pl

Hotel Krynica

O obiekcie

Hotel Krynica**** położony jest w Krynicy Zdroju, na zielonym zboczu Góry Krzyżowej. Obiekt dysponuje 280 miejscami noclegowymi w 144 pokojach o zróżnicowanym standardzie. Z okien pokoi podziwiać można urokliwą panoramę ponad 200-letniego uzdrowiska lub imponującą Górę Krzyżową.
W hotelu pomyślano o każdym szczególe decydującym o udanym wypoczynku, a szeroki wachlarz atrakcji daje niezliczone możliwości Gościom poszukującym relaksu.
Profesjonalna obsługa, przyjazna atmosfera i różnorodność świadczonych przez nas usług, zapewnią Państwu niezapomniane wrażenia oraz doskonałe warunki pobytu.

Zobacz więcej
Walory obiektu
urokliwa panorama
strefa SPA&WELLNES
klub fitness
sala zabaw dla dzieci
bliskość wyciągu narciarskiego
Klub "U Stonsów"
Inspiracje turystyczne w okolicy

Krynica-Zdrój – perła polskich uzdrowisk

Urokliwie położone miasteczko pośród wzgórz Beskidu Sądeckiego w dolinie rzeki Kryniczanki.
Czytaj

Matejko z Krynicy

Charakterystyczna, błękitna willa "Romanówka" ozdabiająca krynicki bulwar, wyglądająca trochę jak domek dla lalek, do lat 70-tych XX w. pełniła funkcję pensjonatu. Dziś udostępniona jest zwiedzającym, mieści się w niej Muzeum Nikifora Krynickiego.
Czytaj

Góra Parkowa

Kolej linowo-terenowa na Górę Parkową w Krynicy-Zdroju została wybudowana w 1937 roku jako pierwsza w Polsce linia tego typu. Po remoncie w 2022 roku, obiekt odzyskał dawny blask. Wciąż te same, ponad 85-letnie wagony (po niewielkiej modernizacji) wożą turystów w górę i w dół.
Czytaj

Jaworzyna Krynicka

Aktywni turyści odwiedzający Krynicę, z pewnością za jeden z naturalnych kierunków swoich pieszych wycieczek obiorą Jaworzynę Krynicką (1114m n.p.m.). Osoby o nieco słabszej kondycji, dojadą na szczyt nowoczesną koleją gondolową. Warto!
Czytaj

Wieża widokowa w Krynicy Zdroju

Wieża widokowa w Krynicy Zdroju i prowadząca do niej ścieżka w koronach drzew są pierwszym tego typu obiektem w Polsce i jedną z największych atrakcji regionu.
Czytaj

Zabytkowe cerkwie Łemkowskie

Krynicki Szlak Cerkwi Łemkowskich w Beskidzie Sądeckim obejmuje 11 charakterystycznych budowli, typu zachodnio-łemkowskiego, w większości drewnianych, rozlokowanych na terenach gminy Krynica Zdrój.
Czytaj

Źródła „Muszynianki”

Dają orzeźwienie w upalne dni, są nie tylko przepyszne, ale i zdrowe. Już kronikarz Jan Długosz opisywał przed wiekami lecznicze właściwości źródeł w Muszynie (Beskid Sądecki).
Czytaj

Rezerwat Las Lipowy

Rezerwat Las Lipowy obok Muszyny powołano w 1919 roku jako jeden z pierwszych rezerwatów przyrody II Rzeczypospolitej.
Czytaj

Radziejowa (1266 m n.p.m.)

Radziejowa to najwyższy szczyt Beskidu Sądeckiego. Dzięki drewnianej wieży (przy dobrej pogodzie) podziwiać stąd możemy widok na Beskidy Żywiecki, Pieniny, Gorce, a nawet odległe Tatry.
Czytaj

Pijałki

Porcelanowa pijałka, bez której nie mógł się obyć żaden kuracjusz odwiedzający w okresie międzywojennym górskie uzdrowisko.  Ten wyposażony w specjalną rurkę dzbanek, wymusza picie wody małymi łykami, co umożliwia docenienie jej walorów zdrowotnych i smakowych. 
Czytaj

