pl

Centrum Konferencyjno - Rekreacyjne Geovita w Zakopanem

Wierchowa 4

O obiekcie

Ośrodek Geovita w Zakopanem położony jest w bliskiej odległości od centrum miasta, na południowym stoku Antałówki. Taka lokalizacja zapewnia nie tylko ciszę i spokój, ale także zapierające dech w piersiach widoki na Giewont i panoramę Tatr. Obiekt oddaje do dyspozycji gości wyposażone pokoje oraz apartamenty, łącznie 124 miejsc noclegowych (w każdym z nich znajdziesz łazienkę, telewizję, suszarkę do włosów), kawiarnię oraz 4 wyposażone sale konferencyjne.
Atrakcje ośrodka:
• do dyspozycji jest sauna oraz masaże
• stół do bilarda
• stół do ping-ponga
• wypożyczalnia kijków do nordic walkingu, które będą wyjątkowo przydatne do wędrówek po licznych szlakach w okolicy
W obiekcie znajduje się przestronna sala restauracyjna, w której podawane są smaczne i domowe posiłki. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru diety: wegetariańskiej, lekkostrawnej oraz bezglutenowej.

Zobacz więcej
Walory obiektu
położenie, spokój, cisza, widoki, zieleń, las, góry, bliskość centrum
możliwość korzystania z Term Zakopiańskich w specjalnej cenie
przytulna jadalnia i kawiarnia
sauna, stół bilardowy i stół do ping ponga
parking (za dodatkową opłatą)
Inspiracje turystyczne w okolicy

TAPZ

Tatry. Opisane, zbadane, a mimo to wciąż kryjące wiele tajemnic. Czy można opowiedzieć ich historię na nowo? Spojrzeć na nie tak, by zobaczyć niewidoczne? W otwartym 18 maja 2024 r. Tatrzańskim Archiwum Planety Ziemia podjęto tę próbę.
Czytaj

Krupówki

Krupówki atakują dziś turystów krzykliwymi reklamami typu „wstąp i kup cokolwiek”. Nie zawsze tak było.  Jest to jedna z najstarszych ulic Zakopanego, swój status zyskała w 1870 roku. Nazwa pochodzi od łąki, przez którą przebiegał już wcześniej trakt z wyżej położonych domostw i z przemysłowych Kuźnic - do centrum wsi Zakopane i kościoła przy ulicy Kościeliskiej.
Czytaj

Orla Perć

Orla Perć to tatrzański szlak liczący 4,5 km, wytyczony w wysokogórskim terenie, najdłuższy graniowy szlak turystyczny w Polsce i uznawany zgodnie za najtrudniejszy do pokonania.
Czytaj

Rybie Jezioro

Rybie Jezioro - wszyscy je znamy, niektórzy je widzieli, nie wszyscy o tym wiedzą – to historyczna nazwa największego, jednego z najgłębszych i zdecydowanie najludniej odwiedzanego tatrzańskiego stawu – Morskiego Oka.
Czytaj

Festiwal Górskiego Folkloru

Sierpniowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich jest chyba największą i najbarwniejszą tego typu imprezą w Polsce. Wydarzenie trwa około tygodnia. W tym czasie, na konkursowej scenie festiwalu, zobaczyć można roztańczone grupy górali z całego niemal świata. 
Czytaj

Gąsienicowa

Hala Gąsienicowa, stanowiąca północną część Doliny Gąsienicowej, wzięła swoją nazwę od historycznych właścicieli tych terenów – znanego góralskiego rodu Gąsieniców.
Czytaj

Reglowa piękność

Zapraszamy na wycieczkę do malowniczej tatrzańskiej Doliny Białego, zwanej przez niektórych Reglową pięknością. Jej wylot znajduje się zaledwie kilkaset metrów na zachód od zakopiańskiej skoczni narciarskiej. Stefan Żeromski pisało o niej: „Zazwyczaj chodzę do Doliny Białego (…), leżę sobie tam w podścielisku pysznych mchów i całych zarośli liści borówek”.
Czytaj

Gubałówka

Na Gubałówkę dotrzemy z Dolnych Krupówek popularną kolejką terenowo-linową.  Trasa przejazdu ma długość 1298 m, w tym czasie wagonik pokonuje około 300 m różnicy wzniesień.
Czytaj

