W każdym z naszych obiektów zapłacisz bonem turystycznym.

pl

Regent Warsaw Hotel

Warszawa, Belwederska 23

O obiekcie

Regent Warsaw Hotel położony jest w centrum Warszawy, w sąsiedztwie Parku Łazienki Królewskie i w bliskiej odległości od głównych atrakcji turystycznych miasta oraz ważnych lokalizacji biznesowych. Do dyspozycji gości hotel oddaje 246 pokoi, Każdy z nich został zaprojektowany tak, by zaoferować pobyt w komfortowych warunkach w spokojnym, a jednocześnie doskonale położonym miejscu w samym centrum Warszawy.

 

Zobacz więcej
Walory obiektu
prestiżowa lokalizacja
luksusowe wnętrza
SPA&Wellness
Inspiracje turystyczne w okolicy

Muzeum Neonów w Warszawie

Zwiedzanie kolekcji starych, warszawskich neonów.
Czytaj

Ogrody na dachu biblioteki uniwersyteckiej

Niezwykłe miejsce w Warszawie - piękne o każdej porze roku.
Czytaj

Najpiękniejsze szklane bombki są z Polski

Udaj się do jednej z fabryk bombek i zachwyć się świątecznymi ozdobami.
Czytaj

Kolekcja Sztuki Egipskiej w Warszawie

Starożytne eksponaty w Muzeum Narodowym w Warszawie.
Czytaj

Muzeum Motoryzacji i Techniki Skarb Narodu

Wystawa motoryzacji w dawnej Fabryce Samochodów Osobowych.
Czytaj

Pałac Kultury i Nauki

Pałac Kultury i Nauki to jedna z największych atrakcji turystycznych stolicy i nie chodzi tu tylko o jego gabaryty. Zajmuje 3 hektary i mierzy 237 m.
Czytaj

Świąteczne choinki i iluminacje

Spacery wśród ulicznych, świątecznych dekoracji.
Czytaj

Czas na morsowanie – wzmocnienie i energia

Zimna woda zdrowia doda - a w Polsce jest wiele miejsc do morsowania.
Czytaj

Wody termalne na jesienno-zimowe chłody.

Zdrowie i wypoczynek w polskich gorących źródłach.
Czytaj
Muzeum Neonów w Warszawie

Muzeum Neonów w Warszawie to oryginalne miejsce prezentujące kolekcję około 100 starych reklam świetlnych. Tu można podziwiać neony, które niegdyś stanowiły nie tylko formę reklamy, ale przede wszystkim sztukę użytkową i istotny element dekoracyjny wkomponowany w przestrzeń miasta i jego architekturę. Reklamy te powstawały w ramach procesu tak zwanej neonizacji Warszawy, a wiele z nich to efekt pracy znanych polskich artystów i grafików należących do Polskiej Szkoły Plakatu.

http://www.neonmuzeum.org/

Ogrody na dachu biblioteki uniwersyteckiej

Budynek Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego jest pełen niespodzianek. Poza przebogatym księgozbiorem można tam obejrzeć wystawy, np. Polskiej Szkoły Plakatu, zjeść lub napić się w jednym z kilku punktów gastronomicznych, a ukoronowaniem wizyty jest spacer po ogrodach zlokalizowanych na dachu. Z ogrodów można podziwiać piękną panoramę Warszawy i przepływającą Wisłę – do Bulwarów Wiślanych jest już stamtąd tylko kilka kroków. Spacer warto zakończyć w Elektrowni Powiśle – z pietyzmem odrestaurowanym kompleksie dawnej elektrowni, która obecnie pełni rolę centrum handlowo-rozrywkowego.

Najpiękniejsze szklane bombki są z Polski

Dawniej szykując się do Świąt bożonarodzeniowych ozdabiano w Polsce snopki zbóż. Z czasem przyjęła się tradycja wstawiania do domu świątecznego drzewka, które dekorowano owocami, następnie orzechami i słodyczami. Szklane bombki pojawiły się na choince stosunkowo niedawno i na stałe pozostały ich elementem dekoracyjnym.

Bombki choinkowe produkowane są na całym świecie, jednak te najpiękniejsze i najbardziej cenione, czyli szklane i ręcznie wykonywane pochodzą przede wszystkim z Polski, która słynie z tych świątecznych wyrobów. Bombki są ręcznie wytwarzane i obrabiane przy zastosowaniu dawnych technik dmuchania szkła. Nadaje się im rozmaite – często finezyjne kształty, następnie ręcznie zdobi.
Warto udać się do jednej z fabryk bombek pod Krakowem, w Warszawie, w okolicach Poznania lub Wrocławia, czy do Muzeum Bombki Choinkowej w Nowej Dębie niedaleko Rzeszowa, aby na żywo zapoznać się z procesem wytwarzania bombek. Wiele z tych wytwórni prowadzi spotkania i warsztat, gdzie pod okiem specjalistów można samemu wykonać małe, choinkowe dzieła sztuki.

