pl

Centrum Szkoleń i Konferencji Geovita w Jadwisinie

ul. Ogrodowa 31, 05-140 Jadwisin

O obiekcie

Centrum Konferencyjne Geovita w Jadwisinie, z kompleksem pięciu w pełni wyposażonych sal konferencyjnych, znajduje się zaledwie 35 km od Warszawy. Ośrodek położony jest w malowniczej okolicy, nad samym brzegiem Jeziora Zegrzyńskiego. Oprócz szkoleń i konferencji organizujemy imprezy integracyjne, biesiady, przyjęcia okolicznościowe (jubileuszowe, komunie, chrzciny i wesela).
W naszym ośrodku znajduje się 56 pokoi. W obiekcie znajduje się również sala restauracyjna na 150 miejsc, kawiarnia, chata grillowa, Karczma Zalipiańska.
Oferujemy możliwość organizacji konferencji i szkoleń, w sześciu wyposażonych salach konferencyjnych. Po godzinach goście skorzystać mogą m.in. z kawiarni i bilardu.

Zobacz więcej
Walory obiektu
malownicze położenie nad Zalewem Zegrzyńskim
klimatyzowane sale konferencyjne
Karczma Zalipiańska
prywatna plaża z pomostem i przystanią
restauracja z doskonałą kuchnią
Inspiracje turystyczne w okolicy

„Warszawskie Morze”

„Warszawskie Morze” – to największy w okolicach Warszawy zbiornik wodny. Jest mekką dla żeglarzy i miłośników sportów motorowodnych.
Czytaj

Twierdza Modlin

Twierdza Modlin jest jedną z największych atrakcji Mazowsza. Budowa warowni w strategicznym węźle trzech rzek: Narwi, Bugu i Wisły rozpoczęła się na początku XIX wieku z rozkazu Napoleona I.
Czytaj

Pałac Kultury i Nauki

Pałac Kultury i Nauki to jedna z największych atrakcji turystycznych stolicy i nie chodzi tu tylko o jego gabaryty. Zajmuje 3 hektary i mierzy 237 m.
Czytaj

Muzeum Neonów w Warszawie

Zwiedzanie kolekcji starych, warszawskich neonów.
Czytaj

Ogrody na dachu biblioteki uniwersyteckiej

Niezwykłe miejsce w Warszawie - piękne o każdej porze roku.
Czytaj

Fort Beniaminów

Fort Beniaminów pochodzi z czasów carskich, była łącznikiem Twierdzy Zegrze oraz Twierdzy Warszawa. W burzliwym XX w., fort wielokrotnie wykorzystywano podczas działań wojennych.
Czytaj
„Warszawskie Morze”

„Warszawskie Morze” – to największy w okolicach Warszawy zbiornik wodny. Jest mekką dla żeglarzy i miłośników sportów motorowodnych. Jego brzegi, bogate są w infrastrukturę turystyczną oraz sportową. Jezioro Zegrzyńskie, bo o nim mowa, powstało w 1963 roku w wyniku sztucznego spiętrzenia koryta Narwi w miejscowości Dębe. W rezultacie utworzył się tu rozległy zbiornik, będący m.in. rezerwuarem wody pitnej dla, liczącej 2,5 mln. mieszkańców, aglomeracji warszawskiej. W słoneczne weekendy od wiosny do jesieni, brzegi Jeziora Zegrzyńskiego są szczelnie wypełnione turystami z Warszawy. W tygodniu można cieszyć się ciszą i kontaktem z naturą.

Twierdza Modlin

Twierdza Modlin jest jedną z największych atrakcji Mazowsza. Budowa warowni w strategicznym węźle trzech rzek: Narwi, Bugu i Wisły rozpoczęła się na początku XIX wieku z rozkazu Napoleona I. Po klęsce Francuzów, a następnie powstania listopadowego, Modlin przeszedł w ręce rosyjskie. W tym okresie znacznie jeszcze rozbudowano twierdzę. Dziś jest jednym z największych i najlepiej zachowanych tego typu obiektów w Europie.

