pl

Hotel Solina

Myczkowce k. Soliny

O obiekcie

Hotel Solina*** w Myczkowcach, położony jest w jednej z najatrakcyjniejszych bieszczadzkich miejscowości. Walory przyrodnicze, atrakcyjność terenu oraz bezpośrednie sąsiedztwo Zalewu Myczkowieckiego o każdej porze roku, stwarzają doskonałe warunki do rodzinnego wypoczynku, wycieczek turystyczno-krajoznawczych oraz organizacji przyjęć okolicznościowych.
W magicznych Bieszczadach odpoczną miłośnicy pieszych wycieczek i zwolennicy sportów wodnych. Żeglarze mogą oddać się swojej pasji, a Goście spragnieni pięknych widoków wyruszyć w bieszczadzkie połoniny.

Zobacz więcej
Walory obiektu
Centrum SPA z jacuzzi i łaźnią parową, sauną fińską oraz sauną Infrared
Basen z przeciwprądem oraz masażem powietrznym
Gabinet masażu
Przystań z wypożyczalnią sprzętu wodnego
2-torowa kręgielnia
Inspiracje turystyczne w okolicy

Kolej gondolowa w Solinie

Nowa atrakcja Podkarpacia - uruchomiona w 2022 roku kolej gondolowa nad zaporą w Solinie.
Czytaj

Połoniny

Niektórzy mieszkańcy Zakopanego, nie bez złośliwości, twierdzą, że prawdziwa wartość podróży w Bieszczady tkwi w tym, że można wspiąć się na najwyższe ich szczyty, by z tutejszych połonin zobaczyć, przy dobrej pogodzie, oddalone o 180 km Tatry. My wiem, że nie jest to nie jedyny powód…
Czytaj

Muzeum Przyrodnicze BPN

Jeśli byliście w Muzeum Przyrodniczym Bieszczadzkiego Parku Narodowego przed laty, dziś nie poznacie go zupełnie. Jego budynek przeszedł gruntowną modernizację. Zwiedzanie tego miejsca to obecnie atrakcyjna przygoda.
Czytaj

Bieszczadzki Park Narodowy

Bieszczadzki Park Narodowy jest największym parkiem narodowym polskich gór.  Chroni unikatową przyrodę Karpat Wschodnich.
Czytaj

Żubry w Bieszczadach

Jeśli chcecie spotkać „oko w oko” prawdziwie grubego zwierza – jedźcie w Bieszczady, tu w zagrodzie pokazowej żubrów w Mucznie nie sposób się nudzić!
Czytaj

Naftowe Eldorado

Gdzie znajduje się najstarsza na świecie czynna kopalnia ropy naftowej? – W południowo-wschodniej Polsce i jest udostępniona do zwiedzania!
Czytaj

Siekierezada

Jest miejscem, które pokochasz od pierwszego wejrzenia lub od wejścia znienawidzisz. Siekierezada to najbardziej rozpoznawalna bieszczadzka knajpa.
Czytaj

„Bieszczadzka ciuchcia”

Być w Bieszczadach i nie wybrać się na przejażdżkę słynną „bieszczadzką ciuchcią”, to nie być w Bieszczadach...
Czytaj

Na styku kultur

Drewniane cerkwie w Bieszczadach to jeden z najbardziej charakterystycznych symboli regionu. Ich niepowtarzalne formy, powstałe na styku kultury Wschodu i Zachodu, należą do najciekawszych zjawisk w europejskiej architekturze.
Czytaj

Bieszczadzkie retorty

Tradycja wypału węgla drzewnego w Bieszczadach obrosła legendami. Osoby trudniące się tą pracą nazywamy węglarzami lub budnikami, a ich prowizoryczne osiedla, zlokalizowane często w głębi lasu – budami.
Czytaj

Salamandra plamista

Salamandra plamista – tajemniczy mieszkaniec polskich gór! Wiedzieliście, że salamandry dożywają nawet 20 lat? Spotkamy je w wilgotnych lasach,  w pobliżu strumieni. 
Czytaj

Jeziorka Duszatyńskie – skarb Bieszczadów!

