pl

Interferie Sport Hotel Bornit

O obiekcie

Interferie Sport Hotel Bornit to hotel położony na wysokości aż 750 metrów n.p.m., z którego roztacza się malowniczy widok na Karkonosze. Nasz obiekt zlokalizowany jest w bliskiej okolicy szlaków górskich, tras biegowych oraz rowerowych i właśnie z tego powodu wybierany jest w szczególności przez sportowców oraz aktywne rodziny z dziećmi. Miejscowość, jaką jest Szklarska Poręba, wyróżnia niesamowity klimat, który porównuje się do klimatu alpejskich miasteczek, położonych nawet na 2000 m n.p.m. Na lokalny mikroklimat oddziałują także torfowiska Gór Izerskich. Dzięki temu miłośnicy spokojnego wypoczynku mogą delektować się zdrowym powietrzem, ciszą i spokojem, spędzając czas w naszym hotelu.

Zobacz więcej
Walory obiektu
klimatyczna, drewniana chata grillowa
pełnowymiarowy basen sportowy o wymiarach 11x25 metrów
sala sportowa i siłownia
profesjonalne gabinety SPA z zabiegami wiodących marek
doskonałe programy odnowy biologicznej
najwyżej położony hotel 4* w Karkonoszach
Inspiracje turystyczne w okolicy

Wodospad Szklarki

Jego wody spadają wysokości ponad 13 metrów, tworząc malowniczą kaskadę wśród skalnych formacji. Widok ten zapiera dech w piersiach i na długo zostaje w pamięci przybywających tu turystów. 
Czytaj

Świątynia Wang

Kościół Górski Naszego Zbawiciela, znany bardziej pod nazwą Świątynia Wang w Karpaczu, jest uznawany za bezcenny przykład dawnej sztuki nordyckiej. Rocznie odwiedza go blisko 200 000 turystów.
Czytaj

Izerski Park Ciemnego Nieba

Polsko-czeski transgraniczny Izerski Park Ciemnego Nieba, znajdujący się w Sudetach, w województwie dolnośląskim, zaś po stronie czeskiej w kraju libereckim.
Czytaj

Zamek Chojnik

Zamek Chojnik, położony na trudno dostępnej, skalistej górze Chojnik w Karkonoszach, to malownicza średniowieczna ruina, pełna tajemnic i legend. Jego budowniczym był Bolko II Mały, ostatni niezależny książę piastowski na Śląsku. Jednak to rodowi Schaffgotschów, w których ręce zamek trafił po śmierci Bolka, obiekt zawdzięcza czas swojej prosperity.
Czytaj

Góry Izerskie

Gór Izerskie to z jednej strony: łagodne szczyty, kwieciste łąki i malownicze potoki; z drugiej strony: ostry klimat, charakterystyczny bardziej dla terenów tajgi i tundry aniżeli naszej szerokości geograficznej.
Czytaj

Rudawy Janowickie

Żółte, Purpurowe, Błękitne i Zielone Jeziorko - to zbiorniki wodne powstałe w dawnych wyrobiskach pokopalnianych, ich nazwy pochodzą od oryginalnego zabarwienia wody przez minerały skalne zalegające pod wodą.
Czytaj

Spacer w chmurach

Jesteś gotowy by sięgnąć chmur? Odwiedź nową wieżę widokową w Świeradowie-Zdroju i podziwiaj piękno Gór Izerskich.
Czytaj

Najlepiej strzeżona kopalnia w Polsce

Przebywając w Sudetach w okolicach Kowar, warto zawitać do dawnej kopalni uranu. Podziemna trasa turystyczno-edukacyjna w Kopalni Podgórze liczy około 1600 metrów.
Czytaj

Narciarstwo biegowe w górach czy nad morzem?

Narciarstwo biegowe można uprawiać w rożnych rejonach Polski.
Czytaj

Ufo w Karkonoszach

Pierwsze obserwacje meteorologiczne zaczęto prowadzić na Śnieżce już w 1824 roku. W 1900 roku postawiono tu pierwszy budynek dla meteorologów, ale już od 1880 roku prowadzony jest tu nieprzerwany ciąg pomiarowy, pozwalający badać zmiany zachodzące w klimacie Ziemi.
Czytaj

Wodospad Kamieńczyka

Legenda głosi, że w skład wód zasilających ten wodospad wchodzą łzy siedmiu rusałek opłakujących siostrę, która poszukując ukochanego (Kamieńczyka Bronisza), zginęła spadając ze skały.
Czytaj

