W każdym z naszych obiektów zapłacisz bonem turystycznym. Sprawdź szczegóły

pl

Bon Turystyczny

 

W naszych obiektach zrealizujesz bon turystyczny. Prosimy o zgłaszanie chęci płatności bonem na recepcji.

 

 

Karta Dużej Rodziny

W naszych obiektach otrzymasz 15% zniżki od ceny BAR (Best Available Rate) na noclegi oraz 15% na gastronomię (z wyłączeniem alkoholu).

15% zniżki od ceny BAR (Best Available Rate)  na noclegi oraz 15% na gastronomię (z wyłączeniem alkoholu) dla posiadaczy KDR*

*śniadania wliczone w cenę dla dzieci do 16 roku życia przy płatności rodziców za śniadania,

*Zniżki obowiązują wyłącznie w  przypadku dokonania rezerwacji poprzez bezpośrednie kanały obiektu: telefonicznie lub mailowo. Możliwa jest rezerwacja na miejscu w obiekcie. Wyżej wymienione szczególne uprawnienia nie dotyczą rezerwacji dokonanych za pośrednictwem innych podmiotów lub stron internetowych pośredników oraz nie łączą się z innymi promocjami u Partnera.

Niezależnie od sposobu rezerwacji zniżki zostaną naliczone przy meldowaniu po okazaniu Karty Dużej Rodziny na miejscu w obiekcie.

*Pobyt ze zniżką przysługuje gościom indywidualnym i nie może być fakturowany na firmę.

*Możliwość dokonania rezerwacji uzależniona jest od dostępności w rezerwowanym okresie pokojów w danym obiekcie.

karta dużej rodziny

Polski Związek Motorowy

W naszych obiektach członkowie związku otrzymają 15% zniżki od najniższej nierestrykcyjnej stawki na dany dzień bez śniadania (best flex) lub ze śniadaniem (stay for breakfast).

Polski Związek Tenisowy

W naszych obiektach członkowie związku otrzymają 15% zniżki od najniższej nierestrykcyjnej stawki na dany dzień bez śniadania (best flex) lub ze śniadaniem (stay for breakfast).

Polska Izba Turystyki

W naszych obiektach członkowie związku otrzymają 10% zniżki od najniższej nierestrykcyjnej stawki na dany dzień bez śniadania (best flex) lub ze śniadaniem (stay for breakfast).