pl

Hotel Perła Bieszczadów Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne

Czarna Górna 61

O obiekcie

Hotel Perła Bieszczadów Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne usytuowany jest w jednej z najpiękniejszych miejscowości w Bieszczadach Zachodnich, w pobliżu Doliny Sanu, wód Zalewu Solińskiego oraz Połonin. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy łącznie około 160 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach i apartamentach.

Zobacz więcej
Walory obiektu
urokliwe położenie w otoczeniu lasu
Wellness&SPA Czarna Perła
Restauracja Miód Malina serwująca dania regionalne
profesjonalne zaplecze konferencyjne
bogate zaplecze rekreacyjne
baza odnowy biologicznej i rehabilitacyjnej
Inspiracje turystyczne w okolicy

Kolej gondolowa w Solinie

Nowa atrakcja Podkarpacia - uruchomiona w 2022 roku kolej gondolowa nad zaporą w Solinie.
Czytaj

Bieszczadzki Park Narodowy

Bieszczadzki Park Narodowy jest największym parkiem narodowym polskich gór.  Chroni unikatową przyrodę Karpat Wschodnich.
Czytaj

Żubry w Bieszczadach

Jeśli chcecie spotkać „oko w oko” prawdziwie grubego zwierza – jedźcie w Bieszczady, tu w zagrodzie pokazowej żubrów w Mucznie nie sposób się nudzić!
Czytaj

Naftowe Eldorado

Gdzie znajduje się najstarsza na świecie czynna kopalnia ropy naftowej? – W południowo-wschodniej Polsce i jest udostępniona do zwiedzania!
Czytaj

Siekierezada

Jest miejscem, które pokochasz od pierwszego wejrzenia lub od wejścia znienawidzisz. Siekierezada to najbardziej rozpoznawalna bieszczadzka knajpa.
Czytaj

„Bieszczadzka ciuchcia”

Być w Bieszczadach i nie wybrać się na przejażdżkę słynną „bieszczadzką ciuchcią”, to nie być w Bieszczadach...
Czytaj

Na styku kultur

Drewniane cerkwie w Bieszczadach to jeden z najbardziej charakterystycznych symboli regionu. Ich niepowtarzalne formy, powstałe na styku kultury Wschodu i Zachodu, należą do najciekawszych zjawisk w europejskiej architekturze.
Czytaj
Kolej gondolowa w Solinie

Rzuć wszystko i wyjedź w Bieszczady…! W Bieszczadach odkryj nową kolejkę gondolową przejeżdżającą nad monumentalną zaporą Jeziora Solińskiego. Inwestycja od samego początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem i przyciąga rzesze turystów z całego kraju i nie tylko.
Podróż gondolą podwieszoną pod rozpiętą na dystansie 1,5 km liną, rozpoczyna się na stacji, tuż przy deptaku obok zapory. Po pięciu minutach, docieramy na Górę Jawor. Tam czeka na nas wiele atrakcji, w tym potężna wieża widokowa z panoramiczną kawiarnią i przeszklonym podestem widokowym.

Zdj. materiał prasowy PKLSolina

Bieszczadzki Park Narodowy

Bieszczadzki Park Narodowy jest największym parkiem narodowym polskich gór.  Chroni unikatową przyrodę Karpat Wschodnich. Teren parku wraz z otuliną jest najcenniejszą w Polsce i jedną z najwartościowszych w skali całej Europy ostoją zwierząt. Występujące tu populacje niedźwiedzia brunatnego, wilka czy jelenia szlachetnego należą do najliczniejszych w kraju. Symbolem parku i jego gatunkiem herbowym jest ryś. W Bieszczadzkim Parku Narodowym znajdziemy wiele szlaków oraz kilkanaście ścieżek przyrodniczo-historycznych. Można je odwiedzać od wiosny do jesieni podczas wycieczek pieszych. W zimie popularna w Bieszczadach jest także turystyka narciarska.

Żubry w Bieszczadach

Jeśli chcecie spotkać „oko w oko” prawdziwie grubego zwierza – jedźcie w Bieszczady, tu w zagrodzie pokazowej żubrów w Mucznie nie sposób się nudzić! Można swobodnie obserwować te największe zwierzęta Europy, w ich naturalnym środowisku. Siedmiohektarowy wybieg dla żubrów porośnięty jest starodrzewem jodłowo-świerkowym, a dla zwiedzających przygotowano specjalne zadaszone tarasy widokowe. Zwierzęta obserwować można więc niezależnie od pogody, codziennie w godzinach 9:00 – 19:00, a zwiedzanie jest bezpłatne. Obiekt służy edukacji przyrodniczej i jest jedną z największych atrakcji turystycznych regionu.

