pl

Hotel Solina

Myczkowce k. Soliny

O obiekcie

Hotel Solina*** w Myczkowcach, położony jest w jednej z najatrakcyjniejszych bieszczadzkich miejscowości. Walory przyrodnicze, atrakcyjność terenu oraz bezpośrednie sąsiedztwo Zalewu Myczkowieckiego o każdej porze roku, stwarzają doskonałe warunki do rodzinnego wypoczynku, wycieczek turystyczno-krajoznawczych oraz organizacji przyjęć okolicznościowych.
W magicznych Bieszczadach odpoczną miłośnicy pieszych wycieczek i zwolennicy sportów wodnych. Żeglarze mogą oddać się swojej pasji, a Goście spragnieni pięknych widoków wyruszyć w bieszczadzkie połoniny.

Zobacz więcej
Walory obiektu
Centrum SPA z jacuzzi i łaźnią parową, sauną fińską oraz sauną Infrared
Basen z przeciwprądem oraz masażem powietrznym
Gabinet masażu
Przystań z wypożyczalnią sprzętu wodnego
2-torowa kręgielnia
Inspiracje turystyczne w okolicy

Kolej gondolowa w Solinie

Nowa atrakcja Podkarpacia - uruchomiona w 2022 roku kolej gondolowa nad zaporą w Solinie.
Czytaj

Bieszczadzki Park Narodowy

Bieszczadzki Park Narodowy jest największym parkiem narodowym polskich gór.  Chroni unikatową przyrodę Karpat Wschodnich.
Czytaj

Żubry w Bieszczadach

Jeśli chcecie spotkać „oko w oko” prawdziwie grubego zwierza – jedźcie w Bieszczady, tu w zagrodzie pokazowej żubrów w Mucznie nie sposób się nudzić!
Czytaj

Naftowe Eldorado

Gdzie znajduje się najstarsza na świecie czynna kopalnia ropy naftowej? – W południowo-wschodniej Polsce i jest udostępniona do zwiedzania!
Czytaj

Siekierezada

Jest miejscem, które pokochasz od pierwszego wejrzenia lub od wejścia znienawidzisz. Siekierezada to najbardziej rozpoznawalna bieszczadzka knajpa.
Czytaj

„Bieszczadzka ciuchcia”

Być w Bieszczadach i nie wybrać się na przejażdżkę słynną „bieszczadzką ciuchcią”, to nie być w Bieszczadach...
Czytaj

Na styku kultur

Drewniane cerkwie w Bieszczadach to jeden z najbardziej charakterystycznych symboli regionu. Ich niepowtarzalne formy, powstałe na styku kultury Wschodu i Zachodu, należą do najciekawszych zjawisk w europejskiej architekturze.
Czytaj
Kolej gondolowa w Solinie

Rzuć wszystko i wyjedź w Bieszczady…! W Bieszczadach odkryj nową kolejkę gondolową przejeżdżającą nad monumentalną zaporą Jeziora Solińskiego. Inwestycja od samego początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem i przyciąga rzesze turystów z całego kraju i nie tylko.
Podróż gondolą podwieszoną pod rozpiętą na dystansie 1,5 km liną, rozpoczyna się na stacji, tuż przy deptaku obok zapory. Po pięciu minutach, docieramy na Górę Jawor. Tam czeka na nas wiele atrakcji, w tym potężna wieża widokowa z panoramiczną kawiarnią i przeszklonym podestem widokowym.

Zdj. materiał prasowy PKLSolina

Bieszczadzki Park Narodowy

Bieszczadzki Park Narodowy jest największym parkiem narodowym polskich gór.  Chroni unikatową przyrodę Karpat Wschodnich. Teren parku wraz z otuliną jest najcenniejszą w Polsce i jedną z najwartościowszych w skali całej Europy ostoją zwierząt. Występujące tu populacje niedźwiedzia brunatnego, wilka czy jelenia szlachetnego należą do najliczniejszych w kraju. Symbolem parku i jego gatunkiem herbowym jest ryś. W Bieszczadzkim Parku Narodowym znajdziemy wiele szlaków oraz kilkanaście ścieżek przyrodniczo-historycznych. Można je odwiedzać od wiosny do jesieni podczas wycieczek pieszych. W zimie popularna w Bieszczadach jest także turystyka narciarska.

