pl

Golden Tulip Międzyzdroje Residence

Międzyzdroje, Gryfa Pomorskiego 79

O obiekcie

Golden Tulip Międzyzdroje Residence to nowoczesny obiekt marki Golden Tulip, należącej do międzynarodowej sieci Louvre Hotels Group. Obiekt zlokalizowany jest tuż przy piaszczystej plaży, w otoczeniu Parku Wolińskiego, niespełna 2 kilometry od centrum Międzyzdrojów. Do dyspozycji gości oddano 110 dużych i komfortowych apartamentów, restaurację, bar, przestrzeń konferencyjną oraz część wellness z basenem, strefą SPA i sauną. Obiekt posiada podziemny, monitorowany parking.

 

Zobacz więcej
Walory obiektu
bliskość morza
obiekt przyjazny rodzinie
obiekt przyjazny zwierzętom
przestronne apartamenty
Inspiracje turystyczne w okolicy

Woliński Park Narodowy – klify i dzika przyroda

Spektakularne klify, obszary chronione i niezwykły świat zwierząt.
Czytaj

Wolińskie żubry

Dziś chcemy zaprosić Cię do największej atrakcji Międzyzdrojów, o ile oczywiście twoim celem nie jest wylegiwanie się tu na plaży. Zagroda Pokazowa Żubrów jest ulokowana w odległości 1,5 km od centrum kurortu.
Czytaj

Świnoujście – miasto brama

Świnoujście to najdalej wysunięte na północny-zachód miasto w Polsce, jest położone na trzech wyspach Uznam, Wolin, Karsibór, nad cieśniną Świna, łączącą Zalew Szczeciński z Bałtykiem.
Czytaj

Tajny poligon Hitlera

To tu od maja 1943 roku do lutego 1945 roku, na tajnym poligonie doświadczalnym V3, udoskonalano super broń, która miała zdaniem Hitlera odmienić losy II wojny światowej.
Czytaj

Osada Słowian i Wikingów w Wolinie

Pasjonaci historii średniowiecza ściągają tu z całej Europy by się bawić oraz prezentować zapomniane przez wieki rękodzieło i rzemiosło.
Czytaj

Zalew Szczeciński – jezioro jak morze

Zalew Szczeciński, z pozoru wygląda jak ogromne jezioro, w rzeczywistości klasyfikowany jest jako zatoka morska, którą od Bałtyku oddzielają dwie wielkie wyspy Uznam i Wolin.
Czytaj

Szlakiem polskich latarni morskich

Aktywny wypoczynek nad brzegiem Morza Bałtyckiego.
Czytaj

Gdzie jest Nemo?

My widzieliśmy go w działającym od 2019 r oceanarium w Międzyzdrojach. Prócz kochanych przez dzieci błazenków, znajdziemy tu inne kolorowe ryby raf koralowych, a także rybie okazy z najdalszych zakątków świata, a wśród nich drapieżne rekiny, mureny i zjawiskowe płaszczki.
Czytaj
Woliński Park Narodowy – klify i dzika przyroda

Jeśli planujesz wypoczynek na Pomorzu Zachodnim, w okolicach Międzyzdrojów, Świnoujścia czy Szczecina koniecznie odwiedź Woliński Park Narodowy, który mieści się na największej polskiej wyspie Wolin i obejmuje wybrzeże nad Bałtykiem oraz nad Zalewem Szczecińskim.
To wyjątkowe i malownicze miejsce, doskonałe do aktywnego wypoczynku. Korzystając z tutejszych szlaków turystycznych i ścieżek dydaktycznych na obszarze 11 tyś. ha możesz podziwiać wspaniałe krajobrazy i przyrodę.

Spektakularne nadmorskie klify, pasmo wzniesień moreny czołowej, delta Świny z bagnistymi wysepkami, jeziora polodowcowe, a także wiele rzadkich i chronionych gatunków tutejszej fauny i flory – to wszystko robi duże wrażenie.

Szczególną atrakcją jest rezerwat żubrów, gdzie można obserwować zwierzęta ze specjalnych tarasów widokowych.

