W każdym z naszych obiektów zapłacisz bonem turystycznym.

pl

Hotel Iskra

Radom, Planty 4

O obiekcie

Iskra Radom, to trzygwiazdkowy hotel należący do sieci PHH Hotele. Hotel zlokalizowany jest w samym centrum miasta, zaledwie 300 metrów od głównego dworca kolejowego i w sąsiedztwie przepięknego parku. Do dyspozycji gości oddano 50 pokoi o zróżnicowanym standardzie z bezpłatnym dostępem do Internetu, restaurację Różany Gościniec serwującą wyśmienite śniadania w godzinach 7:00-10:00 oraz przestrzeń konferencyjną. Przy hotelu znajduje się parking.

 

Zobacz więcej
Walory obiektu
położenie w centrum miasta
Inspiracje turystyczne w okolicy

Najmniej „skansenowaty skansen”

Jak na planie filmu „Przedwiośnie” - mogą poczuć się turyści odwiedzający Muzeum Wsi Radomskiej.
Czytaj

Jutrzenka Wschodząca

Mało osób wie, że obecny budynek prokuratury przy ul. Malczewskiego 7 w Radomiu, w zamyśle fundatorów, miał pełnić funkcję tajnej siedziby loży masońskiej o nazwie: „Jutrzenka Wschodząca na Wschodzie Radomia”.
Czytaj

Zamek w Iłży

Urokliwe miasteczko Iłża, zlokalizowane na południu województwa mazowieckiego, przyciąga turystów ruinami średniowiecznego zamku biskupów krakowskich.
Czytaj
Najmniej „skansenowaty skansen”

Jak na planie filmu „Przedwiośnie” – mogą poczuć się turyści odwiedzający Muzeum Wsi Radomskiej. Nota bene to tylko jedna z wielu produkcji filmowych, które były realizowane w radomskim skansenie. Zdaniem jej reżysera – Filipa Bajona jest to najmniej „skansenowaty skansen” i jeden z najciekawszych w Polsce.

Na ponad trzydziestu hektarach powierzchni spacerowej znajdziemy w skansenie prawie 100 zabudowań wiejskich. Całość kolekcji dopełnia 1600 eksponatów ruchomych, w tym: zbiory starych pojazdów, maszyn i narzędzi rolniczych, tkanin oraz sztuki ludowej.

Radomski skansen cały czas się zmienia, żyje rytmem pór roku. W chatach pojawiają się i znikają elementy wystroju, adekwatne do czasu odmierzanego tradycyjnym kalendarzem świąt kościelnych i ludowych. Odbywają się tu także warsztaty, pokazy rzemiosła i wystawy. Aktualną ofertę wydarzeń znajdziemy zawsze na stronie: www.muzeum-radom.pl/wydarzenia

Fot. M.Bucka

Jutrzenka Wschodząca

Mało osób wie, że obecny budynek prokuratury przy ul. Malczewskiego 7 w Radomiu, w zamyśle fundatorów, miał pełnić funkcję tajnej siedziby loży masońskiej o nazwie: „Jutrzenka Wschodząca na Wschodzie Radomia”. W celu zachowania konspiracji, w księgach wieczystych figurował jako własność zamożnego kupca Jana Pusztyńskiego.

Neorenesansowa bryła budynku zaprojektowana została przez słynnego architekta Jakuba Kubickiego – twórcy m.in. Arkad Kubickiego pod Zamkiem Królewskim i Belwederu w Warszawie.
Radomski budynek posiada elewację siedmioosiową i czterospadowy dach. Z lewej strony, znajduje się brama wjazdowa, prowadząca na dziedziniec, nawiązująca kształtem do romańskiego portalu. Przy oknach na pierwszym piętrze odnaleźć można ornamentykę odwołującą się do symboliki masońskiej: snop zboża i młotki.

Loża działała w Radomiu do 1821 r. kiedy to ukazem carskim została rozwiązana, a budynek przekształcono na lazaret wojskowy.

Zamek w Iłży

Urokliwe miasteczko Iłża, zlokalizowane na południu województwa mazowieckiego, przyciąga turystów ruinami średniowiecznego zamku biskupów krakowskich.

