pl

Hampton by Hilton Gdańsk Airport

Gdańsk, Juliusza Słowackiego 220

O obiekcie

Hampton by Hilton Gdańsk Airport to trzygwiazdkowy hotel, należący do międzynarodowej sieci Hilton Worldwide. Hotel zlokalizowany jest zaledwie 200 metrów od Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku, 14 km od centrum Gdańska i 20 km od centrum Gdyni. Do dyspozycji gości oddano 116 pokoi, hub bar, snack bar i przestrzeń konferencyjną z centrum biznesowym. Przy hotelu znajduje się parking.

 

Zobacz więcej
Walory obiektu
bliskość lotniska
całodobowy snack bar
Inspiracje turystyczne w okolicy

Fontanna Neptuna

Mało kto wie, że przepiękna Fontanna Neptuna – duma Gdańska, liczy już przeszło 400 lat. Sam posąg został odlany w 1612 roku, waży 650 kg i ma wysokość około 2 m. Fontanna zdobi Długi Targ od 1634 roku.
Czytaj

Muzeum Bursztynu w Gdańsku

Jedna z największych kolekcji bursztynu na świecie.
Czytaj

Sołdek

Pierwszy pełnomorski statek zbudowany w całości przez polski przemysł stoczniowy po II wojnie światowej! 
Czytaj

Największy ceglany kościół

Bazylika Mariacka w Gdańsku jest największą ceglaną świątynią na świecie. Kamień węgielny pod jej budowę położono 23 marca 1343 roku – wzmiankę o tym wydarzeniu znajdziemy na tablicy umieszczonej przy wejściu do zakrystii. Budowa odbywała się etapami przez 159 lat. W 1502 roku mistrz krzyżacki Henryk Hetzel położył ostatnią cegłę sklepienia.
Czytaj

Dar Pomorza

Dar Pomorza to piękna fregata, niegdyś pływająca po dalekich morzach, a dzisiaj będąca statkiem muzeum, zacumowanym przy Molo Południowym w Gdyni.
Czytaj

Molo w Sopocie

Sopockie Molo liczy 511,5 m i jest najdłuższym drewnianym molo w Europie oraz główną atrakcją miasta, odwiedzaną rokrocznie przez blisko 1 100 000 turystów.
Czytaj

Twierdza Wisłoujście

Twierdza Wisłoujście, nazywana Bramą do Rzeczpospolitej, znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie półwyspu Westerplatte. Jest najstarszą twierdzą na polskim wybrzeżu i unikatem w skali światowej, niestety wciąż mało znanym.
Czytaj

Marsz Śledzia

Są to zawody sportowe, ale rywalizację między zawodnikami zastępuje współpraca i dobra zabawa. Impreza ma miejsce na płyciźnie zatoki Puckiej - łączącej Hel ze stałym lądem w Rewie.
Czytaj

Szlakiem polskich latarni morskich

Aktywny wypoczynek nad brzegiem Morza Bałtyckiego.
Czytaj

Czas na morsowanie – wzmocnienie i energia

Zimna woda zdrowia doda - a w Polsce jest wiele miejsc do morsowania.
Czytaj

Ferie na nartach, z widokiem na morze

Kaszubskie stoki urzekają wspaniałymi warunkami do jazdy na nartach.
Czytaj

Z wizytą u Heweliusza – Centrum Hevelianum

Miejsce, w którym nauka przyjemnie łączy się z rozrywką.
Czytaj

Najpiękniejsze jarmarki świąteczne w Polsce

Oryginalne wyroby, smakołyki i wiele atrakcji w świątecznym klimacie.
Czytaj

Europejskie Centrum Solidarności

To nie tylko muzeum, ale również nowoczesne centrum kulturalne, które przeniesie Was w czasy przemian ustrojowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Interaktywne wystawy i multimedialne prezentacje sprawiają, że zwiedzanie ekspozycji jest fascynujące dla osób w każdym wieku.
Czytaj

Kaszubski Park Etnograficzny we Wdzydzach

Odkryj najstarsze w Polsce muzeum na wolnym powietrzu, założone w 1906 r. przez małżeństwo Gulgowskich, w XVIII-wiecznej kaszubskiej chałupie, odkupionej od miejscowego gospodarza.
Czytaj
Fontanna Neptuna

Mało kto wie, że przepiękna Fontanna Neptuna – duma Gdańska, liczy już przeszło 400 lat. Sam posąg został odlany w 1612 roku, waży 650 kg i ma wysokość około 2 m. Fontanna zdobi Długi Targ od 1634 roku. W pierwszym okresie, zanim w mieście pojawił się wodociąg, zasilały ją zbiorniki na wodę, umieszczone na poddaszu Ratusza i Dworu Artusa. Napełniano je deszczówką oraz wodą noszoną na piętro wiadrami.