Żubry w Bieszczadach

Jeśli chcecie spotkać „oko w oko” prawdziwie grubego zwierza – jedźcie w Bieszczady, tu w zagrodzie pokazowej żubrów w Mucznie nie sposób się nudzić! Można swobodnie obserwować te największe zwierzęta Europy, w ich naturalnym środowisku. Siedmiohektarowy wybieg dla żubrów porośnięty jest starodrzewem jodłowo-świerkowym, a dla zwiedzających przygotowano specjalne zadaszone tarasy widokowe. Zwierzęta obserwować można więc niezależnie od pogody, codziennie w godzinach 9:00 – 19:00, a zwiedzanie jest bezpłatne. Obiekt służy edukacji przyrodniczej i jest jedną z największych atrakcji turystycznych regionu.

Populacja bieszczadzkich żubrów osiąga ponad 600 osobników. Zostały tu reintrodukowane w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku. Możemy je spotkać na wolności praktycznie w każdej części Bieszczadów. W największej ilości, żyją w okolicach Stuposian oraz Kalnicy.

Naftowe Eldorado

Gdzie znajduje się najstarsza na świecie czynna kopalnia ropy naftowej? – W południowo-wschodniej Polsce i jest udostępniona do zwiedzania!
Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego w Bóbrce jest miejscem wyjątkowym. Zobaczymy w nim m.in. wypełniony eksponatami dom Łukasiewicza – polskiego farmaceuty, wizjonera, wynalazcy lamp naftowych, pioniera europejskiego przemysłu naftowego. Jako pierwszy na świecie Łukasiewicz wykorzystał ropę naftową na skalę przemysłową, z czasem dorobił się na tym pokaźnego majątku.

Muzeum w Bobrówce ma formę skansenu, gdzie na powierzchni prawie 20 ha zgromadzono sprzęty związane z rodzącym się w regionie przemysłem naftowym oraz ewolucją technik wydobywczych w XIX i XX w.

Więcej informacji: bobrka.pl

 

Zdj. materiał prasowy Muzeum w Bóbrce

Siekierezada

Jest miejscem, które pokochasz od pierwszego wejrzenia lub od wejścia znienawidzisz. Siekierezada to najbardziej rozpoznawalna bieszczadzka knajpa. Znajdziesz ją w miejscowości Cisna – w sercu regionu. Otwarta została w latach dziewięćdziesiątych, gdy głęboko w Bieszczady nie docierało jeszcze zbyt wielu turystów. Oblegali ją głównie drwale i budnicy (pustelnicy żyjący z dala od osad ludzkich, trudniący się wypałem węgla drzewnego). Byli oni wabieni pokusą przeniesienia się choć na moment w odrealniony świat baśni – za sprawą niecodziennego wystroju lokalu oraz dostępności taniego wina lub upojnego piwa. Wiele rzeźb i eksponatów zdobiących dziś szczelnie wnętrze Siekierezady, stanowiło podobno zapłatę od zdolnych lokalnych artystów, tracących w tym miejscu swoją płynność finansową. Anegdoty związane z funkcjonowaniem tego diabelskiego przybytku, zostały zebrane i opublikowane w książce wydanej przez właściciela lokalu pt. „Bieszczadzkie opowieści z Siekierezady”.
Dzisiejsza Siekierezada, po rozbudowie, stała się miejscem o nieco złagodniałym obliczu, przyjaznym turystom. Jest lokalem artystycznym, w którym wieczorem posłuchasz dobrej muzyki i zjesz smakowitą, obfitą kolację.