Populacja bieszczadzkich żubrów osiąga ponad 600 osobników. Zostały tu reintrodukowane w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku. Możemy je spotkać na wolności praktycznie w każdej części Bieszczadów. W największej ilości, żyją w okolicach Stuposian oraz Kalnicy.

Naftowe Eldorado

Gdzie znajduje się najstarsza na świecie czynna kopalnia ropy naftowej? – W południowo-wschodniej Polsce i jest udostępniona do zwiedzania!
Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego w Bóbrce jest miejscem wyjątkowym. Zobaczymy w nim m.in. wypełniony eksponatami dom Łukasiewicza – polskiego farmaceuty, wizjonera, wynalazcy lamp naftowych, pioniera europejskiego przemysłu naftowego. Jako pierwszy na świecie Łukasiewicz wykorzystał ropę naftową na skalę przemysłową, z czasem dorobił się na tym pokaźnego majątku.

Muzeum w Bobrówce ma formę skansenu, gdzie na powierzchni prawie 20 ha zgromadzono sprzęty związane z rodzącym się w regionie przemysłem naftowym oraz ewolucją technik wydobywczych w XIX i XX w.

Więcej informacji: bobrka.pl

 

Zdj. materiał prasowy Muzeum w Bóbrce

Siekierezada

Jest miejscem, które pokochasz od pierwszego wejrzenia lub od wejścia znienawidzisz. Siekierezada to najbardziej rozpoznawalna bieszczadzka knajpa. Znajdziesz ją w miejscowości Cisna – w sercu regionu. Otwarta została w latach dziewięćdziesiątych, gdy głęboko w Bieszczady nie docierało jeszcze zbyt wielu turystów. Oblegali ją głównie drwale i budnicy (pustelnicy żyjący z dala od osad ludzkich, trudniący się wypałem węgla drzewnego). Byli oni wabieni pokusą przeniesienia się choć na moment w odrealniony świat baśni – za sprawą niecodziennego wystroju lokalu oraz dostępności taniego wina lub upojnego piwa. Wiele rzeźb i eksponatów zdobiących dziś szczelnie wnętrze Siekierezady, stanowiło podobno zapłatę od zdolnych lokalnych artystów, tracących w tym miejscu swoją płynność finansową. Anegdoty związane z funkcjonowaniem tego diabelskiego przybytku, zostały zebrane i opublikowane w książce wydanej przez właściciela lokalu pt. „Bieszczadzkie opowieści z Siekierezady”.
Dzisiejsza Siekierezada, po rozbudowie, stała się miejscem o nieco złagodniałym obliczu, przyjaznym turystom. Jest lokalem artystycznym, w którym wieczorem posłuchasz dobrej muzyki i zjesz smakowitą, obfitą kolację.

„Bieszczadzka ciuchcia”

Być w Bieszczadach i nie wybrać się na przejażdżkę słynną „bieszczadzką ciuchcią”, to nie być w Bieszczadach. Jest to wspaniała propozycja także na niepogodę. Jeśli chcecie zrozumieć fenomen tej wyjątkowej atrakcji, musicie po prostu udać się na główną stację Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej, do miejscowości Majdan obok Cisnej i zakupić bilet na trwającą dwie lub trzy godziny przejażdżkę.
Historia tej malowniczo położonej linii kolejowej sięga XIX w. Na przestrzeni lat przeżywała wzloty i upadki. W latach ‘90 groziła jej całkowita likwidacja. Dziś nie pełni już funkcji gospodarczej, ale cieszy rządnych bieszczadzkich przygód turystów.

Na styku kultur

Drewniane cerkwie w Bieszczadach to jeden z najbardziej charakterystycznych symboli regionu. Ich niepowtarzalne formy, powstałe na styku kultury Wschodu i Zachodu, należą do najciekawszych zjawisk w europejskiej architekturze. Warto wybrać się szlakiem tych wyjątkowych obiektów.
Większość do dziś zachowanych cerkwi, stało się kościołami rzymskokatolickimi, dzięki temu przetrwały historyczne zawieruchy, zwłaszcza związane z tzw. „Akcją Wisła”. Obiekty te, upamiętniają wysiedlonych w 1947 roku: Bojków, Łemków, Pogórzan i Dolinian – bieszczadzkie grup etniczne, potomków nomadycznych Wołochów, którzy do XVI wieku kolonizowali obszar Karpat Zachodnich.

