pl

Halo Szczecin

Szczecin, Potulicka 1a

O obiekcie

Halo Szczecin, to czterogwiazdkowy butikowy hotel należący do nowej polskiej marki sieci hoteli i obiektów, która oferuje nowoczesny standard obsługi w możliwie przystępnych cenach. Hotel zlokalizowany jest w ścisłym centrum Szczecina, zaledwie 700 metrów od głównego dworca kolejowego i w pobliżu Rynku Końskiego – zabytkowej części miasta. Do dyspozycji gości oddano 30 pokoi z bezpłatnym dostępem do Internetu, przestrzeń konferencyjną oraz restaurację serwującą doskonałą kuchnię. Przy hotelu znajduje się parking.

 

Zobacz więcej
Walory obiektu
zaplecze konferencyjne
pojemny parking
kameralny charakter
Inspiracje turystyczne w okolicy

Zamek Książąt Pomorskich

Zamek Książąt Pomorskich stał się jedną z największych atrakcji Szczecina i głównym ośrodkiem życia kulturalnego miasta.
Czytaj

Dźwigozaury w szczecińskiej stoczni

Nocna wyprawa do stoczni na wyspie Łasztownia.
Czytaj

Centrum Nauki Morskiej

Centrum Nauki Morskiej imienia profesora Jerzego Stelmacha to innowacyjna instytucja edukacyjna i badawcza. Główne tematy ekspozycji skupiają się na oceanografii i żegludze.
Czytaj

Szczecin – zieleń, woda i rekreacja

Miasto portowe z wspaniałymi warunkami do rekreacji.
Czytaj

Zalew Szczeciński – jezioro jak morze

Zalew Szczeciński, z pozoru wygląda jak ogromne jezioro, w rzeczywistości klasyfikowany jest jako zatoka morska, którą od Bałtyku oddzielają dwie wielkie wyspy Uznam i Wolin.
Czytaj

Woliński Park Narodowy – klify i dzika przyroda

Spektakularne klify, obszary chronione i niezwykły świat zwierząt.
Czytaj

Jezioro Szmaragdowe i jego okolice

Atrakcja przyrodnicza Szczecina w otoczeniu Puszczy Bukowej.
Czytaj
Zamek Książąt Pomorskich

Mimo, że jest niemal w całości powojenną rekonstrukcją, nie posiada też bogatego zabytkowego wyposażenia, stał się jedną z największych atrakcji Szczecina i głównym ośrodkiem życia kulturalnego miasta.

Zamek Książąt Pomorskich odbudowano z gruzów po II wojnie światowej w oparciu o miedzioryt z 1652 roku oraz odnalezione w archiwum szwedzkim rysunki. Przywrócono mu wygląd nawiązujący do układu jaki posiadał w okresie największej swojej świetności.

Na najwyższej, 60-metrowej wieży zamkowej znajduje się punkt widokowy, z której rozpościera się malowniczy widok na miasto i okolicę. Przy zamku funkcjonuje kino studyjne, opera, teatr, organizowane są także koncerty i wydarzenia kulturalne. Aktualny harmonogram wydarzeń znajdziecie na stronie: zamek.szczecin.pl.

Dźwigozaury w szczecińskiej stoczni

Zapraszamy na nocną wyprawę do stoczni na wyspie Łasztownia. Podświetlane żurawie zwane także „dźwigozaurami” stały się kolorowym symbolem Szczecina. Są widoczne z Wałów Chrobrego, a zdjęcie z nimi jest tak samo obowiązkowe jak zdjęcie z wieżą Eiffla w Paryżu.

Centrum Nauki Morskiej

Centrum Nauki Morskiej imienia profesora Jerzego Stelmacha to innowacyjna instytucja edukacyjna i badawcza. Główne tematy ekspozycji skupiają się na oceanografii i żegludze. Odwiedzając to miejsce, możesz podziwiać między innymi autentyczny kajak, którym Aleksander Doba pokonał Atlantyk. Ponadto, na dachu Centrum znajduje się taras widokowy, z którego roztacza się malowniczy widok na miasto.