Więcej informacji o Wolińskim Parku Narodowym znajdziecie na:
Polska Travel – Woliński park narodowy

Wolińskie żubry

Co czwarty żubr jest „Polakiem”! Światowa populacja tego największego europejskiego ssaka liczy raptem około 10 000 osobników, ale na szczęście rokrocznie się powiększa. Przetrwanie całego gatunku zawdzięczamy dosłownie kilku osobnikom, zaangażowaniu naukowców i odrobinie szczęścia.

Dziś chcemy zaprosić Cię do największej atrakcji Międzyzdrojów, o ile oczywiście twoim celem nie jest wylegiwanie się tu na plaży. Zagroda Pokazowa Żubrów jest ulokowana w odległości 1,5 km od centrum kurortu. Pierwotnie była stworzona w ramach programu hodowli zachowawczej żubra. Dziś zobaczymy tu także wyleczone, lub niezdolne do funkcjonowania w warunkach naturalnych, także inne gatunki zwierząt. W zagrodzie na stałe zagościły: bielik, dziki, sarny i jelenie.

Świnoujście – miasto brama

Świnoujście to najdalej wysunięte na północny-zachód miasto w Polsce, jest położone na trzech wyspach Uznam, Wolin, Karsibór, nad cieśniną Świna, łączącą Zalew Szczeciński z Bałtykiem. Ze względu na unikalne usytuowanie tzw. Bramy Świny, od wieków był to strategiczny punkt pozwalający kontrolować ważny żeglugowy szlak handlowy.

Miasto jest dziś ciekawą destynacją dla miłośników militariów. W skład udostępnionej do zwiedzania, zabytkowej Twierdzy Świnoujście wchodzą cztery forty rozlokowane po obu stronach cieśniny. Drugim ciekawym obiektem jest zespół bunkrów na wyspie Wolin – „podziemne miasto” (zapasowa siedziba dowodzenia Dowódcy Marynarki Wojennej, LWP).

Obecny układ urbanistyczny śródmieścia ukształtował się już w XVIII wieku. Znajdziemy tu zabytkowe kamienice mieszkalne i budowle portowe. Funkcję tarasu widokowego pełni w Świnoujściu wieża garnizonowego kościoła luterańskiego z 1904 roku. Sam kościół pw. Marcina Lutra został zniszczony w ostatnich dniach II wojny światowej.

Tajny poligon Hitlera

Odkryj tajemnice wolińskiego lasu. To tu od maja 1943 roku do lutego 1945 roku, na tajnym poligonie doświadczalnym V-3, udoskonalano super broń, która miała, zdaniem Hitlera, odmienić losy II wojny światowej. Wybudowano tu trzy eksperymentalne działa, w których przyspieszenie pociskom nadawać miały liczne eksplozje wywoływane kolejno w miarę poruszania się pocisku wewnątrz lufy. Największe z dział miało długość 130 m i ważyło 76 tony. Potrzebowało 157 żołnierzy do obsługi, a jego zasięg wynosił 165 km – dokładnie tyle ile odległość z niemieckiego przyczółka wojennego we francuskim Clais do Londynu.
Dziś na byłym poligonie w Zalesiu, 3 km na południe od Międzyzdrojów, przewodnik z zaangażowaniem oprowadza turystów po betonowych konstrukcjach, stanowiących podpory eksperymentalnych dział V-3, a w mieszczącym się tu muzeum, możemy bliżej poznać historię tej broni. Historię, która wciąż kryje wiele zagadek…

Zdj. Muzeum-Poligon Broni V-3, www.bunkierv3.pl

Osada Słowian i Wikingów w Wolinie

Pasjonaci historii średniowiecza ściągają tu z całej Europy by się bawić oraz prezentować zapomniane przez wieki rękodzieło i rzemiosło. W Wolinie, nad brzegami rzeki Dziwna, znajdziemy eksperymentalną wioskę archeologiczną wybudowaną na wzór wczesnośredniowieczny.

Obecnie w osadzie można zobaczyć 27 chat-replik, dwie drewniane bramy z wałami i umocnieniami obronnymi oraz nabrzeże portowe. W osadzie prowadzone są pokazy dawnych rzemiosł. Zwiedzający mogą tu nie tylko podpatrywać przebranych w średniowieczne stroje rzemieślników, ale również spróbować własnych sił, poznając w praktyce życie i pracę naszych przodków.

