pl

Centrum Zdrowia, Urody i Rekreacji Geovita w Dźwirzynie

Dźwirzyno, Wyzwolenia 27

O obiekcie

Ośrodek szkoleniowo – wypoczynkowy Geovita w Dźwirzynie, usytuowany jest w doskonałej lokalizacji – 200 m od morza oraz 1500 m od jeziora. Dzięki swojemu położeniu, a także wspaniałemu otoczeniu przyrodniczemu, nasz ośrodek jest doskonałym miejscem dla wypoczynku dla każdego. Połączenie doskonałych warunków naturalnych, panujących tutaj cały rok, mikroklimatu oraz bogatego programu odnowy biologicznej sprawia, że szczególnie osoby ze schorzeniami układu oddechowego, ruchu i krążenia mogą tu w pełni zregenerować swoje siły. Swoim gościom oferujemy 197 miejsc w pokojach 2-osobowych, studiach lub w apartamentach. Każdy pokój posiada prywatną łazienkę, telewizję satelitarna, telefon, sprzęt plażowy. Pokoje od strony południowej posiadają również balkony.

Do dyspozycji Gości jest bezprzewodowy Internet (w określonych strefach), a także sala restauracyjna na 130 miejsc, kawiarnia oraz pawilon grillowy. W obiekcie znajduje się kompleks 6 sal konferencyjnych. Sale szkoleniowe wyposażone są m.in. w rzutnik multimedialny, rzutnik folii, ekran, tablica flip-chart, sprzęt audio-wideo. Najmłodsi goście również nie będą się nudzić – w obiekcie znajduje się plac zabaw, a także animacje dla rodzin z dziećmi.

Nasz ośrodek posiada również bogatą bazę odnowy biologicznej: basen rekreacyjny, zabiegi takie jak: fizykoterapia (terapia prądami interferyncyjnymi, pole magnetyczne (diadynamik, ultradźwięki, jonofereza, laseroterapia, lampa Sollux, lampa dermatologiczna UV), aerozoloterapia (inhalacje solankowe, inhalacje ultradźwiękowe), termoterapia (krioterapia częściowa), okłady borowinowe (częściowe), kinezyterapia (gimnastyka grupowa, gimnastyka w basenie), hydroterapia (hydromasaż, kąpiele perełkowe, kąpiele solankowe, kąpiele w ekstrakcie borowinowym, masaż podwodny kończyn dolnych (wirowych), masaż podwodny kończyn górnych (wirowy) a także masaże lecznicze.

Zobacz więcej
Walory obiektu
bliskość plaży
w otoczeniu natury
domowa kuchnia
bogata oferta Spa&Wellness
basen rekreacyjny z leżankami wodnymi
Inspiracje turystyczne w okolicy

Marian w Kołobrzegu

– Jakie jest najpowszechniejsze imię w Kołobrzegu? – Marian. Wszystko za sprawą małych figurek – mew Marianów, które od 2019 roku, na wzór wrocławskich krasnali, zdobią zaułki miasta.
Czytaj

Patria Colbergiensis

Zwiedzanie Kołobrzegu warto rozpocząć w Muzeum Patria Colbergiensis. Mieści się ono w zachodniej części piwnic neogotyckiego ratusza.
Czytaj

Szlakiem polskich latarni morskich

Aktywny wypoczynek nad brzegiem Morza Bałtyckiego.
Czytaj

Plaża w Ustroniu Morskim

Każdy turysta wybierający Ustronie Morskie jako cel wakacyjnego wypoczynku, z pewnością odwiedzi znajdującą się tu jedną z najpiękniejszych nadbałtyckich plaż. Ma ona długość aż 9 kilometrów.
Czytaj
Marian w Kołobrzegu

– Jakie jest najpowszechniejsze imię w Kołobrzegu?
– Marian.

Wszystko za sprawą małych figurek – mew Marianów, które od 2019 roku, na wzór wrocławskich krasnali, zdobią zaułki miasta. Idea uczłowieczonych mew zrodziła się w głowie kołobrzeskiego artysty-grafika Dariusza Jakubowskiego, a powstają one w pracowni lokalnego rzeźbiarza, Romualda Wiśniewskiego.

Śmiesznych figurek jest już naprawdę dużo: Marian – pirat, Marian – kapitan, Marian – ratownik, Marian – plażowicz… a nawet Marian kopernikański, przy budynku liceum im. Mikołaja Kopernika. Uczniowie twierdzą, iż pogłaskanie Mariana przed sprawdzianem, przynosi szczęście.

Patria Colbergiensis

Zwiedzanie Kołobrzegu warto rozpocząć w Muzeum Patria Colbergiensis.