Wieża widokowa na Smreku

Wieża widokowa na Smreku w Górach Izerskich - wprawdzie wybudowali ją Czesi i znajduje się około 200 m za polską granicą, to wspomnimy o niej, bo jest łatwo dostępna od polskiej strony i roztacza się z niej przepiękny widok na nasze Góry Izerskie, fragment Karkonoszy oraz Pogórze Izerskie.
Czytaj

Zamek Czocha

Zamek Czocha to jedna z największych atrakcji Dolnego Śląska, która co rok przyciąga tysiące turystów! To podręcznikowy przykład tego, jak powinno wyglądać wzorcowe mroczne zamczysko.
Czytaj

Salamandra plamista

Salamandra plamista – tajemniczy mieszkaniec polskich gór! Wiedzieliście, że salamandry dożywają nawet 20 lat? Spotkamy je w wilgotnych lasach,  w pobliżu strumieni. 
Czytaj
Wodospad Szklarki

Wodospadu Szklarki jest chyba najbardziej znanym i najchętniej odwiedzanym wodospadem w Karkonoszach. Jego wody spadają wysokości ponad 13 metrów, tworząc malowniczą kaskadę wśród skalnych formacji. Widok ten zapiera dech w piersiach i na długo zostaje w pamięci przybywających tu turystów.
Szlak do Wodospadu Szklarki jest dobrze oznakowany i zaczyna się tuż przy parkingu. Co najlepsze, jest on dostępny także dla rodzin z dziećmi i wózków! Spacer zajmuje zaledwie 15-20 minut. Jest to świetna opcja na krótki wypad na łono natury.
Zachęcam Was do odwiedzenia tego urokliwego miejsca i podzielenia się swoimi zdjęciami oraz wrażeniami!

Świątynia Wang

Kościół niczym łódź Wikingów – zbudowany został w 1175 roku w technologii klepkowej, bez jednego gwoździa, w norweskiej wiosce Vang. W 1841 roku miał zostać przeniesiony do sąsiedniej miejscowości Heensåsen, oddalonej o 7 km. Mieszkańcy postanowili jednak wystawić go na licytację, którą wygrał kwotą 80 dolarów król pruski – Fryderyk Wilhelm IV.
W kolejnym roku budynek został przetransportowany 1500 km na południe – do Karpacza w Sudetach. Wymieniono zniszczone elementy i posadowiono w nowej lokalizacji.
Dziś Kościół Górski Naszego Zbawiciela, znany bardziej pod nazwą Świątynia Wang w Karpaczu, jest uznawany za bezcenny przykład dawnej sztuki nordyckiej. Rocznie odwiedza go blisko 200 000 turystów. W roku 1976 mieszkańcy norweskiego Vang podjęli dyplomatyczną próbę odkupienia świątyni. Dziś stoi u nich mniejszy kościółek – można go zobaczyć tu: tiny.pl/chzh5.

Izerski Park Ciemnego Nieba

 

Chcesz zobaczyć na własne oczy Drogę Mleczną? W górach Izerskich widoczna jest aż po horyzont.

Izerski Park Ciemnego Nieba to pierwszy w Polsce obszar ochrony naturalnej nocnej ciemności. Widać tu aż 1800 gwiazd, czyli 40 razy więcej niż w zanieczyszczonych światłem miastach. Park zajmuje powierzchnię 74 km², powstał w 2009 roku z inicjatywy dr Sylwestra Kołomańskiego.

Zamek Chojnik

Zamek Chojnik, położony na trudno dostępnej, skalistej górze Chojnik w Karkonoszach, to malownicza średniowieczna ruina, pełna tajemnic i legend.

Jego budowniczym był Bolko II Mały, ostatni niezależny książę piastowski na Śląsku. Jednak to rodowi Schaffgotschów, w których ręce zamek trafił po śmierci Bolka, obiekt zawdzięcza czas swojej prosperity. Przez prawie trzysta lat był systematycznie modernizowany. Ostatecznie jednak spłonął w 1675 r w wyniku uderzenia pioruna, a następnie popadł w ruinę.