„Bieszczadzka ciuchcia”

Być w Bieszczadach i nie wybrać się na przejażdżkę słynną „bieszczadzką ciuchcią”, to nie być w Bieszczadach. Jest to wspaniała propozycja także na niepogodę. Jeśli chcecie zrozumieć fenomen tej wyjątkowej atrakcji, musicie po prostu udać się na główną stację Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej, do miejscowości Majdan obok Cisnej i zakupić bilet na trwającą dwie lub trzy godziny przejażdżkę.
Historia tej malowniczo położonej linii kolejowej sięga XIX w. Na przestrzeni lat przeżywała wzloty i upadki. W latach ‘90 groziła jej całkowita likwidacja. Dziś nie pełni już funkcji gospodarczej, ale cieszy rządnych bieszczadzkich przygód turystów.

Na styku kultur

Drewniane cerkwie w Bieszczadach to jeden z najbardziej charakterystycznych symboli regionu. Ich niepowtarzalne formy, powstałe na styku kultury Wschodu i Zachodu, należą do najciekawszych zjawisk w europejskiej architekturze. Warto wybrać się szlakiem tych wyjątkowych obiektów.
Większość do dziś zachowanych cerkwi, stało się kościołami rzymskokatolickimi, dzięki temu przetrwały historyczne zawieruchy, zwłaszcza związane z tzw. „Akcją Wisła”. Obiekty te, upamiętniają wysiedlonych w 1947 roku: Bojków, Łemków, Pogórzan i Dolinian – bieszczadzkie grup etniczne, potomków nomadycznych Wołochów, którzy do XVI wieku kolonizowali obszar Karpat Zachodnich.

Oferty specjalne

zima
Myczkowce k. Soliny

 

Bieszczadzkie jeziora to raj dla wędkarzy!

Piękno przyrody, swoisty mikroklimat, zasobność w ryby, wszystko to sprawi, że łowienie będzie prawdziwą przyjemnością. 

Szczegółowa oferta poniżej ⬇️

 

transfer na łowisko
możliwość wypożyczenia łódki
rabat dla wędkarzy
możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego
kręgielnia
strefa SPA
masaż relaksacyjny
Hotel Solina
Cena od
1399 zł/osoba/2 doby
jesień
Myczkowce k. Soliny

Poznaj tajemnice pięknego przyrodniczego spektaklu. 

Szczegółowa oferta poniżej ⬇️

transfer na polowanie
2 uroczyste kolacje
relaks w SPA
masaż relaksacyjny
kręgle
parking
Hotel Solina
Cena od
1289 zł/osoba/2 doby
jesień
Myczkowce k. Soliny

Jesienny pobyt w Bieszczadach, to prawdziwy raj dla miłośników przyrody i spokoju. Odpocznij z dala od zgiełku zachwycając się różnorodnością górskich krajobrazów.

Zarezerwuj pobyt na na www.hotelsolina.eu

 

 

słodki poczestunek
warsztaty kulinarne
warsztaty florystyczne
masaż aromaterapeutyczny
kręgle
voucher o wartości 50 zł
Hotel Solina
Cena od
179 zł/osoba/doba
Boże Narodzenie i Sylwester
Myczkowce k. Soliny

Święta Bożego Narodzenia w otoczeniu pięknych krajobrazów i rodzinnej atmosferze.

Zarezerwuj pobyt pełen atrakcji:

tel. 13 461 80 31 lub recepcja@hotelsolina.eu

kolacja wigilijna
wizyta Świętego Mikołaja
atrakcje dla dzieci i dorosłych
muzyka na żywo
kręgle
transfer do stacji narciarskiej
parking
Hotel Solina
Cena od
375 zł/osoba/doba
Boże Narodzenie i Sylwester
Myczkowce k. Soliny

Szukasz wyjątkowego miejsca na przywitanie Nowego Roku? Mamy ofertę idealną dla ciebie! Zarezerwuj magiczny pobyt na www.hotelsolina.eu

zabawa sylwestrowa
ognisko z pieczeniem kiełbasek
seanse w saunie
kręgle
wieczorne animacje
parking
Hotel Solina
Cena od
350 zł/os./doba
zima
Myczkowce k. Soliny

Marzysz o białym szaleństwie i feriach zimowych w górach?