Najmłodszym element fontanny jest przysłaniająca przyrodzenie króla mórz, płetwa konia morskiego. Element ten, łatwo demontowalny, często znikał z pomnika. Dzisiejsza płetwa wykonana jest z imitującego mosiądz kruchego plastiku, który ma rozpadać się w rękach, by nieco zniechęcać rabusiów.

Muzeum Bursztynu w Gdańsku

Jesień to wspaniała pora roku dla poszukiwaczy i wielbicieli bursztynu, kiedy to pogoda i wzburzony Bałtyk sprzyjają wymywaniu bursztynu z dna morza.

Dla tych, którzy nie wybierają się w tym czasie na plażę alternatywą jest wizyta w Muzeum Bursztynu w Gdańsku, które posiada jedną z największych kolekcji bursztynu na świecie. W obiekcie można zapoznać się z procesem powstawania bursztynu, jak również podziwiać niezwykłe okazy z zatopionymi w nich roślinami i zwierzętami oraz wyroby i przedmioty użytkowe z bursztynu.
Obecnie muzeum mieści się w nowej lokalizacji, w Wielkim Młynie na Starym Mieście – zabytkowym obiekcie średniowiecznej architektury, zbudowanym około 1350 r. przez Krzyżaków, który sam w sobie stanowi ciekawą, historyczną atrakcję turystyczną.

Więcej na stronie Muzeum Bursztynu.

Sołdek

Sołdek – pierwszy pełnomorski statek zbudowany w całości przez polski przemysł stoczniowy po II wojnie światowej!

Ponad 1500 rejsów, 3,5 miliona ton ładunków, 60 portów w Europie! Dziś Sołdek to jeden z najcenniejszych zabytków Muzeum Morskiego w Gdańsku, a także jedyny na świecie zachowany rudowęglowiec z napędem parowym. Zwiedzicie go od kotłowni, aż po mostek kapitański! Co roku na jego pokładzie gości nawet 80 tysięcy turystów! Ahoj przygodo!

Największy ceglany kościół

Bazylika Mariacka w Gdańsku jest największą ceglaną świątynią na świecie. Kamień węgielny pod jej budowę położono 23 marca 1343 roku – wzmiankę o tym wydarzeniu znajdziemy na tablicy umieszczonej przy wejściu do zakrystii. Budowa odbywała się etapami przez 159 lat. W 1502 roku mistrz krzyżacki Henryk Hetzel położył ostatnią cegłę sklepienia.
Na wyposażeniu Bazyliki Mariackiej znajdziemy wiele cennych zabytków. Na uwagę zasługuje Ołtarz Koronacji Najświętszej Marii Panny – późnogotycki, przypisywany Mistrzowi Michałowi z Augsburga. Warto też zwrócić uwagę na zegar astronomiczny – najcenniejszy w Europie – wykonany przez Hansa Düringera z Torunia w latach 1464–1470. Zegar ma ponad 14 m wysokości i w XV w. był największym na świecie.

Amber Sky w Gdańsku

Wysoki na 50 m, ważący 440 ton, diabelsko wielki młyn Amber Sky jest atrakcją Trójmiasta. Wyposażono go w 36 klimatyzowanych gondoli, mogących pomieścić po 6 śmiałków każda. Jeżeli nie próbowaliście, to być może nadszedł najlepszy czas by odwiedzić Gdańsk i Amber Sky!

Znajduje się on na Ołowiance, tuż obok popularnego punktu do zdjęć z napisem GDAŃSK. Zresztą trudno tu nie trafić. Diabelski Młyn widoczny jest już z odległych dzielnic miasta. Czas jazdy to około 15 minut.

Dar Pomorza

Dar Pomorza to piękna fregata, niegdyś pływająca po dalekich morzach, a dzisiaj będąca statkiem muzeum, zacumowanym przy Molo Południowym w Gdyni. W trakcie 50 lat służby, statek przepłynął blisko milion kilometrów (509 mil morskich), był pierwszym statkiem polskiej bandery, który opłynął kulę ziemską. Wyszkolono na nim 13000 żeglarzy.