Jeziorka Duszatyńskie to jedno z najbardziej malowniczych i magicznych miejsc w Bieszczadach, które koniecznie trzeba odwiedzić !  Są to dwa zbiorniki wodne powstałe w 1907 roku, w wyniku największego w Karpatach osuwiska ziemi. 
Czytaj

Zimowe Bieszczady

Bieszczady zimą to prawdziwy raj dla miłośników górskiego spokoju i nieskazitelnych krajobrazów.
Czytaj

Eskulapa

Bieszczady słyną z nieokiełznanej przyrody, a wąż Eskulapa jest jednym z jej najbardziej tajemniczych przedstawicieli.
Czytaj
Kolej gondolowa w Solinie

Rzuć wszystko i wyjedź w Bieszczady…! W Bieszczadach odkryj nową kolejkę gondolową przejeżdżającą nad monumentalną zaporą Jeziora Solińskiego. Inwestycja od samego początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem i przyciąga rzesze turystów z całego kraju i nie tylko.
Podróż gondolą podwieszoną pod rozpiętą na dystansie 1,5 km liną, rozpoczyna się na stacji, tuż przy deptaku obok zapory. Po pięciu minutach, docieramy na Górę Jawor. Tam czeka na nas wiele atrakcji, w tym potężna wieża widokowa z panoramiczną kawiarnią i przeszklonym podestem widokowym.

Zdj. materiał prasowy PKLSolina

Połoniny

Niektórzy mieszkańcy Zakopanego, nie bez złośliwości, twierdzą, że prawdziwa wartość podróży w Bieszczady tkwi w tym, że można wspiąć się na najwyższe ich szczyty, by z tutejszych połonin zobaczyć, przy dobrej pogodzie, oddalone o 180 km Tatry. My wiem, że nie jest to nie jedyny powód…
Niezwykłe łąki o charakterze subalpejskim, wyrastające ponad górną granicą lasu, to jeden z najbardziej ikonicznych polskich krajobrazów, stanowią cenne dziedzictwo przyrodnicze, chronione przez Bieszczadzki Park Narodowy. Termin „połonina”, wywodzący się z języków wschodniosłowiańskich, oznacza puste, niezagospodarowane miejsce.
Magia bieszczadzkich połonin przyciąga turystów przez cały rok: zimą, kiedy wiatry rzeźbią w śniegu fantazyjne formy, wiosną i latem, gdy połoniny nabierają barw, pokrywając się gęstym dywanem kwiatów, wreszcie w październiku, kiedy murawy płoną rdzawymi barwami jesieni, stając się źródłem inspiracji bieszczadzkich poetów.

Muzeum Przyrodnicze BPN

Jeśli byliście w Muzeum Przyrodniczym Bieszczadzkiego Parku Narodowego przed laty, dziś nie poznacie go zupełnie. Jego budynek przeszedł gruntowną modernizację. Zwiedzanie tego miejsca to obecnie atrakcyjna przygoda. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom multimedialnym, skomplikowane zagadnienia przyrodnicze podawane są zwiedzającym w ciekawej, przystępnej formie.

Ekspozycja rozpoczyna się od Jaskini Czasu, która przenieść ma zwiedzających do kopalni ozokerytu. Zobaczymy tu m.in. gipsowy odlew jedynego na świecie kompletnego okazu nosorożca włochatego odkrytego w Staruni na Ukrainie. Z sali poświęconej geologii, przez mgłowy ekran, przechodzimy do czasów historycznych. Możemy tu zwiedzić Bojkowskie gospodarstwo, wysłuchać legend starej studni.

Na piętrze muzeum poświęconym współczesnej przyrodzie, przenosimy się na szlak turystyczny. Wycieczkę rozpoczynamy w dolinach i kolejno przechodząc przez różne krajobrazy docieramy do bieszczadzkich połonin. W muzeum znajduje się też sala edukacyjna dla najmłodszych gości oraz klubokawiarnia.

Bieszczadzki Park Narodowy

Bieszczadzki Park Narodowy jest największym parkiem narodowym polskich gór.  Chroni unikatową przyrodę Karpat Wschodnich. Teren parku wraz z otuliną jest najcenniejszą w Polsce i jedną z najwartościowszych w skali całej Europy ostoją zwierząt. Występujące tu populacje niedźwiedzia brunatnego, wilka czy jelenia szlachetnego należą do najliczniejszych w kraju. Symbolem parku i jego gatunkiem herbowym jest ryś. W Bieszczadzkim Parku Narodowym znajdziemy wiele szlaków oraz kilkanaście ścieżek przyrodniczo-historycznych. Można je odwiedzać od wiosny do jesieni podczas wycieczek pieszych. W zimie popularna w Bieszczadach jest także turystyka narciarska.

