pl

Halo Szczecin

Szczecin, Potulicka 1a

O obiekcie

Obiekt obecnie przechodzi modernizację. Już niebawem zaprosimy pierwszych Gości, w progi odnowionego hotelu!

Halo Szczecin, to czterogwiazdkowy butikowy hotel należący do nowej polskiej marki sieci hoteli i obiektów, która oferuje nowoczesny standard obsługi w możliwie przystępnych cenach. Hotel zlokalizowany jest w ścisłym centrum Szczecina, zaledwie 700 metrów od głównego dworca kolejowego i w pobliżu Rynku Końskiego – zabytkowej części miasta. Do dyspozycji gości oddano 30 pokoi z bezpłatnym dostępem do Internetu, przestrzeń konferencyjną oraz restaurację serwującą doskonałą kuchnię. Przy hotelu znajduje się parking.

 

Zobacz więcej
Walory obiektu
zaplecze konferencyjne
pojemny parking
kameralny charakter
Inspiracje turystyczne w okolicy

Zamek Książąt Pomorskich

Zamek Książąt Pomorskich stał się jedną z największych atrakcji Szczecina i głównym ośrodkiem życia kulturalnego miasta.
Czytaj

Dźwigozaury w szczecińskiej stoczni

Nocna wyprawa do stoczni na wyspie Łasztownia.
Czytaj

Szczecin – zieleń, woda i rekreacja

Miasto portowe z wspaniałymi warunkami do rekreacji.
Czytaj

Zalew Szczeciński – jezioro jak morze

Zalew Szczeciński, z pozoru wygląda jak ogromne jezioro, w rzeczywistości klasyfikowany jest jako zatoka morska, którą od Bałtyku oddzielają dwie wielkie wyspy Uznam i Wolin.
Czytaj

Woliński Park Narodowy – klify i dzika przyroda

Spektakularne klify, obszary chronione i niezwykły świat zwierząt.
Czytaj

Jezioro Szmaragdowe i jego okolice

Atrakcja przyrodnicza Szczecina w otoczeniu Puszczy Bukowej.
Czytaj
Zamek Książąt Pomorskich

Mimo, że jest niemal w całości powojenną rekonstrukcją, nie posiada też bogatego zabytkowego wyposażenia, stał się jedną z największych atrakcji Szczecina i głównym ośrodkiem życia kulturalnego miasta.

Zamek Książąt Pomorskich odbudowano z gruzów po II wojnie światowej w oparciu o miedzioryt z 1652 roku oraz odnalezione w archiwum szwedzkim rysunki. Przywrócono mu wygląd nawiązujący do układu jaki posiadał w okresie największej swojej świetności.

Na najwyższej, 60-metrowej wieży zamkowej znajduje się punkt widokowy, z której rozpościera się malowniczy widok na miasto i okolicę. Przy zamku funkcjonuje kino studyjne, opera, teatr, organizowane są także koncerty i wydarzenia kulturalne. Aktualny harmonogram wydarzeń znajdziecie na stronie: zamek.szczecin.pl.

Dźwigozaury w szczecińskiej stoczni

Zapraszamy na nocną wyprawę do stoczni na wyspie Łasztownia. Podświetlane żurawie zwane także „dźwigozaurami” stały się kolorowym symbolem Szczecina. Są widoczne z Wałów Chrobrego, a zdjęcie z nimi jest tak samo obowiązkowe jak zdjęcie z wieżą Eiffla w Paryżu.

Szczecin – zieleń, woda i rekreacja

Szczecin jest dużym miastem, położonym w północo-zachodniej Polsce, przy ujściu rzeki Odry do Zalewu Szczecińskiego.

Choć nie leży bezpośrednio nad morzem jest znaczącym miastem portowym. Charakterystyczne dla niego jest mnóstwo terenów zielonych i woda, a co za tym idzie wspaniałe warunki do rekreacji i uprawiania sportów.

Więcej informacji o Szczecinie i jego atrakcjach znajdziesz na:
Polska Travel – Szczecin

Zalew Szczeciński – jezioro jak morze

Zalew Szczeciński, z pozoru wygląda jak ogromne jezioro, w rzeczywistości klasyfikowany jest jako zatoka morska, którą od Bałtyku oddzielają dwie wielkie wyspy Uznam i Wolin.

Niegdyś przecięty na pół, pilnie strzeżoną granicą Polski i Niemiec, dziś zrasta się w jeden organizm i zaczyna tętnić turystycznym życiem.

Akwen jest miejscem idealnym do uprawiania sportów wodnych. Na turystów, po obu stronach granicy, czekają urokliwe miejscowości, zabytki, świetnie przygotowane kąpieliska i piaszczyste plaże zachęcające do błogiego wypoczynku. Wokół zbiornika wytyczono liczący 260 kilometrów międzynarodowy szlak rowerowy R66.

Obszar Zalewu Szczecińskiego jest też cenną w skali Europy ostoją ptaków wodno-błotnych. Ich kolonie osiągają tu podczas zimowisk liczbę 150 000, a w okresach migracji nawet do 250 000 osobników. Nad Zalewem zaobserwowano aż 9 gatunków ptaków z polskiej czerwonej księgi zwierząt zagrożonych wyginięciem.

Woliński Park Narodowy – klify i dzika przyroda

Jeśli planujesz wypoczynek na Pomorzu Zachodnim, w okolicach Międzyzdrojów, Świnoujścia czy Szczecina koniecznie odwiedź Woliński Park Narodowy, który mieści się na największej polskiej wyspie Wolin i obejmuje wybrzeże nad Bałtykiem oraz nad Zalewem Szczecińskim.
To wyjątkowe i malownicze miejsce, doskonałe do aktywnego wypoczynku. Korzystając z tutejszych szlaków turystycznych i ścieżek dydaktycznych na obszarze 11 tyś. ha możesz podziwiać wspaniałe krajobrazy i przyrodę.