Podczas pobytu w Trójmieście, warto odwiedzić tę ”pływającą legendę” i dowiedzieć się o niej więcej. Zwiedzanie zajmie nam około 40 minut.

Molo w Sopocie

Pierwszy pomost zbudowany został przez lekarza wojsk napoleońskich Jerzego Haffnera (zwanego też „wesołym doktorkiem”). Liczył 31,5 m długości i był demontowany na zimę w obawie przed uszkodzeniem przez kry lodowe. W kolejnych etapach rozbudowano go – najpierw do długości 150 m, następnie 315 m. Pierwotnie pełnił funkcję lokalnej przystani, z czasem przekształcił się w popularny obiekt imprezowy.

Od 1927 roku Sopockie Molo liczy 511,5 m długości i jest najdłuższym drewnianym molo w Europie oraz główną atrakcją miasta, odwiedzaną rokrocznie przez blisko 1 100 000 turystów.

Twierdza Wisłoujście

Twierdza Wisłoujście, nazywana Bramą do Rzeczpospolitej, znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie półwyspu Westerplatte.

Jest najstarszą twierdzą na polskim wybrzeżu i unikatem w skali światowej, niestety wciąż mało znanym.

Pierwsza drewniana warownia istniała tu z pewnością już w XIV w. W roku 1482 na miejscu warowni wzniesiono murowaną cylindryczną wieżę, służącą do celów obronnych oraz jako latarnia morska. Ogień na jej szczycie wskazywał statkom drogę do portu.

W okresie wojny polsko-krzyżackiej, w latach 1518-21, wokół latarni pobudowano drewniane umocnienia, które w kolejnych wiekach modernizowano i przekształcano.

Obecnie Twierdza Wisłoujście znajduje się w zarządzie Muzeum Gdańska. Udostępniona jest do zwiedzania w okresie od 1 maja do 30 września.

Marsz Śledzia

Słyszeliście o marszu śledzia?
Są to zawody sportowe, ale rywalizację między zawodnikami zastępuje współpraca i dobra zabawa. Impreza ma miejsce na płyciźnie zatoki Puckiej – łączącej Hel ze stałym lądem w Rewie.

Zawody rozgrywają się w czterech etapach:

  • “Etap wiary” – wejście do wody i stopniowe oddalanie się od brzegu półwyspu Helskiego. Po około 700 m woda staje się na tyle głęboka, że na chwilę traci się grunt pod stopami.
  • “Etap syndrom Mojżesza” – marsz w wodzie po kolana, a potem po wąskim pasku suchej ziemi, jak biblijny Mojżesz, “mając mur z wód po prawej i lewej stronie”. Zawodnicy mijają wystające z wody wraki statków (niczym zatopione rydwany faraona), w tym wrak okrętu podwodnego ORP Kujawiak.
  • “Etap próby” – każdy uczestnik zjada specjalnie przyrządzonego śledzia, popijając go marynarskim napojem. Wszystko po to, by móc z odwagą stawić czoła ostatniemu wyzwaniu.
  • “Etap byle do brzegu” – to już prawdziwa walka o przetrwanie. Uczestnicy płynąc muszą pokonać kilometrowy sztuczny przekop w mieliznach. Są tu ciągnięci na linie przez kutry rybackie. Motywacją do utrzymania się na powierzchni wody, jest widoczny w oddali brzeg.

Płycizna ciągnąca się łukiem pomiędzy Kuźnicą Morską i Rewą jest naturalnym piaszczystym wałem – zatopioną mierzeją utworzoną pomiędzy obecnym Zalewem Puckim (zwanym Małym Morzem) oraz Zatoką Pucką.

Więcej informacji oraz terminarz zawodów na: www.marszsledzia.pl

Zdj. materiał prasowy organizatora.

Szlakiem polskich latarni morskich

Szlak polskich latarni morskich to propozycja dla miłośników ciekawostek architektonicznych, jak również dla wszystkich tych, którzy spędzają urlop nad Morzem Bałtyckim.

Wzdłuż polskiego wybrzeża usytuowanych jest 17 latarni, a każda z nich jest urokliwa i niepowtarzalna. Każdy z tych obiektów ma też swoją historię związaną z wybrzeżem, jego mieszkańcami i żeglugą bałtycką. Warto oderwać się na chwilę od plażowania i zwiedzić choć niektóre z nich.

Cały szlak prowadzący od Świnoujścia do Krynicy Morskiej liczy ponad 600 km i najszybciej jest go pokonać samochodem.