Żubry w Bieszczadach

Jeśli chcecie spotkać „oko w oko” prawdziwie grubego zwierza – jedźcie w Bieszczady, tu w zagrodzie pokazowej żubrów w Mucznie nie sposób się nudzić! Można swobodnie obserwować te największe zwierzęta Europy, w ich naturalnym środowisku. Siedmiohektarowy wybieg dla żubrów porośnięty jest starodrzewem jodłowo-świerkowym, a dla zwiedzających przygotowano specjalne zadaszone tarasy widokowe. Zwierzęta obserwować można więc niezależnie od pogody, codziennie w godzinach 9:00 – 19:00, a zwiedzanie jest bezpłatne. Obiekt służy edukacji przyrodniczej i jest jedną z największych atrakcji turystycznych regionu.

Populacja bieszczadzkich żubrów osiąga ponad 600 osobników. Zostały tu reintrodukowane w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku. Możemy je spotkać na wolności praktycznie w każdej części Bieszczadów. W największej ilości, żyją w okolicach Stuposian oraz Kalnicy.

Naftowe Eldorado

Gdzie znajduje się najstarsza na świecie czynna kopalnia ropy naftowej? – W południowo-wschodniej Polsce i jest udostępniona do zwiedzania!
Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego w Bóbrce jest miejscem wyjątkowym. Zobaczymy w nim m.in. wypełniony eksponatami dom Łukasiewicza – polskiego farmaceuty, wizjonera, wynalazcy lamp naftowych, pioniera europejskiego przemysłu naftowego. Jako pierwszy na świecie Łukasiewicz wykorzystał ropę naftową na skalę przemysłową, z czasem dorobił się na tym pokaźnego majątku.

Muzeum w Bobrówce ma formę skansenu, gdzie na powierzchni prawie 20 ha zgromadzono sprzęty związane z rodzącym się w regionie przemysłem naftowym oraz ewolucją technik wydobywczych w XIX i XX w.

Więcej informacji: bobrka.pl

 

Zdj. materiał prasowy Muzeum w Bóbrce

Siekierezada

Jest miejscem, które pokochasz od pierwszego wejrzenia lub od wejścia znienawidzisz. Siekierezada to najbardziej rozpoznawalna bieszczadzka knajpa. Znajdziesz ją w miejscowości Cisna – w sercu regionu. Otwarta została w latach dziewięćdziesiątych, gdy głęboko w Bieszczady nie docierało jeszcze zbyt wielu turystów. Oblegali ją głównie drwale i budnicy (pustelnicy żyjący z dala od osad ludzkich, trudniący się wypałem węgla drzewnego). Byli oni wabieni pokusą przeniesienia się choć na moment w odrealniony świat baśni – za sprawą niecodziennego wystroju lokalu oraz dostępności taniego wina lub upojnego piwa. Wiele rzeźb i eksponatów zdobiących dziś szczelnie wnętrze Siekierezady, stanowiło podobno zapłatę od zdolnych lokalnych artystów, tracących w tym miejscu swoją płynność finansową. Anegdoty związane z funkcjonowaniem tego diabelskiego przybytku, zostały zebrane i opublikowane w książce wydanej przez właściciela lokalu pt. „Bieszczadzkie opowieści z Siekierezady”.
Dzisiejsza Siekierezada, po rozbudowie, stała się miejscem o nieco złagodniałym obliczu, przyjaznym turystom. Jest lokalem artystycznym, w którym wieczorem posłuchasz dobrej muzyki i zjesz smakowitą, obfitą kolację.

„Bieszczadzka ciuchcia”

Być w Bieszczadach i nie wybrać się na przejażdżkę słynną „bieszczadzką ciuchcią”, to nie być w Bieszczadach. Jest to wspaniała propozycja także na niepogodę. Jeśli chcecie zrozumieć fenomen tej wyjątkowej atrakcji, musicie po prostu udać się na główną stację Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej, do miejscowości Majdan obok Cisnej i zakupić bilet na trwającą dwie lub trzy godziny przejażdżkę.
Historia tej malowniczo położonej linii kolejowej sięga XIX w. Na przestrzeni lat przeżywała wzloty i upadki. W latach ‘90 groziła jej całkowita likwidacja. Dziś nie pełni już funkcji gospodarczej, ale cieszy rządnych bieszczadzkich przygód turystów.