Stary Cmentarz w Zakopanem

Stary Cmentarz w Zakopanem to jedna z najbardziej znanych i najpiękniejszych polskich nekropolii, przyciągającą co roku rzesze turystów. Miejsce to jest też lokalnie znane jako "Cmentarz na Pęksowym Brzyzku".
Czytaj

Jaskinie w Kościeliskiej

W polskich Tatrach znajduje się łącznie około 900 jaskiń. Pięć z 6 jaskiń udostępnionych turystom, znajdziemy w Dolinie Kościeliskiej.
Czytaj

Chochołów

Jadąc przez Chochołów nie sposób przeoczyć wyjątkowość tutejszej zabudowy, dużą liczbę, zachowanych w świetnym stanie, drewnianych chałup zwróconych szczytami do drogi, wyróżniających się jasnym kolorem drewnianych płazów.
Czytaj

Tatrzańskie krokusy

Zwiastunem wiosny w Tatrach są krokusy. Ich magia przyciąga rokrocznie nawet 60 tysięcy turystów. Najczęściej udają się oni do Doliny Chochołowskiej, by podziwiać tam unikalne kobierce kwiatowe. Najbardziej efektowne skupiska krokusów można zobaczyć właśnie na Polanie Chochołowskiej, na Kalatówkach, Polanie Pisanej, ale też spacerując ścieżką pod reglami.
Czytaj

Wielkanocne Jajo

Doroczną tradycją jest spotkanie najlepszych narciarzy „minionych czasów” na Polanie Kalatówki w Tatrach w Lany Poniedziałek. Mowa oczywiście o Zawodach o Wielkanocne Jajo, organizowanych w niepowtarzalnej atmosferze wspólnej zabawy – czyli wyjątkowej retro imprezie narciarskiej.
Czytaj

Wody termalne na jesienno-zimowe chłody.

Zdrowie i wypoczynek w polskich gorących źródłach.
Czytaj

Kasprowy Wierch – trasy narciarskie

Kasprowego Wierchu nie trzeba reklamować. Na szczyt wjedziemy kolejką linową, która w około 20 minut przeniesie nas do majestatycznego serca Tatr.
Czytaj
TAPZ

Tatry. Opisane, zbadane, a mimo to wciąż kryjące wiele tajemnic. Czy można opowiedzieć ich historię na nowo? Spojrzeć na nie tak, by zobaczyć niewidoczne?
W otwartym 18 maja 2024 r. Tatrzańskim Archiwum Planety Ziemia podjęto tę próbę.
Zwiedzający zobaczą tu z bliska naturalnej wielkości dinozaura czy niedźwiedzia jaskiniowego. Autorzy scenariusza tej multimedialnej wystawy dołożyli starań, aby wyobraźnia odwiedzających była pobudzana na wielu płaszczyznach. Ekspozycja nie kończy się ostatnią salą. TAPZ to żywe archiwum, którego „ostatnią salą” jest tatrzański szlak.
Budynek nowego centrum edukacyjnego Tatrzańskiego Parku Narodowego w całości umieszczony jest pod ziemią, u wylotu Doliny Kościeliskiej.
Wystawę zwiedzać możemy od wtorku do niedzieli w godz. 9.00 do 17.00. W okresie wakacyjnym godziny zostaną wydłużone. Bilety można kupić przez Internet na stronie tpn.gov.pl oraz na miejscu. Zwiedzanie odbywa się co 30 minut w grupach pod opieką edukatora i trwa 90 minut.

Zdj. Jan Wierzejski / TPN

Krupówki

Krupówki atakują dziś turystów krzykliwymi reklamami typu „wstąp i kup cokolwiek”. Nie zawsze tak było.
Jest to jedna z najstarszych ulic Zakopanego, swój status zyskała w 1870 roku. Nazwa pochodzi od łąki, przez którą przebiegał już wcześniej trakt z wyżej położonych domostw i z przemysłowych Kuźnic – do centrum wsi Zakopane i kościoła przy ulicy Kościeliskiej. Z biegiem lat mała wioska rozwijała się, a przy Krupówkach powstawało coraz więcej drewnianych budynków.
W początkach turystycznej historii Zakopanego to właśnie przy Krupówkach powstał pierwszy dom letniskowy, wybudowany w 1878 roku przez Walerego Eliasza – autora jednego z pierwszych przewodników po Tatrach. 🧗‍♂️
Większość kamienic, które dziś mamy szansę podziwiać, powstała na początku XX w., po dużym pożarze dawnych drewnianych budynków. Miał on miejsce w 1899 r. Ponad kolorowymi neonami i witrynami sklepów dojrzeć możemy dziś gdzieniegdzie ślady charakterystycznego stylu architektonicznego, panującego w mieście i nazywanego stylem zakopiańskim. Jego prekursorem był Stanisław Witkiewicz – wpływowy malarz, architekt, barwna postać zakopiańskiej bohemy.

