W każdym z naszych obiektów zapłacisz bonem turystycznym.

pl

Hotel Hetman Rzeszów

Rzeszów, Langiewicza 29B

O obiekcie

Hetman Rzeszów, to trzygwiazdkowy hotel należący do sieci PHH Hotele. Hotel zlokalizowany jest w cichej okolicy, niewiele ponad kilometr od rzeszowskiego rynku. To świetne miejsce zarówno dla gości biznesowych, jak i dla rodzin z dziećmi. Do dyspozycji gości oddano 58 pokoi o zróżnicowanym standardzie z bezpłatnym dostępem do internetu, przestrzeń konferencyjną oraz restaurację serwującą doskonałą lokalną kuchnię. Przy hotelu znajduje się duży, monitorowany parking.

 

Zobacz więcej
Walory obiektu
cicha okolica
hotel przyjazny zwierzętom
Inspiracje turystyczne w okolicy
Rzeszów

Rzeszów jest idealnym miejscem na krótki wypad. Odwiedźcie go w drodze w klimatyczne Bieszczady lub wpadnijcie na weekend. To również świetna lokalizacja dla wielbicieli enoturystyki w tej części Polski. W mieście czeka na Was wiele atrakcji i ciekawostek architektonicznych, w tym podziemna trasa turystyczna pod Rynkiem i secesyjne wille. W wolnej chwili można się zrelaksować na spacerze nad Wisłokiem lub pomknąć trasą  rowerową do Boguchwały. Po intensywnym dniu koniecznie odwiedźcie jeden z wielu pubów na miejskim Rynku.

Więcej informacji o Rzeszowie i jego okolicach znajdziecie na:
Polska Travel – Rzeszów

 

 

Najpiękniejsze szklane bombki są z Polski

Dawniej szykując się do Świąt bożonarodzeniowych ozdabiano w Polsce snopki zbóż. Z czasem przyjęła się tradycja wstawiania do domu świątecznego drzewka, które dekorowano owocami, następnie orzechami i słodyczami. Szklane bombki pojawiły się na choince stosunkowo niedawno i na stałe pozostały ich elementem dekoracyjnym.

Bombki choinkowe produkowane są na całym świecie, jednak te najpiękniejsze i najbardziej cenione, czyli szklane i ręcznie wykonywane pochodzą przede wszystkim z Polski, która słynie z tych świątecznych wyrobów. Bombki są ręcznie wytwarzane i obrabiane przy zastosowaniu dawnych technik dmuchania szkła. Nadaje się im rozmaite – często finezyjne kształty, następnie ręcznie zdobi.
Warto udać się do jednej z fabryk bombek pod Krakowem, w Warszawie, w okolicach Poznania lub Wrocławia, czy do Muzeum Bombki Choinkowej w Nowej Dębie niedaleko Rzeszowa, aby na żywo zapoznać się z procesem wytwarzania bombek. Wiele z tych wytwórni prowadzi spotkania i warsztat, gdzie pod okiem specjalistów można samemu wykonać małe, choinkowe dzieła sztuki.

Życzymy dobrej zabawy!

 

 

Na dobranoc

Miejskie Muzeum Dobranocek w Rzeszowie to świetna rozrywka dla dzieci i podróż sentymentalna dla dorosłych.
Muzeum posiada zbiory i eksponaty związane z polskimi i zagranicznymi filmami animowanymi dla dzieci – „wieczorynkami”, latami emitowanymi w Telewizji Polskiej około godz. 19. Wśród nich są rożnego rodzaju eksponaty, lalki, rekwizyty i materiały wykorzystane przy produkcji poszczególnych filmów. Również przedmioty codziennego użytku, wykorzystywane w pop kulturze znalazły tu swoje miejsce. Odwiedzający znajdą tu swoich ulubionych bohaterów wieczorynek z dzieciństwa i przedmioty z nim związane.
Muzeum oferuje również wystawy czasowe, warsztaty oraz wiele innych, ciekawych projektów.

Zapraszamy!

Święto Młodego Wina

Święto Młodego Wina, czyli Beaujolais Nouveau tradycyjnie obchodzone jest w 3 czwartek listopada i jest to czas na degustację młodego, lekkiego tegorocznego wina. Choć jego tradycja pochodzi z Francji, z regionu Beaujolais, to obecnie nie jest już obchodzone tylko lokalnie.