Szczecin – zieleń, woda i rekreacja

Szczecin jest dużym miastem, położonym w północo-zachodniej Polsce, przy ujściu rzeki Odry do Zalewu Szczecińskiego.

Choć nie leży bezpośrednio nad morzem jest znaczącym miastem portowym. Charakterystyczne dla niego jest mnóstwo terenów zielonych i woda, a co za tym idzie wspaniałe warunki do rekreacji i uprawiania sportów.

Więcej informacji o Szczecinie i jego atrakcjach znajdziesz na:
Polska Travel – Szczecin

Zalew Szczeciński – jezioro jak morze

Zalew Szczeciński, z pozoru wygląda jak ogromne jezioro, w rzeczywistości klasyfikowany jest jako zatoka morska, którą od Bałtyku oddzielają dwie wielkie wyspy Uznam i Wolin.

Niegdyś przecięty na pół, pilnie strzeżoną granicą Polski i Niemiec, dziś zrasta się w jeden organizm i zaczyna tętnić turystycznym życiem.

Akwen jest miejscem idealnym do uprawiania sportów wodnych. Na turystów, po obu stronach granicy, czekają urokliwe miejscowości, zabytki, świetnie przygotowane kąpieliska i piaszczyste plaże zachęcające do błogiego wypoczynku. Wokół zbiornika wytyczono liczący 260 kilometrów międzynarodowy szlak rowerowy R66.

Obszar Zalewu Szczecińskiego jest też cenną w skali Europy ostoją ptaków wodno-błotnych. Ich kolonie osiągają tu podczas zimowisk liczbę 150 000, a w okresach migracji nawet do 250 000 osobników. Nad Zalewem zaobserwowano aż 9 gatunków ptaków z polskiej czerwonej księgi zwierząt zagrożonych wyginięciem.

Woliński Park Narodowy – klify i dzika przyroda

Jeśli planujesz wypoczynek na Pomorzu Zachodnim, w okolicach Międzyzdrojów, Świnoujścia czy Szczecina koniecznie odwiedź Woliński Park Narodowy, który mieści się na największej polskiej wyspie Wolin i obejmuje wybrzeże nad Bałtykiem oraz nad Zalewem Szczecińskim.
To wyjątkowe i malownicze miejsce, doskonałe do aktywnego wypoczynku. Korzystając z tutejszych szlaków turystycznych i ścieżek dydaktycznych na obszarze 11 tyś. ha możesz podziwiać wspaniałe krajobrazy i przyrodę.

Spektakularne nadmorskie klify, pasmo wzniesień moreny czołowej, delta Świny z bagnistymi wysepkami, jeziora polodowcowe, a także wiele rzadkich i chronionych gatunków tutejszej fauny i flory – to wszystko robi duże wrażenie.

Szczególną atrakcją jest rezerwat żubrów, gdzie można obserwować zwierzęta ze specjalnych tarasów widokowych.

Więcej informacji o Wolińskim Parku Narodowym znajdziecie na:
Polska Travel – Woliński park narodowy

Jezioro Szmaragdowe i jego okolice

Wybierając się na weekend lub dłuższy pobyt w okolice Szczecina warto odwiedzić w wolnej chwili niezwykle urokliwie Jezioro Szmaragdowe, które swą nazwę zawdzięcza charakterystycznej zielonkawo-szmaragdowej barwie.

Jezioro leży na terenie szczecińskiego osiedla Zdroje, na obszarze Parku Krajobrazowego „Puszcza Bukowa”  i wraz z jego piękną okolicą jest popularnym miejscem rekreacyjnym i wypoczynkowym dla mieszkańców Szczecina.

Ten sztuczny zbiornik wodny powstał stosunkowo niedawno w dawnym wyrobisku kopalni kredy i margla, poprzez jego nagłe zalanie. Na dnie jeziora do dnia dzisiejszego znajdują się pozostałości działalności górniczej na tym terenie.
Obecnie, w okolicy wyznaczone są szlaki turystyczne, ścieżki przyrodniczo-dydaktyczne oraz punkty widokowe, z których można podziwiać panoramę Szczecina. W pobliżu znajdują się również liczne atrakcje historyczne, m.in. Grota Toepffera oraz ruiny siedziby Toepfferów, do których należała pobliska kopalnia.

