pl

Best Western Hotel Jurata

ul. Świętopełka 11

O obiekcie

Best Western Hotel Jurata to trzygwiazdkowy hotel, należący do międzynarodowej sieci Best Western. Hotel zlokalizowany jest na Półwyspie Helskim, w sercu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, zaledwie 5 minut spacerem od plaży. Do dyspozycji gości oddano 45 pokoi i apartamentów, restaurację, bar, przestrzeń konferencyjną, boisko wielofunkcyjne, tor do bowlingu oraz część wellness & spa z basenem, sauną i jacuzzi. Przy hotelu znajduje się parking.

 

Zobacz więcej
Walory obiektu
Bliskość morza
SPA
Basen
Rowery
Plac zabaw
Inspiracje turystyczne w okolicy

Hel – ścieżką rowerową na początek Polski

Wybierz się na rowerową wycieczkę po Półwyspie Helskim.
Czytaj

Muzeum Rybołówstwa

Kościół Piotra i Pawła w Helu, wybudowany został na przełomie XIV i XV w., a od 1526 r. należał do wspólnoty Kościoła Ewangelickiego. Przed 1647 r. wieża kościelna pełniła ważną funkcję latarni morskiej. Palono tu ogień jako światło nawigacyjne dla kutrów i statków.
Czytaj

Marsz Śledzia

Są to zawody sportowe, ale rywalizację między zawodnikami zastępuje współpraca i dobra zabawa. Impreza ma miejsce na płyciźnie zatoki Puckiej - łączącej Hel ze stałym lądem w Rewie.
Czytaj

Jastarnia

Do lat dwudziestych XX w. była to mała, cicha wioska rybacka, niewiele osób wiedziało o jej istnieniu
Czytaj

Szlakiem polskich latarni morskich

Aktywny wypoczynek nad brzegiem Morza Bałtyckiego.
Czytaj

Dar Pomorza

Dar Pomorza to piękna fregata, niegdyś pływająca po dalekich morzach, a dzisiaj będąca statkiem muzeum, zacumowanym przy Molo Południowym w Gdyni.
Czytaj

Muzeum Bursztynu w Gdańsku

Jedna z największych kolekcji bursztynu na świecie.
Czytaj

Ferie na nartach, z widokiem na morze

Kaszubskie stoki urzekają wspaniałymi warunkami do jazdy na nartach.
Czytaj

Fokarium

Jadąc na Hel przygotujcie monety 5-złotowe! Przecież będąc tu nie można ominąć okazji odwiedzenia jedynego w Polsce fokarium. Wpuści nas do niego automat - na monety.
Czytaj

Muzeum Obrony Wybrzeża w Helu

Muzeum Obrony Wybrzeża w Helu czynne jest sezonowo, posiada bogaty zbiór eksponatów militarnych pochodzących z II Wojny Światowej.
Czytaj

Port w Helu

W okresie międzywojennym stanowił największą polską bazę rybacką. W 1921 roku w porcie zarejestrowanych było aż 180 rybaków, 42 kutry motorowe oraz 175 łodzi żaglowo-motorowych.
Czytaj

Latarnia w Helu

Wysoka na 41,5 m latarnia, w Helu, z tarasem widokowym i światłem umieszczonym na wysokości 39 m, widoczna jest dla statyków z odległości nawet 18 mil morskich (czyli około 36 km). Źródło światła stanowi dziś żarówka o mocy 1000 W, która w przypadku przepalenia, wykonuje obrót o 45 stopni, a na jej miejsce ustawia się automatycznie żarówka zapasowa.
Czytaj

D-Day na Helu

D-Day to największa operacja desantowa II wojny światowej – lądowanie wojsk alianckich w Normandii. Jak co roku przypominają nam o tym wydarzeniu grupy rekonstrukcyjne, spotykające się w drugiej połowie sierpnia na Półwyspie Helskim.
Czytaj
Półwysep Helski – wiatr, woda i fantastyczne plaże

Tu zaczyna się Polska. Półwysep Helski to wyjątkowe miejsce o dwóch krajobrazach, utworzone przez bałtycki prąd morski.

Należy do Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Oferuje Wam wspaniałe, rozległe plaże, lasy oraz dostęp do wody po obu stronach mierzei – od strony zatoki oraz od strony morza.

Jeśli jesteście miłośnikami żeglarstwa i sportów wodnych, znajdziecie tu idealne warunki przyrodnicze i pogodowe. Również ceniąc sobie spokój i wybierając się na urlop z dziećmi, znajdziecie na Półwyspie Helskim odpoczynek.