W Polsce Święto Młodego Wina jest domeną głównie regionów winiarskich. W tym czasie warto udać się do Sandomierza, gdzie przez trzy dni, od piątku do niedzieli na miłośników młodego wina czeka wiele atrakcji, w tym degustacje, poczęstunki, prezentacje winnic, uroczystości na Zamku Kazimierzowskim, Winny Korowód i wiele innych. Przewidziane jest również widowisko na Rynku Starego Miasta.

Zapraszamy!

 

Aleja Pod Kasztanami i secesyjne wille w Rzeszowie

Odwiedzając Rzeszów warto poświecić wolną chwilę na spacer Aleją Pod Kasztanami. Ta niezwykła atrakcja turystyczna znajduje się w sercu Rzeszowa,
w pobliżu Zamku Lubomirskich. Trakt biegnie wzdłuż osi nieistniejącego już ogrodu należącego do letniego pałacu Lubomirskich, dalej do ul. Kraszewskiego, wzdłuż fosy rzeszowskiego zamku.
Jego nazwa pochodzi od rosnących dawniej wzdłuż drogi kasztanowców.

Ciekawostką architektoniczną przy alei są ekskluzywne, secesyjne wille
z przełomu XIX i XX w., postawione w bezpośrednim sąsiedztwie zamku według projektów K. Hołubowicza i T. M. Tekielskiego – jednego z najzdolniejszych, przedwojennych rzeszowskich architektów, którego projekty wprowadzały nowe trendy w architekturze Rzeszowa.

Szlakami polskich winnic

Polska enoturystyka z roku na rok rozwija się i zyskuje na popularności.
Wśród szlaków polskich winnic, szczególnie interesujące są okolice Tranowa, zwane często przez miłośników wina Polską Toskanią. To jeden z najbardziej znanych i rozwijających się winiarskich regionów polski, a przede wszystkim niezwykle urokliwe miejsce, malowniczo położone na zboczach wzgórz. Warto odwiedzić tu lokalne winnice, zapoznać się z tajnikami produkcji wina, wziąć udział w degustacjach i poznać rodzime trunki.
Ponadto z początkiem września w winnicach rozpoczyna się niezwykły okres zbiorów – winobranie. Przy tej okazji organizowanych jest wiole lokalnych imprez.

enotarnowski.pl

 

 

 

 

 

Garncarski Szlak

Garncarski Szlak został wytyczony na terenie dawnego Ośrodka Garncarskiego – największego ówcześnie centrum garncarskiego w Polsce. Jego położenie w pobliżu Rzeszowa i w okolicy Puszczy Sandomierskiej sprawia, że jest to idealne miejsce na kilkugodzinny wypad. Główną atrakcję na szlaku stanowi Zagroda Garncarska w Medynie Głogowskiej, która organizuje zajęcia i warsztaty garncarskie. Podążając szlakiem biegnącym przez tutejsze miejscowości można odwiedzić również inne obiekty związane z tradycją garncarską, w tym lokalne pracownie artystyczne oferujące niezwykłe kolekcje ceramiki.

http://medynia.gok-czarna.pl.zetorzeszow.eu/

Oferty specjalne

city break
Rzeszów

Odkryj wszystkie sekrety Rzeszowa i spędź niezwykły czas z rodziną lub przyjaciółmi.

W pakiecie:

  • 2 noclegi w pokoju dwuosobowym
  • 2 x śniadania w cenie
  • 2 x obiadokolacje w cenie
  • parking w cenie
Doskonałe śniadanie w cenie
Doskonałe obiadokolacje w cenie
Hotel Hetman Rzeszów
Cena od
500 zł

Pokoje

 

 

Zobacz więcej
2 Gości
Pokój typu LUX
30 m2
Do 2 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

Zestaw wypoczynkowy, zestaw kosmetyków

 

Akcesoria na życzenie :

Apartament składa się z sypialni oraz pokoju dziennego o łącznej powierzchni 30 m2, z wygodnym łożem małżeńskim, zestawem wypoczynkowym, klimatyzacją, lodówką, dwoma telewizorami, toaletą, łazienką, bezpłatnym zestawem kosmetyków, suszarką i bezpłatnym dostępem do internetu.