Zamek w Muszynie

Legenda głosi, że w podziemiach pod zamkiem znajduje się ukryta ogromna sala z zaklętymi kamiennym snem rycerzami, którzy budzą się co roku – w Niedzielę Palmową – by ucztować i znów zamienić się w głazy. Kiedyś mają ożyć i połączyć siły z tatrzańskimi skamieniałymi rycerzami, by bronić w granic Rzeczypospolitej.
Czytaj
Krynica-Zdrój – perła polskich uzdrowisk

Krynica-Zdrój to urokliwe miasteczko położone pośród wzgórz Beskidu Sądeckiego w dolinie rzeki Kryniczanki. Od przeszło 200 lat przyjeżdżają tu kuracjusze, korzystający z leczniczych właściwości bogatej w mikroelementy wody, wypływającej na powierzchnię z tutejszych źródeł.

Prężny rozwój miasta nastąpił pod koniec XIX w. Wówczas to Krynica stała się jednym z najmodniejszych ośrodków ekskluzywnego wypoczynku w skali Europy. Bywali tu m.in.: Jan Matejko, Henryk Sienkiewicz, Helena Modrzejewska, Władysław Reymont, Józef Piłsudski, Julian Tuwim i Jan Kiepura.

Miejscowość jest także świetną destynacją dla narciarzy, korzystających z licznych, nowoczesnych wyciągów. W lecie przy krynickim Deptaku tętni życie kulturalne. Wiosną i jesienią miasto przyciąga kolorami bukowych parków i lasów Beskidu Sądeckiego.

Jedną z najnowszych atrakcji turystycznych jest 50-metrowa wieża widokowa Słotwiny i prowadząca do niej, ponad kilometrowa, ścieżka w koronach drzew.

Więcej informacji o Krynicy-Zdroju: www.polska.travel

Matejko z Krynicy

Charakterystyczna, błękitna willa „Romanówka” ozdabiająca krynicki bulwar, wyglądająca trochę jak domek dla lalek, do lat 70-tych XX w. pełniła funkcję pensjonatu. Dziś udostępniona jest zwiedzającym, mieści się w niej Muzeum Nikifora Krynickiego. Znajdziemy tu prace oraz pamiątki po Epifaniuszu Drowniaku, bo tak brzmiało oryginalne imię artysty.

Nikifor, który czasem podpisywał też swoje prace jako „Matejko”, przez większość życia sprzedawał rysunki przy krynickim bulwarze, a cały jego warsztat mieścił się w małej drewnianej walizeczce. Ubogi, wątłego zdrowia, samotny, półanalfabeta, charakteryzował się przy tym ogromną determinacją do realizacji swojej pasji tworzenia. Liczbę namalowanych przez niego rysunków szacuje się na 30-40 tysięcy.

Dziś krytycy sztuki piszą zgodnie o jego fenomenalnej intuicji plastycznej i o perfekcyjnym wyczuciu perspektywy oraz koloru. Poruszające rysunki Nikifora, inspirują, zachwycają prostotą i wrażliwością. Artysta, zaliczany jest do grona najwybitniejszych twórców „sztuki naiwnej” w Europie, jest też najbardziej rozpoznawalnym w świecie malarzem nieprofesjonalnym, którego prace prezentowane były w galeriach Paryża, Brukseli czy Nowego Jorku.

Góra Parkowa

Kolej linowo-terenowa na Górę Parkową w Krynicy-Zdroju została wybudowana w 1937 roku jako pierwsza w Polsce linia tego typu.
Po remoncie w 2022 roku, obiekt odzyskał dawny blask. Wciąż te same, ponad 85-letnie wagony (po niewielkiej modernizacji) wożą turystów niestrudzenie w górę i w dół.
Podczas trwającej trzy minuty przejażdżki, można zobaczyć fragmenty starego toru saneczkowego z 1929 roku, nacieszyć oko 200-letnim starodrzewem Parku Zdrojowego, lub wśród lasów zaobserwować sarny, dla których Góra Parkowa jest domem.

Jaworzyna Krynicka

Aktywni turyści odwiedzający Krynicę, z pewnością za jeden z naturalnych kierunków swoich pieszych wycieczek obiorą Jaworzynę Krynicką (1114m n.p.m.). Osoby o nieco słabszej kondycji, dojadą na szczyt nowoczesną koleją gondolową. Warto! Z wierzchołka Jaworzyny Krynickiej roztacza się przepiękna panorama na Beskid Sądecki i Niski.