Na styku kultur

Drewniane cerkwie w Bieszczadach to jeden z najbardziej charakterystycznych symboli regionu. Ich niepowtarzalne formy, powstałe na styku kultury Wschodu i Zachodu, należą do najciekawszych zjawisk w europejskiej architekturze. Warto wybrać się szlakiem tych wyjątkowych obiektów.
Większość do dziś zachowanych cerkwi, stało się kościołami rzymskokatolickimi, dzięki temu przetrwały historyczne zawieruchy, zwłaszcza związane z tzw. „Akcją Wisła”. Obiekty te, upamiętniają wysiedlonych w 1947 roku: Bojków, Łemków, Pogórzan i Dolinian – bieszczadzkie grup etniczne, potomków nomadycznych Wołochów, którzy do XVI wieku kolonizowali obszar Karpat Zachodnich.

Bieszczadzkie retorty

Tradycja wypału węgla drzewnego w Bieszczadach obrosła legendami. Osoby trudniące się tą pracą nazywamy węglarzami lub budnikami, a ich prowizoryczne osiedla, zlokalizowane często w głębi lasu – budami. Byli to głównie banici, z różnych wybierający samotne życie z dala od cywilizacji.
Tajemnica właściwego wypału drewna tkwi w umiejętnym ograniczaniu dopływu tlenu. Niegdyś drwa układano na pryzmie, którą następnie obsypywano ziemią i obkładano darnią – tworząc tzw. mielerze. Temperatura wewnątrz takiego kopca osiągała kilka tysięcy stopni Celsjusza. Od XIX wieku służą temu celowi retorty – wielkie stalowe piece.
Dziś, choć popyt na węgiel drzewny nie maleje, to w Bieszczadach coraz trudniej spotkać pracujących budników. Plenerowe muzeum wypału węgla drzewnego znajdziemy przy drodze ze Stuposian do Mucznego.

Salamandra plamista

Salamandra plamista – tajemniczy mieszkaniec polskich gór! Wiedzieliście, że salamandry dożywają nawet 20 lat? Spotkamy je w wilgotnych lasach,  w pobliżu strumieni.  To jeden z najciekawszych i największy z polskich płazów ogoniastych. Ich charakterystyczne czarno-żółte ubarwienie nie jest przypadkowe! Oznacza, że salamandra jest jadowita i lepiej jej nie dotykać. Jeśli podczas jesiennych górskich wycieczek uda Wam się ją spotkać, pamiętaj, żeby zachować odpowiednią odległość i nie niepokoić tych wyjątkowych stworzeń. Przyroda jest piękna, gdy pozostaje nienaruszona!

Jeziorka Duszatyńskie – skarb Bieszczadów!

Jeziorka Duszatyńskie to jedno z najbardziej malowniczych i magicznych miejsc w Bieszczadach, które koniecznie trzeba odwiedzić !
Są to dwa zbiorniki wodne powstałe w 1907 roku, w wyniku największego w Karpatach osuwiska ziemi.

Jak do nich dotrzeć?

Najpopularniejsza trasa prowadzi z miejscowości Duszatyn. Szlak jest dobrze oznakowany i zajmuje około 2 godzin marszu w jedną stronę. Po drodze czekają na Was wspaniałe widoki i kontakt z naprawdę dziką przyrodą.

Praktyczne wskazówki:

  • Trasa bywa miejscami śliska i stroma – warto wyposażyć się w odpowiednie obuwie.
  • Na trasie brak schronisk – zabierzcie ze sobą przekąski i wodę do picia.
  • Pamiętajmy, że jeziorka leżą na terenie rezerwatu przyrody – nie zostawiajmy tam śmieci i nie hałasujmy.

Nie czekajcie dłużej! Zaplanujcie swoją wyprawę do Jeziorek Duszatyńskich i odkryjcie magię Bieszczadów!