 

1 Gości
Pokój typu STADARD SGL
12 m2
Do 1 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

Zestaw kosmetyków

 

Akcesoria na życzenie :

Pokój o powierzchni 12 m2, z wygodnym pojedynczym łóżkiem, klimatyzacją, telewizorem, łazienką, bezpłatnym zestawem kosmetyków, suszarką i bezpłatnym dostępem do internetu.

 

2 Gości
Pokój typu STANDARD DOUBLE
15 m2
Do 2 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

Zestaw kosmetyków

 

Akcesoria na życzenie :

Pokój o powierzchni 15 m2, z wygodnym łóżkiem małżeńskim, klimatyzacją, telewizorem, łazienką, bezpłatnym zestawem kosmetyków, suszarką i bezpłatnym dostępem do internetu.

 

2 Gości
Pokój typu STANDARD TWIN
15 m2
Do 2 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

Zestaw kosmetyków

 

Akcesoria na życzenie :

Pokój o powierzchni 15 m2, z wygodnymi dwoma łóżkami pojedynczymi, klimatyzacją, telewizorem, łazienką, bezpłatnym zestawem kosmetyków, suszarką i bezpłatnym dostępem do internetu.

 

1 Gości
Pokój typu ECONOMY SGL
12 m2
Do 1 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

Zestaw kosmetyków

 

Akcesoria na życzenie :

Pokój o powierzchni 12 m2, z wygodnym pojedynczym łóżkiem, telewizorem, łazienką, bezpłatnym zestawem kosmetyków, suszarką i bezpłatnym dostępem do internetu.

 

2 Gości
Pokój typu ECONOMY TWIN
15 m2
Do 2 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

Zestaw kosmetyków

 

Akcesoria na życzenie :

Pokój o powierzchni 15 m2, z dwoma wygodnymi pojedynczymi łóżkami, telewizorem, łazienką, bezpłatnym zestawem kosmetyków, suszarką i bezpłatnym dostępem do internetu.

 

Restauracje i bary

UWAGA! Dostępność usług gastronomicznych zgodnie z aktualnymi wytycznymi epidemiologicznymi.

Zobacz więcej
Restauracja Podkarpacka
regionalna, polska
Pn-Pt
06:30-22:00
Sb-Nd
07:00-22:00

Restauracja, zlokalizowana w zabytkowej XIX wiecznej części budynku, specjalizuje się w przygotowaniu regionalnych potraw przełamanych nutą nowoczesności. W godzinach rannych serwuje śniadania w formie szwedzkiego stołu dla gości hotelowych. W restauracji znajduje się bar z szerokim wyborem alkoholi i koktajli. W restauracji organizowane są przyjęcia okolicznościowe do 50 osób.

 

Relaks

 

 

Zobacz więcej

Sale konferencyjne

 

 

Zobacz więcej
Sala 1
Do 35 Osób
80 m2

Rzutnik, ekran, flipchart, AC, WIFI, laptop na życzenie.

Serwis kawowy oraz lunch dla Uczestników szkoleń na życzenie.

 

Ustawienia stołów
Teatralne
50
Szkolne
35
Podkowa
30
Sala 2
Do 30 Osób
50 m2

Rzutnik, ekran, flipchart, WIFI, laptop na życzenie.

Serwis kawowy oraz lunch dla Uczestników szkoleń na życzenie.

 

Ustawienia stołów
Teatralne
30
Szkolne
24
Podkowa
24
Sala Mała
Do 6 Osób
12 m2

Pokój przeznaczony na spotkania biznesowe i rekrutacyjne.

Serwis kawowy oraz lunch dla Uczestników szkoleń na życzenie.

 

Ustawienia stołów
Podkowa
6

Dojazd i kontakt

 

 

Zobacz więcej
Jak dojechać ?
Lotnisko: 13,7 km
Dworzec PKP: 2,5 km
Dworzec PKS: 2,3 km
Skontaktuj się
{{ showError(errors.items, 'hotel_name', '') }}
{{ showError(errors.items, 'advertisement', '') }}
{{ showError(errors.items, 'newsletter', '') }}
{{ showError(errors.items, 'sms', '') }}
Dane kontaktowe
Hotel Hetman
Langiewicza 29B
35-085 Rzeszów
podkarpackie
Ważne informacje
doba hotelowa
14:00-12:00
Zarezerwuj swój pobyt
w Hotel Hetman Rzeszów
Data przyjazdu
Data wyjazdu
Pokoje
Liczba osób
Liczba dzieci
Kod promocyjny