Twierdzę Modlin zwiedzić można indywidualnie lub z profesjonalnym przewodnikiem. Wycieczka trwa od 1,5 do nawet 3 godzin w zależności od wybranego wariantu zwiedzania. W okresie letnim odbywają się też zorganizowane nocne wycieczki, obejmujące zarówno zewnętrzne koszary, jak i część podziemnych korytarzy.
Więcej informacji na temat Twierdzy Modlin znajdziemy na: twierdzamodlin.pl

Pałac Kultury i Nauki

Pałac Kultury i Nauki to jedna z największych atrakcji turystycznych stolicy i nie chodzi tu tylko o jego gabaryty. Zajmuje 3 hektary i mierzy 237 m. Przez dziesięciolecia był najwyższym budynkiem w Polsce.

Na 30. piętrze PKiNu znajduje się udostępniony do zwiedzania taras widokowy, z którego roztacza się najpiękniejsza panorama Warszawy. Na wieży Pałacu Kultury w 2000 roku umieszczono olbrzymi zegar – trzeci pod względem wielkości w Europie i trzeci najwyżej posadowiony w skali świata. Długość wskazówek zegara to 2,7 oraz 3,54 m, a średnica każdej z jego czterech tarcz to 6,3 m.

Pałac Kultury na stałe wpisał się w krajobraz miasta, stając się jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli stolicy. Mieszczą się tu liczne instytucje naukowe oraz kulturalne, w tym dwa muzea, cztery teatry, kino, basen, Pałac Młodzieży.

Muzeum Neonów w Warszawie

Muzeum Neonów w Warszawie to oryginalne miejsce prezentujące kolekcję około 100 starych reklam świetlnych. Tu można podziwiać neony, które niegdyś stanowiły nie tylko formę reklamy, ale przede wszystkim sztukę użytkową i istotny element dekoracyjny wkomponowany w przestrzeń miasta i jego architekturę. Reklamy te powstawały w ramach procesu tak zwanej neonizacji Warszawy, a wiele z nich to efekt pracy znanych polskich artystów i grafików należących do Polskiej Szkoły Plakatu.

http://www.neonmuzeum.org/

Ogrody na dachu biblioteki uniwersyteckiej

Budynek Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego jest pełen niespodzianek. Poza przebogatym księgozbiorem można tam obejrzeć wystawy, np. Polskiej Szkoły Plakatu, zjeść lub napić się w jednym z kilku punktów gastronomicznych, a ukoronowaniem wizyty jest spacer po ogrodach zlokalizowanych na dachu. Z ogrodów można podziwiać piękną panoramę Warszawy i przepływającą Wisłę – do Bulwarów Wiślanych jest już stamtąd tylko kilka kroków. Spacer warto zakończyć w Elektrowni Powiśle – z pietyzmem odrestaurowanym kompleksie dawnej elektrowni, która obecnie pełni rolę centrum handlowo-rozrywkowego.

Fort Beniaminów

Fort Beniaminów pochodzi z czasów carskich, była łącznikiem Twierdzy Zegrze oraz Twierdzy Warszawa. W burzliwym XX w., fort wielokrotnie wykorzystywano podczas działań wojennych.
W 1917 r. w pobliskich koszarach (wybudowanych na potrzeby fortu) internowani byli oficerowie Legionów Polskich, a wśród nich późniejszy dowódca Armii Krajowej Stefan Grot-Rowecki.

Podczas słynnej Bitwy Warszawskiej, fortu broniły polskie legiony. 14 sierpnia 1920 r. wojska rosyjskie dotarły do okolicznych wsi i próbowały bezskutecznie go zająć. W trakcie ciężkich walk zginęło 10 polskich żołnierzy.

