W każdym z naszych obiektów zapłacisz bonem turystycznym.

pl

Moxy Poznań Airport

Poznań, Bukowska 303

O obiekcie

Moxy Poznań Airport to obiekt marki Moxy, należącej do międzynarodowej sieci Marriott International. Obiekt zlokalizowany jest zaledwie kilkadziesiąt metrów od hali odlotów Portu Lotniczego Poznań-Ławica i 10 kilometrów od centrum Poznania. Do dyspozycji gości oddano 120 pokoi, Lobby Lounge, salę do ćwiczeń i przestrzeń konferencyjną. Przy budynku znajduje się parking.

 

 

Zobacz więcej
Walory obiektu
dla niepełnosprawnych
przyjazny dla zwierząt
przestrzeń konferencyjna
Inspiracje turystyczne w okolicy

Poznań – przez dzieje Polski

Tu znajdziesz wspaniałe zabytki, dużo historii i liczne atrakcje.
Czytaj

Czas na morsowanie – wzmocnienie i energia

Zimna woda zdrowia doda - a w Polsce jest wiele miejsc do morsowania.
Czytaj

Najpiękniejsze szklane bombki są z Polski

Udaj się do jednej z fabryk bombek i zachwyć się świątecznymi ozdobami.
Czytaj

Świąteczne choinki i iluminacje

Spacery wśród ulicznych, świątecznych dekoracji.
Czytaj

Najpiękniejsze jarmarki świąteczne w Polsce

Oryginalne wyroby, smakołyki i wiele atrakcji w świątecznym klimacie.
Czytaj

Wody termalne na jesienno-zimowe chłody.

Zdrowie i wypoczynek w polskich gorących źródłach.
Czytaj

Rogale i gęsina na Świętego Marcina

Obchody Dnia Świętego Marcina zgodnie z polską tradycją.
Czytaj
Poznań – przez dzieje Polski

Poznań i jego zabytki opowiedzą Wam o początkach naszej państwowości i ponad tysiącletnich dziejach Polski.

Czeka tu na Was nie tylko historia, ale również kultura, zachwycająca architektura, liczne atrakcje i rekreacja. Położone w zachodniej Polsce, nad malowniczą Wartą jest ważnym ośrodkiem nauki, przemysłu i handlu z najstarszym centrum wystawienniczym.

Więcej informacji o Poznaniu i jego okolicach znajdziecie na:
Polska Travel – Poznań

Śladami Św. Walentego – podróż w walentynki

Zbliżają się walentynki. Romantyczne upominki przepełniają sklepy. Czym zaskoczyć drugą połowę, by na długo zapamiętała ten dzień?
Prezent czy kwiaty to już standard. Może warto tym razem udać się w podróż tropem patrona zakochanych – św. Walentego. Jego relikwie znajdują się w kilku zakątkach Polski. W Krakowie spoczywają w Bazylice św. Floriana, w Lublinie w Kościele Nawrócenia św. Pawła, w Poznaniu zaś w Farze Poznańskiej. Wizyta w tych miejscach to niezwykły pomysł na spędzenie walentynek z historią tego święta w tle. 14 lutego znajdźcie więc czas nie tylko dla siebie, ale i dla Walentego, by w pełni cieszyć się tym wyjątkowym dniem!

Czas na morsowanie – wzmocnienie i energia

Kąpiele w zimnej wodzie z roku na rok zyskują coraz więcej zwolenników. To świetny sposób na wzmocnienie organizmu, zadbanie o naszą odporność, a przede wszystkim duża dawka pozytywnej energii.

W Polsce jest wiele miejsc idealnych do morsowania. Można znaleźć ich nawet kilkaset (mapy morsowanie znajdziesz w Internecie). Najbardziej oczywiste jest wybrzeże Bałtyku, ale również liczne jeziora, zalewy i inne zbiorniki wodne nadają się do zimowych kąpieli.
Pomimo wielu korzyści zdrowotnych, przed rozpoczęciem morsowania należy skonsultować się z lekarzem. Kąpiele najlepiej zażywać w większej grupie, dlatego dobrym pomysłem jest dołączenie do klubu morsów, gdzie będziemy pod okiem doświadczonych uczestników kąpieli.