Zimą góra staje się narciarską mekką. Znajduje się tu jeden z największych w Polsce systemów wyciągów. Łączna długość tras zjazdowych przekracza 8 km, a najdłuższa z tras liczy 2,6 km i jest w całości oświetlona. Spośród innych stacji narciarskich Jaworzynę Krynicką wyróżniają wyjątkowe walory krajobrazowe oraz bardzo ciekawa, przemyślana aranżacja szlaków zjazdowych.

Wieża widokowa w Krynicy Zdroju

Wieża widokowa w Krynicy Zdroju i prowadząca do niej ścieżka w koronach drzew są pierwszym tego typu obiektem w Polsce i jedną z największych atrakcji regionu. Drewniana konstrukcja o wysokości 50 m, podtrzymywana jest przez 18 wież wsporczych i 87 słupów. Dzięki specjalnym interaktywnym instalacjom i tablicom edukacyjnym rozmieszczonym na trasie spaceru, można wiele dowiedzieć się o okolicznej przyrodzie oraz historii regionu. Dodatkową atrakcją obiektu, jest 60 metrowa zjeżdżalnia.

Zabytkowe cerkwie Łemkowskie

Krynicki Szlak Cerkwi Łemkowskich w Beskidzie Sądeckim obejmuje 11 charakterystycznych budowli, typu zachodnio-łemkowskiego, w większości drewnianych, rozlokowanych na terenach gminy Krynica Zdrój. Cerkwie są śladem ludu pochodzenia rusińsko-wołoskiego zamieszkującego te tereny, aż do wysiedleń, które miały miejsce w latach 1947-1950 – tzw. „operacja Wisła”.
Szlak stanowi pętlę, przebiegającą przez miejscowości: Krynica-Zdrój, Berest, Polany, Piorunka, Czyrna, Mochnaczka, Tylicz i Muszynka. Cerkwie, które można zwiedzać zostały zbudowane na przełomie XVIII-XIX wieku. W obiektach pozostał niezmieniony – oryginalny wystrój cerkiewny, choć w większości są one użytkowane już jako kościoły rzymskokatolickie.

Na zwiedzanie cerkwi i poszukiwanie innych śladów bytności Łemków, warto poświęcić nawet cały dzień.

Źródła „Muszynianki”

Dają orzeźwienie w upalne dni, są nie tylko przepyszne, ale i zdrowe. Już kronikarz Jan Długosz opisywał przed wiekami lecznicze właściwości źródeł w Muszynie (Beskid Sądecki).
Na terenie górskiego uzdrowiska znajdziemy aż 19, czynnych sezonowo, pijalni wód mineralnych. 13 z nich łączy Rowerowy Szlak Wód Mineralnych Muszyna. Na jego trasie zobaczyć możemy także największe atrakcje regionu: Ogrody Sensoryczne i Ogrody Biblijne, ruiny średniowiecznego zamku, największą w Polsce mofetę (miejsce, w którym spod ziemi wydobywa się gaz, świadczący o płytkiej aktywności wulkanicznej).
Szlak rowerowy oznaczono kolorem czerwonym, jego autorzy zaprojektowali po drodze 13 przystanków, na których można zregenerować siły i zakosztować wody, bogatej w cenne pierwiastki i minerały.

Rezerwat Las Lipowy

Rezerwat Las Lipowy obok Muszyny powołano w 1919 roku jako jeden z pierwszych rezerwatów przyrody II Rzeczypospolitej.

Obecnie znajduje się on na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego i obejmuje stoki góry Mikowa. Rozciąga się na powierzchni aż 100,38 ha. Ochroną obejmuje między innymi przepiękny drzewostan, wśród którego znajdziemy 200-letnie lipy, ponadto stanowiska lęgowe rzadko występujących płazów, a wiosną bezpośrednio przy ścieżce dostrzec możemy kwitnącego wawrzynka wilcze łyko (jedną z najbardziej trujących roślin w Polsce – 10 owoców wawrzynka jest w stanie doprowadzić do śmierci dorosłego człowieka).