Z zamkiem łączy się legenda księżniczki Kunegundy – córki właściciela zamku. Według opowieści księżniczka zadeklarowała, że poślubi śmiałka, który w pełnym rynsztunku objedzie konno mury zamkowe. Wielu próbowało i zginęło spadając z urwiska. Pewien rycerz sprostał jednak wyzwaniu, następnie odmówił zaślubin wypominając okrucieństwo i wyniosłość księżniczki. Urażona duma Kunegundy doprowadziła do tego, że ta rzuciła się z wieży zamkowej. Podobno od tego czasu jej nie mogący zaznać spokoju duch widywany jest w ruinach zamku.

Góry Izerskie

Góry Izerskie choć w opiniach wielu turystów uważane są za mniej atrakcyjne od pobliskich Karkonoszy, są niezwykle ciekawym przyrodniczo obszarem, bo przecież wysokość szczytów to nie wszystko.
To w Izerach znajdziemy najpiękniejsze i największe w Polsce torfowiska górskie, to do Gór Izerskich należy też europejski rekord opadów, który zanotowano w 1897 r. – spadło wówczas 345 mm wody w przeciągu zaledwie jednej doby.
Gór Izerskie to z jednej strony: łagodne szczyty, kwieciste łąki i malownicze potoki; z drugiej strony: ostry klimat, charakterystyczny bardziej dla terenów tajgi i tundry aniżeli naszej szerokości geograficznej. Czasami o Hali Izerskiej możemy przeczytać jako o „Małej Syberii”, a o Polanę Jakuszycką nazywa się żartobliwie „polską Jakucją”. Ze względu na specyficzne ukształtowanie terenu, klimatyczne lato (ze średnią dobową temperaturą >15° C) – nigdy w Izerach nie nadchodzi.

Rudawy Janowickie

Żółte, Purpurowe, Błękitne i Zielone Jeziorko – to zbiorniki wodne powstałe w dawnych wyrobiskach pokopalnianych, ich nazwy pochodzą od oryginalnego zabarwienia wody przez minerały skalne zalegające pod wodą. Jeziorka odnaleźć możemy w Rudawach Janowickich – niewielkim, ale bardzo malowniczym paśmie górskim Sudetów Zachodnich. W 1989 r. utworzono tu Rudawski Park Krajobrazowy, który zwiedzać możemy korzystając z gęstej siatki aż 152 km szlaków pieszych. Zdecydowanie polecamy tam się wybrać…!

Spacer w chmurach

Jesteś gotowy by sięgnąć chmur? Odwiedź nową wieżę widokową w Świeradowie-Zdroju i podziwiaj piękno Gór Izerskich. Ścieżka ma 65 m wysokości, a długość chodnika to aż 850 m. Na szczycie wieży czeka na odważnych kilka atrakcji dostarczających sporą dawkę adrenaliny, a na dół zjechać można ponadstumetrową zjeżdżalnią.

Fot. Materiał prasowy SKYWALK Świeradów Zdrój Sp. z o.o.

Najlepiej strzeżona kopalnia w Polsce

Przebywając w Sudetach, w okolicach Kowar, warto zawitać do dawnej kopalni uranu. Podziemna trasa turystyczno-edukacyjna w Kopalni Podgórze liczy około 1600 metrów. Zwiedzając sztolnię zobaczyć można sprzęt górniczy, kolekcję minerałów występujących na terenie Sudetów, replikę pierwszej radzieckiej bomby atomowej, wyroby ze szkła uranowego (posiadające niezwykłe właściwości) ale przede wszystkim można posłuchać fascynującej opowieści o tajnych Zakładach Przemysłowych R-1. Zwiedzanie sztolni trwa około półtorej godziny i odbywa się przy świetle, otrzymanych na czas pobytu pod ziemią, lamp górniczych, ponieważ sama trasa nie jest oświetlona. Na końcu chodnika znajduje się niewielka pętla, którą kończy zalany szyb kopalniany, głęboki na 240 metrów. Jest on nie lada gratką dla miłośników nurkowania jaskiniowego. To obecnie najgłębsze miejsce do nurkowania w polskich podziemiach.

Fot. Materiał prasowy Kopalnia w Kowarach

Skijoring – wyzwanie narciarskie

Amatorów aktywnego urlopu zimowego zachęcamy do wypróbowania swoich sił w skijoringu.

Jest to stosunkowo nowy sport w Polsce, wymagający dobrej kondycji fizycznej. Polega na ciągnięciu zawodnika poruszającego się na nartach biegowych przez psy lub konia uczepionych specjalną uprzężą. Niekiedy używane są pojazdy mechaniczne, takie jak skutery i motocykle.