Więcej informacji o Półwyspie Helskim i jego atrakcjach znajdziecie na:
Polska Travel – Pomorskie

Hel – ścieżką rowerową na początek Polski

Wybierz się na rowerową wycieczkę przez sosnowy las prosto z hotelu Best Western Jurata lub na krótszą wycieczkę z nowo wyremontowanego obiektu Cassubia w Helu na sam początek Polski.

Cypel Helski to po jednej stronie Zatoka Gdańska, z idealnymi warunkami do windsurfingu, kitesurfingu, a przy mroźnych zimach icekitesurfingu, a po drugiej stronie otwarte wody Bałtyku, z pięknymi piaszczystymi plażami. Od Pucka aż po sam koniec półwyspu wiedzie całkowicie oddzielona od ruchu samochodowego trasa rowerowa.

Półwysep Helski to mnóstwo atrakcji:
– Pięknie położony kurort nadmorski Jurata z molem – wychwalany w filmach, piosenkach i na obrazach
– Fokarium w Helu
– Latarnia morska w Helu
– Muzeum Obrony Wybrzeża

W Hotelu Best Western Jurata możesz wypożyczyć rower!

Muzeum Rybołówstwa

Kościół Piotra i Pawła w Helu, wybudowany został na przełomie XIV i XV w. a od 1526 r. należał do wspólnoty Kościoła Ewangelickiego.

Przed 1647 r. wieża kościelna pełniła ważną funkcję latarni morskiej. Palono tu ogień jako światło nawigacyjne dla kutrów i statków.

Mocno uszkodzony podczas II wojny światowej, obiekt nie powrócił już nigdy do pełnienia dawnej funkcji sakralnej. W latach 70-tych XX w. budowlę zaadaptowano na Muzeum Rybołówstwa.

Po modernizacji w 2016 r. stało się ono jedną z największych atrakcji Helu. Znajdziemy tu nowoczesną ekspozycję, ukazującą historię Bałtyku oraz gospodarowania bogactwami morza na przestrzeni dziejów.

Z wieży budynku rozpościera się malowniczy widok na miejscowość i port rybacki.

Marsz Śledzia

Słyszeliście o marszu śledzia?
Są to zawody sportowe, ale rywalizację między zawodnikami zastępuje współpraca i dobra zabawa. Impreza ma miejsce na płyciźnie zatoki Puckiej – łączącej Hel ze stałym lądem w Rewie.

Zawody rozgrywają się w czterech etapach:

  • “Etap wiary” – wejście do wody i stopniowe oddalanie się od brzegu półwyspu Helskiego. Po około 700 m woda staje się na tyle głęboka, że na chwilę traci się grunt pod stopami.
  • “Etap syndrom Mojżesza” – marsz w wodzie po kolana, a potem po wąskim pasku suchej ziemi, jak biblijny Mojżesz, “mając mur z wód po prawej i lewej stronie”. Zawodnicy mijają wystające z wody wraki statków (niczym zatopione rydwany faraona), w tym wrak okrętu podwodnego ORP Kujawiak.
  • “Etap próby” – każdy uczestnik zjada specjalnie przyrządzonego śledzia, popijając go marynarskim napojem. Wszystko po to, by móc z odwagą stawić czoła ostatniemu wyzwaniu.
  • “Etap byle do brzegu” – to już prawdziwa walka o przetrwanie. Uczestnicy płynąc muszą pokonać kilometrowy sztuczny przekop w mieliznach. Są tu ciągnięci na linie przez kutry rybackie. Motywacją do utrzymania się na powierzchni wody, jest widoczny w oddali brzeg.

Płycizna ciągnąca się łukiem pomiędzy Kuźnicą Morską i Rewą jest naturalnym piaszczystym wałem – zatopioną mierzeją utworzoną pomiędzy obecnym Zalewem Puckim (zwanym Małym Morzem) oraz Zatoką Pucką.

Więcej informacji oraz terminarz zawodów na: www.marszsledzia.pl

Zdj. materiał prasowy organizatora.

Jastarnia

Do lat dwudziestych XX w. była to mała, cicha wioska rybacka, niewiele osób wiedziało o jej istnieniu. Dopiero uruchomiona w 1922 roku linia kolejowa na Helu oraz (pięć lat później) port dla żeglugi przybrzeżnej, stanowiły impuls rozwojowy Jastarni. Miejscowość stała się wówczas cenionym kurortem wypoczynkowym. W latach 30-tych port stanowił bazę szkoleniową dla adeptów żeglarstwa zrzeszonych w Akademickim Związku Morskim oraz w Harcerskich Drużynach Wodnych.