Osadą opiekuje się Stowarzyszenie Centrum Słowian i Wikingów „Wolin-Jomsborg-Wineta”.

W każdy pierwszy weekend sierpnia organizowany jest tu Festiwal Wikingów. Wydarzenie przyciąga rokrocznie ponad 30 tysięcy odwiedzających. Na Festiwal przybywa nawet 1500 uczestników z ponad 20 krajów.

Zalew Szczeciński – jezioro jak morze

Zalew Szczeciński, z pozoru wygląda jak ogromne jezioro, w rzeczywistości klasyfikowany jest jako zatoka morska, którą od Bałtyku oddzielają dwie wielkie wyspy Uznam i Wolin.

Niegdyś przecięty na pół, pilnie strzeżoną granicą Polski i Niemiec, dziś zrasta się w jeden organizm i zaczyna tętnić turystycznym życiem.

Akwen jest miejscem idealnym do uprawiania sportów wodnych. Na turystów, po obu stronach granicy, czekają urokliwe miejscowości, zabytki, świetnie przygotowane kąpieliska i piaszczyste plaże zachęcające do błogiego wypoczynku. Wokół zbiornika wytyczono liczący 260 kilometrów międzynarodowy szlak rowerowy R66.

Obszar Zalewu Szczecińskiego jest też cenną w skali Europy ostoją ptaków wodno-błotnych. Ich kolonie osiągają tu podczas zimowisk liczbę 150 000, a w okresach migracji nawet do 250 000 osobników. Nad Zalewem zaobserwowano aż 9 gatunków ptaków z polskiej czerwonej księgi zwierząt zagrożonych wyginięciem.

Szlakiem polskich latarni morskich

Szlak polskich latarni morskich to propozycja dla miłośników ciekawostek architektonicznych, jak również dla wszystkich tych, którzy spędzają urlop nad Morzem Bałtyckim.

Wzdłuż polskiego wybrzeża usytuowanych jest 17 latarni, a każda z nich jest urokliwa i niepowtarzalna. Każdy z tych obiektów ma też swoją historię związaną z wybrzeżem, jego mieszkańcami i żeglugą bałtycką. Warto oderwać się na chwilę od plażowania i zwiedzić choć niektóre z nich.

Cały szlak prowadzący od Świnoujścia do Krynicy Morskiej liczy ponad 600 km i najszybciej jest go pokonać samochodem.

Dla miłośników aktywnego zwiedzania, dobrym rozwiązaniem będą również wycieczki rowerowe lub spacery do pobliskich latarni.

www.latarnie.pl

Gdzie jest Nemo?

My widzieliśmy go w działającym od 2019 r oceanarium w Międzyzdrojach. Prócz kochanych przez dzieci błazenków, znajdziemy tu inne kolorowe ryby raf koralowych, a także rybie okazy z najdalszych zakątków świata, a wśród nich drapieżne rekiny, mureny i zjawiskowe płaszczki. Największą atrakcją oceanarium jest 16 m półtunel, przy którym stojąc z zadartą w górę głową, możemy poczuć się częścią podwodnego świata. Na 3 000 m² powierzchni oceanarium, znajdują się tu akwaria o łącznej kubaturze 220 m³.

Oferty specjalne

jesień
Międzyzdroje

Złota jesień to wyjątkowy czas na relaks nad pięknym Bałtykiem. Morze nabiera  innych barw , a wokół jest tylko cisza i szeroka piaszczysta plaża.

Jesień to idealny czas dla osób ceniących sobie spokój i ciszę.

blisko morza
dwa pobyty ze śniadaniem
dwie obiadokolacje
Golden Tulip Międzyzdroje Residence
Cena od
457 zł/osoba
Boże Narodzenie i Sylwester
Międzyzdroje

Spędź świąteczny czas w Golden Tulip Międzyzdroje Residence!
Sprawimy, że Twoje Boże Narodzenie będzie wyjątkowe, bez pośpiechu i długich przygotowań. Zadbamy o wszystko, co w tym uroczystym czasie najważniejsze!Ciesz się czasem z Rodziną i rozkoszuj morskim klimatem!