Przez rezerwat przebiega 4,2 km ścieżka spacerowo-edukacyjna. Na jej przebycie warto zaplanować 2-3 godziny. Początkowe podejście jest dość strome, potem droga trawersuje już łagodne po zboczu. Trzeba odrobiny samozaparcia lub szczęścia, aby znaleźć na trasie najciekawszą ozdobę tutejszej przyrody – salamandrę plamistą. Te śmiesznie nakrapiane płazy odnajdziemy w miejscach wilgotnych, zacienionych, obok zbiorników stojącej wody. Szczególnie łatwo wypatrzyć je podczas jesiennych godów oraz wiosną, gdy wędrują do płytkich rozlewisk strumienia, by urodzić młode larwy.

Radziejowa (1266 m n.p.m.)

Radziejowa (1266 m n.p.m.) to najwyższy szczyt Beskidu Sądeckiego.
Dzięki drewnianej wieży (przy dobrej pogodzie) podziwiać stąd możemy widok na Beskidy Żywiecki, Pieniny, Gorce, a nawet odległe Tatry.
Według ludowych podań, szczyt był ulubionym miejscem spotkań miejscowych zbójników, którzy na stokach Radziejowej mieli swoje ziemianki. To tu ukrywali łupy i planowali kolejne napady na zamożnych kupców. Krążą też pogłoski o zbójnickim testamencie, nieznanej treści, ukrytym gdzieś na wierzchołku góry. Wielokrotnie już poszukiwacze skarbów penetrowali stoki Radziejowej – bezskutecznie.
Prócz zbójców oraz poszukiwaczy skarbów, górę upodobali sobie także zwyczajni turyści, a zimą narciarze skiturowi. Najłatwiejszy i najkrótszy szlak na szczyt prowadzi z Obidzy i Przełęczy Gromadzkiej. Ruszamy?

Pijałki

Porcelanowa pijałka, bez której nie mógł się obyć żaden kuracjusz odwiedzający w okresie międzywojennym górskie uzdrowisko.
Ten wyposażony w specjalną rurkę dzbanek, wymusza picie wody małymi łykami, co umożliwia docenienie jej walorów zdrowotnych i smakowych.
Najsłynniejsze pijałki dla polskich uzdrowisk produkowane były przez Zakłady Porcelany z Ćmielowa.
Pięknie wykonane, stawały się popularną ozdobą domowych kredensów, przypominając kuracjuszom o udanym sanatoryjnym turnusie.
Dziś też, wybierając się do Krynicy-Zdrój, Muszyny lub Lądka-Zdroju, wygrzebmy ten nieco zapomniany artefakt z domowych zakamarków.
Jeśli nie mamy jeszcze pijałki, zawsze możemy kupić ją na miejscu w uzdrowisku. Pijałki te są nie tylko bardzo funkcjonalne,  ale pozwalają też przenieść się myślami do eleganckich czasów rozkwitu sanatoriów, w których coroczne turnusy zdrowotne były popularnym sposobem zagospodarowania czasu, przeznaczonego na odpoczynek.

Zamek w Muszynie

Legenda głosi, że w podziemiach pod zamkiem znajduje się ukryta ogromna sala z zaklętymi kamiennym snem rycerzami, którzy budzą się co roku – w Niedzielę Palmową – by ucztować i znów zamienić się w głazy. Kiedyś mają ożyć i połączyć siły z tatrzańskimi skamieniałymi rycerzami, by bronić w granic Rzeczypospolitej. Do dnia dzisiejszego, mimo trwających tu dwukrotnie prac wykopaliskowych, nie odnaleziono tych lochów.

Zamek w Muszynie, położony wśród malowniczych wzgórz Beskidu Sądeckiego, pochodzi z XIV w. Wcześniej istniało tu prawdopodobnie drewniane grodzisko, strzegące szlaku handlowego i granicy z Węgrami. Fortyfikacja funkcjonowała do połowy XVII w. potem popadła w ruinę.

W 2023 r. w jego mury wróciło życie. Po trwającym trzy lata remoncie, w południowej części zrewitalizowanych ruin zamku, na miejscu dawnej, letniej rezydencji biskupów Krakowskich, funkcjonuje sala wystawiennicza, a na jej dachu taras widokowy, z którego roztacza się piękna panorama na Muszynę i jej okolice.

Oferty specjalne

majówka
Krynica-Zdrój

Długi weekend majowy to idealny czas, by spędzić go z całą rodziną.