Szlakiem polskich latarni morskich

Szlak polskich latarni morskich to propozycja dla miłośników ciekawostek architektonicznych, jak również dla wszystkich tych, którzy spędzają urlop nad Morzem Bałtyckim.

Wzdłuż polskiego wybrzeża usytuowanych jest 17 latarni, a każda z nich jest urokliwa i niepowtarzalna. Każdy z tych obiektów ma też swoją historię związaną z wybrzeżem, jego mieszkańcami i żeglugą bałtycką. Warto oderwać się na chwilę od plażowania i zwiedzić choć niektóre z nich.

Cały szlak prowadzący od Świnoujścia do Krynicy Morskiej liczy ponad 600 km i najszybciej jest go pokonać samochodem.

Dla miłośników aktywnego zwiedzania, dobrym rozwiązaniem będą również wycieczki rowerowe lub spacery do pobliskich latarni.

www.latarnie.pl

Dar Pomorza

Dar Pomorza to piękna fregata, niegdyś pływająca po dalekich morzach, a dzisiaj będąca statkiem muzeum, zacumowanym przy Molo Południowym w Gdyni. W trakcie 50 lat służby, statek przepłynął blisko milion kilometrów (509 mil morskich), był pierwszym statkiem polskiej bandery, który opłynął kulę ziemską. Wyszkolono na nim 13000 żeglarzy.

Podczas pobytu w Trójmieście, warto odwiedzić tę ”pływającą legendę” i dowiedzieć się o niej więcej. Zwiedzanie zajmie nam około 40 minut.

Muzeum Bursztynu w Gdańsku

Jesień to wspaniała pora roku dla poszukiwaczy i wielbicieli bursztynu, kiedy to pogoda i wzburzony Bałtyk sprzyjają wymywaniu bursztynu z dna morza.

Dla tych, którzy nie wybierają się w tym czasie na plażę alternatywą jest wizyta w Muzeum Bursztynu w Gdańsku, które posiada jedną z największych kolekcji bursztynu na świecie. W obiekcie można zapoznać się z procesem powstawania bursztynu, jak również podziwiać niezwykłe okazy z zatopionymi w nich roślinami i zwierzętami oraz wyroby i przedmioty użytkowe z bursztynu.
Obecnie muzeum mieści się w nowej lokalizacji, w Wielkim Młynie na Starym Mieście – zabytkowym obiekcie średniowiecznej architektury, zbudowanym około 1350 r. przez Krzyżaków, który sam w sobie stanowi ciekawą, historyczną atrakcję turystyczną.

Więcej na stronie Muzeum Bursztynu.

Ferie na nartach, z widokiem na morze

Sezon narciarski w pełni. Spragnieni wrażeń amatorzy sportów zimowych ruszyli na stoki, oblegając najpopularniejsze górskie destynacje. A może by tak pojechać na narty w odwrotnym kierunku? Wszak zimą na Wybrzeżu można spędzać czas tak samo aktywnie jak w górach! Kaszubskie stoki urzekają wspaniałymi warunkami do jazdy oraz niepowtarzalną morską panoramą, a trasy są idealne zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy czy snowboardzistów. Ci zaś, którzy szukają alternatywy dla tradycyjnego narciarstwa mogą je zamienić na snow zorbing lub snow tubing. Ferie nad morzem będą więc świetnym pomysłem dla każdego – niezależnie od tego, czy pragnie spędzać czas aktywnie, czy woli spokojne spacery i pełne jodu powietrze.

Fokarium

Jadąc na Hel przygotujcie monety 5-złotowe! Przecież będąc tu nie można ominąć okazji odwiedzenia jedynego w Polsce fokarium. Wpuści nas do niego automat – na monety.
Fokarium jest stacją badawczą Uniwersytetu Gdańskiego, która wspiera odbudowę populacji foki szarej w Bałtyku. Pracujący tu naukowcy zajmują się badaniem i leczeniem fok. Jeżeli tylko jest to możliwe, zwierzęta po pobycie w foczym szpitalu wracają na wolność. Odbywają się tu także pokazy i prelekcje dla turystów. Możliwość zobaczenia z bliska bałtyckich fok przyciąga co roku rzesze turystów.