Orla Perć

Orla Perć to tatrzański szlak liczący 4,5 km, wytyczony w wysokogórskim terenie, najdłuższy graniowy szlak turystyczny w Polsce i uznawany zgodnie za najtrudniejszy do pokonania.

Jego pomysłodawcą był Franciszek Nowicki – poeta Młodej Polski i taternik. Budową zajął się ksiądz Walenty Gadowski – taternik, nazywany też „żelaznym księdzem” od żelaznych haków i sprzętu, który osobiście wnosił na szczyty. Budowa trwała 3 lata i zakończyła się w 1906 r. Zaangażowani w nią byli górale, m.in. słynni przewodnicy tatrzańscy Klemens Bachleda, Józef i Jakub Gąsienica Wawrytko.

Orla Perć według założeń miała być szlakiem dla najbardziej doświadczonych turystów, szlakiem elitarnym, dostępnym tylko dla „orłów”.

Rybie Jezioro

Rybie Jezioro – wszyscy je znamy, niektórzy je widzieli, nie wszyscy o tym wiedzą – to historyczna nazwa największego, jednego z najgłębszych i zdecydowanie najludniej odwiedzanego tatrzańskiego stawu – Morskiego Oka. Nie sposób być w Zakopanem i nie pomknąć drogą Oswalda Balzera w kierunku Palenicy i dalej pieszo lub fasiągiem nad jego brzegi.
To w dużej mierze profesorowi Uniwersytetu Lwowskiego – Oswaldowi Balzerowi zawdzięczamy, iż Dolina Rybiego Potoku, w której znajduje się Morskie Oko jest dziś częścią Polski.
Tereny te były przedmiotem wielowiekowych sporów właścicielskich. Ich rozstrzygnięcie nastąpiło w 1902 r. w głośnym procesie sądowym, odbywającym się między hrabią Hohenlohe i hrabią Władysławem Zamoyskim (reprezentowanym przez prof. Balzer). Wyrok przesądził, że Dolinę Rybiego Potoku w całości należy przypisać do Galicji. Po upadku monarchii austro-węgierskiej stało się to też podstawą do wytyczenia w tym samym miejscu granicy polsko-czechosłowackiej.
Jest wiele legend związanych Morskim Okiem, najsłynniejsza mówi o połączniu jego wód z Morzem Bałtyckim, lub w innej wersji z nawet Adriatykiem. Podobno pewien zniechęcony żeglarz, który na dobre rozstał się ze swoim fachem po katastrofie okrętu, na którym płynął z całym swoim majątkiem, odnalazł zabrane przez Neptuna skarby i resztki swojego statku, właśnie na dnie Morskiego Oka. Nie rozstrzygamy czy to może być prawdą. Czy jednak nie jest dziwnym, że otok góralskiego kapelusza zdobią muszelki mórz południowych?

Festiwal Górskiego Folkloru

Co roku, mniej więcej w połowie sierpnia w Zakopanem odbywa się Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich. Jest to chyba największa najbarwniejsza tego typu impreza w Polsce. Wydarzenie trwa około tygodnia. W tym czasie, na konkursowej scenie festiwalu, zobaczyć można roztańczone grupy górali z całego niemal świata.

Gąsienicowa

Hala Gąsienicowa, stanowiąca północną część Doliny Gąsienicowej, wzięła swoją nazwę od historycznych właścicieli tych terenów – znanego góralskiego rodu Gąsieniców. Otoczona skalistymi szczytami, rozległa hala wygląda szczególnie pięknie w wakacje, gdy jej barwa jest zdominowana przez łany kwitnącej na różowo wierzbówki kiprzycy – rośliny z rodziny wiesiołkowatych.