Mieści się ono w zachodniej części piwnic neogotyckiego ratusza. Budynek pobudowano w latach 1829–1832 na miejscu starego  urzędu, który został zniszczony w 1807 roku podczas kampanii napoleońskiej. Dzisiejszy obiekt wyglądem przypomina średniowieczny zamek, udekorowany jest narożnymi wieżyczkami z blankowaniem oraz oknami ostrołukowymi. Pośrodku symetrycznej bryły budynku znajduje się okazała wieża ratuszowa z zegarem.

Muzeum znajdziemy ekspozycje tematyczne:

  • poświęconą historycznym rycinom i mapom miasta
  • prezentującą uzdrowiskowe walory i tradycje Kołobrzegu
  • obrazującą życie pionierów, którzy po II wojnie światowej zasiedlali niemal doszczętnie zrujnowane miasto
  • poświęconą historii Twierdzy Kołobrzeg oraz walkom z czasów oblężenia miasta przez wojska Napoleona

Na terenie Muzeum Patria Colbergiensis odbywają się także liczne wydarzenia i imprezy kulturalne promujące region i jego historię.

Szlakiem polskich latarni morskich

Szlak polskich latarni morskich to propozycja dla miłośników ciekawostek architektonicznych, jak również dla wszystkich tych, którzy spędzają urlop nad Morzem Bałtyckim.

Wzdłuż polskiego wybrzeża usytuowanych jest 17 latarni, a każda z nich jest urokliwa i niepowtarzalna. Każdy z tych obiektów ma też swoją historię związaną z wybrzeżem, jego mieszkańcami i żeglugą bałtycką. Warto oderwać się na chwilę od plażowania i zwiedzić choć niektóre z nich.

Cały szlak prowadzący od Świnoujścia do Krynicy Morskiej liczy ponad 600 km i najszybciej jest go pokonać samochodem.

Dla miłośników aktywnego zwiedzania, dobrym rozwiązaniem będą również wycieczki rowerowe lub spacery do pobliskich latarni.

www.latarnie.pl

Plaża w Ustroniu Morskim

Każdy turysta wybierający Ustronie Morskie jako cel wakacyjnego wypoczynku, z pewnością odwiedzi znajdującą się tu jedną z najpiękniejszych nadbałtyckich plaż. Ma ona długość aż 9 kilometrów. Na turystów w tej małej, nadmorskiej miejscowości czekają też dwa spacerowe mola o długości 100 m każde.

Z uwagi na fakt, iż Ustronie Morskie znajdują się na terenie obszaru chronionego krajobrazu „Koszalińskiego Pasa Nadmorskiego”, także woda Bałtyku w tym regionie należy do najczystszych na polskim wybrzeżu. Nie do przecenienia jest również niezwykły mikroklimat panujący w tej okolicy, polecany zwłaszcza osobom borykającym się z problemami układu oddechowego.

A jak wygląda aktualna sytuacja na plaży w Ustroniu Morskim – zobaczycie sami na kamerze internetowej live: ustronie-morskie.webcamera.pl 

Oferty specjalne

jesień
Dźwirzyno

Oferta dotyczy pobytu na minimum 2 noce w terminie od: 27.05-23.06.2024 r. oraz 21.08-17.09.2024 r.
Velo Baltica jest trasą wchodzącą w skład międzynarodowego szlaku EuroVelo10 (trasa rowerowa R10), który poprowadzono wokół Morza Bałtyckiego. Długość szlaku to 540 km – zapraszamy do pokonania tej trasy z Naszego Ośrodka!

tradycyjna polska kuchnia
miejsce przyjazne rowerzystom
bliskość trasy Velo Baltica
Centrum Zdrowia, Urody i Rekreacji Geovita w Dźwirzynie
Cena od
390 zł/os.
majówka
Dźwirzyno
grill z najlepszymi wyrobami wędliniarskimi w okolicy
wieczorek taneczny z muzyką na żywo
tradycyjna polska kuchnia
Centrum Zdrowia, Urody i Rekreacji Geovita w Dźwirzynie
Cena od
1 264 zł/pobyt/os.
wiosna
Dźwirzyno

Szanowni Goście, z przyjemnością zapraszamy Was do wspólnego spędzenia długiego weekendu, który obejmuje Święto Bożego Ciała orazDzień Dziecka. Dodatkowo tutejszy, nadmorski klimat i nasza oferta Wellness&SPA dostarczą Państwu pełnego relaksu.

tradycyjna polska kuchnia
nielimitowany dostęp do basenu
kolacja w formie grilla
Centrum Zdrowia, Urody i Rekreacji Geovita w Dźwirzynie
Cena od
967 zł/os.

Pokoje

Pokoje jasne, w różnym standardzie. Pokoje typu standard wyposażone w balkon, część pokoi typu komfort wyposażona w balkon. Każdy pokój z własnym węzłem sanitarnym. W pokojach typu studio oraz komfort na wyposażeniu lodówka. W każdym pokoju na wyposażeniu leżaki oraz parawan.