Życzymy dobrej zabawy!

 

 

Dziadek do orzechów – magia baletu i muzyki

Dziadek do orzechów do muzyki Piotra Czajkowskiego to świąteczna klasyka dla wszystkich, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Przedstawienie grane corocznie w okresie świątecznym przenosi widzów w niezwykły, bajkowy świat, pełen magii i kolorowych kostiumów. Wspaniałe akrobacje baletowe, tancerze i przepiękna muzyka – to naprawdę warto obejrzeć.

Osoby, które jeszcze nie miały okazji oglądać na żywo Dziadka do orzechów mogą wybrać się np. do Teatru Wielkiego w Warszawie, ICE Kraków Congress Centre, Teatru Wielkiego W Poznaniu lub Poznań Congress Center, Filharmonii Łódzkiej, Filharmonii Warmińsko-Mazurska lub innego miejsca – niektóre z nich oferują jeszcze ostatnie bilety na tegoroczne i styczniowe przedstawienia.

Gorąco polecamy!

Szlakiem praskich murali i sztuki ulicznej

Zwiedzanie miasta to nie tylko zabytki i historyczna architektura, ale również nowoczesne formy w przestrzeni publicznej.
Na miłośników wielkoformatowej twórczości ulicznej czeka warszawska Praga, gdzie warto wybrać się na spacer w poszukiwaniu murali, zdobiących na każdym kroku stare mury budynków. Praskie ulice, podwórka, miejsca widoczne i łatwo dostępne, ale również schowane za bramami i klimatyczne zakątki oferują sztukę uliczną dostępną dla wszystkich, o każdej porze.

Szczególnie dużo murali powstało w okolicach ulic Brzeskiej, Stalowej, Wileńskiej, Strzeleckiego, Małej, Frycza-Modrzewskiego oraz w wielu innych lokalizacjach. Nawet krótki, godzinny spacer po tej części Pragi wystarczy by odnaleźć co najmniej kilkanaście murali. Można tu natknąć się na perełki stworzone przez znanych artystów, takich jak Ernest Zacharevic, Conor Harrington, włoskich artystów CT i 108, hamburskiego artystę 1010 i innych, nierzadko wyznaczających trendy w sztuce ulicznej.

Kolekcja Sztuki Egipskiej w Warszawie

Dla miłośników sztuki starożytnej oraz dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji spędzać wakacji w Egipcie, Muzeum Narodowe w Warszawie otworzyło w tym roku Galerię Sztuki Starożytnej. W dziewięciu salach muzealnych eksponowane są wspaniałe zabytki starożytnych cywilizacji.
Wśród nich znalazła się pokaźna kolekcja eksponatów pochodzących ze starożytnego Egiptu. Prezentowane są m.in. 10-metrowa Księga Umarłych Piastunki Bakai z XIV w. p.n.e., egipskie sarkofagi, czy rytualne wrota.
Nowa aranżacja i przebudowa stałej ekspozycji trwała ostatnie 10 lat. Galerie przygotowano z użyciem nowoczesnych aranżacji i multimediów tak, aby spełniała oczekiwania współczesnych zwiedzających.

Zapraszamy do zwiedzania!

Więcej informacji na stronie Muzeum Narodowego w Warszawie.

 

 

 

Muzeum Motoryzacji i Techniki Skarb Narodu

Na miłośników klasycznych samochodów czekają niezwykłe perełki motoryzacji. Wystawa w dawnej Fabryce Samochodów Osobowych na warszawskim Żeraniu oferuje zarówno polskie klasyki m.in. Warszawy, Syreny, Fiaty, Polonezy, Żuki i Tarpany jak i inne ciekawe eksponaty z całego świata, w tym zachodnie samochody sportowe, kolekcjonerskie i filmowe.

Ekspozycję można zwiedzać w weekendy. Sprzedaż biletów odbywa się wyłącznie on-line .
https://muzeumskarbnarodu.pl/

Pałac Kultury i Nauki

Pałac Kultury i Nauki to jedna z największych atrakcji turystycznych stolicy i nie chodzi tu tylko o jego gabaryty. Zajmuje 3 hektary i mierzy 237 m. Przez dziesięciolecia był najwyższym budynkiem w Polsce.