Kto i gdzie morsuje?
– Olsztyński Klub Morsów „Iglo” (plaża w Kortowie, Olsztyn)
– Morsy Warszawa (Jezioro Czerniakowskie, Warszawa)
– Morsy z Radomia (zalew w Borkach, Radom)
– Morsy w Łodzi (Arturówek, Łodzi)
– Morsy Poznań oraz Złotniki Morsują (Jezioro Kierskie, k. Poznania)
– Klub Morsów „Morświn” (Świnoujście)
– Kołobrzeski Klub Morsów (Kołobrzeg)
– Gdański Klub Morsów (Jelitkowo, Gdańsk)

Sezon na morsowanie trwa od jesieni do wiosny. Zatem, kto jeszcze nie wypróbował taj atrakcji nadal ma okazję wskoczyć do lodowatej wody w tym sezonie.

Najpiękniejsze szklane bombki są z Polski

Dawniej szykując się do Świąt bożonarodzeniowych ozdabiano w Polsce snopki zbóż. Z czasem przyjęła się tradycja wstawiania do domu świątecznego drzewka, które dekorowano owocami, następnie orzechami i słodyczami. Szklane bombki pojawiły się na choince stosunkowo niedawno i na stałe pozostały ich elementem dekoracyjnym.

Bombki choinkowe produkowane są na całym świecie, jednak te najpiękniejsze i najbardziej cenione, czyli szklane i ręcznie wykonywane pochodzą przede wszystkim z Polski, która słynie z tych świątecznych wyrobów. Bombki są ręcznie wytwarzane i obrabiane przy zastosowaniu dawnych technik dmuchania szkła. Nadaje się im rozmaite – często finezyjne kształty, następnie ręcznie zdobi.
Warto udać się do jednej z fabryk bombek pod Krakowem, w Warszawie, w okolicach Poznania lub Wrocławia, czy do Muzeum Bombki Choinkowej w Nowej Dębie niedaleko Rzeszowa, aby na żywo zapoznać się z procesem wytwarzania bombek. Wiele z tych wytwórni prowadzi spotkania i warsztat, gdzie pod okiem specjalistów można samemu wykonać małe, choinkowe dzieła sztuki.

Życzymy dobrej zabawy!

 

 

Świąteczne choinki i iluminacje

W wielu miastach grudzień to czas radosnych świątecznych jarmarków i wielu atrakcji z tym związanych. Jednak przede wszystkim to okazja to podziwiania przepięknych bożonarodzeniowych i noworocznych dekoracji oraz iluminacji, którymi zostają udekorowane ulice miast. Zazwyczaj w centralnym miejscu staje ogromna, przystrojona choinka, która zachwyca przez kilka tygodni mieszkańców miasta i przyjezdnych.

W tym czasie warto udać się na spacer przez Krakowskie Przedmieście i Nowy Świat w Warszawie, wśród zachwycająco rozświetlonych dekoracji ulic, aż do Starego Miasta i ustawionej na pl. Zamkowym choinki. W Krakowie zaś najbardziej okazałą choinkę można podziwiać na Rynku Głównym. Także inne polskie miasta jak np. Gdańsk, Szczecin, Katowice i Poznań zachwycają swoimi bogato zdobionymi choinkami i świątecznie rozświetlonymi ulicami.

Zapraszamy na spacery!

Najpiękniejsze jarmarki świąteczne w Polsce

Tradycja świątecznych jarmarków na stałe już zawitała do krajów europejskich, w tym również do Polski. Targi świąteczne to okazja do zakupów oryginalnych świątecznych wyrobów i rękodzieła miejscowych i przyjezdnych rzemieślników, jak również skosztowania lokalnych specjałów. To również okazja do radosnych spotkań z rodziną lub przyjaciółmi w magicznej, świątecznej atmosferze.

W Polsce najstarszy targ świąteczny odbywa się w Krakowie, na Rynku Głównym, gdzie obok świątecznych zakupów można wziąć udział w licznych imprezach towarzyszących. Główną atrakcją jest tu organizowany od lat barwny Korowód Kolędniczy.
W Warszawie świąteczny jarmark corocznie zdobi Stare Miasto. Świąteczną, rodzinną atmosferę zapewniają tu stragany pełne smakołyków wyrobów artystycznych oraz prezentów, zaś przy Pomniku Syrenki można poślizgać się na lodowisku i rozgrzać świątecznymi specjałami.
W Gdańsku natomiast niezwykły świąteczny klimat można poczuć w jego historycznym centrum, na Targu Węglowym i okolicznych uliczkach, które ozdobiono mnóstwem iluminacji, figur oraz choinkami. Atrakcją są tu tematyczne zakątki, w tym Mikołajowy Zakątek.
Niezwykły i zachwycający jarmark świąteczny organizowany jest również we Wrocławiu. To jeden z piękniejszych targów oferujący niezwykłe atrakcje w bajkowej scenerii, w tym karuzelę dla najmłodszych. Także Poznań ma wiele do zaoferowania swoim corocznym targiem pod nazwą Betlejem Poznańskim, gdzie na odwiedzających czekają m.in. liczne świąteczne stragany, występy artystyczne i atrakcje dla dzieci.