Dziś ruiny fortu stanowią cel wycieczek turystycznych. Można go odwiedzić, podczas pobytu w pobliskim ośrodku Geovita Jadwisin, przepięknie położonym na skarpie nad Zalewem Zegrzyńskim.

 

Fot. Piksek CC

Oferty specjalne

przyjęcia okolicznościowe
Jadwisin

Chcesz zorganizować wieczór panieński o wyjątkowym klimacie, w wyjątkowym miejscu? Dobrze trafiłaś! W naszym obiekcie poczujesz się sobą, zrelaksujesz, potańczysz, poszalejesz, popłaczesz ze wzruszenia i pośmiejesz się do rozpuku! Wieczór panieński w Geovita Jadwisin nie bez powodu brzmi jak idealny pomysł! Z przyjemnością pomożemy Ci przygotować niezapomnianą imprezę dla Panny Młodej i jej przyjaciółek!
Termin obowiązywania oferty: 15.04-15.10.2024 r.

atrakcyjna lokalizacja
malownicze położenie
Centrum Szkoleń i Konferencji Geovita w Jadwisinie
Cena od
409 zł/os.
sleep&fly
Jadwisin

Geovita Jadwisin to idealne miejsce na spokojny sen przed podróżą lotniczą. Zaledwie 35 km od lotniska Modlin i 68 km od Lotniska Chopina. Odpocznij nad wodami Zalewu Zegrzyńskiego, by rano świeżym krokiem ruszyć w podróż!

dogodna lokalizacja zaledwie 35 km od lotniska Modlin i 68 km od lotniska Chopina
malownicze położenie nad jeziorem
Centrum Szkoleń i Konferencji Geovita w Jadwisinie
Cena od
100 zł/os.

Pokoje

W naszym ośrodku gościom proponujemy pokoje 1- i 2-osobowe, a także pokoje studio. Każdy z nich posiada taras, łazienkę, TV SAT, telefon, suszarkę do włosów.

Zobacz więcej
1 Gości
Pokój 1-osobowy
8 m2
Do 1 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :
Akcesoria na życzenie :

Pokój z łazienką przeznaczony dla jednej osoby.

2 Gości
Pokój 2-osobowy
8 m2
Do 2 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :
Akcesoria na życzenie :

Pokój z łazienką przeznaczony dla dwóch osób.

3 Gości
Pokój typu studio
16 m2
Do 3 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :
Akcesoria na życzenie :

Pokój z łazienką przeznaczony dla trzech osób składający się z dwóch pomieszczeń.

Restauracje i bary

Zobacz więcej
Restauracja
kuchnia polska i europejska
Pn-Nd
08:00-20:00
Sala Restauracyjna w Centrum Szkoleń i Konferencji Geovita w Jadwisinie to doskonałe miejsce na zjedzenie porannego śniadania, czy biznesowego lunchu z widokiem na Zalew Zegrzyński. Jest to również idealne miejsce na organizację wesela lub przyjęć okolicznościowych. Godziny otwarcia: - śniadania 8:00-10:00 - obiad 13:00-15:00 - kolacja 18:00-20:00
Karczma Zalipiańska
Sb-Nd
10:00-20:00
Karczma Zalipiańska w Centrum Szkoleń i Konferencji Geovita w Jadwisinie to doskonałe miejsce na zjedzenie rodzinnego lunchu w weekend z widokiem na Zalew Zegrzyński. Jest to również idealne miejsce na organizację przyjęć okolicznościowych. Niepowtarzalny i oryginalny klimat karczmy tworzy wystrój z ręcznie zdobionymi malunkami zalipiańskimi.

Relaks

Zobacz więcej
Boisko do piłki plażowej

Do dyspozycji Gości jest boisko do piłki plażowej, które znajduje się na plaży mieszczącej się przy Zalewie Zegrzyńskim.