Dla miłośników aktywnego zwiedzania, dobrym rozwiązaniem będą również wycieczki rowerowe lub spacery do pobliskich latarni.

www.latarnie.pl

Czas na morsowanie – wzmocnienie i energia

Kąpiele w zimnej wodzie z roku na rok zyskują coraz więcej zwolenników. To świetny sposób na wzmocnienie organizmu, zadbanie o naszą odporność, a przede wszystkim duża dawka pozytywnej energii.

W Polsce jest wiele miejsc idealnych do morsowania. Można znaleźć ich nawet kilkaset (mapy morsowanie znajdziesz w Internecie). Najbardziej oczywiste jest wybrzeże Bałtyku, ale również liczne jeziora, zalewy i inne zbiorniki wodne nadają się do zimowych kąpieli.
Pomimo wielu korzyści zdrowotnych, przed rozpoczęciem morsowania należy skonsultować się z lekarzem. Kąpiele najlepiej zażywać w większej grupie, dlatego dobrym pomysłem jest dołączenie do klubu morsów, gdzie będziemy pod okiem doświadczonych uczestników kąpieli.

Kto i gdzie morsuje?
– Olsztyński Klub Morsów „Iglo” (plaża w Kortowie, Olsztyn)
– Morsy Warszawa (Jezioro Czerniakowskie, Warszawa)
– Morsy z Radomia (zalew w Borkach, Radom)
– Morsy w Łodzi (Arturówek, Łodzi)
– Morsy Poznań oraz Złotniki Morsują (Jezioro Kierskie, k. Poznania)
– Klub Morsów „Morświn” (Świnoujście)
– Kołobrzeski Klub Morsów (Kołobrzeg)
– Gdański Klub Morsów (Jelitkowo, Gdańsk)

Sezon na morsowanie trwa od jesieni do wiosny. Zatem, kto jeszcze nie wypróbował taj atrakcji nadal ma okazję wskoczyć do lodowatej wody w tym sezonie.

Ferie na nartach, z widokiem na morze

Sezon narciarski w pełni. Spragnieni wrażeń amatorzy sportów zimowych ruszyli na stoki, oblegając najpopularniejsze górskie destynacje. A może by tak pojechać na narty w odwrotnym kierunku? Wszak zimą na Wybrzeżu można spędzać czas tak samo aktywnie jak w górach! Kaszubskie stoki urzekają wspaniałymi warunkami do jazdy oraz niepowtarzalną morską panoramą, a trasy są idealne zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy czy snowboardzistów. Ci zaś, którzy szukają alternatywy dla tradycyjnego narciarstwa mogą je zamienić na snow zorbing lub snow tubing. Ferie nad morzem będą więc świetnym pomysłem dla każdego – niezależnie od tego, czy pragnie spędzać czas aktywnie, czy woli spokojne spacery i pełne jodu powietrze.

Z wizytą u Heweliusza – Centrum Hevelianum

Dziś zabieramy Cię w miejsce gdzie historia spotyka nowoczesność, a nauka przyjemnie łączy się z rozrywką.

W siedemnastowiecznym forcie, na wzniesieniu Góra Gradowa, w centrum Gdańska znajduje się Hevelianum – centrum edukacyjno-rozrywkowe, gdzie można odbyć podróż do gwiazd, wejść do oka cyklonu, a także bezpiecznie pobawić się prądem.

W ofercie Hevelianum znajduje się mnóstwo atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Poza atrakcjami wewnątrz centrum Hevelianum polecamy również czas na świeżym powietrzu i cieszenie się zielenią otaczającego terenu i pięknymi widokami z Góry Gradowej.

Najpiękniejsze jarmarki świąteczne w Polsce

Tradycja świątecznych jarmarków na stałe już zawitała do krajów europejskich, w tym również do Polski. Targi świąteczne to okazja do zakupów oryginalnych świątecznych wyrobów i rękodzieła miejscowych i przyjezdnych rzemieślników, jak również skosztowania lokalnych specjałów. To również okazja do radosnych spotkań z rodziną lub przyjaciółmi w magicznej, świątecznej atmosferze.