Oferty specjalne

walentynki
Czarna k. Ustrzyk Dolnych

Hotel Perła Bieszczadów to idealne miejsce, aby celebrować miłość i spędzić romantyczne chwile w otoczeniu bieszczadzkiej przyrody. Zabierz najbliższą Ci osobę i spędźcie wspaniały czas we dwoje. Romantyczna kolacja przy świecach oraz specjalna oferta zabiegów SPA pozwolą Wam cieszyć się wspólnie spędzonym czasem.

 

Oferta skierowana do osób pełnoletnich.

romantyczna kolacja
zabiegi SPA
basen, jacuzzi, sauny w cenie pobytu
seans na słonecznej łące
Hotel Perła Bieszczadów Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne
Cena od
1 290 zł
zdrowie i SPA
Czarna k. Ustrzyk Dolnych

Odpocznij w dobrej cenie!
Zapraszamy seniorów na jesienne wczasy do Hotelu Perła Bieszczadów, do jednej z najpiękniejszych miejscowości w sercu Bieszczadów, w pobliżu Doliny Sanu, Jeziora Solińskiego oraz Połonin. Położenie hotelu w otoczenie natury, spokój i łagodny klimat górski sprzyjają regeneracji sił oraz zdrowemu wypoczynkowi.

Obiekt prowadzi profilaktykę zdrowia, świadcząc usługi z zakresu Wellness & SPA. Zarezerwuj wyjazd po zdrowie!

atrakcyjna cena
bogate zaplecze rekreacyjne i rehabilitacyjne
pyszna domowa kuchnia
urokliwe położenie w otoczeniu lasu
Hotel Perła Bieszczadów Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne
Cena od
165 zł/os.
lato
Czarna k. Ustrzyk Dolnych

W Hotelu Perła Bieszczadów honorujemy Kartę Dużej Rodziny. Serdecznie zapraszamy rodziny wielodzietne, posiadające kartę Dużej Rodziny, do skorzystania z naszych usług.

Hotel położony jest w otoczeniu urzekającej bieszczadzkiej przyrody, w pobliżu doliny Sanu, Połonin oraz Jeziora Solińskiego. Bogate zaplecze noclegowe i rekreacyjne spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości.

15% rabatu na nocleg i usługę gastronomiczną
basen, jacuzzi, sauny w cenie pobytu
bogate zaplecze rekreacyjne
10% rabatu na zabiegi w Wellness & SPA Czarna Perła
Hotel Perła Bieszczadów Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne
Cena od
15% rabatu
ferie
Czarna k. Ustrzyk Dolnych

Hotel Perła Bieszczadów położony jest w otoczeniu urzekającej bieszczadzkiej przyrody, w pobliżu Połonin oraz Jeziora Solińskiego. Bogate zaplecze noclegowe i rekreacyjne oraz wspaniała kuchnia spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości.

atrakcyjna cena
basen, jacuzzi, sauny w cenie pobytu
pyszna domowa kuchnia
położenie w otoczeniu lasu
Hotel Perła Bieszczadów Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne
Cena od
245 zł
zdrowie i SPA
Czarna k. Ustrzyk Dolnych

Serdecznie zapraszamy do Hotelu Perła Bieszczadów usytuowanego w jednej z najpiękniejszych miejscowości w Bieszczadach Zachodnich, położonego w otoczeniu urzekającej bieszczadzkiej przyrody. Bogate zaplecze noclegowe, rehabilitacyjne  oraz rekreacyjne spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości, a bliskość natury sprzyjać będzie zarówno wypoczynkowi, jak i odzyskaniu formy.

atrakcyjna cena
rabat na zabiegi w Wellness & SPA Czarna Perła
położenie w otoczeniu urzekającej bieszczadzkiej przyrody
bogate zaplecze rekreacyjne i rehabilitacyjne
Hotel Perła Bieszczadów Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne
Cena od
1 790 zł
Wielkanoc
Czarna k. Ustrzyk Dolnych

Spędź rodzinne Święta Wielkanocne w otoczeniu urzekającej bieszczadzkiej przyrody, ciesząc się świąteczną atmosferą i wypoczynkiem z najbliższymi. Zapewniamy świąteczną kuchnię z tradycyjnymi potrawami oraz bogate zaplecze rekreacyjne.