Zimowe Bieszczady

Bieszczady zimą to prawdziwy raj dla miłośników górskiego spokoju i nieskazitelnych krajobrazów.
Ośnieżone połoniny zachęcają do pieszych wędrówek i wypraw na nartach biegowych lub skiturowych, a zimowe szlaki odkrywają niepowtarzalny urok dzikiej przyrody. Jeśli szukasz ciszy i relaksu wśród surowego piękna gór, Bieszczady zimą na pewno Cię zachwycą
Wspaniałą bazą wypadową jest położony w bieszczadzkich ostępach hotel Perła Bieszczadów. To tu będziesz powracał po aktywnym dniu. Wystarczy raz pojechać, by odkryć magię tego unikalnego miejsca i już do niego powracać.

Eskulapa

Bieszczady słyną z nieokiełznanej przyrody, a wąż Eskulapa jest jednym z jej najbardziej tajemniczych przedstawicieli. Miejscowe legendy głoszą, że w dawnych czasach był uznawany za opiekuna pasterzy, a jego pojawienie się zwiastowało pomyślność. Do dziś wielu mieszkańców regionu traktuje spotkanie z tym wężem jako dobrą wróżbę i niezapomniane przeżycie.
Wędrówka w jego poszukiwaniu może dostarczyć niesamowitych emocji. Mówi się, że jest nieco bardziej „towarzyski” niż inne węże – czasem obserwuje turystów z ukrycia zamiast czmychnąć w zarośla. Mimo to w żadnym wypadku nie należy się do niego zbliżać ani próbować go dotykać. Szacuje się, że polska populacja Eskulapy to raptem kilkaset osobników. Ten rzadki gad może osiągnąć nawet 2 metry długości, co czyni go prawdziwym rekordzistą wśród naszych węży.

W Bieszczadach polecamy dwa miejsca do nocowania: Hotel Perła Bieszczadów, zaszyty w leśnych ostępach oraz Hotel Solina malowniczo położony nad jeziorem.

Oferty specjalne

wiosna
Myczkowce k. Soliny

Wiosenny wypoczynek w Bieszczadach to świetny pomysł na relaks.

Hotel Solina w Myczkowcach oferuje komfortowe pokoje, pyszne jedzenie, zajęcia fitness oraz strefę SPA, która zapewni odprężenie i regenerację .

Sprawdź ofertę na www.hotelsolina.eu i zarezerwuj pobyt w najniższej cenie.

zabiegi w hotelowym SPA
nocne saunowanie
ognisko
zajęcia sportowe
sala zabaw dla dzieci
Hotel Solina
Cena od
220 zł/doba/osoba
Wielkanoc
Myczkowce k. Soliny

Spędź rodzinną Wielkanoc w miejscu, gdzie przyroda jest na wyciągnięcie ręki…

W ofercie, m.in. uroczyste śniadanie i kolacja, ognisko z menu grillowym, warsztaty dla dzieci i dorosłych.
Zarezerwuj pobyt wielkanocny na www.hotelsolina.eu

uroczyste śniadanie wielkanocne
kolacja z menu grillowym
animacje dla dzieci i dorosłych
Strefa SPA
Hotel Solina
Cena od
279 zł/doba/osoba
wakacje
Myczkowce k. Soliny

Spędź bieszczadzkie lato w Hotelu Solina. Oferujemy, m.in. pyszne posiłki, zajęcia sportowe, nocne wyprawy do lasu, moc atrakcji dla dzieci.

Odkryj uroki górskiego krajobrazu i ciesz się chwilami spędzonymi wśród piękna polskiej przyrody. 

Szczegóły oferty na www.hotelsolina.eu

codzienne warsztaty dla dzieci
pokój zabaw dla dzieci
bezpłatny dostęp do gier
seanse bajkowe
basen, jacuzzi, kompleks saun
zajęcia sportowe
Hotel Solina
Cena od
350 zł/doba/osoba

Pokoje

Hotel Solina*** dysponuje 93 miejscami noclegowymi w 42 komfortowych pokojach o zróżnicowanym standardzie. Obiekt dysponuje  pokojem jednoosobowym, pokojami dwuosobowymi, pokojami trzyosobowymi, pokojami czteroosobowymi oraz 3 apartamentami.