Hala Gąsienicowa jest popularnym kierunkiem turystycznych wycieczek. Jest łatwo dostępna o każdej porze roku. Krzyżują się tu liczne szlaki z Zakopanego. Jest też zwornikiem dróg prowadzących na najtrudniejsze tatrzańskie szczyty, w tym te legendarne, znajdujące się w grani Orlej Perci.

Reglowa piękność

Zapraszamy na wycieczkę do malowniczej tatrzańskiej Doliny Białego, zwanej przez niektórych Reglową Pięknością. Jej wylot znajduje się zaledwie kilkaset metrów na zachód od zakopiańskiej skoczni narciarskiej. Stefan Żeromski pisało o niej: „Zazwyczaj chodzę do Doliny Białego (…), leżę sobie tam w podścielisku pysznych mchów i całych zarośli liści borówek”. Nazwa Białego Potoku głęboko wcinającego się w dno doliny, wywodzi się od barwy skał wapiennych zdobiących jego brzegi. Po przejściu całej doliny, dochodzimy do czarnego szlaku, tzw. Ścieżki nad Reglami, skąd ambitniejsi turyści, miast pławić się w borówkach (co nota bene jest w TPN zakazane), mogą ruszyć dalej w kierunku Sarniej Skały i wrócić do Zakopanego Doliną Strążyską.

Jedną z największych atrakcji Doliny Białego są dwie nieduże sztolnie uranowe. Jedna z nich ma długość około 250 m, a druga aż 400 m. Wydobycie rudy uranu odbywało się tu w czasach zimnej wojny. Prace prowadzone były w przez naukowców z ZSRR, a uran pozyskany w Tatrach miał służyć do produkcji broni jądrowej. Prace nad wydobyciem urany wymagały ścisłej tajemnicy, dlatego cała Dolina Białego w latach 50. była strzeżona przez wojsko i niedostępna dla turystów. Sztolnie i dziś pozostają zakratowane – nie można ich zwiedzać, gdyż dłuższe w nich przebywanie może wywierać negatywny wpływ na nasze zdrowie. W samym Białym Potoku również odnotowano podwyższony poziom promieniowania, ale nie do tego stopnia by było szkodliwe.

Gubałówka

Na Gubałówkę dotrzemy z Dolnych Krupówek popularną kolejką terenowo-linową.  Trasa przejazdu ma długość 1298 m, w tym czasie wagonik pokonuje około 300 m różnicy wzniesień.
Wjazd na górę, z której roztacza się najpiękniejszy widok na Tatry i Zakopane, zajmuje około 3 minuty. Zimą na turystów czeka tu park świateł. Szczyt rozświetlony jest półtora milionem lampek ledowych. Latem skorzystać można z wielu atrakcji, w tym zjeżdżalni grawitacyjnej – ciekawej rozrywki, sprawiającej dużo frajdy dorosłym i dzieciom.

Stary Cmentarz w Zakopanem

Stary Cmentarz w Zakopanem to jedna z najbardziej znanych i najpiękniejszych polskich nekropolii, przyciągająca co roku rzesze turystów. Miejsce to jest też lokalnie znane jako „Cmentarz na Pęksowym Brzyzku”. Nazwa wywodzi się od Jana Pęksy, który w 1848 roku ofiarował zakopiańskiej parafii grunty nad brzegiem potoku Cicha Woda – w gwarze góralskiej nadbrzeżna łąka to właśnie „brzyzek”.
Większość znajdujących się na cmentarzu pomników jest dziełem wybitnych podhalańskich artystów. Na cmentarzu swój spoczynek znaleźli ludzie gór oraz postaci zasłużone dla kultury i historii Polski, m.in.: Kornel Makuszyński, Tytus Chałubiński, Władysław Orkan, Kazimierz Przerwa-Tetmajer, Stanisław Witkiewicz, Władysław Hasior, Stanisław Marusarz czy Mariusz Zaruski.

Jaskinie w Kościeliskiej

W polskich Tatrach znajduje się łącznie około 900 jaskiń. Pięć z 6 jaskiń udostępnionych turystom, znajdziemy w Dolinie Kościeliskiej. Są położone bardzo blisko siebie, można je próbować odwiedzić nawet podczas jednej dłuższej wycieczki – to wspaniały pomysł na tatrzańską przygodę – zwłaszcza w upalne dni. Trzeba przygotować się na dreszczyk emocji, jest: ciemno, czasem dość ciasno, chłodno i ślisko.