tradycyjna świąteczna kuchnia
rabat na zabiegi w Wellness & SPA
basen, jacuzzi, sauny w cenie pobytu
wspólne malowanie pisanek
Hotel Perła Bieszczadów Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne
Cena od
990 zł
majówka
Czarna k. Ustrzyk Dolnych

Majówka to świetny moment, aby wypocząć, zrelaksować się i poznać niezwykłe miejsca. Hotel Perła Bieszczadów położony jest w otoczeniu urzekającej bieszczadzkiej przyrody, w pobliżu Połonin oraz Jeziora Solińskiego. Bogate zaplecze noclegowe i rekreacyjne oraz wspaniała kuchnia spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości.

urokliwe położenie w otoczeniu lasu
bogate zaplecze rekreacyjne
basen, jacuzzi, sauny w cenie pobytu
pyszna regionalna kuchnia
Hotel Perła Bieszczadów Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne
Cena od
255 zł

Pokoje

Budynek Hotelowy *** oferuje 35 komfortowych pokoi oraz 6 apartamentów.

Dom Wczasowy to 18 pokoi, w tym 2 pokoje studio. Połączony jest ze strefą Wellness&SPA oraz Restauracją łącznikiem wewnętrznym, dzięki czemu Goście nie muszą wychodzi na zewnątrz, aby skorzystać z usług i atrakcji hotelu.

Zobacz więcej
1-2 Gości
Pokój dwuosobowy lub dwuosobowy do pojedynczego wykorzystania w Budynku Hotelowym
min. 23 m2
Do 3 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

łazienka z kabiną prysznicową

Akcesoria na życzenia:
dostawka lub łóżeczko dla dziecka, czajnik

Akcesoria na życzenie :

Klasycznie urządzony pokój jest wyposażony w 2 pojedyncze łóżka, szafę, komodę, biurko, lodówkę oraz stolik z krzesłami. Każdy pokoju posiada telewizor z płaskim ekranem, telefon oraz bezpłatny dostęp do Internetu. Komfortowa i funkcjonalna łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową oraz suszarkę do włosów.

2 Gości
Apartament w Budynku Hotelowym
min. 47 m2
Do 3 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

łazienka z kabiną prysznicową lub wanną, osobna toaleta, szlafrok

Akcesoria na życzenia:
dostawka lub łóżeczko dla dziecka

Akcesoria na życzenie :

Stylowo urządzony apartament składa się z sypialni, salonu, łazienki oraz toalety. Sypialnia wyposażona jest w dwa pojedyncze lub jedno podwójne łóżko, stoliki nocne oraz biurko. Salon wyposażony jest w komplet wypoczynkowy, komodę i lodówkę. Każdy apartament posiada telewizor z płaskim ekranem, wieżę hi-fi, telefon, czajnik oraz bezpłatny dostęp do Internetu. Komfortowa i funkcjonalna łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową lub wannę, suszarkę do włosów, szlafrok oraz zestaw kosmetyków.

1-2 Gości
Pokój dwuosobowy lub dwuosobowy do pojedynczego wykorzystania w Domu Wczasowym
min. 18 m2
Do 2 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

łazienka z kabiną prysznicową

Akcesoria na życzenia:
czajnik

Akcesoria na życzenie :

Pokój jest wyposażony w 2 pojedyncze łóżka, szafę, biurko, lodówkę oraz stolik z krzesłami. Każdy pokoju posiada telewizor, telefon oraz bezpłatny dostęp do Internetu. Komfortowa i funkcjonalna łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową oraz suszarkę do włosów.

2 Gości
Pokój studio w Domu Wczasowym
min. 45 m2
Do 3 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

łazienka z wanną, szlafrok

Akcesoria na życzenia:
dostawka lub łóżeczko dla dziecka, wanienka

Akcesoria na życzenie :

Pokój studio składa się z sypialni, salonu i łazienki. Sypialnia wyposażona jest w jedno podwójne łóżko, szafę oraz biurko. Salon wyposażony jest w komplet wypoczynkowy, biurko i lodówkę. Każdy pokój posiada telewizor z płaskim ekranem, telefon oraz bezpłatny dostęp do Internetu. Komfortowa i funkcjonalna łazienka wyposażona jest w wannę, suszarkę do włosów oraz szlafrok.