atrakcyjna cena
uroczysta wieczerza wigilijna
świąteczne śniadania w formie bufetu z tradycyjnymi przysmakami
atrakcyjny program zajęć dla najmłodszych Gości pod okiem animatorów
powitalny świąteczny grzaniec
Golden Tulip Międzyzdroje Residence
Cena od
1320 zł/osoba
Boże Narodzenie i Sylwester
Międzyzdroje

Zapomnij o zatłoczonej, hałaśliwej sali balowej. Powitaj Nowy Rok wśród szumu fal Bałtyku, w otoczeniu nadmorskiej przyrody. Spacery po plaży, krystalicznie czyste, pełne jodu nadmorskie powietrze i niezaprzeczalna uroda Międzyzdrojskiej plaży zapewnią Ci radosny i udany start w Nowy Rok. Komfortowe, przestronne apartamenty Golden Tulip Międzyzdroje Residence będą idealną przystanią na kilkudniowy wypoczynek, a Szef Kuchni zadba o smakowitą kulinarną oprawę powitania Nowego Roku.

Przestronne w pełni wyposażone apartamenty
Przywitanie Nowego Roku
Noworoczne śniadanie
Golden Tulip Międzyzdroje Residence
Cena od
915 zł
Międzyzdroje

Jak co roku zapraszamy na ferie zimowe nad nasze piękne Morze Bałtyckie. Czekają na Was komfortowe, przestronne apartamenty z aneksami kuchennymi w Golden Tulip Międzyzdroje Residence, położone zaledwie 80 m od morza. Zimowe, krystaliczne powietrze pełne jodu i smakowite, zdrowe posiłki, to doskonały pretekst do spędzenia ferii w Międzyzdrojach.

nielimitowany dostęp do strefy wellness
atrakcyjne zajęcia z animatorami
lokalizacja przy plaży
Golden Tulip Międzyzdroje Residence
Cena od
195 zł/os.

Pokoje

Golden Tulip Międzyzdroje dysponuje 110 przestronnymi apartamentami, nowocześnie urządzonymi w odcieniach zieleni i bieli, wszystkie z obszernymi balkonami i aneksami kuchennymi. Każdy apartament  posiada część sypialną, wygodną strefę dzienną z rozkładaną sofą, 42-calowym telewizorem,   radio z odtwarzaczem CD oraz aneks kuchenny ze stołem jadalnianym.  Aneks wyposażony jest w płytę grzejną, kuchenkę mikrofalową, czajnik, lodówkę, zmywarkę oraz zestaw naczyń i sztućców dla 4 osób.  Goście mają też do dyspozycji telefon oraz  WI FI.  W łazience znajduje się wanna i suszarka do włosów.

 

Zobacz więcej
2 Gości
Apartament Studio
40 m2
Do 4 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

Płyta grzewcza
Kuchenka mikrofalowa
Sztućce
Meble wypoczynkowe na balkonie
Na życzenie akcesoria dla dzieci: łóżeczka dla małych dzieci, maty antypoślizgowe, krzesełka do karmienia, podgrzewacze do butelek, nawilżacz powietrza, zabezpieczenie kontaktów, przewijaki, wanienki.

 

Akcesoria na życzenie :

 

 

2 Gości
Apartament Suite
60 m2
Do 4 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

Płyta grzewcza
Kuchenka mikrofalowa
Sztućce
Meble wypoczynkowe na balkonie
Na życzenie akcesoria dla dzieci: łóżeczka dla małych dzieci, maty antypoślizgowe, krzesełka do karmienia, podgrzewacze do butelek, nawilżacz powietrza, zabezpieczenie kontaktów, przewijaki, wanienki.

 

Akcesoria na życzenie :

 

 

2 Gości
Apartament Admiral
80 m2
Do 4 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

Płyta grzewcza
Kuchenka mikrofalowa
Sztućce
Przestronny taras z meblami wypoczynkowymi
Dwie sypialnie dwuosobowe
Dwie łazienki

Na życzenie akcesoria dla dzieci: łóżeczka dla małych dzieci, maty antypoślizgowe, krzesełka do karmienia, podgrzewacze do butelek, nawilżacz powietrza, zabezpieczenie kontaktów, przewijaki, wanienki.