Muzeum Obrony Wybrzeża w Helu

Muzeum Obrony Wybrzeża w Helu czynne jest sezonowo, posiada bogaty zbiór eksponatów militarnych pochodzących z II Wojny Światowej.
Znajdują się tu m.in. 9-kondygnacyjna wieża kierowana ogniem. W wieży zobaczymy tematyczne wystawy związane z pracą wojska podczas II Wojny Światowej. Jest tu także najpotężniejsza bateria II Rzeczypospolitej – bateria Laskowskiego, o kalibrze 152, 4 mm, masie pocisków 47 kg i zasięgu do 26 km. Warty zwiedzenia jest skansen militarny, w którym znajdują się armaty, torpedy, łodzie, szalupy, samochody, a także kolejka wąskotorowa.

Zdj. materiał prasowy Muzeum Obrony Wybrzeża

Port w Helu

Port rybacki w Helu położony jest w najbardziej malowniczej części miasta. Założony został w 1893 roku i jest to najstarszy port na Półwyspie Helskim. W okresie międzywojennym stanowił największą polską bazę rybacką. W 1921 roku w porcie zarejestrowanych było aż 180 rybaków, 42 kutry motorowe oraz 175 łodzi żaglowo-motorowych.

Tuż obok portu rybackiego znajduje się marina z oryginalnym budynkiem zwanym „helskim jajkiem”, który od 2006 roku służy jako centrum informacji turystycznej. Falochron zachodni portu jest popularną, turystyczną promenadę spacerową.

Latarnia w Helu

Wysoka na 41,5 m latarnia, w Helu, z tarasem widokowym i światłem umieszczonym na wysokości 39 m, widoczna jest dla statyków z odległości nawet 18 mil morskich (czyli około 36 km). Źródło światła stanowi dziś żarówka o mocy 1000 W, która w przypadku przepalenia, wykonuje obrót o 45 stopni, a na jej miejsce ustawia się automatycznie żarówka zapasowa.
Budowę latarni w obecnym kształcie rozpoczęto w 1942 roku, jednak już od przeszło 300 lat istniała tu konstrukcja wskazująca drogę żeglarzom. Pierwotnie był to drewniany żuraw ze światłem, który w XIX wieku, zastąpiono murowaną latarnią morską. Ta została wysadzona, podczas działań wojennych, we wrześniu 1939 roku i odbudowana trzy lata później – w dziś widocznej postaci. Latarnia jest dziś jednym z najbardziej rozpoznawalnych atrakcji na Półwyspie Helskim.

D-Day na Helu

D-Day to największa operacja desantowa II wojny światowej – lądowanie wojsk alianckich w Normandii. Jak co roku przypominają nam o tym wydarzeniu grupy rekonstrukcyjne, spotykające się w drugiej połowie sierpnia na Półwyspie Helskim. Zobaczymy tam blisko 400 „aktorów” oraz historyczny sprzęt wojskowy.

Imprezie towarzyszą liczne rekonstrukcje historyczne: potyczki batalistyczne oraz dioramy. Podczas wydarzenia odbywają się także pokazy mody z lat 40-tych – można więc spokojnie przyjechać razem z małżonką nie będącą może specjalnie pasjonatką militariów.

Uwaga: inscenizacje, przygotowane są z udziałem środków pirotechnicznych. U niektórych osób może to wywoływać nieprzyjemne reakcje – warto mieć to na względzie planując pobyt zwłaszcza z małymi dziećmi.

 

Oferty specjalne

wakacje
Jurata

W Juracie odnajdziesz spokój, doświadczysz jej uroku, przeżyjesz niezapomniane rodzinne chwile. Wszystko to pod szyldem Best Western Hotel Jurata.

wypoczynek nad morzem
czas spędzony z rodziną
Best Western Hotel Jurata
Cena od
1189 zł
lato
Jurata

Oferta na miarę potrzeb Twoich i Twojego psa. Dajcie sobie mnóstwo radości, a swojemu czworonogowi pozwól zachłysnąć się przestrzenią i bezkresnym miejscem do zabawy.

wypoczynek nad morzem
czas spędzony z rodziną
wypoczynek z psem
Best Western Hotel Jurata
Cena od
599 zł
majówka
Jurata

Poczuj letni klimat podczas długiego weekendu w Best Western Hotel Jurata. Spacery brzegiem morza, słoneczne kąpiele i uroki Juraty to przepis na idealny przedwakacyjny wypoczynek dla Ciebie i Twojej rodziny.

wypoczynek nad morzem
czas spędzony z rodziną
długi weekend nad morzem
Best Western Hotel Jurata
Cena od
890 zł
jesień
Jurata