Sport ten wywodzi się ze Skandynawii i Syberii, natomiast zyskuje na popularności, szczególnie w południowej Polsce. Zawody w skijoringu można obejrzeć np. w ramach Parad Gazdowskich, gdzie są jedną z atrakcji tego typu wydarzeń.

Zapraszamy do zimowej zabawy!

 

Narciarstwo biegowe w górach czy nad morzem?

Najlepsze warunki na biegówki występują zwykle w górach o średniej wysokości, z długimi łagodnymi grzbietami. Wśród najpopularniejszych ośrodków narciarstwa zimowego wymienić należy między innymi Jakuszyce z dobrze przygotowanymi trasami narciarskimi (to tam odbywa się coroczny Bieg Piastów) w Górach Izerskich, w Beskidach, zwłaszcza w Beskidzie Śląskim, Żywieckim, w Gorcach, Beskidzie Niskim i Sądeckim.

Narciarstwo biegowe można uprawiać, w miarę dostępności śniegu, w wielu rejonach Polski. Ambitnych miłośników tego sportu zachęcamy do skorzystania ze ścieżek rowerowych czy nawet plaż Półwyspu Helskiego, aby w zimowo-morskim klimacie pomknąć nimi na biegówkach.

Ufo w Karkonoszach

Pierwsze obserwacje meteorologiczne zaczęto prowadzić na Śnieżce już w 1824 roku. W 1900 roku postawiono tu pierwszy budynek dla meteorologów, ale już od 1880 roku prowadzony jest tu nieprzerwany ciąg pomiarowy, pozwalający badać zmiany zachodzące w klimacie Ziemi.

Dzisiejsze, piękne obserwatorium meteorologiczne, przypominające wyglądem bazę kosmiczną, miało zostać oddane do użytku 13 listopada 1974 roku. Była to chyba pechowa data, bo przez następne lata usuwano fuszerki budowlane. Meteorolodzy wprowadzić się mogli do budynku do dopiero w 1976 r. i też nie bez komplikacji.

16 marca 2009 roku znów był pechowym dla budowli. Konstrukcja stalowa nie wytrzymała naporu silnego wiatru i całkowicie oberwała się podstawa górnego dysku. Nikomu nic się nie stało. Remont trwał jednak kolejne dwa lata, a budowla została wzmocniona, aby wytrzymać kilka razy większe obciążenia. Czas pokaże.

Przy temacie Śnieżki – popularnego szczytu Karkonoszy, warto wspomnieć barwną sylwetkę pewnego listonosza – Roberta Weissa, który codziennie przez 37 lat do 1925 r. pokonywał 19 kilometrową trasę z Karpacza Górnego na szczyt, aby znieść kartki pocztowe pisane przez turystów. Niekiedy jego torba ważyła nawet 50 kg. Obliczono, że w swojej pracy pięć razy okrążył Ziemię!

Wodospad Kamieńczyka

Legenda głosi, że w skład wód zasilających ten wodospad wchodzą łzy siedmiu rusałek opłakujących siostrę, która poszukując ukochanego (Kamieńczyka Bronisza), zginęła spadając ze skały. Wodospad Kamieńczyka ma wysokość 27 m i jest jedną z głównych atrakcji Karkonoszy. Mało osób wie, że za wodospadem znajduje się głęboka grota, wykuta przez poszukiwaczy kamieni szlachetnych. Kręcono tu także kilka scen do filmu „Opowieści z Narni – Książę Kaspian”.

Do Wodospadu Kamieńczyka prowadzą ze Szklarskiej Poręby dwie drogi. Możemy iść szlakiem czerwonym (tzw. Głównym Szlakiem Sudeckim) lub szlakiem czarnym. Obie trasy są łatwe do przejścia, a na wycieczkę możemy wybrać się z dziećmi. Wodospad podziwia się z pomostów widokowych, a wstęp jest płatny.

Wieża widokowa na Smreku

Wieża widokowa na Smreku w Górach Izerskich – wprawdzie wybudowali ją Czesi i znajduje się około 200 m za polską granicą, to wspomnimy o niej, bo jest łatwo dostępna od polskiej strony i roztacza się z niej przepiękny widok na nasze Góry Izerskie, fragment Karkonoszy oraz Pogórze Izerskie. Dotrzecie tu dość łatwo nawet zimą (przy dobrej pogodzie). 🌥 Można iść szlakiem z Czerniawy-Zdroju, mijając również po drodze drewnianą wieżą na Czerniawskiej Kopie, można też wybrać łatwiejszy szlak, rozpoczynający się od wjazdu wyciągiem narciarskim ze Świeradowa-Zdroju na Stóg Izerski.
Smrek, to całkiem okazały szczyt. Jest najwyższym szczytem czeskiej części Izerów. Brakuje mu dosłownie dwóch metrów, by dorównać Wysokiej Kopie (1126 m n.p.m.) – najwyższemu szczytowi całego pasma.