Chochołów

Chochołów jest niewielką wsią położoną na Podhalu, w gminie Czarny Dunajec. Jadąc przez Chochołów nie sposób przeoczyć wyjątkowość tutejszej zabudowy, dużą liczbę, zachowanych w świetnym stanie, drewnianych chałup zwróconych szczytami do drogi, wyróżniających się jasnym kolorem drewnianych płazów.
Zwyczajowo mieszkańcy czyszczą swoje domy dwukrotnie wciągu roku – przed Wielkanocą oraz na Boże Ciało. Tkwi w tym sekret tak dobrej kondycji osiedla. Do mycia używa się prostej ryżowej szczotki oraz szarego mydła, ale praca ta wykonywana jest zawsze z dużą pieczołowitością, a efekt naprawdę olśniewa.
Od lat 50-tych XX wieku Chochołów jest objęty ochroną konserwatorską, 103 budynki są wpisane do rejestru zabytków.

 

Tatrzańskie krokusy

Zwiastunem wiosny w Tatrach są krokusy. Ich magia przyciąga rokrocznie nawet 60 tysięcy turystów. Najczęściej udają się oni do Doliny Chochołowskiej, by podziwiać tam unikalne kobierce kwiatowe. Najbardziej efektowne skupiska krokusów można zobaczyć właśnie na Polanie Chochołowskiej, na Kalatówkach, Polanie Pisanej, ale też spacerując ścieżką pod reglami.
Szafran spiski, bo tak brzmi naukowa nazwa tej rośliny, upodobał sobie śródleśne łąki, na których odbywa się lub odbywał wypas owiec. Dziś roślina ta jest objęta częściową ochroną, o czym przypominają nam kampanie społeczne prowadzone przez dyrekcję Tatrzańskiego Parku Narodowego. Znamię słupka krokusa służy jako barwnik do tkanin i gorzka przyprawa przydająca koloru potrawom, zwłaszcza ciastom i zupom. Szafran znalazł też zastosowanie w medycynie ludowej. Służy jako środek uspokajający, rozkurczowy i stymulujący apetyt.

Wielkanocne Jajo

Doroczną tradycją jest spotkanie najlepszych narciarzy „minionych czasów” na Polanie Kalatówki w Tatrach w Lany Poniedziałek. Mowa oczywiście o Zawodach o Wielkanocne Jajo, organizowanych w niepowtarzalnej atmosferze wspólnej zabawy – czyli wyjątkowej retro imprezie narciarskiej.
Zawody rozpoczynają się w drugi dzień Świąt Wielkanocnych o godzinie 10.00 uroczystą prezentacją zawodników, po czym następuje rywalizacja w jeździe zapomnianymi stylami narciarskimi oraz jazda na czas. To wydarzenie trzeba koniecznie zobaczyć, a może nawet spróbować własnych sił w jeździe na drewnianych nartach w szykownym stroju z lat 20. ubiegłego wieku.

Kumoterki – wyścigi góralskich sań

Widowiskowe wyścigi małych, góralskich sań po śniegu zwane Kumoterkami lub Gońbą Kumoterską są jedną z największych zimowych atrakcji organizowanych corocznie na Podhalu.

Ich nazwa wywodzi się od pary góralskiej – kumotra i kumoszki, która staruje w zawodach, ubrana w tradycyjne stroje ludowe. Kumoter powozi saniami, a kumoszka balansuje, aby te nie wypadły z krętej trasy.

Zawody odbywają się w licznych miejscowościach regionu jako jeden z elementów Parad Gazdowskich i cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno miejscowych rodzin góralskich, jak i turystów.

Wieloletnia tradycja zawodów została wpisana na krajową listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego.

Zapraszamy do dobrej zabawy! To widowisko trzeba zobaczyć.

Wody termalne na jesienno-zimowe chłody.

Polska, zaraz za Słowacją i Węgrami, jest bogata w gorące źródła i oferuje wiele miejsc, w różnych regionach kraju, gdzie można skorzystać z kąpieli w wodach termalnych. Jest to doskonała forma relaksu i wypoczynku, szczególnie w okresie jesienno-zimowym.

Wody termalne mają dużą zawartość makro i mikroelementów i w zależności od miejsca różnią się składem. Dzięki swym właściwościom leczniczym, oprócz relaksu zapewniają działanie prozdrowotne  i pomoc przy różnych dolegliwościach.