Zapraszamy!

 

 

Wody termalne na jesienno-zimowe chłody.

Polska, zaraz za Słowacją i Węgrami, jest bogata w gorące źródła i oferuje wiele miejsc, w różnych regionach kraju, gdzie można skorzystać z kąpieli w wodach termalnych. Jest to doskonała forma relaksu i wypoczynku, szczególnie w okresie jesienno-zimowym.

Wody termalne mają dużą zawartość makro i mikroelementów i w zależności od miejsca różnią się składem. Dzięki swym właściwościom leczniczym, oprócz relaksu zapewniają działanie prozdrowotne  i pomoc przy różnych dolegliwościach.

W Polsce jest duży wybór obiektów oferujących kąpiele w wodach termalnych, a najbardziej znane można odwiedzić w: Mszczonowie, Uniejowie, Białce Tatrzańskie, Bukowinie Tatrzańskiej, Poznaniu, Łądku Zdroju, Solcu Zdroju, Busko Zdroju, Jeleniej Górze i Lidzbarku Warmińskim.

Gorąco zapraszamy!

Rogale i gęsina na Świętego Marcina

Nie przegap corocznych obchodów Dnia Świętego Marcina i wybierz się na 11 listopada do Poznania, aby świętować imieniny ulicy tego patrona. To radosne wydarzenie przyciąga wielu mieszkańców Poznania oraz turystów. Wśród licznych atrakcji na pewno nie zabraknie muzyki, pokazów i Kiermaszu Świętomarcińskiego, na którym można zakupić m.in. różnorodne rękodzieło.

Miłośników atrakcji kulinarnych zachęcamy do posmakownia tradycyjnych rogali świętomarcińskich, z pysznym nadzieniem z białego maku, udekorowanych lukrem i kruszonymi orzechami, z których słynie Poznań. Rogal kształtem nawiązuje do podkowy, którą zgubił niegdyś koń świętego. Wypieki tego słodkiego przysmaku są już ponad 150-letnią tradycją.
Według polskiej tradycji obchody Dnia Świętego Marcina należy uczcić również daniem z gęsiny. W tym czasie na stołach króluje pieczona gęś w jabłkach, dania z piersi gęsi, a także gęsie podroby z dodatkiem żurawiny, porzeczek i tłuczonych ziemniaków.

Palmiarnia Poznańska – egzotyka i tropiki

Palmiarnia Poznańska w Parku Wilsona to niezwykłe miejsce w sercu Poznania. Można podziwiać tu m.in. okazy tropikalnych roślin nie wyjeżdżając do dalekich, egzotycznych krajów. Ogród posiada w swej kolekcji około 1100 gatunków roślin, a dodatkowo w akwarium 170 gatunków ryb i około 50 gatunków roślin wodnych.
Palmiarnia Poznańska jest największą w Polsce oraz jedną z największych i najstarszych w Europie. Placówka ma bogatą historię swej działalności – powstała w 1911 r. i w tym roku obchodzi swoje 110 lecie.

W Palmiarni dostępna jest wystawa „Delfiny słodkowodne i morświny. Najbardziej zagrożone walenie świata”. Zwiedzający mogą zapoznać się z gatunkami delfinów słodkowodnych i morświnów, prezentowanych w postaci makiet w skali 1:1.

Zapraszamy do zwiedzania!

Istnieje możliwość zwiedzania Palmiarni z przewodnikiem.
Więcej informacji otrzymasz na stronie Palmiarni Poznańskiej.

Oferty specjalne

Poznań

Zapewniamy:

  • doskonała lokalizacja – 200 metrów od lotniska Ławica
  • parking lotniskowy w super cenie – 100 zł za 7 dni – 150 zł za 14 dni
  • nocleg w komfortowych pokojach Moxy sleeper
  • śniadanie w formie bufetu
  • całodobowy dostęp do sali fitness
  • bezpłatne, szybkie Wi-Fi
  • możliwość zbierania punktów w ramach programu lojalnościowego Marriott Bonvoy
doskonała lokalizacja
parking
Moxy Poznań Airport
Cena od
199 zł

Pokoje

Obiekt dysponuje 120 komfortowymi pokojami, w tym dwoma apartamentami, które zaskakują atrakcyjnym designem. Wszystkie pokoje są klimatyzowane, mają telewizor, niezwykle wygodne łóżko, dostęp do bezprzewodowego internetu oraz przestronną łazienkę. Goście w zależności od preferencji mogą wybrać pomiędzy trzema rodzajami pokoi.