Zamek Czocha

Zamek Czocha to jedna z największych atrakcji i zagadek Dolnego Śląska, która co rok przyciąga tysiące turystów! To podręcznikowy przykład tego, jak powinno wyglądać wzorcowe mroczne zamczysko. Obiekt jest ulokowany na niedostępnym brzegu, w zakolu rzeki Kwisy. W każdym kamieniu budowli drzemie zaklęta historia. Znajduje się tutaj m.in. kilkanaście ukrytych korytarzy i skrytek, a nawet komnata z łożem z zapadnią, dzięki której strącano niemile widzianych gości do lochu.
Poszukiwacze skarbów uważają, że spora część tajemnych przejść prawdopodobnie nie została jeszcze odkryta.

Zwiedzanie zamku odbywa się pod opieką przewodnika. Osobom o mocnych nerwach polecamy także nocne zwiedzanie warowni.

Salamandra plamista

Salamandra plamista – tajemniczy mieszkaniec polskich gór! Wiedzieliście, że salamandry dożywają nawet 20 lat? Spotkamy je w wilgotnych lasach,  w pobliżu strumieni.  To jeden z najciekawszych i największy z polskich płazów ogoniastych. Ich charakterystyczne czarno-żółte ubarwienie nie jest przypadkowe! Oznacza, że salamandra jest jadowita i lepiej jej nie dotykać. Jeśli podczas jesiennych górskich wycieczek uda Wam się ją spotkać, pamiętaj, żeby zachować odpowiednią odległość i nie niepokoić tych wyjątkowych stworzeń. Przyroda jest piękna, gdy pozostaje nienaruszona!

Oferty specjalne

lato
Szklarska Poręba

Już teraz skuś się na szybki wakacyjny wypoczynek, który doładuje Cię energetycznie na cały tydzień! Wybierz INTERFERIE Sport Hotel Bornit w Szklarskiej Porębie i spędź niesamowity czas w urokliwych Karkonoszach.

wyjątkowa lokalizacja
20% rabatu na masaże w hotelowej Strefie Masaży
rabat w wypożyczalni rowerów
Interferie Sport Hotel Bornit
Cena od
270 zł/noc/os.
lato
Szklarska Poręba

Naładowuj swoje baterie podczas aktywnego odpoczynku w Interferie Sport Hotel Bornit w Szklarskiej Porębie i rozkoszuj się spokojem przy niezwykłych panoramach malowniczych Karkonoszy.

wyjątkowa lokalizacja
20% rabatu na masaże w hotelowej Strefie Masaży
rabat w wypożyczalni rowerów
Interferie Sport Hotel Bornit
Cena od
285 zł/noc/os.
jesień
Szklarska Poręba

Szukasz wyciszenia? Ucieczki od pośpiechu i chaosu codziennego dnia? Przyjedź do nas! Szklarska Poręba i nasz hotel czekają właśnie na Ciebie. To jedyne w swoim rodzaju miejsce na relaks i wypoczynek, a jednocześnie aktywne spędzenie czasu.

wyjątkowa lokalizacja
hotel położony najbliżej od Wodospadu Kamieńczyk
strefa masażu
najwyżej położony hotel 4* w Karkonoszach
Interferie Sport Hotel Bornit
Cena od
225 zł noc/os.
jesień
Szklarska Poręba

Jesień to wspaniała pora roku na spędzenie czasu z dziećmi. Dziadku, babciu, tato, mamo! Zarezerwuj pobyt już dziś, odkryj piękne jesienne górskie pejzaże i stwórz piękne wspomnienia.

wyjątkowa lokalizacja
hotel położony najbliżej od Wodospadu Kamieńczyk
strefa masażu
najwyżej położony hotel 4* w Karkonoszach
Interferie Sport Hotel Bornit
Cena od
187 zł noc/os.
Boże Narodzenie i Sylwester
Szklarska Poręba