Jurata to wyjątkowe miejsce na rodzinny wypoczynek przez cały rok. Wiosna i jesień nad morzem to okresy, który ze względu na zdrowotne działanie jodu pozwalają na powrót do formy oraz aktywne spędzanie czasu rodziną.

wypoczynek nad morzem
czas spędzony z rodziną
wiosenne i jesienne rodzinne spacery plażą
Best Western Hotel Jurata
Cena od
599 zł/doba
jesień
Jurata

Nadmorska aura zachęca do długich spacerów i relaksu na mniej tłocznej poza sezonem plaży w poszukiwaniu bursztynu. Idealny moment na wypoczynek w zaciszu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego.

kryty basen, jacuzzi z hydromasażem
strefa fitness, kompleks saun
lokalizacja blisko plaży
Best Western Hotel Jurata
Cena od
15% rabatu

Pokoje

Hotel dysponuje 75 pokojami, w tym 59 pokojami dwuosobowymi, 10 trzyosobowymi, 2 pokojami studio i 4 apartamentami o zróżnicowanej powierzchni i standardzie. Pokoje utrzymane są w spokojnych tonacjach kolorystycznych. Wszystkie pokoje są klimatyzowane, mają telewizor, mini-lodówkę, dostęp do bezprzewodowego internetu, oraz łazienkę. Ponadto w pokojach znajduje się zestaw do parzenia kawy oraz żelazko. W zależności od preferencji, goście mogą wybrać pomiędzy 5 rodzajami pokoi. Część pokoi ma przepiękny widok na las sosnowy.

 

Zobacz więcej
1-2 Gości
Pokój dwuosobowy Premium K z widokiem na las
23 m2
Do 3 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

radiobudzik, sejf

Akcesoria na życzenie :
1-2 Gości
Pokój dwuosobowy Premium T z widokiem na ogród
23 m2
Do 3 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

radiobudzik, sejf

Akcesoria na życzenie :
1-4 Gości
Apartament Executive
53 m2
Do 4 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

radiobudzik, sejf, aneks kuchenny, żelazko, szlafrok, kapcie

Akcesoria na życzenie :
1-4 Gości
Apartament Premium Junior
47 m2
Do 4 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

radiobudzik, sejf, aneks kuchenny, szlafrok, kapcie

Akcesoria na życzenie :
1-2 Gości
Pokój dwuosobowy z widokiem na las sosnowy
21 m2
Do 2+1 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

Widok na las sosnowy, żelazko, sejf.

 

Akcesoria na życzenie :

 

 

1-2 Gości
Pokój dwuosobowy
21 m2
Do 2+1 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

Żelazko, sejf

 

Akcesoria na życzenie :

 

 

3 Gości
Pokój trzyosobowy
24 m2
Do 4 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

Radio, żelazko, sejf, zestaw do parzenia kawy i herbaty, balkon, zestaw kosmetyków

 

Akcesoria na życzenie :

 

 

1-2 Gości
Pokój dwuosobowy przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych
21 m2
Do 2 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

Żelazko, sejf

 

Akcesoria na życzenie :

 

 

1-4 Gości
Apartament
41 m2
Do 4 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

Radio, sejf, żelazko, zestaw do parzenia kawy i herbaty, zestaw wypoczynkowy, dwa balkony, zestaw kosmetyków, szlafrok, dodatkowa toaleta

 

Akcesoria na życzenie :

 

 

Restauracje i bary

Tutaj powinien znaleźć się opis restauracji hotelowej dostępnej dla gości zachęcający do skorzystania z oferty.

UWAGA! Dostępność usług gastronomicznych zgodnie z aktualnymi wytycznymi epidemiologicznymi.

 

Zobacz więcej
Bistro Burta
polska
Pn-Czw
12:00-21:00
Pt-Sob
12:00-22:00
Nd
12:00-21:00
W Bistro Burta odkryjesz specjalności Szefa Kuchni, który słynie z najlepszego w okolicy dorsza. Spróbujesz doskonałych pierogów i rosołu. W sezonie Bistro Burta serwuje koktajle owocowe, autorskie lemoniady i desery lodowe. W pochmurne dni rozgrzejesz się gorącą kawą i deserami własnego wypieku.

 

 

Club Port
drinki i napoje
Club Port to miejsce, w którym nie tylko napijesz się doskonałego drinka, ale również zagrasz w bilard i w kręgle. Klub Port organizuje również imprezy zamknięte.