Zapraszamy na zimowy wypoczynek podczas którego zapewnimy mnóstwo atrakcji dla ciebie i twojej rodziny.

ognisko z pieczeniem kiełbasek
warsztaty plastyczne
warsztaty z lepienia pierogów
wieczór bajkowy
wieczory z planszówkami
seanse w saunie
Hotel Solina
Cena od
225 zł/osoba/doba

Pokoje

Hotel Solina*** dysponuje 93 miejscami noclegowymi w 42 komfortowych pokojach o zróżnicowanym standardzie. Obiekt dysponuje 1 pokojem jednoosobowym, 31 pokojami dwuosobowymi, 3 pokojami trzyosobowymi, 4 pokojami czteroosobowymi oraz 3 apartamentami.

Zobacz więcej
1 Gości
Pokój 1-os. standard
10 m2 m2
Do 1 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

suszarka do włosów, ręczniki, kosmetyki do pielęgnacji

Dodatkowe wyposażenie:
podgrzewacz do butelek, przewijak, , wanienka, pościel do łóżeczka, łóżeczko dla dziecko (za dodatkową opłatą – 20 zł/doba )

Akcesoria na życzenie :

W pokoju znajduje się 1 pojedyncze łóżko.

2 Gości
Pokój 2-os. standard
15 m2 m2
Do 3 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

suszarka do włosów, ręczniki, kosmetyki do pielęgnacji

Dodatkowe wyposażenie:
podgrzewacz do butelek, przewijak, , wanienka, pościel do łóżeczka, łóżeczko dla dziecko (za dodatkową opłatą – 20 zł/doba )

Akcesoria na życzenie :

W pokoju znajdują się 2 pojedyncze łóżka. Możliwość dostawki dla dziecka do lat 12.

3 Gości
Pokój 3-os. standard
35 m2 m2
Do 4 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

suszarka do włosów, ręczniki, kosmetyki do pielęgnacji

Dodatkowe wyposażenie:
podgrzewacz do butelek, przewijak, , wanienka, pościel do łóżeczka, łóżeczko dla dziecko (za dodatkową opłatą – 20 zł/doba )

Akcesoria na życzenie :

W pokoju znajdują się 3 pojedyncze łóżka.

4 Gości
Pokój 4-os. standard.
33 m2 m2
Do 5 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

suszarka do włosów, ręczniki, kosmetyki do pielęgnacji

Dodatkowe wyposażenie:
podgrzewacz do butelek, przewijak, , wanienka, pościel do łóżeczka, łóżeczko dla dziecko (za dodatkową opłatą – 20 zł/doba )

Akcesoria na życzenie :

W pokoju znajdują się 4 pojedyncze łóżka.

2 Gości
Apartament Dekadencja
50 m2 m2
Do 3 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

suszarka do włosów, ręczniki, kosmetyki do pielęgnacji, szlafrok

Dodatkowe wyposażenie:
podgrzewacz do butelek, przewijak, , wanienka, pościel do łóżeczka, łóżeczko dla dziecko (za dodatkową opłatą – 20 zł/doba )

Akcesoria na życzenie :

Pokój dwuczęściowy – część dzienna z nierozkładaną sofą, część sypialniana z łożem małżeńskim. Możliwość dostawki dla dziecka do lat 12.

2 Gości
Apartament Antyczny
49 m2 m2
Do 3 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

suszarka do włosów, ręczniki, kosmetyki do pielęgnacji, szlafrok

Dodatkowe wyposażenie:
podgrzewacz do butelek, przewijak, , wanienka, pościel do łóżeczka, łóżeczko dla dziecko (za dodatkową opłatą – 20 zł/doba )

Akcesoria na życzenie :

Pokój dwuczęściowy – część dzienna z nierozkładaną sofą, część sypialniana z łożem małżeńskim. Możliwość dostawki dla dziecka do lat 12.