Zapraszamy do naszego hotelu na pożegnanie starego i powitanie – jeszcze lepszego – nowego roku 2025! Oferujemy niezapomnianą zabawę oraz wyjątkowe doznania podczas naszych imprez fakultatywnych, dostosowanych zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

wyjątkowa lokalizacja
hotel położony najbliżej od Wodospadu Kamieńczyk
strefa masażu
najwyżej położony hotel 4* w Karkonoszach
Interferie Sport Hotel Bornit
Cena od
388 zł/noc/os.
Boże Narodzenie i Sylwester
Szklarska Poręba

Przeżyj tegoroczne Święta Bożego Narodzenia w ciepłej, rodzinnej atmosferze w sercu gór. Nasz hotel, otoczony ośnieżonymi szczytami, to idealne miejsce, aby z dala od miejskiego zgiełku, w pełni cieszyć się magią świąt.

wyjątkowa lokalizacja
hotel położony najbliżej od Wodospadu Kamieńczyk
strefa masażu
najwyżej położony hotel 4* w Karkonoszach
Interferie Sport Hotel Bornit
Cena od
356 zł/noc/os.
zdrowie i SPA
Szklarska Poręba

Spędź niezapomniane chwile w hotelowym SPA w Szklarskiej Porębie, miejscu stworzonym po to, aby zapewnić Ci prawdziwy, zmysłowy relaks. Pozwól sobie na odprężającą podróż do krainy zmysłów, gdzie doskonałe zabiegi i atmosfera błogiego spokoju pozwolą Ci spędzić niezapomniane chwile pełne relaksu i odnowy.

wyjątkowa lokalizacja
10% zniżki na masaże w Strefie Masaż
2 tarasy widokowe
Interferie Sport Hotel Bornit
Cena od
216 zł/noc/os.

Pokoje

W każdym pokoju znajduje się łazienka z wanną lub prysznicem, suszarka, TV, radio, telefon oraz dostęp do sieci internetowej. Dla dzieci możemy przygotować także łóżeczko turystyczne, wanienkę oraz krzesełko do karmienia. Nasz obiekt jest przyjazny osobom niepełnosprawnym. Obiekt oddaje do Państwa dyspozycji 90 pokoi, w tym jednoosobowe, dwuosobowe, pokoje rodzinne i apartamenty.

Zobacz więcej
1 Gości
Mały pokój 2-osobowy z jednym łóżkiem
14 m2
Do 2 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

telewizor, wi-fi, telefon, łazienka z prysznicem, ręczniki

Akcesoria na życzenie :

Wszystkie pokoje są komfortowo wyposażone. W każdym z nich znajduje się: łazienka z wanną lub prysznicem, suszarka, TV, radio, telefon oraz możliwość dostępu do sieci internetowej. Dbamy również o wygodę wypoczynku dla rodzin z dziećmi. Z myślą o maluchach przygotowaliśmy przestronne, komfortowo wyposażone pokoje, które są połączone z pokojem rodziców.

2 Gości
Pokój 2-osobowy
18 m2
Do 2 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

telewizor, wi-fi, telefon, łazienka z prysznicem, ręczniki

Akcesoria na życzenie :

Wszystkie pokoje są komfortowo wyposażone. W każdym z nich znajduje się: łazienka z wanną lub prysznicem, suszarka, TV, radio, telefon oraz możliwość dostępu do sieci internetowej. Z myślą o maluchach przygotowaliśmy przestronne, komfortowo wyposażone pokoje, które są połączone z pokojem rodziców.

4 Gości
Studio
24 m2
Do 4 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

telewizor, wi-fi, telefon, radio, łazienka z prysznicem, ręczniki, zestaw kosmetyków, suszarka do włosów

Akcesoria na życzenie :

Wszystkie pokoje są komfortowo wyposażone. W każdym z nich znajduje się: łazienka z wanną lub prysznicem, suszarka, TV , radio, telefon oraz możliwość dostępu do sieci internetowej. Z myślą o maluchach przygotowaliśmy przestronne, komfortowo wyposażone pokoje, które są połączone z pokojem rodziców.

2 Gości
Apartament
24 m2
Do 3 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

telewizor, wi-fi, telefon, radio, łazienka z prysznicem, ręczniki, zestaw kosmetyków, suszarka do włosów

Akcesoria na życzenie :

Wszystkie pokoje są komfortowo wyposażone. W każdym z nich znajduje się: łazienka z wanną lub prysznicem, suszarka, TV , radio, telefon oraz możliwość dostępu do sieci internetowej. Z myślą o maluchach przygotowaliśmy przestronne, komfortowo wyposażone pokoje, które są połączone z pokojem rodziców.