W Polsce jest duży wybór obiektów oferujących kąpiele w wodach termalnych, a najbardziej znane można odwiedzić w: Mszczonowie, Uniejowie, Poznaniu, Lądku-Zdroju, Solcu Zdroju, Busko Zdroju, Jeleniej Górze, Witowie (Chochołowie) i Lidzbarku Warmińskim.

Gorąco zapraszamy!

Kasprowy Wierch – trasy narciarskie

Kasprowego Wierchu nie trzeba reklamować. Na szczyt wjedziemy kolejką linową, która w około 20 minut przeniesie nas do majestatycznego serca Tatr. Jeśli przyjedziemy zimą i zdecydujemy się na przygodę z nartami, możemy poszusować ze szczytu w kierunku Doliny Gąsienicowej lub najdłuższą polską nartostradą prowadzącą przez Kocioł Goryczkowy, w kierunku dolnej stacji kolejki w Kuźnicach. Zwłaszcza na górnym odcinku trasa ta dostarcza dużo adrenaliny, jest polecana wyłącznie doświadczonym narciarzom. Jak nigdzie indziej w kraju, jesteśmy tu zdani na łaskę bardzo zmiennych wysokogórskich warunków pogodowych. Nagrodą za trudy zmagań z naturą są niezapomniane, bajeczne widoki ze szczytu.

Oferty specjalne

Pokoje

Do dyspozycji gości oddajemy 1-, 2-, 3- oraz 4-osobowe pokoje oraz apartamenty (mniejsze i większe) – łącznie 116 miejsc. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę, telewizję, suszarkę do włosów, komplet ręczników.

Zobacz więcej
1 Gości
pokój 1-osobowy
12 m2
Do 2 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

szklanki, ręczniki, woda i inne

Akcesoria na życzenie:
łóżeczko dla dzieci, żelazko, deska do prasowania, czajnik

Akcesoria na życzenie :

Pokój z balkonem, wygodne łóżko dla 1 osoby, łazienka wyposażona w żel do mycia ciała i szampon + komplet ręczników.

2 Gości
pokój 2-osobowy
14 m2
Do 2 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

szklanki, ręczniki, woda i inne

Akcesoria na życzenie:
łóżeczko dla dzieci, żelazko, deska do prasowania, czajnik

Akcesoria na życzenie :
4 Gości
Pokój typu studio
28 m2
Do 5 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

szklanki, ręczniki, woda i inne

Akcesoria na życzenie:
łóżeczko dla dzieci, żelazko, deska do prasowania, czajnik

Akcesoria na życzenie :

Pokój z balkonem, wygodne łóżka dla 4 osób, łazienka wyposażona w żel do mycia ciała, szampon + koplet ręczników

3 Gości
Apartament Mniejszy
28 m2
Do 3 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

szklanki, ręczniki, woda i inne

Akcesoria na życzenie:
łóżeczko dla dzieci, żelazko, deska do prasowania, czajnik

Akcesoria na życzenie :

Pokój z balkonem, wygodne łóżka dla 3 osób, łazienka wyposażona w żel do mycia ciała, szampon + komplet ręczników.

4 Gości
Apartament Większy
38 m2
Do 5 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

szklanki, ręczniki, woda i inne

Akcesoria na życzenie:
łóżeczko dla dzieci, żelazko, deska do prasowania, czajnik

Akcesoria na życzenie :

Apartament, wygodne łóżka dla 4 osób, łazienka wyposażona w żel do mycia ciała, szampon + komplet ręczników.

Restauracje i bary

Zobacz więcej
Jadalnia
Pn-Nd
8:00-19:00
W jadalni od samego rana zapraszamy na śniadanie w formie bufetu szwedzkiego z akcentem regionalnym, po wędrówkach po Zakopanem i tatrzańskich dolinach zapraszamy popołudniem na pyszne obiadokolacje serwowane.

Relaks

Po wędrówkach po tatrzańskich szlakach, zapraszamy do skorzystania z seansu w saunie, możliwość zamówienia masażu relaksacyjnego lub zdrowotnego, jak również skorzystania z Aqua Parku Zakopane, który znajduje się 300 m od obiektu. W deszczowe dni zapraszamy do gry w bilard, ping pong.

Zobacz więcej
Sauna

Seans w saunie z olejkami relaksacyjnymi i eterycznymi.