Spektakularne nadmorskie klify, pasmo wzniesień moreny czołowej, delta Świny z bagnistymi wysepkami, jeziora polodowcowe, a także wiele rzadkich i chronionych gatunków tutejszej fauny i flory – to wszystko robi duże wrażenie.

Szczególną atrakcją jest rezerwat żubrów, gdzie można obserwować zwierzęta ze specjalnych tarasów widokowych.

Więcej informacji o Wolińskim Parku Narodowym znajdziecie na:
Polska Travel – Woliński park narodowy

Jezioro Szmaragdowe i jego okolice

Wybierając się na weekend lub dłuższy pobyt w okolice Szczecina warto odwiedzić w wolnej chwili niezwykle urokliwie Jezioro Szmaragdowe, które swą nazwę zawdzięcza charakterystycznej zielonkawo-szmaragdowej barwie.

Jezioro leży na terenie szczecińskiego osiedla Zdroje, na obszarze Parku Krajobrazowego „Puszcza Bukowa”  i wraz z jego piękną okolicą jest popularnym miejscem rekreacyjnym i wypoczynkowym dla mieszkańców Szczecina.

Ten sztuczny zbiornik wodny powstał stosunkowo niedawno w dawnym wyrobisku kopalni kredy i margla, poprzez jego nagłe zalanie. Na dnie jeziora do dnia dzisiejszego znajdują się pozostałości działalności górniczej na tym terenie.
Obecnie, w okolicy wyznaczone są szlaki turystyczne, ścieżki przyrodniczo-dydaktyczne oraz punkty widokowe, z których można podziwiać panoramę Szczecina. W pobliżu znajdują się również liczne atrakcje historyczne, m.in. Grota Toepffera oraz ruiny siedziby Toepfferów, do których należała pobliska kopalnia.

Tajemnica Krzywego Lasu

Krzywy Las to niezwykły pomnik przyrody zlokalizowany około 35 km od Szczecina, w Nowym Czarnowie, nieopodal elektrowni „Dolna Odra”. Nazwa lasu nawiązuje do charakterystycznie zdeformowanych sosen, które zasadzono tu w latach 30-tych XX wieku. Jest wiele teorii na temat pochodzenia osobliwych krzywizn drzew, natomiast żadna nie została ostatecznie potwierdzona.

Oferty specjalne

Pokoje

 

 

Zobacz więcej
2 Gości
Pokój Typu Standard
13 m2
Do 3 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

Zestaw do przygotowania kawy/herbaty
Woda mineralna
Suszarka
Żelazko na życzenie

 

Akcesoria na życzenie :

 

 

2 Gości
Pokój Typu Superior
20 m2
Do 2 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

Zestaw do przygotowania kawy/herbaty
Woda mineralna
Suszarka
Żelazko na życzenie

 

Akcesoria na życzenie :

 

 

Restauracje i bary

UWAGA! Dostępność usług gastronomicznych zgodnie z aktualnymi wytycznymi epidemiologicznymi.

 

Zobacz więcej
Restauracja Rycerska
polska, śródziemnomorska
Pn-Pt
06:30-22:00
Sb-Nd
07:00-22:00
Restauracja Rycerska serwuje wyśmienite dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Specjalizuje się w organizacji przyjęć okolicznościowych i kolacji biznesowych. Śniadania w formie bufetu w godzinach 6:30-10:00 w dni powszednie, 7:00-11:00 w weekendy. Od godziny 12:00 restauracja dostępna a'la carte. Restauracja dostępna zarówno dla gości hotelowych jak i gości z zewnątrz.

 

 

Relaks

UWAGA! Dostępność usług wellness zgodnie z aktualnymi wytycznymi epidemiologicznymi.

 

Zobacz więcej
Sauna

Do dyspozycji gości hotel oddaje saunę suchą (fińską). Sauna wynajmowana jest na wyłączność, po wcześniejszej rezerwacji. W strefie sauny znajduje się prywatna łazienka z natryskiem.

 

Sale konferencyjne

 

 

Zobacz więcej
Sala konferencyjna duża
Do 40 Osób
70 m2

Sala wyposażona w podwieszany projektor, ekran, nagłośnienie, flipchart oraz bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu. Idealna przestrzeń zarówno na spotkanie biznesowe jak i kameralne przyjęcia okolicznościowe.

 

Ustawienia stołów
Teatralne
40
Podkowa
30
Szkolne
20
Bankietowe
30
Sala konferencyjna mała
Do 15 Osób
30 m2

Sala wyposażona w projektor, ekran, flipchart, bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu oraz nagłośnienie dostępne na życzenie

 

Ustawienia stołów
Teatralne
15
Szkolne
8
Podkowa
10
Bankietowe
16

Dojazd i kontakt

 

 

Zobacz więcej
Jak dojechać ?
Lotnisko: 7,5 km
Dworzec PKP: 700 m
Dworzec PKS: 700 m
Dane kontaktowe
Halo Szczecin
Potulicka 1a
70-230 Szczecin
zachodniopomorskie
Ważne informacje
doba hotelowa
14:00-12:00
Skontaktuj się
{{ showError(errors.items, 'hotel_name', '') }}
{{ showError(errors.items, 'advertisement', '') }}
{{ showError(errors.items, 'newsletter', '') }}
{{ showError(errors.items, 'sms', '') }}
Zarezerwuj swój pobyt
w Halo Szczecin
Data przyjazdu
Data wyjazdu
Pokoje
Liczba osób
Liczba dzieci
Kod promocyjny