Nic tak nie cieszy, jak wspólnie spędzone chwile, kiedy emocje i radość zamieniają się w dobre wspomnienia.

pokój zabaw dla dzieci
biesiada grillowa
dyskoteka z Dj-em
wieczory filmowe
kreatywne warsztaty dla dzieci
basen, jacuzzi, sauna, łaźnia parowa
studio fitness
Hotel Krynica
Cena od
320 zł/osoba/doba
wiosna
Krynica-Zdrój

Koniec zimy i piękna pogoda kuszą możliwościami pieszych wędrówek. Wiosna to idealna okazja do aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Zaplanuj już dziś swój wiosenny pobyt w Hotelu Krynica. 

pokój zabaw dla dzieci
dyskoteka z Dj-em
basen, jacuzzi, sauna
kompleks saun
studio fitness
specjalne rabaty na dodatkowe usługi
Hotel Krynica
Cena od
280 zł/doba/os.
Boże Ciało
Krynica-Zdrój

Polskie góry są piękne o każdej porze roku, ale późną wiosną są wyjątkowe… wszystko wokół jest w pełni rozkwitu, a zieleń bujna i energetyczna. Poznaj naszą ofertę i już dziś zaplanuj swój długi weekend!

pokój zabaw dla dzieci
biesiada grillowa
kreatywne warsztaty dla dzieci
wieczory filmowe
zabawy z okazji Dnia Dziecka
basen, jacuzzi, łaźnia parowa, kompleks saun
studio fitness
Hotel Krynica
Cena od
320 zł/osoba/doba

Pokoje

Hotel Krynica**** dysponuje 280 miejscami noclegowymi w 144 pokojach o zróżnicowanym standardzie. W hotelu znajduje się 8 pokoi 1-os. standard, w tym 4 przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, 117 pokoi 2-os. standard, 11 pokoi 2-os. LUX, 7 apartamentów standard oraz 1 apartament LUX. Z okien pokoi podziwiać można urokliwą panoramę ponad 200-letniego uzdrowiska lub imponującą Górę Krzyżową.

Zobacz więcej
1 Gości
Pokój 1-os. standard
24 m2
Do 1 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

sejf, kosmetyki do pielęgnacji, kapcie hotelowe, suszarka do włosów, ręczniki, szlafrok

Akcesoria na życzenie:
podgrzewacz do butelek, wanienka dla dziecka, łóżeczko turystyczne, pościel do łóżeczka, niania elektroniczna, deska do prasowania, żelazko

 

Akcesoria na życzenie :

W pokoju znajduje się pojedyncze łóżko.

2 Gości
Pokój 2-os. standard
24 m2
Do 3 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

sejf, kosmetyki do pielęgnacji, kapcie hotelowe, suszarka do włosów, ręczniki, szlafrok

Akcesoria na życzenie:
podgrzewacz do butelek, pościel do łóżeczka, niania elektroniczna, deska do prasowania, żelazko

Akcesoria na życzenie :

W pokoju znajdują się 2 osobne łóżka z możliwością wstawienia dostawki.

3 Gości
Pokój 2-os. typu LUX
39 m2
Do 5 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

sejf, kosmetyki do pielęgnacji, kapcie hotelowe, suszarka do włosów, ręczniki, szlafrok

Akcesoria na życzenie:
podgrzewacz do butelek, pościel do łóżeczka, niania elektroniczna, deska do prasowania, żelazko

Akcesoria na życzenie :

Pokój składa się z części wypoczynkowej dziennej z rozkładaną sofą oraz sypialni z łożem małżeńskim.

3 Gości
Apartament standard
50 m2
Do 6 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

sejf, kosmetyki do pielęgnacji, kapcie hotelowe, suszarka do włosów, ręczniki, szlafrok

Akcesoria na życzenie:
podgrzewacz do butelek, pościel do łóżeczka, niania elektroniczna, deska do prasowania, żelazko

Akcesoria na życzenie :

Pokój składa się z części wypoczynkowej dziennej z rozkładaną sofą oraz sypialni z łożem małżeńskim.

3 Gości
Apartament LUX
60 m2
Do 8 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

sejf, kosmetyki do pielęgnacji, kapcie hotelowe, suszarka do włosów, ręczniki, szlafrok

Akcesoria na życzenie:
podgrzewacz do butelek, pościel do łóżeczka, niania elektroniczna, deska do prasowania, żelazko

Akcesoria na życzenie :

Pokój składa się z części wypoczynkowej dziennej z rozkładaną sofą oraz sypialni z łożem małżeńskim.