Zobacz więcej
1 Gości
Pokój 1-os. standard
10 m2 m2
Do 1 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

suszarka do włosów, ręczniki, kosmetyki do pielęgnacji

Dodatkowe wyposażenie:
podgrzewacz do butelek, przewijak, , wanienka, pościel do łóżeczka, łóżeczko dla dziecko (za dodatkową opłatą – 20 zł/doba )

Akcesoria na życzenie :

W pokoju znajduje się 1 pojedyncze łóżko.

2 Gości
Pokój 2-os. standard
15 m2 m2
Do 3 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

suszarka do włosów, ręczniki, kosmetyki do pielęgnacji

Dodatkowe wyposażenie:
podgrzewacz do butelek, przewijak, , wanienka, pościel do łóżeczka, łóżeczko dla dziecko (za dodatkową opłatą – 20 zł/doba )

Akcesoria na życzenie :

W pokoju znajdują się 2 pojedyncze łóżka. Możliwość dostawki dla dziecka do lat 12.

3 Gości
Pokój 3-os. standard
35 m2 m2
Do 4 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

suszarka do włosów, ręczniki, kosmetyki do pielęgnacji

Dodatkowe wyposażenie:
podgrzewacz do butelek, przewijak, , wanienka, pościel do łóżeczka, łóżeczko dla dziecko (za dodatkową opłatą – 20 zł/doba )

Akcesoria na życzenie :

W pokoju znajdują się 3 pojedyncze łóżka.

4 Gości
Pokój 4-os. standard.
33 m2 m2
Do 5 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

suszarka do włosów, ręczniki, kosmetyki do pielęgnacji

Dodatkowe wyposażenie:
podgrzewacz do butelek, przewijak, , wanienka, pościel do łóżeczka, łóżeczko dla dziecko (za dodatkową opłatą – 20 zł/doba )

Akcesoria na życzenie :

W pokoju znajdują się 4 pojedyncze łóżka.

2 Gości
Apartament Dekadencja
50 m2 m2
Do 3 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

suszarka do włosów, ręczniki, kosmetyki do pielęgnacji, szlafrok

Dodatkowe wyposażenie:
podgrzewacz do butelek, przewijak, , wanienka, pościel do łóżeczka, łóżeczko dla dziecko (za dodatkową opłatą – 20 zł/doba )

Akcesoria na życzenie :

Pokój dwuczęściowy – część dzienna z nierozkładaną sofą, część sypialniana z łożem małżeńskim. Możliwość dostawki dla dziecka do lat 12.

2 Gości
Apartament Antyczny
49 m2 m2
Do 3 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

suszarka do włosów, ręczniki, kosmetyki do pielęgnacji, szlafrok

Dodatkowe wyposażenie:
podgrzewacz do butelek, przewijak, , wanienka, pościel do łóżeczka, łóżeczko dla dziecko (za dodatkową opłatą – 20 zł/doba )

Akcesoria na życzenie :

Pokój dwuczęściowy – część dzienna z nierozkładaną sofą, część sypialniana z łożem małżeńskim. Możliwość dostawki dla dziecka do lat 12.

2 Gości
Apartament Japoński
49 m2 m2
Do 4 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

suszarka do włosów, ręczniki, kosmetyki do pielęgnacji, szlafrok

Dodatkowe wyposażenie:
podgrzewacz do butelek, przewijak, , wanienka, pościel do łóżeczka, łóżeczko dla dziecko (za dodatkową opłatą – 20 zł/doba )

Akcesoria na życzenie :

Pokój dwuczęściowy – część dzienna z nierozkładaną sofą, część sypialniana z łożem małżeńskim. Możliwość dostawki dla dziecka do lat 12.

Restauracje i bary

Zobacz więcej
Restauracja "U Wodnika"
kuchnia żydowska, bojkowska
Pn-Nd
godz. 13-22
Pn-Nd
godz. 13-20 poza sezonem
Restauracja "U Wodnika" czynna jest codziennie od godz. 14:00 do godz. 22:00. Szef Kuchni dokłada wszelkich starań, aby oferta kulinarna zaspokoiła nawet najbardziej wymagające podniebienia. Dzięki różnorodności dań nasi Goście mogą każdego dnia smakować specjały kuchni regionalnej, jak również kuchni międzynarodowej.
Drink Bar
Drink bar czynny jest codziennie od godz. 12:00-22:00

Relaks

Dla wielbicieli górskiej panoramy w Hotelu Solina czekają zapierające dech w piersiach widoki z hotelowych balkonów, a dla poszukujących prawdziwego odprężenia – relaksacyjne zabiegi na ciało w hotelowym SPA.