Na 30. piętrze PKiNu znajduje się udostępniony do zwiedzania taras widokowy, z którego roztacza się najpiękniejsza panorama Warszawy. Na wieży Pałacu Kultury w 2000 roku umieszczono olbrzymi zegar – trzeci pod względem wielkości w Europie i trzeci najwyżej posadowiony w skali świata. Długość wskazówek zegara to 2,7 oraz 3,54 m, a średnica każdej z jego czterech tarcz to 6,3 m.

Pałac Kultury na stałe wpisał się w krajobraz miasta, stając się jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli stolicy. Mieszczą się tu liczne instytucje naukowe oraz kulturalne, w tym dwa muzea, cztery teatry, kino, basen, Pałac Młodzieży.

Świąteczne choinki i iluminacje

W wielu miastach grudzień to czas radosnych świątecznych jarmarków i wielu atrakcji z tym związanych. Jednak przede wszystkim to okazja to podziwiania przepięknych bożonarodzeniowych i noworocznych dekoracji oraz iluminacji, którymi zostają udekorowane ulice miast. Zazwyczaj w centralnym miejscu staje ogromna, przystrojona choinka, która zachwyca przez kilka tygodni mieszkańców miasta i przyjezdnych.

W tym czasie warto udać się na spacer przez Krakowskie Przedmieście i Nowy Świat w Warszawie, wśród zachwycająco rozświetlonych dekoracji ulic, aż do Starego Miasta i ustawionej na pl. Zamkowym choinki. W Krakowie zaś najbardziej okazałą choinkę można podziwiać na Rynku Głównym. Także inne polskie miasta jak np. Gdańsk, Szczecin, Katowice i Poznań zachwycają swoimi bogato zdobionymi choinkami i świątecznie rozświetlonymi ulicami.

Zapraszamy na spacery!

Czas na morsowanie – wzmocnienie i energia

Kąpiele w zimnej wodzie z roku na rok zyskują coraz więcej zwolenników. To świetny sposób na wzmocnienie organizmu, zadbanie o naszą odporność, a przede wszystkim duża dawka pozytywnej energii.

W Polsce jest wiele miejsc idealnych do morsowania. Można znaleźć ich nawet kilkaset (mapy morsowanie znajdziesz w Internecie). Najbardziej oczywiste jest wybrzeże Bałtyku, ale również liczne jeziora, zalewy i inne zbiorniki wodne nadają się do zimowych kąpieli.
Pomimo wielu korzyści zdrowotnych, przed rozpoczęciem morsowania należy skonsultować się z lekarzem. Kąpiele najlepiej zażywać w większej grupie, dlatego dobrym pomysłem jest dołączenie do klubu morsów, gdzie będziemy pod okiem doświadczonych uczestników kąpieli.

Kto i gdzie morsuje?
– Olsztyński Klub Morsów „Iglo” (plaża w Kortowie, Olsztyn)
– Morsy Warszawa (Jezioro Czerniakowskie, Warszawa)
– Morsy z Radomia (zalew w Borkach, Radom)
– Morsy w Łodzi (Arturówek, Łodzi)
– Morsy Poznań oraz Złotniki Morsują (Jezioro Kierskie, k. Poznania)
– Klub Morsów „Morświn” (Świnoujście)
– Kołobrzeski Klub Morsów (Kołobrzeg)
– Gdański Klub Morsów (Jelitkowo, Gdańsk)

Sezon na morsowanie trwa od jesieni do wiosny. Zatem, kto jeszcze nie wypróbował taj atrakcji nadal ma okazję wskoczyć do lodowatej wody w tym sezonie.

Wody termalne na jesienno-zimowe chłody.

Polska, zaraz za Słowacją i Węgrami, jest bogata w gorące źródła i oferuje wiele miejsc, w różnych regionach kraju, gdzie można skorzystać z kąpieli w wodach termalnych. Jest to doskonała forma relaksu i wypoczynku, szczególnie w okresie jesienno-zimowym.

Wody termalne mają dużą zawartość makro i mikroelementów i w zależności od miejsca różnią się składem. Dzięki swym właściwościom leczniczym, oprócz relaksu zapewniają działanie prozdrowotne  i pomoc przy różnych dolegliwościach.