W Polsce najstarszy targ świąteczny odbywa się w Krakowie, na Rynku Głównym, gdzie obok świątecznych zakupów można wziąć udział w licznych imprezach towarzyszących. Główną atrakcją jest tu organizowany od lat barwny Korowód Kolędniczy.
W Warszawie świąteczny jarmark corocznie zdobi Stare Miasto. Świąteczną, rodzinną atmosferę zapewniają tu stragany pełne smakołyków wyrobów artystycznych oraz prezentów, zaś przy Pomniku Syrenki można poślizgać się na lodowisku i rozgrzać świątecznymi specjałami.
W Gdańsku natomiast niezwykły świąteczny klimat można poczuć w jego historycznym centrum, na Targu Węglowym i okolicznych uliczkach, które ozdobiono mnóstwem iluminacji, figur oraz choinkami. Atrakcją są tu tematyczne zakątki, w tym Mikołajowy Zakątek.
Niezwykły i zachwycający jarmark świąteczny organizowany jest również we Wrocławiu. To jeden z piękniejszych targów oferujący niezwykłe atrakcje w bajkowej scenerii, w tym karuzelę dla najmłodszych. Także Poznań ma wiele do zaoferowania swoim corocznym targiem pod nazwą Betlejem Poznańskim, gdzie na odwiedzających czekają m.in. liczne świąteczne stragany, występy artystyczne i atrakcje dla dzieci.

Zapraszamy!

 

 

Gdańsk – nowoczesność i bogata historia

Gdańsk daje wiele możliwości. To duże, portowe miasto leżące w północnej Polsce, bezpośrednio nad Morzem Bałtyckim, które wraz z Gdynią i Sopotem tworzą Trójmiasto.

To miejsce dla osób aktywnych, ale też zainteresowanych wielowiekową historią i marynistyką. Znajdziemy tu wiele zabytków i atrakcji kulturalnych, jak również piękne, piaszczyste plaże. Warto też odkrywać Gdańsk od strony wody.

Więcej informacji o Gdańsku i jego atrakcjach znajdziesz na:
Polska Travel – Gdańsk

Europejskie Centrum Solidarności

Jeśli planujecie wizytę w hotelu Hampton by Hilton Gdańsk Airport lub w obiekcie Golden Tulip Gdańsk Residence, zaplanujcie wycieczkę do Europejskiego Centrum Solidarności.

To nie tylko muzeum, ale również nowoczesne centrum kulturalne, które przeniesie Was w czasy przemian ustrojowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Obiekt jest hołdem dla historii ruchu Solidarności. Zobaczycie w nim autentyczne eksponaty tej epoki i dowiecie się, jak odwaga zwykłych ludzi zmieniła bieg historii. Interaktywne wystawy i multimedialne prezentacje sprawiają, że zwiedzanie jest fascynujące dla osób w każdym wieku. Dodatkowo, na ostatnim piętrze tego nowoczesnego budynku znajduje się taras, z którego roztacza się panoramiczny widok na miasto i stocznię.

ECS to miejsce pełne inspiracji i refleksji, które pokazuje, jak ważna jest jedność i dążenie do wolności. Nie przegapcie tej wyjątkowej atrakcji podczas pobytu w Gdańsku!

Kaszubski Park Etnograficzny we Wdzydzach

Odkryj najstarsze w Polsce muzeum na wolnym powietrzu, założone w 1906 r. przez małżeństwo Gulgowskich, w XVIII-wiecznej kaszubskiej chałupie, odkupionej od miejscowego gospodarza.
Dziś znajdziemy tu ponad zabytkowych obiektów architektury wiejskiej: tradycyjne zagrody chłopskie, szlacheckie dworki, starą wiejską szkołę, kościoły, wiatraki i wiele więcej.
Kaszubski Park Etnograficzny we Wdzydzach nie tylko zachwyca historycznymi budowlami i przedmiotami, oferuje również bogaty program edukacyjny: pokazy dawnych rzemiosł, warsztaty muzealne inspirowane regionalnym kalendarzem obrzędowym, widowiska oraz interaktywną wystawę dla dzieci.

Oferty specjalne

Pokoje

Hotel dysponuje 116 komfortowymi pokojami z których każdy jest klimatyzowany, ma telewizor, miejsce do pracy, łazienkę oraz dostęp do szybkiego internetu. Ponadto w pokojach znajduje się żelazko oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Goście w zależności od preferencji mogą wybrać pomiędzy 3 rodzajami pokoi.

 

Zobacz więcej
2 Gości
Pokój dwuosobowy z podwójnym łóżkiem
20 m2
Do 2 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

Żelazko, sejf.

 

Akcesoria na życzenie :

 

 

2 Gości
Pokój dwuosobowy przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych
20 m2
Do 2 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

Żelazko, sejf.