Restauracje i bary

W Interferie Sport Hotel Bornit w Szklarskiej Porębie stawiamy na jedyną w swoim rodzaju, aromatyczną kuchnię, która zaspokoi nawet najbardziej wymagające podniebienia. W naszym menu nie brakuje propozycji kuchni regionalnej, której nie doświadczy się nigdzie indziej. Przygotowujemy także specjalne menu dla sportowców, które serwujemy podczas obozów kondycyjnych i w ramach sportowych pakietów pobytowych.

 

Zobacz więcej
dania kuchni polskiej i regionalnej, diety eliminacyjne, menu dla sportowców, możliwość diety wegetariańskiej, bezglutenowej, vegańskiej
W naszej restauracji, z której rozpościera się wyjątkowy widok na panoramę Karkonoszy, serwujemy dania kuchni polskiej i regionalnej.

W Interferie Sport Hotel Bornit inspirujemy się także kuchnią naszych sąsiadów, czyli kuchnią czeską. W naszym menu można także znaleźć wyjątkowe trunki, np. nalewki izerskie, karkonoski likier czy czeskie piwa regionalne, dostępne na najlepszych piwnych festiwalach.

Relaks

W Interferie Sport Hotel Bornit w Szklarskiej Porębie skorzystać można z oferty gabinetów odnowy biologicznej, gdzie spróbować można wyjątkowych rytuałów spa. Udostępniamy naszym gościom również pełnowymiarowy basen z atrakcjami wodnymi dla dzieci oraz strefą saun.

Zobacz więcej
Basen
Basen

W Interferie Sport Hotel Bornit udostępnia wyjątkowy basen w Szklarskiej Porębie o wymiarach 25×12 metrów, który położony jest na wysokości 750 m n.p.m.

Strefa saun
Strefa saun

W hotelu Interferie w Szklarskiej Porębie, goście mogą korzystać bez limitu ze strefy saun. Na miejscu można zaplanować seanse w saunie fińskiej oraz saunie na podczerwień Infrared, która pozwala m.in. na regenerację mięśni po wysiłku czy poprawę funkcjonowania narządu ruchu w przypadku stanów pourazowych.

SPA
SPA

W Interferie Sport Hotel Bornit udostępniamy gabinety Chillout SPA, które zaprowadzą cię do świata piękna i urody. W naszym spa oferujemy profesjonalne zabiegi na twarz i ciało włoskiej marki Diego dalla Palma. Wyjątkowe uczucie odprężenia i relaksu tworzą tu masaże relaksacyjne na bazie naturalnych olejów połączone z peelingami, które pozostawiają skórę ciała w najlepszej kondycji. Osobom, które chcą w wyjątkowy sposób spędzić wolny dzień, dedykujemy ponadto specjalne programy day spa w górach.

Poniżej szczegółowy opis zabiegów.

Zabiegi – Interferie Sport Hotel Bornit w Szklarskiej Porębie

Kręgielnia i bilard
Kręgielnia i bilard

Udostępniamy naszym gościom kręgielnię z dwoma torami bowlingowymi oraz stoły bilardowe, gdzie można zaplanować wieczór z rodziną bądź też z przyjaciółmi. Nasza kręgielnia czynna jest codziennie w godzinach 16:00-24:00.

Sport Room
Sport Room

Nasz hotel udostępnia swoim gościom salkę fitness, w której znajduje się sprzęt do ćwiczeń siłowych (wolne ciężary, ławeczka treningowa, brama do ćwiczeń, zestaw gryfów prostych i łamanych). Druga cześć salki adresowana jest do osób, które preferują jogę i stretching. W tym miejscu dla naszych gości przygotowaliśmy m.in. drabinki gimnastyczne i materace do ćwiczeń.

Play Room
Play Room

W strefie Play Room przygotowaliśmy konsolę Xbox z dodatkiem Kinect. Udostępniamy tu sporo gier rodzinnych, z których można korzystać podczas długich wieczorów po intensywnych aktywnościach w ciągu dnia. Play Room to kreatywnie zaaranżowana przestrzeń, w której nikt nie będzie się nudził!

Strefy zabaw dla dzieci
Strefy zabaw dla dzieci

Miejsce gdzie można zagrać w tenisa stołowego lub popularne piłkarzyki. Udostępniamy także salę zabaw, pełną zabawek i przyborów plastycznych. Tutaj również organizujemy sezonowe animacje dla najmłodszych. Na zewnętrznych terenach naszego hotelu przygotowaliśmy także plac zabaw dla dzieci.

