pl

Na łyżwy pod gołym niebem

Zima w naszym klimacie daje możliwość skorzystania ze wspaniałych, plenerowych lodowisk i wypróbowania swoich sił na łyżwach.
Jazda na świeżym powietrzu jest atrakcją nie tylko dla doświadczonych osób, ale również dla tych którzy jeżdżą rekreacyjnie lub postanowili dopiero poznać ten sport. To również idealny przepis na zimową aktywność w mieście i pomysł na doskonałe spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Polskie miasta oferują wiele lodowisk plenerowych, które warto odwiedzić choć raz o tej porze roku. Wspaniałe lodowisko Ice Park z dużą i małą taflą oraz lodową alejką przygotował Kraków. Miłośnicy jazdy na łyżwach znajdą też możliwość skorzystania z lodowisk w Warszawie – pod Pałacem Kultury, na Stegnach oraz klimatycznego lodowiska na Starym Mieście, o ile tylko warunki pogodowe na to pozwalają.
Chętnych na jazdę „pod chmurką” zapraszają również Katowice, Olsztyn, Rzeszów i inne miasta. Korzystając z lodowisk nie trzeba martwić się o własny sprzęt – wiele z obiektów dysponuje własną wypożyczalnią.

 

 

Najważniejsze informacje
lodowiska
zima w mieście
łyżwiarstwo
Obiekty w pobliżu
Best Western Plus Hotel Olsztyn Old Town
Olsztyn
Courtyard by Marriott Warsaw Airport
Warszawa
Hampton by Hilton Warsaw Airport
Warszawa
Holiday Inn Express Rzeszów Airport
Rzeszów
Moxy Katowice Airport
Katowice
Regent Warsaw Hotel
Warszawa
Renaissance Warsaw Airport Hotel
Warszawa
HOTEL ROYAL
Kraków