 

 

Relaks

Best Western Hotel Jurata oferuje swoim gościom dostęp do basenu, jacuzzi z hydromasażem, kompleksu saun, siłowni, strefy wypoczynkowej oraz salonu SPA. Goście mogą również skorzystać z toru do kręgli. Zrelaksuj się tak jak lubisz.

UWAGA! Dostępność strefy SPA i usług wellness zgodnie z aktualnymi wytycznymi epidemiologicznymi.

Zobacz więcej
Lomi Spa
masaże, zabiegi na ciało, zabiegi kosmetyczne

Lomi Spa to salon spa, w którym dzięki zróżnicowanej ofercie pakietów zabiegowych odzyskasz siły witalne. Do dyspozycji gości są cztery gabinety.

 

Basen
basen, jacuzzi, hydromasaż

W Best Western Hotel Jurata masz dostęp do basenu o głębokości do 1,5 m oraz jacuzzi z hydromasażem. Osobom uczącym się pływać i dzieciom udostępniamy pomoce pływackie i zabawki.

 

Sauny
sauna fińska, sauna parowa

Sauny to doskonały sposób, by pozbyć się toksyn z organizmu. Do Twojej dyspozycji jest sauna fińska i parowa.

 

Bowling
bowling, dwa tory

Zapraszamy na bowling. Zmierz się z rodziną lub przyjaciółmi w pasjonującym pojedynku o mistrza kręgli. Do dyspozycji oddajemy dwa tory.

 

Sale konferencyjne

Przestrzeń konferencyjna w Best Western Hotel Jurata sprosta zarówno mniejszym jak i większym eventom. Organizatorzy mają do dyspozycji salę o powierzchni 178m², którą można podzielić na dwie mniejsze sale oraz dodatkową salę o powierzchni 113 m² w budynku Melodia. Sale znajdują się w otoczeniu przepięknego lasu sosnowego i są wyposażone w sprzęt audiowizualny.

 

Zobacz więcej
Sala Północ-Południe
Do 150 Osób
178 m2

Przestronna sala konferencyjna, idealna do organizacji szkoleń lub warsztatów. Wyposażona w nowoczesny sprzęt audio-wideo oraz szybkie łącze internetowe. Można podzielić ją na dwie mniejsze sale.

 

Ustawienia stołów
Teatralne
150
Podkowa
80
Szkolne
80
Bankietowe
120
Sala Południe
Do 70 Osób
103 m2

Przestronna sala konferencyjna, idealna do organizacji szkoleń lub warsztatów. Dzięki systemu modułowemu można ją połączyć z sąsiednią salą, by uzyskać większą przestrzeń. Wyposażona w nowoczesny sprzęt audio-wideo oraz szybkie łącze internetowe.

 

Ustawienia stołów
Teatralne
60
Podkowa
30
Szkolne
40
Bankietowe
70
Sala Północ
Do 50 Osób
75 m2

Przestronna sala konferencyjna, idealna do organizacji szkoleń lub warsztatów. Dzięki systemu modułowemu można ją połączyć z sąsiednią salą, by uzyskać większą przestrzeń. Wyposażona w nowoczesny sprzęt audio-wideo oraz szybkie łącze internetowe.

 

Ustawienia stołów
Teatralne
50
Podkowa
20
Szkolne
24
Bankietowe
50
Sala Szekla
Do 80 Osób
113 m2

Przestronna sala konferencyjna, idealna do organizacji szkoleń lub warsztatów. Wyposażona w nowoczesny sprzęt audio-wideo oraz szybkie łącze internetowe.

 

Ustawienia stołów
Teatralne
80
Podkowa
40
Szkolne
40
Bankietowe
60

Dojazd i kontakt

 

 

Zobacz więcej
Jak dojechać ?
Dworzec PKP: 750 m
Lotnisko: 80 km
Dworzec PKS: 750 m
Dane kontaktowe
Hotel Best Western Jurata
Świętopełka 11
84-141
pomorskie
Ważne informacje
doba hotelowa
15:00-12:00
właściciel obiektu
POLSKI HOLDING HOTELOWY SP. Z O.O.
Skontaktuj się
{{ showError(errors.items, 'hotel_name', '') }}
{{ showError(errors.items, 'advertisement', '') }}
{{ showError(errors.items, 'newsletter', '') }}
{{ showError(errors.items, 'sms', '') }}
Zarezerwuj swój pobyt
w Best Western Hotel Jurata
Data przyjazdu
Data wyjazdu
Pokoje
Liczba osób
Liczba dzieci
Kod promocyjny