Sale konferencyjne

Centrum Szkoleń i Konferencji Geovita w Jadwisinie posiada kompleks pięciu w pełni wyposażonych, klimatyzowanych sal konferencyjnych, z czego trzy sale można połączyć w jedną większą.

Zobacz więcej
Dar Młodzieży (A)
Do 60 Osób
66 m2
Ustawienia stołów
kinowe
50
klasa
25
podkowa
30
bankiet stojący
60
Dar Pomorza (B)
Do 60 Osób
66 m2
Ustawienia stołów
kinowe
50
klasa
25
podkowa
30
bankiet stojący
60
Fryderyk Chopin (C)
Do 60 Osób
66 m2
Ustawienia stołów
kinowe
50
klasa
25
podkowa
30
bankiet stojący
60
A+B+C
Do 180 Osób
198 m2
Ustawienia stołów
kinowe
170
klasa
100
podkowa
120
bankiet stojący
180
Pogoria
Do 50 Osób
64 m2
Ustawienia stołów
kinowe
50
klasa
25
podkowa
30
bankiet stojący
50
Zawisza
Do 30 Osób
48 m2
Ustawienia stołów
kinowe
30
podkowa
20
bankiet stojący
30

Dojazd i kontakt

Zjazd z drogi krajowej 61 pomiędzy miejscowościami Zegrzem, a Serockiem.

Zobacz więcej
Jak dojechać ?
Lotnisko Modlin
35 km
Lotnisko Chopina w Warszawie
53 km
Dworzec PKP Legionowo
13 km
Przystanek Jadwisin
3 km
Dane kontaktowe
Centrum Szkoleń i Konferencji Geovita w Jadwisinie
ul. Ogrodowa 31
05-140 Jadwisin
mazowieckie
Ważne informacje
doba hotelowa
od 14.00 do 11.00
właściciel obiektu
Geovita S.A.
Skontaktuj się
{{ showError(errors.items, 'hotel_name', '') }}
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Polski Holding Hotelowy sp. z o.o, z siedzibą w Warszawie ul., Komitetu Obrony Robotników 39G, 02-148 Warszawa oraz jej spółki zależne (PHH Hotele sp. z o.o, z siedzibą w Warszawie ul. Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa; Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Usług Turystycznych sp. z o.o., z siedzibą w Katowicach, Aleja Wojciecha Korfantego 9, 40-951 Katowice; PHN PROPERTY MANAGEMENT sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Al. Jana Pawła 12 lok. V/24, 00-124 Warszawa; INTERFERIE S.A z siedzibą w Legnicy, ul. Chojnowska 41, 59-220 Legnica; Interferie Medical SPA Sp. z o.o. z siedzibą w Legnicy, ul. Chojnowska 41, 59-220 Legnica; Geovita S.A. z siedzibą w Jadwisin gm. Serock, ul. Ogrodowa 31, 05 – 140 Jadwisin gm. Serock; Elbest sp. z o.o. z siedzibą w Bełchatowie, przy ul. 1 Maja 63, 97-400 Bełchatów; Przedsiębiorstwo Usługowe „Holtur” Sp. z o.o. w Kołobrzegu, ul. Koszalińska 72 78-100 Kołobrzeg) informacji handlowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących (telefony, komputery, smartfony, tablety itp.) dla celów marketingu bezpośredniego, tj. przy wykorzystaniu następujących kanałów komunikacji:*
{{ showError(errors.items, 'comunicationCanaladresemail', '') }}
{{ showError(errors.items, 'comunicationCanalnumertelefonu', '') }}
{{ showError(errors.items, 'comunicationCanalSMS', '') }}
{{ showError(errors.items, 'acceptedPolitykaPrywatnosci', '') }}
Zarezerwuj swój pobyt
w Centrum Szkoleń i Konferencji Geovita w Jadwisinie
Data przyjazdu
Data wyjazdu
Pokoje
Liczba osób
Liczba dzieci
Kod promocyjny