Restauracje i bary

Zobacz więcej
Restauracja Miód Malina
tradycyjne dania kuchni polskiej oraz dania regionalne
Pn-Nd
13:00-21:00
Na terenie obiektu dostępna jest elegancka restauracja Miód Malina, w której serwowane są tradycyjne dania kuchni polskiej oraz dania regionalne. Sala posiada wszelkie udogodnienia, aby zorganizować kolację uroczystą, bankiet lub przyjęcia okolicznościowe. Na życzenie szef kuchni przygotowuje specjalne potrawy dietetyczne.

Relaks

Hotel Perła Bieszczadów oferuje swoim gościom dostęp do basenu, jacuzzi, kompleksu saun, boisk sportowych i sal klubowych. Nasi goście mogą również skorzystać z bogatej oferty zabiegów Wellness & SPA Czarna Perła oraz z zabiegów bazy rehablitacyjnej.

Zobacz więcej
Basen

Basen kryty posiada wymiary 8 m x 12 m oraz głębokość od 90 cm do 160 cm. Obok basenu do dyspozycji gości znajduje się jacuzzi.

Sauny

Goście hotelu mogą bezpłatnie skorzystać z relaksujących seansów w strefie wellness i saun.

Wellness & SPA Czarna Perła

Wellness & SPA Czarna Perła to wyjątkowe miejsce, które łączy siły natury z nowoczesną technologią zabiegów odnowy biologicznej. W naszym SPA oferujemy profesjonalne zabiegi na twarz i ciało, masaże relaksacyjne, hydromasaże oraz zabiegi rehabilitacyjne.

Sale konferencyjne

Organizatorom szkoleń i spotkań biznesowych oferujemy trzy klimatyzowane sale, wyposażone w ekrany, rzutniki multimedialne, mikrofony, nagłośnienie, tablice typu flipchart i suchościerne, zaciemnienie, Internet.

Zobacz więcej
Sala główna
Do 120 Osób
115 m2

Klimatyzowana sala konferencyjna o powierzchni 115m2, z bezpośrednim wyjściem na taras, mogąca przyjąć do 120 osób w ustawieniu teatralnym. Idealnie sprawdzi się na konferencje, sympozja i szkolenia. W pobliżu sali znajdują się toalety.
Wyposażenie sali: klimatyzacja, projektor multimedialny, ekran, nagłośnienie, mikrofony, Internet, zaciemnienie sali, flipchart, wskaźnik laserowy

Ustawienia stołów
teatralne
120
klasa
80
podkowa
50
Sala szara
Do 70 Osób
80 m2

Klimatyzowana sala konferencyjna o powierzchni 80 m2, mogąca przyjąć do 70 osób w ustawieniu teatralnym. Idealnie sprawdzi się na konferencje, sympozja i szkolenia. W pobliżu sali znajdują się toalety.
Wyposażenie sali: klimatyzacja, projektor multimedialny, ekran, nagłośnienie, mikrofony, Internet, flipchart, wskaźnik laserowy

Ustawienia stołów
teatralne
70
klasa
40
podkowa
40
Sala czerwona
Do 30 Osób
60 m2

Klimatyzowana sala konferencyjna o powierzchni 60 m2, mogąca przyjąć do 30 osób w ustawieniu teatralnym. Idealnie sprawdzi się na kameralne szkolenia i spotkania bieznesowe. W pobliżu sali znajdują się toalety.
Wyposażenie sali: klimatyzacja, projektor multimedialny, ekran, Internet, flipchart, wskaźnik laserowy

Ustawienia stołów
teatralne
30
klasa
20
podkowa
25

Dojazd i kontakt

Najlepiej dojechać transportem własnym.

Zobacz więcej
Jak dojechać ?
Lotnisko w Jasionce koło Rzeszowa
130 km
Dworzec PKS w Ustrzykach Dolnych
20 km
Dworzec PKP w Rzeszowie
120 km
Dane kontaktowe
Geovita S.A. Hotel Perła Bieszczadów Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne
Czarna Górna 61
38-710 Czarna Górna
podkarpackie
Ważne informacje
doba hotelowa:
15:00 - 11:00
Recepcja czynna 24/7
Skontaktuj się
{{ showError(errors.items, 'hotel_name', '') }}
{{ showError(errors.items, 'advertisement', '') }}
{{ showError(errors.items, 'newsletter', '') }}
{{ showError(errors.items, 'sms', '') }}
Zarezerwuj swój pobyt
w Hotel Perła Bieszczadów Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne
Data przyjazdu
Data wyjazdu
Pokoje
Liczba osób
Liczba dzieci
Kod promocyjny