 

 

Zobacz więcej
1-2 Gości
Pokój Queen
16 m2
Do 2 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

 

 

 

Akcesoria na życzenie :

Pokój o powierzchni 16 m2, z wygodnym podwójnym łóżkiem, telewizorem, łazienką i bezpłatnym dostępem do internetu.

 

 

1-2 Gości
Pokój Twin
16 m2
Do 2 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

 

 

 

Akcesoria na życzenie :

Pokój o powierzchni 16 m2, z dwoma wygodnymi łóżkami, telewizorem, łazienką i bezpłatnym dostępem do internetu.

 

 

1-2 Gości
Powiększony pokój
33 m2
Do 3 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

 

 

 

Akcesoria na życzenie :

Pokój o powierzchni 33 m2, z jednym podwójnym łóżkiem i sofą, telewizorem, łazienką i bezpłatnym dostępem do internetu. Pokój dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

 

Restauracje i bary

Lobby Lounge to miejsce, które tętni życiem 24 godziny na dobę. U nas dzień zaczniesz energetycznym śniadaniem, a później przez cały dzień i noc, jeśli tylko najdzie Cię ochota, możesz spróbować szybkich, zdrowych i nowoczesnych dań.

UWAGA! Dostępność usług gastronomicznych zgodnie z aktualnymi wytycznymi epidemiologicznymi.

 

 

Zobacz więcej
Lobby Lounge
międzynarodowa
Pn-Nd
24H
Lobby Lounge to miejsce, które tętni życiem 24 godziny na dobę. U nas dzień zaczniesz energetycznym śniadaniem, a później przez cały dzień i noc, jeśli tylko najdzie Cię ochota, możesz spróbować szybkich, zdrowych i nowoczesnych dań. Wśród nich znajdziesz klasyki Moxy, których spróbujesz wyłącznie w obiektach tej marki na całym świecie. Do Lobby Lounge możesz również wpaść z przyjaciółmi, a nasi barmani wyczarują dla Was naprawdę dobre drinki.

 

 

 

 

 

 

 

Relaks

W Moxy Poznań Airport znajduje się całodobowa sala fitness, wyposażona w nowoczesny sprzęt, dzięki czemu możesz zadbać o formę o każdej porze dnia.

UWAGA! Dostępność usług wellness zgodnie z aktualnymi wytycznymi epidemiologicznymi.

 

Zobacz więcej
Sala fitness
Sala czynna jest 24 godziny na dobę.

 

 

 

Sale konferencyjne

Przestrzeń konferencyjna w Moxy Poznań Airport to doskonałe miejsce do organizacji warsztatów i szybkich spotkań biznesowych. Organizatorzy w zależności od potrzeb mają do wyboru salę konferencyjną i dwie mniejsze salki spotkań. Przestrzeń wyposażona jest w nowoczesny sprzęt audio-wideo i dostęp szybkiego bezprzewodowego internetu.

 

 

Zobacz więcej
Sala konferencyjna
47 m2

 

 

 

Ustawienia stołów
Sala spotkań
13 m2

 

 

 

Ustawienia stołów
Salka spotkań
6 m2

 

 

 

Ustawienia stołów

Dojazd i kontakt

Tutaj sprawdzisz najważniejsze informacje dotyczące lokalizacji Moxy Poznań Airport oraz dane kontaktowe hotelu. Masz pytania? Skorzystaj z formularza kontaktowego i napisz do nas.

 

 

Zobacz więcej
Jak dojechać ?
Lotnisko: 100 m
Dworzec PKP: 10 km
Dworzec PKS: 10 km
Dane kontaktowe
Moxy Poznań Airport
Bukowska 303
60-189 Poznań
wielkopolskie
Ważne informacje
doba hotelowa
15:00-12:00
Skontaktuj się
{{ showError(errors.items, 'hotel_name', '') }}
{{ showError(errors.items, 'advertisement', '') }}
{{ showError(errors.items, 'newsletter', '') }}
{{ showError(errors.items, 'sms', '') }}
Zarezerwuj swój pobyt
w Moxy Poznań Airport
Data przyjazdu
Data wyjazdu
Pokoje
Liczba osób
Liczba dzieci
Kod promocyjny