Tajemnica Krzywego Lasu

Krzywy Las to niezwykły pomnik przyrody zlokalizowany około 35 km od Szczecina, w Nowym Czarnowie, nieopodal elektrowni „Dolna Odra”. Nazwa lasu nawiązuje do charakterystycznie zdeformowanych sosen, które zasadzono tu w latach 30-tych XX wieku. Jest wiele teorii na temat pochodzenia osobliwych krzywizn drzew, natomiast żadna nie została ostatecznie potwierdzona.

Oferty specjalne

Boże Ciało
Szczecin

Szczecin, perła Pomorza Zachodniego, zaskakuje swoją różnorodnością i historią, stając się idealnym miejscem na długi weekend czerwcowy. Spacerując nad Odrą, podziwiaj panoramę miasta, a następnie odkryj tajemnice Zamku Książąt Pomorskich, serca kultury i dziedzictwa regionu.

smaczne śniadania
przytulne pokoje
Halo Szczecin
Cena od
445 zł/doba
wakacje
Szczecin

Wachlarz letnich atrakcji Szczecina jest niewyczerpany. W Halo Szczecin znajdziesz wspaniałą bazę wypadową umożliwiającą dogodne zwiedzanie „Paryża Północy”.

przepyszne śniadanie w cenie
doskonała lokalizacja
Halo Szczecin
Cena od
381 zł/dobę
majówka
Szczecin

Atrakcje na każdym kroku!
Odkryj urok Starego Miasta, spacerując po malowniczych uliczkach. Zrelaksuj się w Parku Kasprowicza lub na Wałach Chrobrego, ciesząc się przyrodą i widokiem na Odrę. Nie przegap okazji, by podziwiać miasto z perspektywy wodnej. Rejs po rzece to niezapomniana przygoda!

korzystna cena
doskonała lokalizacja
śniadanie w cenie
Halo Szczecin
Cena od
405 zł/os.

Pokoje

Butikowy Halo Szczecin zapewnia spokojne, zaciszne miejsce odpoczynku, usytuowane w samym sercu tętniącego życiem miasta. Ten czterogwiazdkowy obiekt dysponuje łącznie 52 miejscami noclegowymi, oferując pokoje 1- i 2-osobowe, a także jeden apartament i jeden pokój rodzinny. Do dyspozycji Gości jest również pokój zaadaptowany pod kątem potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

 

 

Zobacz więcej
2 Gości
Pokój dwuosobowy
m2
Do Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

biurko
łazienka z prysznicem
suszarka do włosów
serwis kawowy (kawa, herbata i zioła do zaparzania)

 

Akcesoria na życzenie :

W pokoju dwuosobowym  znajdziesz wygodne łóżko, stoliki nocne, lampki oraz gniazdka elektryczne przy stoliku, fotel, stolik kawowy, telewizor, kącik kawowy i lodówkę. Do pokoju przynależy nowoczesna łazienka z prysznicem.

1 Gości
Pokój jednoosobowy
m2
Do Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

biurko
łazienka z prysznicem
suszarka do włosów
serwis kawowy (kawa, herbata i zioła do zaparzania)

 

Akcesoria na życzenie :

Jeśli szukasz cichego, przestronnego pokoju w Szczecinie, nasza oferta jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. W pokoju znajdziesz duże, komfortowe łóżko o szerokości minimum 1,2 m, fotel, stolik kawowy, biurko do pracy, a także nowoczesną łazienkę z prysznicem.

 

2 Gości
Pokój dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami
m2
Do Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

biurko
łazienka z prysznicem
suszarka do włosów
serwis kawowy (kawa, herbata i zioła do zaparzania)

Akcesoria na życzenie :

Ten dwuosobowy pokój przystosowano do potrzeb osób poruszających się na wózku inwalidzkim. W pokoju znajdziesz wygodne łóżko, stolik kawowy, biurko, a także nowoczesną łazienkę z bezprogową kabiną prysznicową. Przestrzeń pokoju umożliwia swobodne poruszanie się wózkiem inwalidzkim.