W 2022 roku na zamku ukończono szeroko zakrojone prace konserwatorskie, a miejsce zmieniło się nie do poznania. Odtworzone zostały przestrzenie zamkowe, pojawiły się nowe tarasy widokowe, bruk na dziedzińcu, odkopano 25-metrową studnię, otwarto też punkt informacji turystycznej. Planowane jest tu organizowanie nocnego zwiedzania zamku z przewodnikiem, oraz liczne imprezy: turniej rycerskie, wystawy i koncerty. Więcej szczegółów na temat zamku i zamkowych imprez znajdziemy na stronie: www.zamek.ilza.pl

Zdj. materiał prasowy Miasto i Gmina Iłża

 

Oferty specjalne

jesień
Radom

Hotel Iskra to idealna baza noclegowa dla Wykładowców i Studentów. Położenie w centrum miasta pozwala na dotarcie na wszystkie uczelnie w krótkim czasie. Bliskość dworca PKP i autobusowego jest dodatkowym atutem naszej lokalizacji. Bezpośrednie sąsiedztwo parku stwarza komfortowe warunki do pracy, nauki, a także odpoczynku.

promocyjna cena
świetna lokalizacja
wczesny check-in
późny check-out
Hotel Iskra
Cena od
100 zł/doba
lato
Radom

Zrób rezerwację na  4 dni wakacji w Radomiu… zapłać za 3… i ciesz się wspaniałym czasem z najbliższymi. My zajmiemy się resztą. W Hotelu Iskra zapewniamy prawdziwie rodzinną atmosferę. Nasz personel ma mnóstwo pomysłów na super wędrówki po pięknym Radomiu. Postaramy się o wysokie rabaty na bilety do najciekawszych ośrodków kulturalnych.

przyjazna atmosfera
smaczne śniadania
szybka, bezpłatna sieć Wi-Fi
Hotel Iskra
Cena od
4 doby w cenie 3
Boże Ciało
Radom

Długi weekend w czerwcu w Radomiu?! Tak, to świetny pomysł! Przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę  na cały tydzień! Dzieci do lat 3 gratis, jeżeli śpią w łóżku Rodziców.

przyjazna atmosfera
przytulne pokoje
smaczne śniadania
Hotel Iskra
Cena od
15% rabatu

Pokoje

 

 

Zobacz więcej
2 Gości
Pokoje typu Standard
25 m2
Do 3 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

woda mineralna, zestaw kosmetyków, ręczniki

 

Akcesoria na życzenie :

14 pokoi jednoosobowych
27 pokoi dwuosobowych
4 pokoje trzyosobowe
1 pokój dwuosobowy z łazienką dla osób niepełnosprawnych
2 pokoje dwuosobowy typu studio

Część pokoi jest klimatyzowana.

 

3 Gości
Pokoje Typu Economy
25 m2
Do 3 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

woda mineralna, zestaw kosmetyków, ręczniki

 

Akcesoria na życzenie :

2 pokoje trzyosobowe

Część pokoi jest klimatyzowana.

 

Restauracje i bary

 

 

Zobacz więcej
Restauracja hotelowa
polska
Restauracja Hotelu Iskra jest tymczasowo nieczynna. Śniadania dowożone są jako tzw. suchy prowiant o godz. 8:00.

 

 

Relaks

 

 

Zobacz więcej

Sale konferencyjne

 

 

Zobacz więcej
Sala Duża
Do 60 Osób
67 m2

Sala duża znajduje się na półpiętrze vis a vis sali średniej, wyposażona jest w rzutnik multimedialny, ekran, flipchart, wielopunktowe oświetlenie, verticale, rolety zaciemniające, klimatyzowana w okresie letnim.

 

Ustawienia stołów
Teatralne
60
Podkowa
25
Szkolne
14
Sala Średnia
Do 15 Osób
36 m2

Sala średnia znajduje się na półpiętrze vis a vis Sali dużej, wyposażona jest w rzutnik multimedialny, ekran, flipchart, wielopunktowe oświetlenie, verticale, klimatyzowana w okresie letnim.

 

Ustawienia stołów
Podkowa
15
Szkolne
12
Sala Mała
Do 15 Osób
30 m2

Mała sala znajdująca się w części hotelowej na I piętrze, idealna na spotkania rekrutacyjne, na wyposażeniu tablica suchościeralna.

 

Ustawienia stołów
Kameralny
15

Dojazd i kontakt

 

 

Zobacz więcej
Jak dojechać ?
Lotnisko: 102 km
Dworzec PKP: 300 m
Dworzec PKS: 500 m
Dane kontaktowe
Hotel Iskra
Planty 4
26-600 Radom
mazowieckie
Ważne informacje
doba hotelowa
14:00-12:00
Skontaktuj się
{{ showError(errors.items, 'hotel_name', '') }}
{{ showError(errors.items, 'advertisement', '') }}
{{ showError(errors.items, 'newsletter', '') }}
{{ showError(errors.items, 'sms', '') }}
Zarezerwuj swój pobyt
w Hotel Iskra
Data przyjazdu
Data wyjazdu
Pokoje
Liczba osób
Liczba dzieci
Kod promocyjny