Zobacz więcej
Censtrum SPAS & WELLNESS
Zewnętrzny basen hotelowy

Czynny w m-cach V-X.

Kręgielnia 2-torowa i bilard
Wewnętrzna sala zabaw
Sala fitness

Sale konferencyjne

Hotel posiada 3 klimatyzowane sale konferencyjne oraz salę audytoryjną umożliwiające organizację wydarzeń dla 280 os. jednocześnie.

Zobacz więcej
Studio Audytoryjne
Do 120 Osób
252 m2 m2

Studio wyposażone jest w projektor multimedialny, tablice, flip chart, nagłośnienie, dostęp do sieci WiFi oraz klimatyzację.

Ustawienia stołów
układ teatralny
120
układ bankietowy
100
Studio audytoryjne "AB"
Do 60 Osób
80 m2 m2

Studio wyposażone jest w projektor multimedialny, tablice, flip chart, nagłośnienie, dostęp do sieci WiFi oraz klimatyzację.

Ustawienia stołów
układ teatralny
60
układ bankietowy
40
Studio C
Do 26 Osób
38 m2 m2

Studio wyposażone jest w projektor multimedialny, tablice, flip chart, nagłośnienie, dostęp do sieci WiFi oraz klimatyzację.

Ustawienia stołów
układ teatralny
26
układ bankietowy
20
Studio D
Do 26 Osób
38 m2

Studio wyposażone jest w projektor multimedialny, tablice, flip chart, nagłośnienie, dostęp do sieci WiFi oraz klimatyzację.

Ustawienia stołów
układ teatralny
26
układ bankietowy
20

Dojazd i kontakt

Zobacz więcej
Jak dojechać ?
dworzec PKP
Sanok (ok. 30 km od hotelu)
dworzec PKS
Sanok (ok. 30 km od hotelu))
dworzec PKS
Lesko (ok. 12 km od hotelu)
Dane kontaktowe
Hotel Solina***
Myczkowce k. Soliny
38-623 Uherce Mineralne
podkarpackie
Ważne informacje
doba hotelowa:
16:00-12:00
właściciel obiektu
Elbest sp. z o.o.
Skontaktuj się
{{ showError(errors.items, 'hotel_name', '') }}
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Polski Holding Hotelowy sp. z o.o, z siedzibą w Warszawie ul., Komitetu Obrony Robotników 39G, 02-148 Warszawa oraz jej spółki zależne (PHH Hotele sp. z o.o, z siedzibą w Warszawie ul. Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa; Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Usług Turystycznych sp. z o.o., z siedzibą w Katowicach, Aleja Wojciecha Korfantego 9, 40-951 Katowice; PHN PROPERTY MANAGEMENT sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Al. Jana Pawła 12 lok. V/24, 00-124 Warszawa; INTERFERIE S.A z siedzibą w Legnicy, ul. Chojnowska 41, 59-220 Legnica; Interferie Medical SPA Sp. z o.o. z siedzibą w Legnicy, ul. Chojnowska 41, 59-220 Legnica; Geovita S.A. z siedzibą w Jadwisin gm. Serock, ul. Ogrodowa 31, 05 – 140 Jadwisin gm. Serock; Elbest sp. z o.o. z siedzibą w Bełchatowie, przy ul. 1 Maja 63, 97-400 Bełchatów; Przedsiębiorstwo Usługowe „Holtur” Sp. z o.o. w Kołobrzegu, ul. Koszalińska 72 78-100 Kołobrzeg) informacji handlowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących (telefony, komputery, smartfony, tablety itp.) dla celów marketingu bezpośredniego, tj. przy wykorzystaniu następujących kanałów komunikacji:*
{{ showError(errors.items, 'comunicationCanaladresemail', '') }}
{{ showError(errors.items, 'comunicationCanalnumertelefonu', '') }}
{{ showError(errors.items, 'comunicationCanalSMS', '') }}
{{ showError(errors.items, 'acceptedPolitykaPrywatnosci', '') }}
Zarezerwuj swój pobyt
w Hotel Solina
Data przyjazdu
Data wyjazdu
Pokoje
Liczba osób
Liczba dzieci
Kod promocyjny