2 Gości
Apartament
m2
Do Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

biurko
łazienka z prysznicem
suszarka do włosów
serwis kawowy (kawa, herbata i zioła do zaparzania)

Akcesoria na życzenie :

Na najwyższym piętrze Halo Szczecin znajdziesz komfortowy apartament. Rozdzielono w nim część sypialną oraz dzienną. Sypialnię wyposażono w wygodne łóżko dwuosobowe lub oddzielne dwa łóżka, stoliki nocne, lampki oraz gniazdka elektryczne przy stoliku. W salonie zaś znajduje się wygodna rozkładana sofa, fotel, stolik kawowy, telewizor, kącik kawowy i lodówka oraz biurko. Do apartamentu przynależy nowoczesna łazienka z prysznicem oraz dodatkowa ubikacja.

4 Gości
Pokój rodzinny
m2
Do Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

biurko
łazienka z prysznicem
suszarka do włosów
serwis kawowy (kawa, herbata i zioła do zaparzania)

Akcesoria na życzenie :

Na parterze Halo Szczecin znajduje się wyjątkowych pokój rodzinny. W jego części sypialnej znajdziesz wygodne łóżko dwuosobowe lub oddzielne dwa łóżka, stoliki nocne, lampki oraz gniazdka elektryczne przy stoliku. W oddzielnym przylegającym do sypialni salonie zaś wygodną rozkładaną sofę, fotel, stolik kawowy, telewizor, kącik kawowy i lodówkę oraz biurko. Do pokoju przynależy nowoczesna łazienka z prysznicem. Na życzenie dostępne są specjalne kosmetyki dla dzieci: szampon, mydło i żel.

Restauracje i bary

 

 

Zobacz więcej
Restauracja Rycerska
polska, śródziemnomorska
W podziemiach Halo Szczecin znajduje się przytulna restauracja Rycerska. Jej pełne historii wnętrza, w połączeniu z nowoczesnym wystrojem i elegancką, aczkolwiek niezobowiązującą atmosferą, inspirują i emanują pozytywną energią. Restauracja Rycerska jest nie tylko miejscem, w którym można smacznie zjeść, ale również umówić się na kameralne spotkanie.

 

 

Relaks

 

 

Zobacz więcej
Sauna

Do dyspozycji gości hotel oddaje saunę suchą (fińską). W strefie sauny znajduje się prywatna łazienka z natryskiem.

 

Sale konferencyjne

W Halo Szczecin zorganizujesz szkolenie, spotkanie biznesowe lub niewielką konferencję. Obiekt dysponuje nowocześnie urządzoną, klimatyzowaną salą konferencyjną o powierzchni 45 m², posiadającą dostęp do światła dziennego. Zorganizujesz w niej spotkanie nawet dla 52 osób. Sala ma możliwość podzielenia jej na dwa mniejsze boardroomy (21 i 24 m²), do organizowania w nich kameralnych spotkań i pracy w podzespołach.

Zobacz więcej
Sala konferencyjna
Do 52 Osób
45 m2

Sala wyposażona w podwieszany projektor, ekran, nagłośnienie, flipchart oraz bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu. Idealna przestrzeń zarówno na spotkanie biznesowe jak i kameralne przyjęcia okolicznościowe.

 

Ustawienia stołów

Dojazd i kontakt

 

 

Zobacz więcej
Jak dojechać ?
Lotnisko: 7,5 km
Dworzec PKP: 700 m
Dworzec PKS: 700 m
Dane kontaktowe
Halo Szczecin
Potulicka 1a
70-230 Szczecin
zachodniopomorskie
Ważne informacje
doba hotelowa
14:00-12:00
właściciel obiektu
PHH Hotele Sp. z o.o.
Skontaktuj się
{{ showError(errors.items, 'hotel_name', '') }}
{{ showError(errors.items, 'advertisement', '') }}
{{ showError(errors.items, 'newsletter', '') }}
{{ showError(errors.items, 'sms', '') }}
Zarezerwuj swój pobyt
w Halo Szczecin
Data przyjazdu
Data wyjazdu
Pokoje
Liczba osób
Liczba dzieci
Kod promocyjny