VIP Room
VIP Room

VIP Room to wygodna przestrzeń, w której można zorganizować prywatną, kameralną imprezę w gronie przyjaciół – nawet dla 10 osób .

W VIP Roomie organizujemy między innymi osiemnastki, urodziny czy inne jubileusze i małe wydarzenia rodzinne, które wymagają wyjątkowej, jedynej w swoim rodzaju oprawy. Przestrzeń ta jest również doskonała do organizacji małych spotkań biznesowych.

Sale konferencyjne

Interferie Sport Hotel Bornit w Szklarskiej Porębie jest doskonałym miejscem do organizacji konferencji, szkoleń oraz spotkań biznesowych i integracyjnych. Dysponujemy 6 salami, w których możemy przygotować spotkanie firmowe dla grup, obejmujących od 20 do 150 uczestników. Każda nasza sala konferencyjna to najwyższy standard, który odpowiada na potrzeby gości biznesowych.

 

Zobacz więcej
SALA A
Do 150 Osób
162 m2
Ustawienia stołów
teatralne
150
szkolne
60
podkowa
50
bankietowe
84
SALA B
Do 40 Osób
79 m2
Ustawienia stołów
teatralne
40
szkolne
20
podkowa
20
SALA C, D, E
Do 30 Osób
43 m2
Ustawienia stołów
teatralne
30
szkolne
20
podkowa
20
SALA F
Do 100 Osób
145 m2
Ustawienia stołów
teatralne
100
szkolne
60
podkowa
50
bankietowe
70

Dojazd i kontakt

Długość podjazdu 1 km o średnim nachyleniu 9.6%. Przewyższenie: 96m.
Maksymalne nachylenie na 500m: 13.1%. Maksymalne nachylenie na 100m: 18.7%.
Nawierzchnia: szosa, stan bardzo dobry. Ruch samochodowy: mały.

Zobacz więcej
Jak dojechać ?
850 m
dworzec PKS
131 km
Port Lotniczy Wrocław
Dane kontaktowe
Interferie Sport Hotel Bornit
ul. Mickiewicza 21
58-580 Szklarska Poręba
dolnośląskie
Ważne informacje
Zameldowanie
od 15:00
Wymeldowanie
do 11:00
właściciel obiektu
INTERFERIE S.A.
Skontaktuj się
{{ showError(errors.items, 'hotel_name', '') }}
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Polski Holding Hotelowy sp. z o.o, z siedzibą w Warszawie ul., Komitetu Obrony Robotników 39G, 02-148 Warszawa oraz jej spółki zależne (PHH Hotele sp. z o.o, z siedzibą w Warszawie ul. Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa; Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Usług Turystycznych sp. z o.o., z siedzibą w Katowicach, Aleja Wojciecha Korfantego 9, 40-951 Katowice; PHN PROPERTY MANAGEMENT sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Al. Jana Pawła 12 lok. V/24, 00-124 Warszawa; INTERFERIE S.A z siedzibą w Legnicy, ul. Chojnowska 41, 59-220 Legnica; Interferie Medical SPA Sp. z o.o. z siedzibą w Legnicy, ul. Chojnowska 41, 59-220 Legnica; Geovita S.A. z siedzibą w Jadwisin gm. Serock, ul. Ogrodowa 31, 05 – 140 Jadwisin gm. Serock; Elbest sp. z o.o. z siedzibą w Bełchatowie, przy ul. 1 Maja 63, 97-400 Bełchatów; Przedsiębiorstwo Usługowe „Holtur” Sp. z o.o. w Kołobrzegu, ul. Koszalińska 72 78-100 Kołobrzeg) informacji handlowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących (telefony, komputery, smartfony, tablety itp.) dla celów marketingu bezpośredniego, tj. przy wykorzystaniu następujących kanałów komunikacji:*
{{ showError(errors.items, 'comunicationCanaladresemail', '') }}
{{ showError(errors.items, 'comunicationCanalnumertelefonu', '') }}
{{ showError(errors.items, 'comunicationCanalSMS', '') }}
{{ showError(errors.items, 'acceptedPolitykaPrywatnosci', '') }}
Zarezerwuj swój pobyt
w Interferie Sport Hotel Bornit
Data przyjazdu
Data wyjazdu
Pokoje
Liczba osób
Liczba dzieci
Kod promocyjny