Bilard, ping pong

W deszczowe dni zapraszamy do skorzystania z gry w bilard i ping pong.

Sale konferencyjne

W ośrodku istnieje możliwość zorganizowania konferencji i szkoleń. Posiadamy 3 w pełni wyposażone sale szkoleniowe. Istnieje możliwość połączenia sal w jedną dużą.

Największa sala szkoleniowa ma powierzchnię 123 m2, wysokości 4 m, rozmiar ekranu 3×4 m. Trzy sale po połączeniu (poprzez zdemontowanie ścian przesuwnych) mają powierzchnię 245 m2. Wyposażone są w wentylację, zaciemnienie, sprzęt multimedialny (projektor, nagłośnienie, minimum 2 mikrofony bezprzewodowe), wraz z techniczną obsługą. Sale nie są klimatyzowane (posiadają wentylację obniżającą temperaturę do 18 st.)

Zobacz więcej
Sala Giewont
Do 120 Osób
123 m2
Ustawienia stołów
teatralne
120
podkowa
90
Sala Antałówka
Do 50 Osób
71 m2
Ustawienia stołów
teatralne
60
podkowa
28
Sala Kasprowy
51 m2
Ustawienia stołów
teatralne
50
podkowa
24

Dojazd i kontakt

Lokalizacja:

  • 150 m od Aquaparku Zakopane
  • 850 m od stacji PKP
  • 2,5 km od Gubałówki
  • 3,1 km od Tatrzańskiego Parku Narodowego
  • 3,3 km od kolei linowej Kasprowy Wierch
  • 13 m od Morskiego Oka

W ile czasu dojedziesz samochodem?
Kraków – 2 godz., Katowice – 2 godz. 35 min, Wrocław – 4 godz. 25 min, Warszawa – 5 godz. 50 min, Poznań – 6 godz. 40 min, Gdańsk – 7 godz. 20 min

Zobacz więcej
Jak dojechać ?
Lotnisko Balice
118 km
Lotnisko Pyrzowice
210 km
Dworzec PKP
350 m
Dane kontaktowe
Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne Geovita w Zakopanem
Wierchowa 4
34-500 Zakopane
m,ałopolskie
Ważne informacje
właściciel obiektu
Geovita S.A.
Skontaktuj się
{{ showError(errors.items, 'hotel_name', '') }}
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Polski Holding Hotelowy sp. z o.o, z siedzibą w Warszawie ul., Komitetu Obrony Robotników 39G, 02-148 Warszawa oraz jej spółki zależne (PHH Hotele sp. z o.o, z siedzibą w Warszawie ul. Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa; Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Usług Turystycznych sp. z o.o., z siedzibą w Katowicach, Aleja Wojciecha Korfantego 9, 40-951 Katowice; PHN PROPERTY MANAGEMENT sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Al. Jana Pawła 12 lok. V/24, 00-124 Warszawa; INTERFERIE S.A z siedzibą w Legnicy, ul. Chojnowska 41, 59-220 Legnica; Interferie Medical SPA Sp. z o.o. z siedzibą w Legnicy, ul. Chojnowska 41, 59-220 Legnica; Geovita S.A. z siedzibą w Jadwisin gm. Serock, ul. Ogrodowa 31, 05 – 140 Jadwisin gm. Serock; Elbest sp. z o.o. z siedzibą w Bełchatowie, przy ul. 1 Maja 63, 97-400 Bełchatów; Przedsiębiorstwo Usługowe „Holtur” Sp. z o.o. w Kołobrzegu, ul. Koszalińska 72 78-100 Kołobrzeg) informacji handlowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących (telefony, komputery, smartfony, tablety itp.) dla celów marketingu bezpośredniego, tj. przy wykorzystaniu następujących kanałów komunikacji:*
{{ showError(errors.items, 'comunicationCanaladresemail', '') }}
{{ showError(errors.items, 'comunicationCanalnumertelefonu', '') }}
{{ showError(errors.items, 'comunicationCanalSMS', '') }}
{{ showError(errors.items, 'acceptedPolitykaPrywatnosci', '') }}
Zarezerwuj swój pobyt
w Centrum Konferencyjno - Rekreacyjne Geovita w Zakopanem
Data przyjazdu
Data wyjazdu
Pokoje
Liczba osób
Liczba dzieci
Kod promocyjny