2 Gości
Apartament Japoński
49 m2 m2
Do 4 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

suszarka do włosów, ręczniki, kosmetyki do pielęgnacji, szlafrok

Dodatkowe wyposażenie:
podgrzewacz do butelek, przewijak, , wanienka, pościel do łóżeczka, łóżeczko dla dziecko (za dodatkową opłatą – 20 zł/doba )

Akcesoria na życzenie :

Pokój dwuczęściowy – część dzienna z nierozkładaną sofą, część sypialniana z łożem małżeńskim. Możliwość dostawki dla dziecka do lat 12.

Restauracje i bary

Zobacz więcej
Restauracja "U Wodnika"
kuchnia żydowska, bojkowska
Pn-Nd
godz. 13-22
Pn-Nd
godz. 13-20 poza sezonem
Restauracja "U Wodnika" czynna jest codziennie od godz. 13:00 do godz. 22:00 w sezonie, poza sezonem od godz. 13:00-20:00. Menu restauracji zostało skomponowane z bieszczadzkich specjałów oraz wyjątkowych smaków wprost z kuchni żydowskiej, bojkowskiej i łemkowskiej. Zamówienia przyjmowane są do godz. 21:30 w sezonie, poza sezonem do godz. 19:30.
Drink Bar
Drink bar czynny jest codziennie od godz. 12:00-22:00

Relaks

Dla wielbicieli górskiej panoramy w Hotelu Solina czekają zapierające dech w piersiach widoki z hotelowych balkonów, a dla poszukujących prawdziwego odprężenia – relaksacyjne zabiegi na ciało w hotelowym SPA.

Zobacz więcej
Censtrum SPAS & WELLNESS
Zewnętrzny basen hotelowy

Czynny w m-cach V-X.

Kręgielnia 2-torowa i bilard
Wewnętrzna sala zabaw
Sala fitness

Sale konferencyjne

Hotel posiada 4 klimatyzowane sale konferencyjne umożliwiające organizację wydarzeń dla 232 os. jednocześnie.

Zobacz więcej
Studio Audytoryjne
Do 120 Osób
252 m2 m2

Studio wyposażone jest w projektor multimedialny, tablice, flip chart, nagłośnienie, dostęp do sieci WiFi oraz klimatyzację.

Ustawienia stołów
układ teatralny
120
układ bankietowy
100
Studio audytoryjne "AB"
Do 60 Osób
80 m2 m2

Studio wyposażone jest w projektor multimedialny, tablice, flip chart, nagłośnienie, dostęp do sieci WiFi oraz klimatyzację.

Ustawienia stołów
układ teatralny
60
układ bankietowy
40
Studio C
Do 26 Osób
38 m2 m2

Studio wyposażone jest w projektor multimedialny, tablice, flip chart, nagłośnienie, dostęp do sieci WiFi oraz klimatyzację.

Ustawienia stołów
układ teatralny
26
układ bankietowy
20
Studio D
Do 26 Osób
38 m2

Studio wyposażone jest w projektor multimedialny, tablice, flip chart, nagłośnienie, dostęp do sieci WiFi oraz klimatyzację.

Ustawienia stołów
układ teatralny
26
układ bankietowy
20

Dojazd i kontakt

Zobacz więcej
Jak dojechać ?
dworzec PKP
Sanok (ok. 30 km od hotelu)
dworzec PKS
Sanok (ok. 30 km od hotelu))
dworzec PKS
Lesko (ok. 12 km od hotelu)
Dane kontaktowe
Hotel Solina***
Myczkowce k. Soliny
38-623 Uherce Mineralne
podkarpackie
Ważne informacje
doba hotelowa:
16:00-12:00
Skontaktuj się
{{ showError(errors.items, 'hotel_name', '') }}
{{ showError(errors.items, 'advertisement', '') }}
{{ showError(errors.items, 'newsletter', '') }}
{{ showError(errors.items, 'sms', '') }}
Zarezerwuj swój pobyt
w Hotel Solina
Data przyjazdu
Data wyjazdu
Pokoje
Liczba osób
Liczba dzieci
Kod promocyjny