Restauracje i bary

Zobacz więcej
Restauracja "Różana"
kuchnia polska
Pn-Nd
13:00-22:00.
O doznania kulinarne Gości w czasie wypoczynku oraz o jakość serwowanych dań dba nasz Szef Kuchni. Wykwintne menu kuchni polskiej, to znak rozpoznawczy hotelowej restauracji, zaś na smakoszy aromatycznej kawy i wyśmienitych deserów czeka lobby bar. Restauracja "Różana" czynna jest od pn. do nd. w godz. 13:00-22:00. Ostatnie zamówienia przyjmowane są do godz. 21:30. Śniadanie: od 7:00-10:00. Obiadokolacja: od 16:00-19:00
Klub "U Stonsów"
Pn-Nd
od godz. 18:00 do ostatniego Gościa
Szeroki wybór alkoholi, darts, bilard oraz projekcje filmów lub wydarzeń sportowych według programu. Czynny codziennie od godz. 18:00 do ostatniego Gościa.
Lobby Bar
Na smakoszy aromatycznej kawy i wyśmienitych deserów czeka lobby bar.

Relaks

W hotelu pomyślano o każdym szczególe decydującym o udanym wypoczynku – na poszukujących relaksu czeka kompleksowo wyposażone Centrum SPA z basenem, kompleksem saun i salą fitness. Strefa SPA otwarta jest od pn. – nd. od godz. 9:00 do 21:00.

Najmłodszych Gości ucieszy pełna atrakcji sala zabaw.

Zobacz więcej
Basen z przeciwprądem, jacuzzi, łaźnia parowa, sauna cedrowa i sosnowa
Gabinet masażu i kosmetyczny
Sala zabaw dla najmłodszych

Sale konferencyjne

Hotel Krynica**** do dyspozycji Gości oddaje zaplecze konferencyjne umożliwiające organizację wydarzeń dla 360 osób jednocześnie.

Zobacz więcej
Studio A lub B lub C (możliwość połączenia)
Do 100 Osób
88 m2

Studio A, B i C wyposażone są w podstawowy sprzęt konferencyjny (rzutniki, ekrany, flipcharty, nagłośnienie), Wi-Fi oraz klimatyzację.

Ustawienia stołów
układ teatralny
100
układ bankietowy
80
układ podkowa
45
układ szkolny
40
Studio A+B+C
Do 360 Osób
264 m2

Studio A, B i C wyposażone są w podstawowy sprzęt konferencyjny (rzutniki, ekrany, flipcharty, nagłośnienie), Wi-Fi oraz klimatyzację.

Ustawienia stołów
układ teatralny
320
układ bankietowy
360
układ podkowa
150
układ szkolny
120
Studio D
Do 25 Osób
31 m2

Studio D wyposażone jest w podstawowy sprzęt konferencyjny (rzutniki, ekrany, flipcharty, nagłośnienie), Wi-Fi oraz klimatyzację.

Ustawienia stołów
układ teatralny
20
układ bankietowy
25
układ podkowa
15
układ szkolny
20
Studio F
Do 50 Osób
48 m2

Studio F wyposażone jest w podstawowy sprzęt konferencyjny (rzutniki, ekrany, flipcharty, nagłośnienie), Wi-Fi oraz klimatyzację.

Ustawienia stołów
układ teatralny
40
układ bankietowy
50
układ podkowa
30
układ szkolny
20

Dojazd i kontakt

Zobacz więcej
Jak dojechać ?
Dworzec kolejowy: 2,7 km
Dane kontaktowe
Hotel Krynica****
ul. Park Sportowy 3
33-380 Krynica-Zdrój
woj. małopolskie
Biuro Obsługi Gości Indywiualnych
Biuro Rezerwacji i Obsługi Rezerwacji Grupowych
Ważne informacje
Doba hotelowa
16:00-12:00
właściciel obiektu
Elbest sp. z o.o.
Skontaktuj się
{{ showError(errors.items, 'hotel_name', '') }}
{{ showError(errors.items, 'advertisement', '') }}
{{ showError(errors.items, 'newsletter', '') }}
{{ showError(errors.items, 'sms', '') }}
Zarezerwuj swój pobyt
w Hotel Krynica
Data przyjazdu
Data wyjazdu
Pokoje
Liczba osób
Liczba dzieci
Kod promocyjny