Zobacz więcej
2-3 Gości
Pokój komfort
23 m2
Do 3 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :
w części pokoi

Leżaki, parawan

Akcesoria na życzenie :

Pokoje komfort – większe oraz o wyższym standardzie. Jasne wykładziny oraz stolarka meblowa nadają świeżości. Wszystkie pokoje typu komfort znajdują się od północy, częściowo wyposażone są w balkon.

1-2 Gości
Pokój standard
18 m2
Do 2 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :
w części pokoi

Leżaki, parawan

Akcesoria na życzenie :

Pokój standard wyposażony w balkon, dwa osobne łóżka, biurko, TV, Telefon, parawan, dwa leżaki, łazienkę z toaletą i kabiną prysznicową.

3-4 Gości
Studia
27 m2
Do 4 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

w części pokoi Wi-Fi, krzesło, leżaki, parawan

Akcesoria na życzenie :

Pokoje studio 3- i 4-osobowe znajdują się od strony południowej obiektu na parterze, 1- oraz 2- piętrze. Wszystkie pokoje studio wyposażone są w balkon, własny węzeł sanitarno-higieniczny, lodówkę. Pokoje studio składają się z części dzienne oraz sypialnianej. W obu częściach istnieje możliwość noclegu. Tylko w części pokoi tej kategorii część dzienna oddzielona jest drzwiami o części sypialnianej.

Restauracje i bary

Restauracja mieści się na I piętrze budynku. Jednorazowo może pomieścić 130 osób. Na sali znajdują się stoliki 4-, 6- i 8-osobowe.

Zobacz więcej
Restauracja
kuchnia polska
Pn-Nd
8:00-20:00
Przestronna restauracja mieści do 130 osób. Śniadania i kolacje serwowane są w formie bufetu, zaś dwudaniowe obiady są serwowane do stolików. Bufet śniadaniowy i kolacyjny składa się z zimnej płyty oraz gorących potraw. Przy śniadaniu dostępne są bezpłatne napoje, kawa oraz herbata.
Bar
Pn-Nd
13:00-22:00
Ciekawa oferta menu naszego baru, który znajduje się w holu głównym obiektu zaprasza codziennie Gości obiektu na pyszną kawę, herbatę, napoje bezalkoholowe, kolorowe drinki, regionalne piwa oraz szereg innych trunków. Zawsze uśmiechnięta obsługa z chęcią doradzi niezdecydowanym.

Relaks

Obiekt ofertuje możliwość odpoczynku i relaksu. Goście mogą skorzystać z basenu rekreacyjnego oraz wodnych urządzeń typu wodne leżanki i płaszcze wodne oraz salki fitness. Obiekt położony jest w otoczeniu nadmorskiego lasu oraz wydm. Do dyspozycji Gości pozostaje także baza zabiegowa z ofertą zabiegów leczniczych oraz Spa&Wellness.

Zobacz więcej
Basen

Basen basen rekreacyjny z leżankami wodnymi oraz płaszczami wodnymi, dostępny jest codziennie w godzinach 10:00-21:00. Na basenie zawsze obecny jest ratownik.

Baza zabiegowa / Spa&Wellness

Do dyspozycji Gości pozostaje także baza zabiegowa z ofertą zabiegów leczniczych oraz Spa&Wellness. Na miejscu do dyspozycji Gości pozostają stanowiska zabiegów fizjoterapeutycznych, dwa gabinety masażu, gabinet kosmetyczny, stanowiska do zabiegów z zakresu hydroterapii.

Sale konferencyjne

Zobacz więcej
Sala konferencyjna 1+2+3
Do 250 Osób
345 m2

W obiekcie znajduje się kompleks 6 sal konferencyjnych. Sale szkoleniowe wyposażone są m.in. w rzutnik multimedialny, rzutnik folii, ekran, tablicę flip-chart, sprzęt audio-wideo.

Ustawienia stołów
kinowy
250
klasa
180
podkowa
180
Board Room
180
bankiet zasiadany
200
bankiet stojący
250

Dojazd i kontakt

Zobacz więcej
Jak dojechać ?
Dworzec: 10 km
Lotnisko: 72 km
Dane kontaktowe
Centrum, Zdrowia, Urody i Rekreacji Geovita
Wyzwolenia 27
78-131 Dźwirzyno
zachodniopomorskie
Ważne informacje
doba hotelowa
14:00-10:00
basen
10:00-21:00
baza zabiegowa
pon.-sb. 08:00-16:00
właściciel obiektu
Geovita S.A.
Skontaktuj się
{{ showError(errors.items, 'hotel_name', '') }}
{{ showError(errors.items, 'advertisement', '') }}
{{ showError(errors.items, 'newsletter', '') }}
{{ showError(errors.items, 'sms', '') }}
Zarezerwuj swój pobyt
w Centrum Zdrowia, Urody i Rekreacji Geovita w Dźwirzynie
Data przyjazdu
Data wyjazdu
Pokoje
Liczba osób
Liczba dzieci
Kod promocyjny