W Polsce jest duży wybór obiektów oferujących kąpiele w wodach termalnych, a najbardziej znane można odwiedzić w: Mszczonowie, Uniejowie, Poznaniu, Lądku-Zdroju, Solcu Zdroju, Busko Zdroju, Jeleniej Górze, Witowie (Chochołowie) i Lidzbarku Warmińskim.

Gorąco zapraszamy!

Oferty specjalne

Pokoje

 

 

Zobacz więcej
2 Gości
Pokój Classic
32 m2
Do 2 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

Woda mineralna,
Zestaw kosmetyków,
Szlafrok,
Całodobowe usługi Concierge,
Sejf mieszczący laptop

 

Akcesoria na życzenie :

Pokoje wyróżniające się bogatym, funkcjonalnym wyposażeniem i nowoczesnym wzornictwem z podwójnym łóżkiem typu queen size oraz dużym biurkiem. W łazience znajduje się wanna i oddzielna kabina prysznicowa.

 

2 Gości
Pokój Deluxe
38 m2
Do 2 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

Woda mineralna,
Zestaw kosmetyków,
Szlafrok,
Całodobowe usługi Concierge,
Sejf mieszczący laptop

 

Akcesoria na życzenie :

Pokoje Deluxe dostępne są w dwóch konfiguracjach – z dwoma pojedynczymi łóżkami lub jednym podwójnym łóżkiem w rozmiarze king size. Pokoje wyróżniające się bogatym, funkcjonalnym wyposażeniem i nowoczesnym wzornictwem oraz wspaniałym widokiem na miasto. W łazience znajduje się wanna i oddzielna kabina prysznicowa.

 

2 Gości
Pokój Superior
46 m2
Do 2 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

Woda mineralna,
Zestaw kosmetyków,
Szlafrok,
Całodobowe usługi Concierge,
Sejf mieszczący laptop

 

Akcesoria na życzenie :

Pokój wyróżniający się bogatym, funkcjonalnym wyposażeniem i nowoczesnym wzornictwem w wersji z dwoma pojedynczymi łóżkami lub jednym podwójnym łóżkiem w rozmiarze king size. W łazience znajduje się wanna i oddzielna kabina prysznicowa.

 

2 Gości
Apartament Junior
56 m2
Do 2 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

Woda mineralna,
Zestaw kosmetyków,
Szlafrok,
Całodobowe usługi Concierge,
Sejf mieszczący laptop

 

Akcesoria na życzenie :

Przestronny apartament o powierzchni 56 m2 na który składają sypialnia z dużymi łóżkami oraz przestronny salon.

 

2 Gości
Apartament Executice
68 m2
Do 2 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

Woda mineralna,
Zestaw kosmetyków,
Szlafrok,
Całodobowe usługi Concierge,
Sejf mieszczący laptop

 

Akcesoria na życzenie :

Przestronny apartament o powierzchni 68 m2 na który składają sypialnia z dużymi łóżkami oraz przestronny salon.

 

2 Gości
Apartament Diplomatic
120 m2
Do 4 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

Woda mineralna,
Zestaw kosmetyków,
Szlafrok,
Całodobowe usługi Concierge,
Sejf mieszczący laptop

 

Akcesoria na życzenie :

Przestronny apartament o powierzchni 120 m2 na który składają 2 sypialnie z dużymi łóżkami oraz przestronny salon.

 

2 Gości
Apartament Presidential
160 m2
Do 2 Osób
Stałe wyposażenie pokoju :

Woda mineralna,
Zestaw kosmetyków,
Szlafrok,
Całodobowe usługi Concierge,
Sejf mieszczący laptop

 

Akcesoria na życzenie :

Przestronny apartament o powierzchni 160 m2 na który składają sypialnia z dużymi łóżkami oraz przestronny salon.

 

Restauracje i bary

UWAGA! Dostępność usług gastronomicznych zgodnie z aktualnymi wytycznymi epidemiologicznymi.

 

Zobacz więcej
Ventri-tre
polska, śródziemnomorska
Pn-Nd
06:30-23:00
Połączenie elegancji i swobodnego wystroju sprawia, że restauracja Ventri-Tre jest idealnym miejscem na posiłek o każdej porze dnia. Restauracja wyróżnia się jakością i różnorodnością dań, bogatym wyborem przystawek, makaronów, świeżych ryb i owoców morza, grillowanych mięs i specjalności kuchni tradycyjnej.

 

 

Bar Łazienki Lounge
bar
Pn-Nd
08:00-01:00
Bar Łazienki Lounge posiada szeroki wybór herbat, ​kaw i napojów oraz lekkich przekąsek.

