową, ręczniki.

2 Gości
Pokój 2-osobowy
15 m2
Do 2 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

2 pojedyncze łóżka, ręczniki, szlafrok kąpielowy

Akcesoria na życzenie :

Przytulny pokój na wyposażeniu którego są: 2 pojedyncze łóżka, lodówka, TV kablowa, czajnik bezprzewodowy, łazienka z kabiną prysznicową, ręczniki.

3 Gości
Pokój 3-odsobowy
16 m2
Do 3 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

3 pojedyncze łóżka, ręczniki, szlafrok kąpielowy

Akcesoria na życzenie :

Przytulny pokój na wyposażeniu którego są: 3 pojedyncze łóżka, lodówka, TV kablowa, czajnik bezprzewodowy, łazienka z kabiną prysznicową, ręczniki.

2 Gości
Apartament 2-osobowy
30-40 m2
Do 3-4 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

łoże małżeńskie, narożnik lub sofa, ręczniki, szlafroki, kosmetyki do pielęgnacji, serwis do parzenia kawy

Akcesoria na życzenie :

Przytulny pokój składający się z pokoju dziennego i sypialni na wyposażeniu którego jest: lodówka, TV kablowa, czajnik bezprzewodowy, serwis do parzenia kawy, łazienka z kabiną prysznicową lub wanna, ręczniki, szlafroki, kosmetyki do pielęgnacji.

Restauracje i bary

Zobacz więcej
Jadalnia
kuchnia polska
Pn-Nd
8:00- 19:00
Jadalnia funkcjonująca wyłącznie dla gości hotelowych, mogąca jednorazowo pomieścić 90 osób.

Relaks

W przytulnych wnętrzach Instytutu SPA & Wellness można odzyskać spokój i wewnętrzną harmonię, warto również skorzystać z bogatego programu zabiegów odnowy biologicznej, basenu rekreacyjnego oraz seansu w saunie suchej.

Zobacz więcej
Instytut SPA

Proponujemy naszym Gościom szeroki wybór pielęgnacyjnych zabiegów na twarz i ciało dobieranych na podstawie konsultacji kosmetycznej oraz masaże lecznicze i relaksacyjne.

Basen, sauna

Basen rekreacyjny posiada wymiary 5 m x 10 m oraz głębokość 130 cm, dodatkowo nasi Goście bezpłatnie mogą korzystać z seansów odprężających w saunie.

Sale konferencyjne

Centrum Zdrowia Urody i Rekreacji GEOVITA w Krynicy-Zdroju dysponuje 3 salami konferencyjnymi mieszczącymi od 10 do 80 osób. Nasze sale to doskonałe miejsce do organizowania wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń oraz spotkań integracyjnych.

Zobacz więcej
Sala nr 1
Do 80 Osób
84 m2

Wyposażenie:
– rzutnik multimedialny
– Internet bezprzewodowy
– ekran
– mikrofon
– głośniki
– wzmacniacz
– flipchart
– klimatyzacja

Ustawienia stołów
teatralne
80
szkolne
60
Sala nr 2
Do 40 Osób
57 m2

Wyposażenie:
– rzutnik multimedialny
– Internet bezprzewodowy
– ekran
– flipchart
– klimatyzacja

Ustawienia stołów
teatralne
40
szkolne
20
Sala nr 3
Do 15 Osób
51 m2

Wyposażenie:
– rzutnik multimedialny
– Internet bezprzewodowy
– ekran
– flipchart
– klimatyzacja

Ustawienia stołów
teatralne
15
szkolne
10

Dojazd i kontakt

Tutaj sprawdzisz najważniejsze informacje dotyczące lokalizacji Centrum Zdrowia Urody i Rekreacji Geovita w Krynicy-Zdroju oraz dane kontaktowe. Masz pytania? Skorzystaj z formularza kontaktowego i napisz do nas.

Zobacz więcej
Jak dojechać ?
przystanek autobusowy Hawana
1,5 km
dworzec PKP
2,5 km
Lotnisko Balice
155 km
Dane kontaktowe
Centrum Zdrowia Urody i Rekreacji GEOVITA w Krynicy-Zdroju
Leśna 15
33-380 Krynica-Zdrój
małopolskie
Ważne informacje
doba hotelowa
16:00-12:00
właściciel obiektu
Geovita S.A.
Skontaktuj się
{{ showError(errors.items, 'hotel_name', '') }}
{{ showError(errors.items, 'advertisement', '') }}
{{ showError(errors.items, 'newsletter', '') }}
{{ showError(errors.items, 'sms', '') }}
Zarezerwuj swój pobyt
w Centrum Zdrowia, Urody i Rekreacji Geovita w Krynicy-Zdroju
Data przyjazdu
Data wyjazdu
Pokoje
Liczba osób
Liczba dzieci
Kod promocyjny