 

Akcesoria na życzenie :

 

 

2 Gości
Apartament Executive
60 m2
Do 4 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

Płyta grzewcza
Kuchenka mikrofalowa
Sztućce
Meble wypoczynkowe na balkonie
Na życzenie akcesoria dla dzieci: łóżeczka dla małych dzieci, maty antypoślizgowe, krzesełka do karmienia, podgrzewacze do butelek, nawilżacz powietrza, zabezpieczenie kontaktów, przewijaki, wanienki.

 

Akcesoria na życzenie :

 

 

Restauracje i bary

UWAGA! Dostępność usług gastronomicznych zgodnie z aktualnymi wytycznymi epidemiologicznymi.

 

Zobacz więcej
Restauracja
polska
Pn-Nd
07:30-21:00
Restauracja serwuje tradycyjne dania kuchni polskiej - śniadania, obiadokolacje oraz dania a la carte. Śniadania serwowane są od 7:30 do 10:30, a obiadokolacje od 17:00 do 19:00. Restauracja jest czynna od 7:30 do 21:00

 

 

Bar
Pn-Nd
12:00-21:00
Bar oferuje bogaty wybór alkoholi w tym lokalnych piw oraz przekąsek.

 

 

Relaks

Strefa wellness znajduje się w budynku A, na parterze i obejmuje: basen z przeciwprądami, saunę, łaźnię parową, jacuzzi oraz strefę wypoczynkową. Ofertę rekreacyjną GTMR uzupełniają: niewielka siłownia, sala bilardowa, tenis stołowy, piłkarzyki. Jest też kolorowa sala zabaw dla dzieci. Młodzież może korzystać z X-boxa. Biblioteczka zawiera wybór książek, gier planszowych i karcianych. Pomiędzy budynkami jest rozległy, zadbany ogród ze ścieżkami i ławeczkami, niewielkim boiskiem oraz placem zabaw dla dzieci.

UWAGA! Dostępność strefy SPA i usług wellness zgodnie z aktualnymi wytycznymi epidemiologicznymi.

Zobacz więcej
Strefa Wellness

Wewnętrzny podgrzewany basen oraz wanna z hydromasażem.

 

Sauna i łaźnia parowa

 

 

Sale konferencyjne

 

 

Zobacz więcej
Fortera
Do 45 Osób
45 m2

Sala konferencyjna z dostępem do światła dziennego i wyjściem na taras zewnętrzny, wyposażona w rzutnik, ekran, możliwe nagłośnienie mobline. Możliwośc połączenia z drugą salą (ściana przesuwna)

 

Ustawienia stołów
Teatralne
45
Podkowa
20
Szkolne
20
Bankietowe
20
Crispa
Do 55 Osób
55 m2

Sala konferencyjna z dostępem do światła dziennego i wyjściem na taras zewnętrzny, wyposażona w rzutnik, ekran, możliwe nagłośnienie mobline. Możliwośc połączenia z drugą salą (ściana przesuwna)

 

Ustawienia stołów
Teatralne
55
Podkowa
25
Szkolne
20
Bankietowe
27
Crispa + Fortera
Do 100 Osób
100 m2

Sala konferencyjna z dostępem do światła dziennego i wyjściem na taras zewnętrzny, wyposażona w rzutnik, ekran, możliwe nagłośnienie mobline. Możliwośc podziału na dwiesale przesuwna ścianą.

 

Ustawienia stołów
Teatralne
100
Podkowa
30
Szkolne
40
Bankietowe
49

Dojazd i kontakt

 

 

Zobacz więcej
Jak dojechać ?
Lotnisko: 86 km
Dworzec PKP: 2,4 km
Dworzec PKS: 2,4 km
Dane kontaktowe
Ważne informacje
zameldowanie
od 15:00
wymeldowanie
do 11.00
Skontaktuj się
{{ showError(errors.items, 'hotel_name', '') }}
{{ showError(errors.items, 'advertisement', '') }}
{{ showError(errors.items, 'newsletter', '') }}
{{ showError(errors.items, 'sms', '') }}
Zarezerwuj swój pobyt
w Golden Tulip Międzyzdroje Residence
Data przyjazdu
Data wyjazdu
Pokoje
Liczba osób
Liczba dzieci
Kod promocyjny