 

 

Relaks

Wellness Club Regent – „Zadbaj o swoje ciało i umysł” – ekskluzywne centrum SPA&Wellness; nowocześnie wyposażony klub oferuje kompleksowe usługi rekeracyjne i odnowę biologiczną. basen z podgrzewaną wodą; saunę suchą i łaźnię parową; jacuzzi, siłownię, zajęcia fitness, strefę SPA – gabinety odnowy biologicznej i masaże; treningi personalne

UWAGA! Dostępność strefy SPA i usług wellness zgodnie z aktualnymi wytycznymi epidemiologicznymi.

Zobacz więcej
Basen

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek: 07.00-22.00, sobota-niedziela: 08.00-21.00

 

Siłownia

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek: 07.00-22.00, sobota-niedziela: 08.00-21.00

 

Sale konferencyjne

 

 

Zobacz więcej
Sala Balowa Regent
Do 352 Osób
385 m2

Sala Balowa Regent z oknami i foyer (120 m2), dzielona na 3 sale: Sala Regent A (125 m2), Sala Regent B (135 m2), Sala Regent C (125 m2); Sale łączone A+B (260 m2); Sale łączone B+C (260 m2). Wysokość: 4,5 m. Sala na parterze, co daje łatwy dostęp logistyczny i stanowi wyodrębnioną przestrzeń dla gości wydarzeń.

 

Ustawienia stołów
Teatralne
352
Podkowa
70
Szkolne
160
Bankietowe
246
Sala Koral
Do 70 Osób
89 m2

Sala Koral z oknami o wysokośi 2,5 m, wyposażona w szafy na ubrania i materiały, ekran, Wi-Fi.

 

Ustawienia stołów
Teatralne
70
Podkowa
30
Szkolne
45
Bankietowe
60
Sala Turkus
Do 54 Osób
79 m2

Sala Turkus z oknami dzielona jest na 2 sale: Turkus A (44 m2), Turkus B (35 m2), m2). Sala ma wysokość 2,5 m, i jest wyposażona w  szafy na ubrania i materiały, ekran, Wi-Fi.

 

Ustawienia stołów
Teatralne
54
Podkowa
27
Szkolne
36
Bankietowe
40
Sala Onyks
Do 60 Osób
77 m2

Sala Onyks z oknami jest dzielona na 2 sale: Onyks A (40 m2), Turkus B (37 m2), m2). Sala ma wysokość: 2,5 m, jest wyposażona w szafy szafy na ubrania i materiały, ekran, Wi-Fi.

 

Ustawienia stołów
Teatralne
60
Podkowa
30
Szkolne
36
Bankietowe
40
Sala Topaz
Do 40 Osób
59 m2

Sala z oknami o  wysokości 2,5 m, wyposażona w szafy na ubrania i materiały, ekran, Wi-Fi.

 

Ustawienia stołów
Teatralne
40
Podkowa
20
Szkolne
25
Bankietowe
30
Sala Agat
Do 12 Osób
34 m2

Sala narad z oknami wyposażona w jeden stół dla 12 osób, ergonomiczne fotele, szafę na ubrania i materiały, wysokość, ekran, Wi-Fi.

 

Ustawienia stołów
Konferencyjne
12
Sala Bursztyn
Do 12 Osób
29 m2

Sala narad wyposażona w jeden stół dla 12 osób, ergonomiczne fotele, szafę na ubrania i materiały,  ekran, Wi-Fi.

 

Ustawienia stołów
Konferencyjne
12
Sala Akwamaryn
Do 12 Osób
34 m2

Sala narad wyposażona w jeden stół dla 12 osób, ergonomiczne fotele, szafę na ubrania i materiały, ekran, Wi-Fi.

 

Ustawienia stołów
Konferencyjne
12

Dojazd i kontakt

 

 

Zobacz więcej
Jak dojechać ?
Lotnisko: 9,5 km
Dworzec PKP: 4 km
Dworzec PKS: 5,8 km
Dane kontaktowe
Regent Warsaw Hotel
Belwederska 23
00-761 Warszawa
mazowieckie
Ważne informacje
doba hotelowa
14:00-12:00
Skontaktuj się
{{ showError(errors.items, 'hotel_name', '') }}
{{ showError(errors.items, 'advertisement', '') }}
{{ showError(errors.items, 'newsletter', '') }}
{{ showError(errors.items, 'sms', '') }}
Zarezerwuj swój pobyt
w Regent Warsaw Hotel
Data przyjazdu
Data wyjazdu
Pokoje
Liczba osób
Liczba dzieci
Kod promocyjny