 

Akcesoria na życzenie :

 

 

2 Gości
Pokój dwuosobowy z dodatkową sofą
20 m2
Do 3 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

Żelazko, sejf.

 

Akcesoria na życzenie :

 

 

Restauracje i bary

UWAGA! Dostępność usług gastronomicznych zgodnie z aktualnymi wytycznymi epidemiologicznymi.

 

Zobacz więcej
Hub bar
polska, międzynarodowa
Pn-Nd
6:00-23:00
Hub bar to przestrzeń w której codziennie w godzinach 6:00-10:00 w tygodniu oraz 6:00-11:00 w weekendy goście mogą zjeść doskonałe śniadanie. Po południu zapraszamy do restauracji hotelowej serwującej dania kuchni polskiej i międzynarodowej.

 

 

Snack Bar
alkohol, przekąski
Pn-Nd
24h

 

 

Relaks

UWAGA! Dostępność usług wellness zgodnie z aktualnymi wytycznymi epidemiologicznymi.

 

Zobacz więcej
Siłownia

Siłownia dostępna całodobowo dla gości hotelowych.

 

Sale konferencyjne

Przestrzeń konferencyjna w Hampton by Hilton Gdańsk Airport to doskonałe miejsce do organizacji szkoleń i warsztatów. Do dyspozycji organizatorów jest jedna sala konferencyjna wyposażona w sprzęt audio-wideo. Dodatkowo goście mają dostęp do centrum biznesowego w której mogą spokojnie popracować.

 

Zobacz więcej
Sala konferencyjna
Do 35 Osób
55 m2

Przestronna sala konferencyjna, idealna do organizacji szkoleń lub warsztatów. Wyposażona w nowoczesny sprzęt audio-wideo oraz szybkie łącze internetowe.

 

Ustawienia stołów
Teatralne
35
Podkowa
20
Szkolne
18

Dojazd i kontakt

 

 

Zobacz więcej
Jak dojechać ?
Lotnisko: 200 m
Dworzec PKP: 300 m
Dworzec PKS: 300 m
Dane kontaktowe
Hampton by Hilton Gdańsk Airport
Juliusza Słowackiego 220
80-298 Gdańsk
pomorskie
Ważne informacje
Doba hotelowa
14:00-12:00
właściciel obiektu
POLSKI HOLDING HOTELOWY SP. Z O.O.
Skontaktuj się
{{ showError(errors.items, 'hotel_name', '') }}
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Polski Holding Hotelowy sp. z o.o, z siedzibą w Warszawie ul., Komitetu Obrony Robotników 39G, 02-148 Warszawa oraz jej spółki zależne (PHH Hotele sp. z o.o, z siedzibą w Warszawie ul. Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa; Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Usług Turystycznych sp. z o.o., z siedzibą w Katowicach, Aleja Wojciecha Korfantego 9, 40-951 Katowice; PHN PROPERTY MANAGEMENT sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Al. Jana Pawła 12 lok. V/24, 00-124 Warszawa; INTERFERIE S.A z siedzibą w Legnicy, ul. Chojnowska 41, 59-220 Legnica; Interferie Medical SPA Sp. z o.o. z siedzibą w Legnicy, ul. Chojnowska 41, 59-220 Legnica; Geovita S.A. z siedzibą w Jadwisin gm. Serock, ul. Ogrodowa 31, 05 – 140 Jadwisin gm. Serock; Elbest sp. z o.o. z siedzibą w Bełchatowie, przy ul. 1 Maja 63, 97-400 Bełchatów; Przedsiębiorstwo Usługowe „Holtur” Sp. z o.o. w Kołobrzegu, ul. Koszalińska 72 78-100 Kołobrzeg) informacji handlowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących (telefony, komputery, smartfony, tablety itp.) dla celów marketingu bezpośredniego, tj. przy wykorzystaniu następujących kanałów komunikacji:*
{{ showError(errors.items, 'comunicationCanaladresemail', '') }}
{{ showError(errors.items, 'comunicationCanalnumertelefonu', '') }}
{{ showError(errors.items, 'comunicationCanalSMS', '') }}
{{ showError(errors.items, 'acceptedPolitykaPrywatnosci', '') }}
Zarezerwuj swój pobyt
w Hampton by Hilton Gdańsk Airport
Data przyjazdu
Data wyjazdu
Pokoje
Liczba osób
Liczba dzieci
Kod promocyjny